Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

OBAVIJESTI VODITELJA

Obavijesti voditelja Međimurske lige 2023/24

Ekipe:

Putjane Crystaline mijenja ime u Putjane Pinky-S u 1. Međimurskoj ligi.

GSTK PRELOG 4 U 6A. LIGI – ODUSTAJE OD DALJNJEG NATJECANJA!
STK Prelog 2
promjena rezervnog termina za pola sata ponedjeljkom u 19:30.
MIHOVLJAN 4
(4.liga) u tiskanom izdanju je krivo otisnut voditelj, voditelj ekipe je Đurđica Zver 098 1785637, a zamjenik je Bojana Kolarić

Prijava igrača prosinac 2023:

3. Međimurska liga – ZEN-Šenkovec 5 – Nenad Novak, 1960
3. Međimurska liga – ZEN-Šenkovec 5 – Ratajec Dragutin, 1966
4. Međimurska liga – STK Goričan 3 – Nedjeljko Ogresta, 2000
3. Međimurska liga – USTA Belica 2 – Marjan Sečan, 1971
1. Međimurska liga – STK Mihovljan – Nino Bujan, 1989
1. Međimurska liga – STK Mihovljan – Kristijan Kovačić, 1973
6A. Međimurska liga – Goričan 4 – Gabrijel Jalšovec, 2009
6A. Međimurska liga – Goričan 4 – Rafael Jakšić, 2010

Prijava igrača studeni 2023:

5. Međimurska liga – STK Putjane 4 – Saša Mlinarić, 1975
6A. Međimurska liga – Zasadbreg 2 – Tomica Radek, 1984
3. Međimurska liga – Čakovec 4 – Jura Cigler, 1953
4. Međimurska liga – Donji Vidovec 2 – Patrik Matulin, 2008
3. Međimurska liga – STK Putjane 3 – Kaja Krnjak, 1978
5. Međimurska liga – Sveta Marija 2 – Nikola Mustač, 2005
6B. Međimurska liga – Nedelišće 3 – Milan Hajdinjak, 1963
3. Međimurska liga – STK Hodošan 2 – Barbara Čižmešija, 2001

Prijava igrača listopad 2023:

6B. Međimurska liga – STK Zasadbreg 3 – Frano Bajuk, 2014
3. Međimurska liga – STK Putjane 3 – Novak Zoran, 1961
4. Međimurska liga – STK KOS-Kotoriba 5 – Silvio Grobenski, 1994
5. Međimurska liga – STK Putjane Lateramen – Palašek Zdravko, 1958
3. Međimurska liga – STK Putjane 3 – Andročec Boris, 1971

6A. Međimurska liga – GSTK Prelog 4 – Lea Gašparić, 2011

  • pravo nastupa igrač ima odmah po objavi na stranici

Obavijesti voditelja “Liga mladi”
U obavijesti je krivo otisnut broj mobitela voditelja Grivec Lidija, točan broj je 098 9097575

Prijava igrača veljača 2024:

Sveta Marija – Patrik Matulin, 2008
Mihovljan – Ivor Colev, 2008
GSTK Prelog – Jura Kralj, 2014

Prijava igrača listopad:

Mihovljan – Jan Miroslav, 2008
Šenkovec – Teo Novak, 2008
Goričan 2 – Josip Jurčec, 2010

GSTK Prelog – Lea Gašparić, 2011

* pravo nastupa igrač ima odmah po objavi na stranici