Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Superliga 8.kolo i 10. kolo 1. Hrvatske lige

Superliga

U potrazi za prvim bodovima ekipa MSTC Čakovec prošlog se vikenda uputila na gostovanja u Dugo Selo i Požegu.

Subota i popodnevni termin je bio rezerviran za susret sa STŠK DUGO SELO Dugo Selo. Nažalost i još jedan poraz.

Domaća ekipa je sa 3-1 bila bolja. Jedino je BARIĆ Matija uspio ublažiti poraz u drugome susretu svladavši ZLATKOV Luku.

STŠK DUGO SELO Dugo Selo – MSTC ČAKOVEC Čakovec 3:1

MARTINEK Luka – GODINA Filip (11 : 4 , 11 : 2 , 11 : 5 ) 3 : 0

ZLATKOV Luka – BARIĆ Matija (11 : 8 , 7 : 11 , 3 : 11 , 9 : 11 ) 1 : 3

MARTINEK Mislav – PANIĆ Filip (11 : 3 , 11 : 2 , 11 : 9 ) 3 : 0

MARTINEK Luka – BARIĆ Matija (11 : 7 , 4 : 11 , 11 : 6 , 11 : 9) 3 : 1

U nedjelju u prijepodnevnom terminu u Požegi poraženi su od istoimenog domaćina sa 3-0.

U ovome susretu GODINA Filip, BARIĆ Matija i PANIĆ Filip uspjeli su u pojedinačnome susretu uzeti samo jedan set protivniku.

STK POŽEGA Požega – STK MSTC ČAKOVEC Čakovec 3:0

MUSTAPIĆ Josip – BARIĆ Matija (11 : 7 , 11 : 8 , 15 : 17 , 11 : 8 ) 3 : 1

PONGRAC Davorin – GODINA Filip (10 : 12 , 11 : 6 , 11 : 9 , 11 : 7) 3 : 1

DUJMOVIĆ Hrvoje –  PANIĆ Filip (9 : 11 , 11 : 7 , 11 : 5 , 11 : 7 ) 3 : 1

1. HL “Muški”

U 10. kolu našim ekipama STK Putjane i STK Mihovljan u goste su stigle ekipe iz Osijeka, STK VODOVOD 2 i STK OLIMPIJA.

Sve četiri pobjede odnijele su naše naše ekipe, te su bodovi ostali kod domaćina.

U prijepodnevnom terminu u Putjanama je gostovala STK OLIMPIJA.

U prvome susretu PREKSAVEC Boris je glatko svladao u tri seta RADOJČIĆ Sašu, u drugome SELAK Damir u tri seta izjednačava susret.

U vodstvo gostiju dovodi ih poraz LEHKEC Roberta od ŠERBEDŽIĆ Nikole. Domaći par poravnava susret na 2:2, te nakon toga PREKSAVEC Boris pobjedom nad SELAK Damirom dovodi Putjane u vodstvo.

Kao zamjena ulazi LAJTMAN Dean i donosi četvrtu pobjedu nad RADOJČIĆ Sašom.

STK PUTJANE Čakovec – STK OLIMPIJA Osijek 4:2

U Mihovljanu je prijepodne gostovala ekipa STK VODOVOD 2.

I bez prvog reketa domaća ekipa svladala je goste. U Prvome susretu VRESK Noa je glatko u tri seta svladao JURKOVIĆ Luku.

BODALEC Antonio je doživio poraz od DRAŽIĆ Dominika, te je rezultat izjednačen. U trećem pojedinačnom susretu STRBAT Matija je svladao MEDAK Nikšu za vodstvo.

Domaći par sa jednim izgubljenim setom povećava vodstvo. U petom napetom meču VRESK Noa je doživio poraz u petom setu od DRAŽIĆ Dominika, da bi pobjedu u glatkih tri seta donio STRBAT Matija u susretu sa JURKOVIĆ Lukom.

STK MIHOVLJAN Mihovljan – STK VODOVOD 2 Osijek 4:2

U popodnevnom susretu u Putjanama identičan rezultat kao i prijepodne, te pobjeda domaće ekipe nad STK VODOVOD 2.

PREKSAVEC Boris u tri seta lako je svladao MEDAK Roka. LAJTMAN Dean nije imaš šanse u susretu sa DRAŽIĆ Dominikom koji poravnava rezultat.

ŠIMON Eugen u tri seta je svladao JURKOVIĆ Luku te doveo domaćine u vodstvo.

Domaći par nakon vodstva od 2:1 u setovima dopušta gostima preokret i izjednačenje ukupnog rezultata.

U Petom meču PREKSAVEC Boris lakše od očekivanog je svladao DRAŽIĆ Dominika u tri seta, te je pobjedu također u tri seta donio ŠIMON Eugen svladavši MEDAK Roka.

STK PUTJANE Čakovec – STK VODOVOD 2 Osijek 4:2

U Mihovljanu je istoimenom domaćinu bio potreban jedan susret manje nego u jutarnjem terminu za pobjedu nad gostima iz STK OLIMPIJA.

VRESK Noa je glatko u tri seta svladao KRAMARIĆ Josipa. ŠERBEDŽIĆ Nikola je izjednačio u pobjedi na BODALEC Antoniom.

STRBAT Matija je u pet setova uspio svladati RADOJČIĆ Sašu i dovesti svoju ekipu u vodsto.

Domaći par je izgubio samo jedan set za vodstvo od 3:1, te je VRESK Noa glatkom pobjedom u tri seta nad ŠERBEDŽIĆ Nikolom zaključio susret i pobjedu domaćina.

STK MIHOVLJAN Mihovljan –  STK OLIMPIJA Osijek 4:1

1. HL “Žene”

Druga na tablici ekipa STK HODOŠAN je gostovala prošli vikend u Pitomači kod istoimenog domaćina te u Bjelovaru kod druge ekipe Bjelovara, te se kući vraćaju sa obje pobjede.

U prijepodnevnom terminu u Pitomači BRODAR Mihaela je otvorila susret pobjedom nad ŠAŠ Stellom u pet seta, te u drugom meču se MARKATI Paula lako obračunala sa ČOP Ilonom.

HERCEG Ines je pobjedom nad ČIŽMEŠIJA Barbarom smanjila rezultat na 1:2.

Gostujući par je u tri seta svladao domaći i povećao rezultat, dok je MARKATI Paula u tri seta svladala ŠAŠ Stellu i zaključila pobjedu.

STK PITOMAČA Pitomača – STK HODOŠAN Hodošan 1:4

U popodnevnom susretu u Bjelovaru, BRODAR Mihalea je doživjela poraz u pet seta od DOLENEC Matee. MARKATI Paula pobjedom na KUKOLJ Anjom izjednačava rezultat.

Glatki poraz u tri seta doživjela je ČIŽMEŠIJA Barbara od VARGA Inge te je domaćin prešao u vodstvo.

Gostujući par u tri seta izjednačava rezultat, nakon toga glatko u tri seta MARKATI Paula svladava DOLENEC Mateu, dok u šestom susretu BRODAR Mihaela je lako u tri seta bila bolja od VARGA Inge te bodovi odlaze u Hodošan.

STK BJELOVAR 2 Bjelovar – STK HODOŠAN Hodošan 2:4

U Mihovljanu je u prijepodnevnom terminu gostovala ekipa STK KOPRIVNICA iz Koprivnice. Domaće cure trenutno su na diobi osmog mjesta.

U ovom meču gostujuće cure su lako sa 4:0 odnijele bodove u Koprivnicu. U prvome susretu ARAPOVIĆ Daria je u četiri seta svladala ZADRAVEC Hanu.

Drugi susret je ŠAŠ Nika u tri seta u srazu sa HABOLA Petrom odnijela u svoju korist. PONGRAC Izidora je povela prva dva seta, ali je na kraju doživjela poraz u pripetavanju petog seta.

Laki poraz domaćeg para u tri seta i gostujuće cure odnose bodove u Koprivnicu

STK MIHOVLJAN Mihovljan – STK KOPRIVNICA Koprivnica 0:4

Popodne su Koprivničanke došle u goste ekipi STK ŠENKOVEC. Domaće cure su uspjele lakše od očekivanog svladati gošće iz Koprivnice.

TRUPKOVIĆ Maja je u pet seta i pripetavanju petoga otvorila susret porazom od ARAPOVIĆ Darie.

NOVAK Marta izjednačava susret u tri seta svladavši HARAMBAŠA Josipu, te NOVAK Anja dovodi domaće cure u vodstvo u četiri seta svladavši ŠAŠ Niku.

Domaći par u tri seta se lako obračunao sa gošćama, te TRUPKOVIĆ Maja pobjedom u tri seta nad HARAMBAŠA Josipom zaključuje susret i pobjedu domaćina.

STK ŠENKOVEC Šenkovec – STK KOPRIVNICA Koprivnica 4:1