26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

PROPOZICIJE ZA TURNIRE TOP-12 ŽUPANIJSKIH LIGA “MEĐIMURSKE NOVINE” ZA SEZONU 2021/2022 [AŽURIRANO 10.3]

TOP 12 Propozicije

PROPOZICIJE ZA TURNIRE TOP-12 ŽUPANIJSKIH LIGA “MEĐIMURSKE NOVINE” ZA SEZONU 2021/2022

P R O P O Z I C I J E

1. Turniri će se igrati U SUBOTU 12. OŽUJKA 2022. GODINE u dvoranama organizatora i vremenima navedenih uz popise pozvanih igrača i pričuva u nastavku.

2. PRAVO NASTUPA na turnirima ima prvih 12 igrača/ica iz svake od 7 Županijskih liga Međimurske novine prema rang listama uspješnosti u prvih 16 kola u sezoni 2021/2022., a svi igrači/ce na listama plasirani od 13. do 26. mjesta su pričuve.

3. SUSTAV IGRANJA: u 4 skupine od po 3 natjecatelja iz kojih prvo i drugo plasirani kup sustavom razigravaju za svako mjesto od 1. do 8., a treće plasirani za svako mjesto od 9. do 12. Prvo, drugo i treće plasirani nagrađuju se medaljama Međimurskoga stolnoteniskog saveza.

4. PRIJAVNINA je 20 kn po igraču/igračici, a uplaćuje se organizatorima na turnirima,

5. ROK ZA PRIJAVE voditelju liga na voditelj@msts.hr ili mobitel 0981738450 (sms, viber, whatsapp) je četvrtak 10. ožujka 2022. godine do ponoći. Obavezno se prijavljuju i pričuve, koje će se redom pozivati u slučaju potrebe.

POPIS DVORANA I TERMINA

1.   LIGA

Dvorana :       Sportski dom Mihovljan, Prvomajska 7
Početak :        16:00h

2.   LIGA

Dvorana :       STK KOS-Kotoriba, Trg oslobođenja 3
Početak :        15:00h

3.   LIGA

Dvorana :       II. Osnovna Škola Čakovec
Početak :        18:30h

4.   LIGA

Dvorana :       STK Čakovec – kod igrališta NK SLOGA, M.P. Miškine 2
Početak :        14:00h

5.   LIGA

Dvorana :       Dom kulture Donji Vidovec
Početak :        16:00h

6.   LIGA

Dvorana :       Društveni Dom Belica, Kralja Tomislava 100
Početak :        16:00h

7.   LIGA

Dvorana :       Osnovne Škole Hodošan
Početak :        16:00h

POPIS IGRAČA/IGRAČICA ZA TURNIRE

·  Konačan popis i poredak.

1.   LIGA

1. Nino Bujan (Mihovljan 3 Primabiro)
2. Filip Godina (MSTC Čakovec)
3. Matija Barić (ZEN-Šenkovec 2)
4. Boris Preksavec (Putjane Brid)
5. Paula Markati (Hodošan 1)
6. Eugen Šimon (Putjane Brid)
7. Davor Vidović (Hodošan 1)
8. Miljenko Vračar (USTA Belica 1) 9. Matija Strbat (Mihovljan 3 Primabiro)
10. Filip Panić (MSTC Čakovec)
11. Nikola Magdalenić (Zasadbreg 1)
12. Zoran Vidović (ZEN-Šenkovec 2)
PRIČUVE:
13. Nikola Mikac (Mihovljan 3 Primabiro)
14. Rinaldo Jurinec (ZEN-Šenkovec 2)
15. Robert Lehkec (Putjane 2 MLD)
16. Božidar Krnjoul (ZEN-Šenkovec 2)
17. Dean Lajtman (Putjane Brid)
18. Siniša Mesarić (Nedelišće 1)
19. Tomislav Repalust (HE-DRA 1 Draškovec)
20. Goran Martinez (USTA Belica 1)
21. Samir Kučević (MSTC Čakovec)
22. Branko Lipić (HE-DRA 1 Draškovec)
23. Tomislav Koprivec (Putjane 2 MLD)
24. Damir Rožman (Putjane 2 MLD)
25. Alen Veseli (Nedelišće 1)
26. Tihomir Kovač (HE-DRA 1 Draškovec)

2.   LIGA

1. Robert Mikac (Mihovljan 2)
2. Kristijan Kovačić (Mihovljan 2)
3. Igor Vesenjak (Goričan 1)
4. Stjepan Vidović (Kos-Kotoriba 2)
5. Dario Grd (Goričan 1)
6. Dubravko Hozjak (GSTK Prelog 1)
7. Ivan Pongračić (Mala Subotica 1)
8. Mario Uršanić (Čakovec 1)
9. Marta Novak (ZEN-Šenkovec 4)
10. David Čukulic (Kos-Kotoriba 2)
11. Marko Friščić (Goričan 1)
12. Vinko Legin (Kos-Kotoriba 2)
PRIČUVE:
13. Anja Novak (ZEN-Šenkovec 3)
14. Maja Trupković (ZEN-Šenkovec 4)
15. Goran Spahija (Čakovec 1)
16. Davorin Labazan (Mihovljan 2)
17. Josip Repalust (HE-DRA 2 Draškovec)
18. Igor Munka (Kos-Kotoriba 3)
19. Krešo Horvat (GSTK Prelog 1)
20. Josip Đuran (Goričan 1)
21. Ivica Jakupak (Kos-Kotoriba 3)
22. Renato Novak (ZEN-Šenkovec 3)
23. Marin Korent (ZEN-Šenkovec 3)
24. Josip Rob (GSTK Prelog 1)
25. Zvonimir Turk (Čakovec 1)
26. Marko Tota (HE-DRA 2 Draškovec)

3.   LIGA

1. Nino Bašek (ŠŠK ČAK Čakovec)
2. Dominik Filipašić (Donji Kraljevec 2)
3. Damir Ivanuša (Lopatinec 1)
4. Mario Glavak (Donji Kraljevec 2)
5. Karlo Šoltić (Lopatinec 1)
6. Rajko Bel (Lopatinec 1)
7. Jan Zrna (Hodošan 2)
8. Miljenko Belovari (Donji Kraljevec 2)
9. Nenad Perko (Lopatinec 3)
10. Domagoj Turk (ŠŠK ČAK Čakovec)
11. Vinko Grgić (ŠŠK ČAK Čakovec)
12. Dražen Bubek (Mihovljan 4)
PRIČUVE:
13. Mark Trbuhović (Lopatinec 3)
14. Marko Ružić (Donji Kraljevec 2)
15. Mario Štefičar (Lopatinec 3)
16. Dario Damjan (Čakovec 2)
17. Hana Zadravec (Mihovljan 4)
18. Danijel Matjačić (HE-DRA 3 Draškovec)
19. Marijan Čižmešija (Čakovec 2)
20. Miro Baranašić (HE-DRA 3 Draškovec)
21. Franjo Krznar (Hodošan 2)
22. Jurica Pandur (Hodošan 2)
23. Mihael Vadas (HE-DRA 3 Draškovec)
24. Petra Babić Gašparlin (Čakovec 2)

4.   LIGA

1. Danko Šimon (Čakovec 3)
2. Siniša Dvorski (Goričan 3)
3. Dejan Marčec (Nedelišće 2)
4. Stanislav Sović (Kos-Kotoriba 4)
5. Jurica Godina (USTA Belica 2)
6. Josip Šestanj (Kos-Kotoriba 4)
7. Dražen Šoltić (Putjane 3)
8. Goran Čok (Kos-Kotoriba 4)
9. Josip Čižmešija (Čakovec 4)
10. Dejan Gudlin (Goričan 3)
11. Damir Sečan (USTA Belica 2)
12. Zlatko Murković (Putjane 3)
PRIČUVE:
13. Miljenko Peras (ZEN-Šenkovec 5)
14. Dragan Jelenić (Čakovec 3)
15. Vladimir Šestak (Čakovec 4)
16. Boris Gverić (Goričan 3)
17. Stjepan Šalamon (Čakovec 3)
18. Ladislav Varga (Čakovec 3)
19. Antun Mustač (Sveta Marija 1)
20. Tomislav Volf (Putjane 4)
21. Slavko Tratnjak (USTA Belica 2)
22. Darko Trojko (ZEN-Šenkovec 5)
23. Ervin Bajuk (Putjane 4)
24. Dragutin Godina (USTA Belica 2)
25. Dražen Novak (Nedelišće 2)
26. Barbara Čižmešija (Čakovec 4)

5.   LIGA

1. Patrik Bašnec (Goričan 2)
2. Marijan Sirc (Joka-Čakovec)
3. Mladen Železnjak (Putjane 7)
4. Marko Puškadija (Putjane 7)
5. Zoran Matulin (Donji Vidovec 2)
6. Nenad Martinec (GSTK Prelog 2)
7. Pavlo Dornik (Kos-Kotoriba 5)
8. Tomica Kos (Goričan 2)
9. Danijel Škoda (Donji Vidovec 1)
10. Ivica Marton (Goričan 2)
11. Matija Lukša (Donji Vidovec 1)
12. Dragan Šajn (Donji Vidovec 1)
PRIČUVE:
13. Matej Šlibar (Donji Vidovec 2)
14. Draženko Igrec (GSTK Prelog 2)
15. Dragan Rajher (Kos-Kotoriba 5)
16. Kristian Pintarić (Mala Subotica 2)
17. Željko Varga (HE-DRA 4 Draškovec)
18. Stjepan Mikec (HE-DRA 4 Draškovec)
19. Ivan Špicar (Kos-Kotoriba 5)
20. Stjepan Mikulić (Mala Subotica 2)
21. Ivan Gabaj (Stara Vaga Čakovec 6)
22. Stipe Babić (Putjane 7)
23. Miroslav Mikec (HE-DRA 4 Draškovec)
24. Dejan Slaviček (HE-DRA 4 Draškovec)
25. Damir Posavec (Stara Vaga Čakovec 6)
26. Petra Habola (GSTK Prelog 2)

6.   LIGA

1. Nikola Merdanović (USTA Belica 3)
2. Franjo Pintarić (Lopatinec 4)
3. Bojan Jambrović (Dragoslavec Breg)
4. Mladen Trbuhović (Lopatinec 4)
5. Marko Pergar (Zasadbreg 2)
6. Filip Blažek (Goričan 5)
7. Sven Poljak (Sveta Marija 3)
8. Branko Vučenik (Sveta Marija 2)
9. Josip Filipašić (Donji Kraljevec 1)
10. Tihomir Horvat (Donji Kraljevec 1)
11. Stjepan Kolarić (USTA Belica 3)
12. Danijel Mavrin (USTA Belica 3)
PRIČUVE:
13. Alen Kovačić (Lopatinec 4)
14. Danijel Kos (Dragoslavec Breg)
15. Roko Lesinger (Goričan 5)
16. Anton Jambrović (Dragoslavec Breg)
17. Nebojša Novak (Sveta Marija 2)
18. Damir Kos (Sveta Marija 2)
19. Dragan Raić (Lopatinec 4)
20. Dragutin Mustač (Sveta Marija 2)
21. Željko Blažek (Goričan 5)
22. Predrag Šafarić (Zasadbreg 2)
23. Dražen Heric (Dragoslavec Breg)
24. Đuro Čavlek (Donji Kraljevec 1)
25. Zlatko Tkalčec (Nedelišće 3)
26. Zoran Musić (Nedelišće 3)

7.   LIGA

1. Renato Varga (Udruga “OKUS” Knezovec)
2. Matija Volf (Mihovljan 6)
3. Josip Pintarić (Hodošan 3)
4. Rafael Dominik (Hodošan 3)
5. Ali Avdija (Mihovljan 6)
6. Luka Mikec (HE-DRA 5 Draškovec)
7. Tino Matić (GSTK Prelog 3)
8. Neven Šafarić (GSTK Prelog 3)
9. Matteo Demario Časni (Mihovljan 6)
10. Gabriel Dominik (Hodošan 3)
11. Ivan Kavran (HE-DRA 5 Draškovec)
12. Željko Mihalic (STK Pribislavec 1367)
PRIČUVE:
13. Saša Kneklin (STK Pribislavec 1367)
14. Robert Pintarić (Udruga “OKUS” Knezovec)
15. Jura Bistrović (Goričan 4)
16. Noa Kovačić (Zasadbreg 3)
17. Hrvoje Kulić (STK Pribislavec 1367)
18. Antonija Matoša (Zasadbreg 3)
19. Dubravko Vrbanec (STK Pribislavec 1367)
20. Sebastijan Munka (Goričan 4)
21. Nika Burić (GSTK Prelog 4)
22. Helena Cmrečki (GSTK Prelog 4)
23. Kyara Dunjko (Zasadbreg 3)
24. Lucija Hozjak (GSTK Prelog 4)
25. Vito Benko (Sveta Marija 4)
26. Teo Branović (HE-DRA 5 Draškovec)