05.12.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

2.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

2.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa uspješno je odigrano je 2. kolo Međimurskih liga Međimurske novine.

Na otvaranju su uspješniji bili gosti, koji su od 32 utakmice bili bolji u 17, 3 su završile neriješeno, a u 12 su oba boda osvojili domaćini, dok su dvije utakmice odgođene, te je jedna utakmica odgođena.

1. županijska liga Međimurske Novine

MSTC Čakovec uz trice Filipa Godine i Samira Kučevića se vraća iz Draškovca sa punim pljenom. USTA Belica je uz tricu Miljenka Vračara tijesno svladala ekiput Nedelišća. Davor Vidović sa tri pobjede uvelike je pridonio pobjedi Hodošana u gostima kod Putjana 2 MLD. U Šenkovcu nakon početka utakmica je krenula jednosmjernim putem na stranu gostiju iz Putjana uz tricu Borisa Preksavca. Bujan Nino i Mikac Nikola tricama lagano su se prošetali kroz Zasadbreg.

Rezultati:

HE-DRA 1 Draškovec – MSTC Čakovec 1:9

USTA Belica 1 – Nedelišće 1 6:4

Putjane 2 MLD – Hodošan 1 4:6

ZEN-Šenkovec 2 – Putjane Brid 2:8

Mihovljan 3 Primabiro – Zasadbreg 1 9:1

 EkipaUPNI+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro22001734
2MSTC Čakovec22001644
3Putjane Brid22001464
4ZEN-Šenkovec 221011192
5USTA Belica 11100642
6Hodošan 11100642
7Putjane 2 MLD20028120
8Nedelišće 120027130
9HE-DRA 1 Draškovec20023170
10Zasadbreg 120022180

Sljedeće kolo:

 Zasadbreg 1 – HE-DRA 1 Draškovec

 Putjane Brid – Mihovljan 3 Primabiro

 Hodošan 1 – ZEN-Šenkovec 2

 Nedelišće 1 – Putjane 2 MLD

 MSTC Čakovec – USTA Belica 1


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga Međimurske Novine

Druga liga bez pobjede domaćina. Mikac Robert i Kristijan Kovačić tricama i punim plijenom se vraćaju iz Goričana. Prelog uz tricu Dubravka Hozjaka prijateljski podjelio bodove sa Šenkovcem. Čakovec 1 uz tricu Filipa Čabrajeca nanio visok poraz domaćinu Kotoribi 3. Također uspješan gost je bila ekipa Kotoribe 2 uz tricu Davida Čukulica u Maloj Subotici.

Rezultati:
 Goričan 1 – Mihovljan 2 2:8
 GSTK Prelog 1 – ZEN-Šenkovec 3 5:5
 Kos-Kotoriba 3 – Čakovec 1 2:8
 Mala Subotica 1 – Kos-Kotoriba 2 2:8
 ZEN-Šenkovec 4 – HE-DRA 2 Draškovec
*odgoda zbog bolesti igrača He-Dra

 EkipaUPNI+Bodovi
1Kos-Kotoriba 222001734
2Mihovljan 222001734
3Čakovec 122001464
4Goričan 121011192
5ZEN-Šenkovec 3202010102
6ZEN-Šenkovec 41010551
7GSTK Prelog 120119111
8HE-DRA 2 Draškovec1001190
9Kos-Kotoriba 320023170
10Mala Subotica 120023170

Sljedeće kolo:
 Kos-Kotoriba 2 – Goričan 1
 Čakovec 1 – Mala Subotica 1
 ZEN-Šenkovec 3 –  Kos-Kotoriba 3
 HE-DRA 2 Draškovec –  GSTK Prelog 1
 Mihovljan 2 – ZEN-Šenkovec 4

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga Međimurske Novine

Tricom Franje Krznara i Zrna Jana i visoka pobjeda Hodošana 2 u gostima kod Mihovljana. Trica Nenada Perko upridonijela je visokoj pobjedi Lopatinca 3 protiv ekipe He-Dra 3, dok prva ekipa Lopatinca nije dala ni bod uz sve pobjede. Donji Kraljevec je u derbiju kola bio bolji od ekipe ŠŠK ČAK-a, kojem nije pomogla ni trica Nine Bašeka.

Rezultati:

 Mihovljan 4 – Hodošan 2 1:9

 Lopatinec 3 – HE-DRA 3 Draškovec 8:2

 Čakovec 2 – Lopatinec 1 0:10

 Donji Kraljevec 2 – ŠŠK ČAK Čakovec 6:4

 EkipaUPNI+Bodovi
1Donji Kraljevec 222001644
2Lopatinec 322001464
3Hodošan 221101463
4Lopatinec 121011462
5ŠŠK ČAK Čakovec21011282
6HE-DRA 3 Draškovec20117131
7Čakovec 220022180
8Mihovljan 420021190

Slijedeće kolo:

 ŠŠK ČAK Čakovec – Mihovljan 4

 Lopatinec 1 – Donji Kraljevec 2

 HE-DRA 3 Draškovec – Čakovec 2

 Hodošan 2 – Lopatinec 3

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga Međimurske Novine

Trica Dejana Marčeca pripomogla je pobjedi Nedelišća 2 protiv Putjana 4. Goričan 3 visokom pobjedom se vraća iz Belice uz trice Siniše Dvorskog i Dejana Gudlina, a isto tako i KOS Kotoriba iz Čakovca uz tricu Josipa Šestanj.

Rezultati:

Putjane 4 – Nedelišće 2 3:7
USTA Belica 2 – Goričan 3 1:9
Čakovec 4 – Kos-Kotoriba 4 2:8
Sveta Marija 1 – Čakovec 3 1:9
Putjane 3 – ZEN-Šenkovec 5 7:3

 EkipaUPNI+Bodovi
1Čakovec 322001554
2Kos-Kotoriba 422001554
3Goričan 321101463
4Nedelišće 221101283
5Putjane 321011192
6Putjane 421019112
7ZEN-Šenkovec 520118121
8Sveta Marija 120116141
9Čakovec 420026140
10USTA Belica 220024160

Sljedeće kolo:
 ZEN-Šenkovec 5 – Putjane 4
 Čakovec 3 – Putjane 3
 Kos-Kotoriba 4 – Sveta Marija 1
 Goričan 3 – Čakovec 4
 Nedelišće 2 – USTA Belica 2

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga Međimurske Novine

Goričan 2 se iz Draškovca vratio sa dva boda uz tricu Patrika Bašneca i Ivice Martona. Putjane 7 tijesnom pobjedom se vraćaju iz Kotoribe Marka Puškadije i Mladena Železnjaka. Prelog 3 je bolji bio od Joka-Čakovec kojem ni tricom raspoloženi Marijan Sirc nije pomogao.  Donji Vidovec 1 je visokom pobjedom otpratio goste iz Stara Vaga Čakovec, a tricom se istakao Dragan Šajn. Mala Subotica 2 je tijesno bila bolja od Donjeg Vidovca 2 uz tricu Kristijana Pintarića.
Rezultati:

 HE-DRA 4 Draškovec –  Goričan 2 2:8

 Kos-Kotoriba 5 – Putjane 7 4:6

 GSTK Prelog 2 – Joka-Čakovec 6:4

 Donji Vidovec 1 – Stara Vaga Čakovec 6 8:2

 Mala Subotica 2 – Donji Vidovec 2 6:4

 EkipaUPNI+Bodovi
1Donji Vidovec 122001644
2Goričan 222001464
3Mala Subotica 222001374
4GSTK Prelog 222001374
5Joka-Čakovec21011192
6Putjane 7210110102
7Kos-Kotoriba 520027130
8Donji Vidovec 220026140
9Stara Vaga Čakovec 620025150
10HE-DRA 4 Draškovec20025150

Sljedeće kolo:
 Donji Vidovec 2 – HE-DRA 4 Draškovec

 Stara Vaga Čakovec 6 – Mala Subotica 2

 GSTK Prelog 2 –  Donji Vidovec 1

 Putjane 7 –  Joka-Čakovec

 Goričan 2 –  Kos-Kotoriba 5

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga Međimurske Novine

Dragoslavec Breg pobjedio Zasadbreg 2 te trica Marka Pergara je samo ublažila poraz. Sveta Marija 2 tijesno dobila Lopatinec 4 uz tricu Branka Vučenika. Goričan 5 kao i USTA Belica 3 visokim pobjedama ispratila svoje protivnike uz trice Roka Lesingera i Blažek Filipa , te kod Beličanaca Stjepana Kolarića i Nikole Merdanovića.

Rezultati:

Zasadbreg 2 – Dragoslavec Breg 4:6

 Sveta Marija 2 – Lopatinec 4 6:4

 Goričan 5 – Sveta Marija 3 8:2

 Nedelišće 3 – USTA Belica 3 2:8

 EkipaUPNI+Bodovi
1USTA Belica 322001554
2Sveta Marija 222001554
3Dragoslavec Breg22001284
4Goričan 521011192
5Lopatinec 4210110102
6Donji Kraljevec 11001460
7Zasadbreg 220028120
8Nedelišće 31001280
9Sveta Marija 320023170

Sljedeće kolo:

 Sveta Marija 3 – Nedelišće 3

 Lopatinec 4 – Goričan 5

 Dragoslavec Breg – Sveta Marija 2

 Donji Kraljevec 1 – Zasadbreg 2

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga Međimurske Novine

Raspoloženi Renato Varga tricom je spriječio da Pribislavec odnese više od boda iz Knezovca. Uz tricu Matije Volfa izboren je bod Mihovljana 6 kod gostovanja u Draškovcu. Visoka pobjeda Preloga 4 nad mladom ekipom Svete Marije 4 uz tricu Frana Matošića, dok je treća ekipa Preloga tijesno odnijela bodove iz Hodošana uz tricu Krešimira Kovača. Tricom Jure Bistrovića bodovi su ostali u Goričanu 4.  U zaostaloj utakmici čistom desetkom je u Zasadbregu dobila ekipa Hodošana 3.

Rezultati:
Udruga “OKUS” Knezovec – STK Pribislavec 1367 5:5.
 HE-DRA 5 Draškovec – Mihovljan 6 5:5
 GSTK Prelog 4 – Sveta Marija 4 9:1
 Hodošan 3 – GSTK Prelog 3 4:6
 Goričan 4 – Zasadbreg 3 6:4
Odgođeno 1.kolo:
 Zasadbreg 3 – Hodošan 3 0:10

 EkipaUPNI+Bodovi
1GSTK Prelog 322001554
2HE-DRA 5 Draškovec21101553
3Udruga “OKUS” Knezovec21101373
4Mihovljan 621101193
5Hodošan 321011462
6GSTK Prelog 4210110102
7Goričan 421018122
8STK Pribislavec 136720119111
9Zasadbreg 320024160
10Sveta Marija 420021190

 Sljedeće kolo:

 Zasadbreg 3 – Udruga “OKUS” Knezovec

 GSTK Prelog 3 – Goričan 4

 Sveta Marija 4 – Hodošan 3

 Mihovljan 6 – GSTK Prelog 4

 STK Pribislavec 1367 – HE-DRA 5 Draškovec

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89