26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Liga Mladih 4. i 5. kolo

Foto: STK Zasadbreg i zagrijavanje i čekanje protivnika

Odigrano je kompletno četvrto i peto kolo “Lige Mladih 2022”. Kako nam se situacija sa COVID-19 smiruje, tako me raduje i redovno odigravanje kola kroz tjedan te primanje zapisnika i pretipkavanja prvih rezultata pojedinih mladih igrača. Rezultat nam ove premijerne sezone nije toliko bitan, ali primjećujemo razliku između ekipa koji već imaju iskustva u Međimurskim ligama te dječacima i djevojčicama koji su tek odigrali 10ak pojedinačnih natjecateljskih mečeva, te njihovo skupljanje ponekad i samo nekoliko poena u pojedinim mečevima. Tehniku koju usvajaju od svojih trenera i pravilno primjenjuju u ovom natjecanju raduje i njihove trenere kojima rezultat nije u provme planu već primjena naučenog u utakmici sa protivnikom. Dobio sam i obavijest da moram i pohvaliti roditelje na fair play navijanju i bodrenju djece, te utjehu i razumjevanje kad im se klinci povjeravaju i nakon poraza, koji je sastavni dio stolnoteniske igre.
Rezultati u nastavku:

4. Kolo

Sveta Marija – Mihovljan 2 5:5
GSTK Prelog – KOS Kotoriba 7 10:0
Šenkovec 1 – KOS Kotoriba 6 9:1
Goričan – Mihovljan 1 6:4
Zasadbreg – Putjane 9:1

5. Kolo

Putjane – Sveta Marija 3:7
Mihovljan 1 – Zasadbreg 7:3
KOS Kotoriba 6 – Goričan 0:10
KOS Kotoriba 7 – Šenkovec 1 2:8
Mihovljan 2 – GSTK Prelog 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan550043710
2GSTK Prelog54104289
3Mihovljan 1531135157
4Zasadbreg530232186
5Mihovljan 2521227235
6Sveta Marija521225255
7Šenkovec 1520318324
8Putjane510415352
9KOS Kotoriba 651049412
10KOS Kotoriba 750054460

6. Kolo

Sveta Marija – GSTK Prelog
Šenkovec 1 – Mihovljan 2
Goričan – KOS Kotoriba 7
Zasadbreg – KOS Kotoriba 6
Putjane – Mihovljan 1