Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

8. MEMORIJALNI TURNIR BRANKO BABIĆ

BORIS PREKSAVEC OSVOJIO 8. MEMORIJALNI TURNIR BRANKO BABIĆ

U subotu, 16. 12. 2023. u organizaciji stolnoteniskog kluba Putjane i članova obitelji Babić održan je 8. „Memorijalni turnir Branko Babić“ u čast prerano preminulom dugogodišnjem članu STK-a Putjane. Na turniru je sudjelovalo 19 igrača i igračica koji su, osim u dobrom stolnom tenisu, uživali i u zajedničkom druženju. Najuspješniji na turniru bio je Boris Preksavec koji je u finalnom meču pobijedio suigrača Deana Lajtmana rezultatom 3:0, dok su 3. mjesto osvojili su Božidar Krnjoul i Vladimir Rapaić. Prošlogodišnji pobjednik Eugen Šimon nije imao sreće sa ždrijebom te je već u četvrtfinalu igrao protiv Borisa Preksavca koji ga je svladao rezultatom 3:0. ČETVRFINALE: Šimon – Preksavec 0:3, Podgorelec-Sirc – Krnjoul 0:3, Lajtman – Babić Gašparlin 3:0, Čižmešija – Rapaić 0:3, POLUFINALE: Preksavec – Krnjoul 3:0, Lajtman – Rapaić 3:0, FINALE: Preksavec – Lajtman 3:0.