26.11.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

7.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

foto: Dejan Marčec STK Nedelišće
I dalje uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa djelomično uspješno je odigrano je 7. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Sedmo kolo je u potpunosti pripalo domaćinima, koji su od 27 odigrane utakmice bili bolji u 14, 5 su završile neriješeno, a u 8 su oba boda otišla gostujućoj ekipi. Odigrano je i 5 zaostalih utakmica u kojima su također u dvije bili bolji domaćini dok su tri završile neriješeno. I dalje smo pod utjecajem ove COVID-19 situacije koja se ne stišava, te iz tog razloga i bolesti igrača su odgođene 3 utakmice, dok u gustom rasporedu i raspoloživosti dvorana 3 utakmice se igraju u četvrtak. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje voditeljima ekipa da imaju razumijevanja kod dogovaranja utakmica, te da ga se obavezno kontaktira ukoliko postoji bilo kakav problem oko dogovora ili odgode utakmice. Treća liga je završila redovnih sedam kolo te čestitamo ekipi Donjeg Kraljevca 2 na jesenskoj tituli, te molimo ostale ekipe da dogovore zaostale odgođene utakmice.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U tri odigrane utakmice sedmog kola gosti uspješniji u dvije utakmice uz jedan neriješen susret. U Belici iznenađujuće su ostavili bod domaćinu vodeći na ljestvici ali i u nekompletnom sastavu Mihovljan 3, u kojoj se tricom istaknuo Nino Bujan.  Putjane Brid uz tricu Borisa Preksavca odnijeli oba boda iz Nedelišća.  U Putjanama visoka pobjeda Šenkovčana uz trice Matije Barića i Zorana Vidovića. Hodošan i HE-DRA, te MSTC Čakovec i Zasadbreg igraju u četvrtak zbog zauzetosti dvorana. U zaostalim utakmicama derbi neporaženih Mihovljan 3 i MSTC Čakovec otišao je stranu domaćina uz tricu Noe Vreska i neporaženog Nine Bujana. Dok Putjane Brid i Hodošan su podijelili bodove u srazu gdje nije bilo neporaženog igrača. Hodošan je također i ugostio i USTA Belicu 1 te sa njima podijelio bodove gdje se tricom istaknuo Miljenko Vračar.

Rezultati 7 kolo:
USTA Belica 1 – Mihovljan 3 Primabiro 5:5
Nedelišće 1 – Putjane Brid 3:7
Putjane 2 MLD – ZEN-Šenkovec 2 1:9
Hodošan 1 – HE-DRA 1 Draškovec * igra se u četvrtak
MSTC Čakovec – Zasadbreg 1 * igra se u četvrtakZAOSTALE UTAKMICE:
Hodošan 1 – USTA Belica 1 5:5
Mihovljan 3 Primabiro – MSTC Čakovec 7:3
Putjane Brid – Hodošan 1 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro7610511913
2Putjane Brid741243279
3ZEN-Šenkovec 2640239218
4MSTC Čakovec540133178
5Hodošan 1632132288
6USTA Belica 1722333376
7Putjane 2 MLD721431395
8Zasadbreg 1620423374
9Nedelišće 1710620502
10HE-DRA 1 Draškovec601515451

Skor igrača:

Nino Bujan (15-0), Filip Godina (14-1), Matija Strbat (13-2), Boris Preksavec (15-3), Miljenko Vračar (17-4), Matija Barić (14-4), Paula Markati (14-4), Nikola Magdalenić (13-5), Davor Vidović (13-5), Eugen Šimon (14-7), Robert Lehkec (13-8), Nikola Mikac (11-7), Zoran Vidović (9-6), Filip Panić (9-6), Samir Kučević (6-5), Božidar Krnjoul (7-6)…

Sljedeće 8. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – ZEN-Šenkovec 2
Mihovljan 3 Primabiro – Putjane 2 MLD
Zasadbreg 1 – USTA Belica 1
Putjane Brid – MSTC Čakovec
Hodošan 1 – Nedelišće 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

U derbiju kola između Mihovljana 2 i Kos-Kotoribe tijesna pobjeda domaćina Mihovljana gdje se tricom istaknuo Kristijan Kovačić. Igor Vesenjak je tricom predvodio Goričan do pobjede na gostovanju u Šenkovcu.  Cure iz Šenkovca 4 u osvajanju oba boda nije spriječio ni tricom Ivan Pongračić, najbolji u redovima Male Subotice. Dubravko Hozjak je tricom na domaćem terenu bio najzaslužniji za visoku pobjedu na Kotoribom 3. Jedna utakmica je odgođena za četvrtak zbog vraćanja igrača iz samoizolacije.

Rezultati 7. kolo:
ZEN-Šenkovec 3 – Goričan 1 3:7
Mihovljan 2 – Kos-Kotoriba 2 6:4
ZEN-Šenkovec 4 – Mala Subotica 1 6:4
GSTK Prelog 1 – Kos-Kotoriba 3 8:2
HE-DRA 2 Draškovec – Čakovec 1
igra se u četvrtak

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 27700591114
2Goričan 17502452510
3Kos-Kotoriba 2640239218
4Čakovec 1640235258
5GSTK Prelog 1732235358
6ZEN-Šenkovec 4732232388
7ZEN-Šenkovec 3713328425
8Mala Subotica 1702522482
9HE-DRA 2 Draškovec401311291
10Kos-Kotoriba 3600614460

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (21-0), Robert Mikac (20-1), Dubravko Hozjak (18-3), Igor Vesenjak (18-3), Stjepan Vidović (13-3), Ivan Pongračić (14-5), Anja Novak (13-5), Dario Grd (15-6), Vinko Legin (10-5), Mario Uršanić (11-6), Filip Čabrajec (9-5), Marta Novak (13-8), David Čukulic (11-7), Goran Spahija (8-6), Maja Trupković (11-10), Davorin Labazan (6-7) …

Sljedeće 8 kolo:

Goričan 1 – Kos-Kotoriba 3
Mala Subotica 1 – GSTK Prelog 1
Kos-Kotoriba 2 – ZEN-Šenkovec 4
Čakovec 1 – Mihovljan 2
ZEN-Šenkovec 3 – HE-DRA 2 Draškovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Donji Kraljevec 2 slavi naslov jesenskog prvaka. Bez najboljeg igrača u posljednjoj utakmici jesenskog dijela te tricama Miljenka Belovarija i Maria Glavaka upisali su visoku pobjedu nad ekipom Čakovca te uz 13 osvojenih bodova osigurali prvo mjesto. Dražen Bubek je tricom te pobjedom u zadnjoj partiji u Draškovcu donio bod svojoj ekipi Mihovljana. Rajko Bel je tricom u Hodošanu najzaslužniji za visoku pobjedu Lopatinca, dok je treća ekipa Lopatinca ugostila ekipu ČAK-a te im prepustila bodove za koje je najzaslužniji tricom Nino Bašek. Preostale su još četiri zaostale utakmice koje će se odigrati sljedećih tjedana.

Rezultati 7. kolo:
HE-DRA 3 Draškovec – Mihovljan 4 5:5
Hodošan 2 – Lopatinec 1 3:7
Lopatinec 3 – ŠŠK ČAK Čakovec 2:8
Čakovec 2 – Donji Kraljevec 2 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 27610531713
2ŠŠK ČAK Čakovec741248229
3Lopatinec 1641141199
4Lopatinec 3630328326
5Mihovljan 4721419515
6Hodošan 2611426343
7HE-DRA 3 Draškovec503218323
8Čakovec 240047330

Skor igrača:

Nino Bašek (21-0), Dominik Filipašić (17-1), Damir Ivanuša (12-4), Karlo Šoltić (13-5), Mario Glavak (13-5), Nenad Perko (8-4), Miljenko Belovari (9-5), Rajko Bel (9-6), Vinko Grgić (12-9), Jan Zrna (10-8), Dražen Bubek (10-8), Domagoj Turk (11-10), Marko Ružić (6-6)

Sljedeće kolo se igra na proljeće

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Goričanu podjela bodova između ekipa Goričan 3 i Čakovec 3, gdje je najzaslužniji što bod dolazi u Čakovec Danko Šimon. Visoka pobjeda domaćina Nedelišća protiv Šenkovca, a tricama se istaknuli Dejan Marčec, Sanimir Mihalković te neporaženi Dražen Novak. Zlatko Murković se tricom istaknuo ali nedovoljno za bodove u Belici kod ekipe USTA Belica 2 gdje je ušao sa klupe i neporažen ostao Jurica Godina, te u zadnjoj partiji donio pobjedu. Josip Čižmešija je bio tricom najbolji u ekipi Čakovca u visokoj pobjedi nad ekipom Svete Marije. U napetoj zaostaloj utakmici podjela bodova između ekipa USTA Belica i Čakovca 4, gdje nije bilo neporaženog igrača.

Rezultati 7. kolo:
Goričan 3 – Čakovec 3 5:5
Nedelišće 2 – ZEN-Šenkovec 5 9:1
USTA Belica 2 – Putjane 3 6:4
Čakovec 4 – Sveta Marija 1 7:3
Kos-Kotoriba 4 – Putjane 4
* odgoda zbog bolesti
ZAOSTALA UTAKMICA:
USTA Belica 2 – Čakovec 4 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 46510471311
2Goričan 37430442611
3Čakovec 37421442610
4Nedelišće 2733143279
5USTA Belica 2732236348
6Putjane 3731335357
7Čakovec 4722335356
8ZEN-Šenkovec 5711525453
9Putjane 4610517432
10Sveta Marija 1701614561

Skor igrača:

Dejan Marčec (21-0), Danko Šimon (15-0), Stanislav Sović (11-1), Siniša Dvorski (16-5), Josip Šestanj (10-3), Goran Čok (8-3), Josip Čižmešija (15-6), Dejan Gudlin (14-6), Jurica Godina (13-6), Dražen Šoltić (14-7), Miljenko Peras (11-6), Damir Sečan (7-4), Željko Odorčić (7-5), Zlatko Murković (12-9), Stjepan Šalamon (10-8), Boris Gverić (10-9), Vladimir Šestak (10-11), Ladislav Varga (10-11), Ervin Bajuk (7-8) …

Sljedeće 8. kolo:
Putjane 4 – Sveta Marija 1
Putjane 3 – Čakovec 4
ZEN-Šenkovec 5 – USTA Belica 2
Čakovec 3 – Nedelišće 2
Kos-Kotoriba 4 – Goričan 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

Za podjelu bodova ekipa Preloga i He-Dre najzaslužniji je tricom i pobjedom u posljednjoj partiji Stjepan Mikec. U tijesnom meču tricom se protiv ekipe Stare Vage istaknuo Marko Puškadija i ostavio oba boda u Putjanama. Goričan i dalje sa svih 7 pobjeda i u ovom kolu visokom pobjedom nad ekipom Donjeg Vidovca za koju je zaslužan Patrik Bašnec i neporaženi Tomica Kos. Tricama Dragana Rajhera i Ivana Špicara visoku pobjedu je ostvarila ekipa Kotoribe nad Malom Suboticom. Joka Čakovec je lakše nego to rezultat govori dobio ekipu Donjeg Vidovca gdje se tricom istaknuo trenutni prvi igrač lige Marijan Sirc.

Rezultati 7. kolo:
GSTK Prelog 2 – HE-DRA 4 Draškovec 5:5
Putjane 7 – Stara Vaga Čakovec 6 6:4
Goričan 2 – Donji Vidovec 2 8:2
Kos-Kotoriba 5 – Mala Subotica 2 9:1
Joka-Čakovec – Donji Vidovec 1 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 27700502014
2Putjane 77511452511
3GSTK Prelog 2733138329
4Donji Vidovec 1740339318
5Joka-Čakovec732237338
6Mala Subotica 2722327436
7Donji Vidovec 2721428425
8Kos-Kotoriba 5720534364
9HE-DRA 4 Draškovec712428424
10Stara Vaga Čakovec 6701624461

Skor igrača:

Marijan Sirc (20-1), Patrik Bašnec (19-2), Mladen Železnjak (15-3), Nenad Martinec (17-4), Danijel Škoda (8-3), Marko Puškadija (14-6), Ivica Marton (13-6), Tomica Kos (12-6), Matija Lukša (12-7), Stipe Babić (7-4), Dragan Šajn (13-8), Zoran Matulin (12-8), Pavlo Dornik (12-9), Kristian Pintarić (11-9), Ivan Gabaj (10-8), Damir Posavec (11-10), Draženko Igrec (11-10), Matej Šlibar (10-9), Stjepan Mikec (9-9), Dragan Rajher (10-11)…

Sljedeće 8. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Donji Vidovec 1
Mala Subotica 2 – Joka-Čakovec
Donji Vidovec 2 – Kos-Kotoriba 5
Stara Vaga Čakovec 6 – Goričan 2
GSTK Prelog 2 – Putjane 7više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Visoka pobjeda ekipe Dragoslavec Brega nad ekipom Svete Marije uz tricu Bojana Jambrovića, te neporaženog igrača s klupe Danijela Kosa. Filip Blažek nažalost nije uspio tricom spriječiti ekipu Goričana od poraza u Svetoj Mariji. Dvije utakmice su odgođene zbog bolesti i samoizolacije igrača, dok je već posljednje za njih kolo odigrala ekipa Dragoslavec Brega te u gostima kod Lopatinca doživjela tijesan poraz u zanimljivom i napetom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača.

Rezultati 7. kolo:
Dragoslavec Breg – Sveta Marija 3 8:2
Sveta Marija 2 – Goričan 5 6:4
Donji Kraljevec 1 – USTA Belica 3
* odgoda samoizolacija igrača
Zasadbreg 2 – Nedelišće 3
* odgoda zbog bolesti igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Dragoslavec Breg8602522812
2Lopatinec 47502422810
3USTA Belica 3541033179
4Sveta Marija 2641134269
5Goričan 5720531394
6Donji Kraljevec 1411219213
7Zasadbreg 2510422282
8Nedelišće 3410310302
9Sveta Marija 3601517431

Skor igrača:

Nikola Merdanović (14-0), Marko Pergar (14-1), Josip Filipašić (10-2), Bojan Jambrović (18-4), Branko Vučenik (13-4), Franjo Pintarić (9-3), Mladen Trbuhović (14-6), Sven Poljak (7-3), Stjepan Kolarić (10-5), Anton Jambrović (15-8), Filip Blažek (13-8), Alen Kovačić (7-5), Tihomir Horvat (7-5), Danijel Mavrin (6-5), Damir Kos (7-6), Roko Lesinger (9-9), Dragan Raić (8-8) …

Sljedeće 8. kolo:
Nedelišće 3 – Sveta Marija 2
USTA Belica 3 – Zasadbreg 2
Sveta Marija 3 – Donji Kraljevec 1
Lopatinec 4 – Dragoslavec Breg 6:4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnu desetku je ostvarila ekipa Knezovca na gostovanju u Svetoj Mariji isto kao i ekipa HE-DRA 5 u srazu sa ekipom Goričana 4. U Mihovljanu u susretu bez neporaženog igrača podjela bodova između ekipa Mihovljana 6 i Preloga. Noa Kovačić se tricom istaknuo u Pribislavcu u porazu svoje ekipe Zasadbrega od istoimenog domaćina, za koje je neporažen ostao sa klupe Željko Mihalic. Visoka pobjeda također ekipe Hodošan 3 na gostovanju u Prelogu gdje se tricom istaknuo Rafael Dominik, te neporaženi Josip Pintarić, Gabriel Dominik i Leon Mlinarec.

Rezultati 7. kolo:
Sveta Marija 4 – Udruga “OKUS” Knezovec 0:10
Mihovljan 6 – GSTK Prelog 3 5:5
STK Pribislavec 1367 – Zasadbreg 3 7:3
HE-DRA 5 Draškovec – Goričan 4 10:0
GSTK Prelog 4 – Hodošan 3 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 37610551513
2Hodošan 36501471310
3Udruga “OKUS” Knezovec741243279
4STK Pribislavec 1367741241299
5HE-DRA 5 Draškovec632140208
6Mihovljan 6632139218
7Goričan 4720522484
8GSTK Prelog 4711520503
9Zasadbreg 3500512380
10Sveta Marija 460061590

Skor igrača:

Elvis Janković (10-1), Renato Varga (14-2), Neven Šafarić (18-3), Josip Pintarić (12-2), Matija Volf (11-2), Željko Mihalic (14-3), Luka Mikec (12-3), Tino Matić (15-4), Saša Kneklin (14-4), Rafael Dominik (13-4), Ali Avdija (10-3), Matteo Demario Časni (9-3), Ivan Kavran (11-4), Gabriel Dominik (11-4), Robert Pintarić (9-5), Sebastijan Munka (7-6), Jura Bistrović (8-8) …

Sljedeće 8. Kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – Hodošan 3
Goričan 4 – GSTK Prelog 4
Zasadbreg 3 – HE-DRA 5 Draškovec
GSTK Prelog 3 – STK Pribislavec 1367
Sveta Marija 4 – Mihovljan 6

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89