20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

16.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

foto: Vladimir Šestak – STK Čakovec

Poprilično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 16. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U šesnaestom kolu odigrano je 28 utakmica. U ovom kolu 16 pobjeda domaćih ekipa i 7 pobjeda gostiju, te 5 neriješenih utakmica. Malo se smirila ali i dalje nam ova COVID-19 situacija sada otežava regularnost igranja kola te stvara probleme kod dogovora i odigravanja, te su iz tog razloga odgođene 5 utakmice, od kojih su 4 iz Prve Županijske lige. Odigrane su i tri zaostale utakmice u kojima su u sve tri utakmice slavili domaćini. „Zdravlje je na prvom mjestu“, te nam se ova situacija počela smirivati, te voditelj poručuje da se što prije odigraju zaostale utakmice te u regularnom kolu dogovaraju termin utakmice.

Ovaj vikend se igraju turniri TOP 12 najboljih igrača lige, pa se još do četvrtka do ponoći stignete prijaviti za sudjelovanje.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Nikole Mikaca i neporaženog Nine Bujana u Mihovljanu je istoimeni domaćin svladao goste iz USTA Belice. U zaostaloj utakmici Putjane MLD su tijesno svladale ekipu He-Dre u utakmici gdje nije bilo neporaženog igrača. Unaprijed 17 kolo su odigrale ekipe Hodošana i Nedelišća i miroljubivo podjelile bodove uz tricu Davora Vidovića. Ostale utakmice su pomaknute na kraj tjedna i početak idućeg, pošto se ovo kolo igra TOP-12. Nadamo se da će se i odigrati većina od 7 zaostalih utakmica do posljednja dva kola.

Rezultati 16 kolo:
Mihovljan 3 Primabiro – USTA Belica 1 8:2
HE-DRA 1 Draškovec – Hodošan 1
Putjane Brid – Nedelišće 1
Zasadbreg 1 – MSTC Čakovec
ZEN-Šenkovec 2 – Putjane 2 MLD
ODGOĐENA UTAKMICA:
Putjane 2 MLD – HE-DRA 1 Draškovec  6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro1614111124829
2ZEN-Šenkovec 2151122995124
3MSTC Čakovec151113925823
4Putjane Brid15924955520
5Hodošan 114635716915
6Putjane 2 MLD14527657512
7USTA Belica 116349659510
8Nedelišće 1153111491017
9Zasadbreg 113211044865
10HE-DRA 1 Draškovec151113481023

Skor igrača:
Nino Bujan (35-0), Filip Godina (41-4), Matija Barić (38-7), Boris Preksavec (33-7), Paula Markati (29-10), Eugen Šimon (32-13), Davor Vidović (27-12), Miljenko Vračar (33-15), Matija Strbat (26-12), Filip Panić (28-17), Nikola Magdalenić (24-15), Zoran Vidović (20-13), Nikola Mikac (23-16), Rinaldo Jurinec (14-12), Robert Lehkec (22-20), Božidar Krnjoul (16-15), Dean Lajtman (22-21), Siniša Mesarić (20-22), Tomislav Repalust (20-25), Goran Martinez (21-27)…

Sljedeće 17. Kolo:
ZEN-Šenkovec 2 – HE-DRA 1 Draškovec
Putjane 2 MLD – Mihovljan 3 Primabiro
USTA Belica 1 – Zasadbreg 1
MSTC Čakovec – Putjane Brid
Nedelišće 1 – Hodošan 1 5:5

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricama Daria Grda i Igora Vesenjaka u Šenkovcu je visoku pobjedu ostvarila ekipa Goričana u srazu sa Šenkovec 3. U Čakovcu istoimeni domaćin je uz tricu Maria Uršanića tijesno svladao ekipu He-Dre. U derbiju kola između drugoplasirane Kos-Kotoribe i vodećeg Mihvljana bolji su bili gosti uz tricu Roberta Mikaca i neporaženog Kristijana Kovačića, te i matematički potvrdili prvo mjesto. ČESTITAMO!. Ekipi Šenkovec 4 ni trica Marte Novak nije pomogla da dođe do bodova u Maloj Subotici. Kotoriba 3 je tijesno ostavila oba boda kod kuće u srazu sa ekipom Preloga, gdje se tricom istaknuo Dubravko Hozjak. Samo jedna zaostala utakmica je ostala za odigrati uoči posljednja dva kola.

Rezultati 16 kolo:
Goričan 1 – ZEN-Šenkovec 3 7:3
Čakovec 1 – HE-DRA 2 Draškovec 6:4
Kos-Kotoriba 2 – Mihovljan 2 3:7
Mala Subotica 1 – ZEN-Šenkovec 4 6:4
Kos-Kotoriba 3 – GSTK Prelog 1 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 21616001372332
2Goričan 11612041154524
3Kos-Kotoriba 21612041045624
4Čakovec 116817837717
5GSTK Prelog 116736798117
6ZEN-Šenkovec 416646718916
7ZEN-Šenkovec 3163496010010
8Mala Subotica 1162410571038
9Kos-Kotoriba 3153210471038
10HE-DRA 2 Draškovec150213371132

Skor igrača:

Robert Mikac (46-1), Kristijan Kovačić (46-1), Igor Vesenjak (41-5), Stjepan Vidović (36-5), Dario Grd (39-9), Dubravko Hozjak (38-10), Ivan Pongračić (36-10), Mario Uršanić (31-16), Marta Novak (29-19), David Čukulic (29-19), Marko Friščić (14-10), Vinko Legin (22-17), Anja Novak (23-18), Maja Trupković (23-20), Goran Spahija (20-21), Davorin Labazan (14-15), Josip Repalust (16-20), Igor Munka (19-26), Krešo Horvat (19-29), Josip Đuran (10-16) …

Sljedeće 17 kolo:

Kos-Kotoriba 3 – Goričan 1
GSTK Prelog 1 – Mala Subotica 1
ZEN-Šenkovec 4 – Kos-Kotoriba 2
Mihovljan 2 – Čakovec 1
HE-DRA 2 Draškovec – ZEN-Šenkovec 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U posljednjem kolu Mihovljan je na domaćem terenu tijesno svladao ekipu He-Dra, uz tricu Dražena Bubeka, te im prepustio posljednje mjesto. Tricama Karla Šoltića i Rajka Bela visoka pobjeda ekipe Lopatinec 1 u srazu sa Hodošanom i potvrda drugog mjesta. Desetkom je i bez prvog igrača lige završila sezonu ekipa ČAK-a i potvrdila treće mjesto. U Donjem Kraljevcu visoka pobjeda osvajača lige nad ekipom Čakovca uz trice Maria Glavaka i Dominika Filipašića. Poredak igrača još nije konačan jer mi fali jedan zapisnik.

Rezultati 14 kolo:

Mihovljan 4 – HE-DRA 3 Draškovec 6:4
Lopatinec 1 – Hodošan 2 9:1
ŠŠK ČAK Čakovec – Lopatinec 3 10:0
Donji Kraljevec 2 – Čakovec 2 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 21412201033726
2Lopatinec 11410311013923
3ŠŠK ČAK Čakovec14824934718
4Lopatinec 314617627813
5Čakovec 21441952889
6Hodošan 21432959818
7Mihovljan 41432943978
8HE-DRA 3 Draškovec1415847937

Skor igrača:

Nino Bašek (35-1), Dominik Filipašić (31-1), Damir Ivanuša (27-9), Mario Glavak (27-12), Karlo Šoltić (26-12), Rajko Bel (23-11), Jan Zrna (28-14), Miljenko Belovari (20-10), Nenad Perko (21-12), Domagoj Turk (21-17), Vinko Grgić (20-18), Dražen Bubek (18-17), Mark Trbuhović (15-16), Marko Ružić (12-13), Mario Štefičar (15-18), Dario Damjan (13-18), Hana Zadravec (16-23), Danijel Matjačić (17-25), Marijan Čižmešija (17-25)

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U dvorani Putjane visok poraz je doživjela ekipa Putjane 4 od vodeće ekipe Kotoribe uz tricu  Stanislava Sovića. Na gostovanju kod ekipe Čakovca tijesno se provukla ekipa Goričana i uzela bodove za koje je tricom zaslužan Siniša Dvorski. Šenkovec je visokom pobjedom svladao ekipu Nedelišća, uz trice Miljenka Perasa i Ivana Hajdinjaka. Za bod koji nosi kući ekipa USTA Belice iz Putjana u srazu sa ekipom Putjane 3 najzaslužniji je tricom Jurica Godina. U Svetoj Mariji poraz domaćina od ekipe Čakovec 4, gdje se tricom istaknuo Josip Čižmešija. U zaostaloj utakmici visoka pobjeda ekipe Čakovec 4 nad Putjane 4 uz trice Vladimira Šestaka i Josipa Čižmešije. Jedna utakmica je još zaostala uoči posljednja dva kola.

Rezultati 16. kolo:
Putjane 4 – Kos-Kotoriba 4 2:8
Čakovec 3 – Goričan 3 4:6
ZEN-Šenkovec 5 – Nedelišće 2 8:2
Putjane 3 – USTA Belica 2 5:5
Sveta Marija 1 – Čakovec 4 3:7
Odgođena utakmica:
Čakovec 4 – Putjane 4 9:1

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 41613301233729
2Goričan 3151050975325
3Čakovec 3169341006021
4USTA Belica 216754857519
5Putjane 315735797117
6Čakovec 416466798114
7Nedelišće 216457788213
8ZEN-Šenkovec 516448709012
9Putjane 4163112451157
10Sveta Marija 1160115341261

Skor igrača:

Danko Šimon (38-4), Siniša Dvorski (38-7), Dejan Marčec (40-8), Stanislav Sović (28-6), Jurica Godina (23-7), Josip Šestanj (26-8), Dražen Šoltić (33-12), Goran Čok (18-7), Josip Čižmešija (30-15), Dejan Gudlin (26-13), Damir Sečan (22-11), Zlatko Murković (29-16), Miljenko Peras (26-15), Dragan Jelenić (19-13), Vladimir Šestak (27-21), Boris Gverić (15-16), Stjepan Šalamon (13-14), Ladislav Varga (20-23), Antun Mustač (22-26), Tomislav Volf (18-24), Slavko Tratnjak (19-26) …

Sljedeće 17 kolo:

Sveta Marija 1 – Putjane 4
Čakovec 4 – Putjane 3
USTA Belica 2 – ZEN-Šenkovec 5
Nedelišće 2 – Čakovec 3
Goričan 3 – Kos-Kotoriba 4
više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu podjela bodova u srazu sa ekipom Preloga gdje se tricom istaknuo Nenad Martinec. Trica Marka Puškadije je bila dovoljna samo za bod i iznenađenje koje je priredila posljednje plasirana ekipa Stara Vaga Čakovec na domaćem terenu u susretu sa drugoplasiranim Putjanama 7. Patrik Bašnec tricom i neporaženi Ivica Marton,  su zaslužni za visoku pobjedu vodećeg Goričana na gostovanju u Donjem Vidovcu. Mala Subotica je tijesno svladala ekipu Kotoribe 5 u susretu gdje je samo Kristian Pintarić ostao neporažen. Prve ekipa Donjeg Vidovca tijesno je pobjedila ekipu Joka-Čakovec u susretu gdje je neporažen ostao Marijan Sirc. Zaostale su još dvije utakmice uoči posljednja dva kola.

Rezultati 16 kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – GSTK Prelog 2 5:5
Stara Vaga Čakovec 6 – Putjane 7 5:5
Donji Vidovec 2 – Goričan 2 2:8
Mala Subotica 2 – Kos-Kotoriba 5 6:4
Donji Vidovec 1 – Joka-Čakovec 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 21514101084229
2Putjane 7161222966426
3Donji Vidovec 115915866419
4Kos-Kotoriba 516718936715
5GSTK Prelog 215555797115
6Joka-Čakovec16547768414
7HE-DRA 4 Draškovec16448738712
8Donji Vidovec 215528678312
9Mala Subotica 216529639712
10Stara Vaga Čakovec 6160214391212

Skor igrača:

Patrik Bašnec (41-2), Marijan Sirc (35-3), Mladen Železnjak (37-7), Marko Puškadija (34-9), Zoran Matulin (28-9), Nenad Martinec (32-13), Pavlo Dornik (34-14), Tomica Kos (27-13), Danijel Škoda (16-8), Ivica Marton (25-13), Matija Lukša (27-15), Dragan Šajn (27-18), Matej Šlibar (23-16), Draženko Igrec (24-21), Dragan Rajher (25-23), Kristian Pintarić (18-17), Željko Varga (20-20), Stjepan Mikec (21-22), Stjepan Mikulić (22-26), Ivan Špicar (22-26), Ivan Gabaj (13-17) …

Sljedeće 17 kolo:

Donji Vidovec 1 – HE-DRA 4 Draškovec
Joka-Čakovec – Mala Subotica 2
Kos-Kotoriba 5 – Donji Vidovec 2
Goričan 2 – Stara Vaga Čakovec 6
Putjane 7 – GSTK Prelog 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

U Svetoj Mariji podjela bodova između ekipa Svete Marije 3 i Dragoslavec Brega, gdje se tricom istaknuo Sven Poljak. Trica Stjepana Kolarića i neporaženi Nikola Merdanović su se istaknuli u domaćoj pobjedi vodeće USTA Belice nad ekipom Donjeg Kraljevca. Na domaćem terenu visoka pobjeda ekipe Goričana nad drugom ekipom Svete Marije uz trice Filipa Blažeka i Roka Lesingera. Zbog samoizolacije jedna je utakmica odgođena, dok je u zaostaloj utakmici u lokalnom derbiju ekipa Svete Marije 2 bila bolja od treće ekipe uz trice Dragutina Mustača i Branka Vučenika, a kako je bio napet meč govori o tome 5 susreta odigranih u 5 setova. Tri utakmice su još zaostale uoči posljednja dva prvenstvena kola.

Rezultati 16. kolo:
Sveta Marija 3 – Dragoslavec Breg 5:5
USTA Belica 3 – Donji Kraljevec 1 8:2
Goričan 5 – Sveta Marija 2 8:2
Nedelišće 3 – Zasadbreg 2
odgoda samoizolacija
ODGOĐENA UTAKMICA:
Sveta Marija 2 – Sveta Marija 3 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 3131111884223
2Lopatinec 413913854519
3Dragoslavec Breg15915896119
4Goričan 514806766416
5Donji Kraljevec 114725736716
6Sveta Marija 214716687215
7Zasadbreg 21331947837
8Sveta Marija 314131048925
9Nedelišće 312101136842

Skor igrača:

Nikola Merdanović (27-3), Franjo Pintarić (19-5), Bojan Jambrović (33-9), Mladen Trbuhović (29-9), Marko Pergar (26-9), Filip Blažek (30-12), Sven Poljak (24-10), Branko Vučenik (19-8), Josip Filipašić (29-13), Tihomir Horvat (28-13), Stjepan Kolarić (24-12), Danijel Mavrin (21-12), Alen Kovačić (18-11), Danijel Kos (15-10), Roko Lesinger (21-15), Anton Jambrović (25-19), Nebojša Novak (13-12), Damir Kos (17-17), Dragan Raić (11-11), Dragutin Mustač (13-17), Željko Blažek (12-19)…

Sljedeće 17 kolo:
Sveta Marija 2 – Nedelišće 3
Zasadbreg 2 – USTA Belica 3
Donji Kraljevec 1 – Sveta Marija 3
Dragoslavec Breg – Lopatinec 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Knezovcu visoka pobjeda domaćina nad mladom ekipom Svete Marije uz tricu Roberta Pintarića. U Prelogu protiv vodećeg Preloga 3, tricom se istaknuo Ali Avdija kod gostiju i tijesnom pobjedom odnio oba boda u Mihovljan, te iznenadio domaćina i skinuo ih sa vrha. Desetkom je iskoristila ekipa Hodošana u srazu sa Prelogom 4 te preuzela vrh tablice. U Zasadbregu za podjelu bodova sa gostima iz Pribislavca je najzaslužniji Noa Kovačić. Luka Mikec i Ivan Kavran tricama su se istaknuli u visokoj pobjedi ekipe He-Dra na gostovanju u Goričanu.

Pohvala voditeljima sedme lige, jer nema nijedne zaostale utakmice !

Rezultati 16. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – Sveta Marija 4 8:2
GSTK Prelog 3 – Mihovljan 6 4:6
Zasadbreg 3 – STK Pribislavec 1367 5:5
Goričan 4 – HE-DRA 5 Draškovec 3:7
Hodošan 3 – GSTK Prelog 4 10:0

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Hodošan 31614111223829
2GSTK Prelog 31612311184227
3Mihovljan 61611321095125
4Udruga “OKUS” Knezovec16934966421
5HE-DRA 5 Draškovec16835936719
6STK Pribislavec 136716736887217
7Goričan 41650115910110
8Zasadbreg 3162212551056
9GSTK Prelog 4162212471136
10Sveta Marija 4160016131470

Skor igrača:

Renato Varga (36-2), Matija Volf (27-3), Josip Pintarić (32-4), Rafael Dominik (38-6), Ali Avdija (33-6), Luka Mikec (37-8), Tino Matić (36-9), Neven Šafarić (37-11), Matteo Demario Časni (19-6), Gabriel Dominik (30-11), Ivan Kavran (32-14), Željko Mihalic (21-11), Saša Kneklin (24-14), Robert Pintarić (23-17), Jura Bistrović (17-17), Noa Kovačić (12-12), Hrvoje Kulić (13-15), Antonija Matoša (11-13), Dubravko Vrbanec (12-15), Sebastijan Munka (12-16) …

Sljedeće 17. kolo:

Hodošan 3 – Udruga “OKUS” Knezovec
GSTK Prelog 4 – Goričan 4
HE-DRA 5 Draškovec – Zasadbreg 3
STK Pribislavec 1367 – GSTK Prelog 3
Mihovljan 6 – Sveta Marija 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89