05.12.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

5. kolo Županijske lige “Međimurske Novine”


5.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa djelomično uspješno je odigrano je 5. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Peto kolo su uspješniji bili domaćini, koji su od 26 odigrane utakmice bili bolji u 14, 6 su završile neriješeno, a u 6 su oba boda odnijeli gosti. Odigrane su i dvije zaostale utakmice u kojima su također bili bolji domaćini. Nažalost svjedoci smo ove COVID-19 situacije koja se pogoršava, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno 8 utakmica. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj moli ekipe da imaju razumijevanja kod dogovaranja utakmica, te da ga se obavezno kontaktira ukoliko postoji bilo kakav problem oko dogovora ili odgode utakmice.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U samo dvije odigrane utakmice petog kola jednu pobjedu su odnijeli gosti, a u drugoj su bili uspješniji domaćini. Na krilima raspoložene Paole Markati koja je pobjedom u zadnjoj partiji i tricom tijesnom pobjedom ispratila goste iz Zasadbrega. Tomislav Koprivec je uz ozljedu uspio tricom odnijeti bodove u Putjane. Čak tri utakmice su odgođene zbog bolesti igrača te samoizolacije igrača. U zaostalim utakmicama visoka pobjeda Šenkovca, te iznenađenje u Zasadbregu gdje je Zasadbreg pojačan Igorom Tkalecom te tricom raspoloženim Nikolom Magdalenićom iznenadio Putjane Brid.

Rezultati 5. kolo:
Hodošan 1 – Zasadbreg 1 6:4
USTA Belica 1 – Putjane 2 MLD 4:6
Putjane Brid – HE-DRA 1 Draškovec
odgoda bolest igrača Putjana
Nedelišće 1 – Mihovljan 3 Primabiro
odgođeno za petak zbog slobodne dvorane i igranja zaostale utakmice
MSTC Čakovec – ZEN-Šenkovec 2
odgoda zbog bolesti igrača Čakovca

ZAOSTALE UTAKMICE:
ZEN-Šenkovec 2 – Nedelišće 1 9:1
Zasadbreg 1 – Putjane Brid 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1MSTC Čakovec440030108
2Mihovljan 3 Primabiro33002376
3Hodošan 1330019116
4ZEN-Šenkovec 2420223174
5Putjane Brid420222184
6Putjane 2 MLD520325254
7USTA Belica 1420220204
8Zasadbreg 1520319314
9Nedelišće 1400410300
10HE-DRA 1 Draškovec40049310

Skor igrača:

Filip Godina (12-0), Nino Bujan (5-0), Davor Vidović (8-1), Paula Markati (8-1), Miljenko Vračar (10-2), Nikola Mikac (7-2), Matija Strbat (7-2), Boris Preksavec (7-2), Filip Panić (9-3), Nikola Magdalenić (10-5), Robert Lehkec (10-5), Matija Barić (8-4), Samir Kučević (6-3)…

Sljedeće 6. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Putjane 2 MLD
ZEN-Šenkovec 2 – USTA Belica 1
Mihovljan 3 Primabiro – MSTC Čakovec
Zasadbreg 1 – Nedelišće 1
Putjane Brid – Hodošan 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Dario Grd i Igor Vesenjak tricama su najzaslužniji za pobjedu Goričana na gostovanju kod ekipe Čakovec 1. Tricom Ivana Pongračića ekipa Mala Subotica 1 je osvojila bod u gostima kod He-Dra 2 u Draškovcu. Visoka pobjeda sada već i favorita za naslov Mihovljana 2 uz trice neporaženih Kristijana Kovačića i Roberta Mikaca. Dubravko Hozjak tricom donosi bod ekipi Preloga iz Šenkovca. Stjepan Vidović je tricom donio pobjedu i bodove ekipi KOS Kotoriba 2 u Šenkovcu.

Rezultati 5. kolo:
Čakovec 1 – Goričan 1 3:7
HE-DRA 2 Draškovec – Mala Subotica 1 5:5
Mihovljan 2 – Kos-Kotoriba 3 9:1
ZEN-Šenkovec 4 – GSTK Prelog 1 5:5
ZEN-Šenkovec 3 – Kos-Kotoriba 2 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2550044610
2Kos-Kotoriba 2540135158
3Goričan 1540134168
4Čakovec 1530226246
5ZEN-Šenkovec 3513124265
6GSTK Prelog 1512221294
7ZEN-Šenkovec 4512220304
8Mala Subotica 1502317332
9HE-DRA 2 Draškovec401311291
10Kos-Kotoriba 340048320

Skor igrača:

Robert Mikac (15-0), Kristijan Kovačić (15-0), Igor Vesenjak (13-2), Stjepan Vidović (11-2), Dubravko Hozjak (12-3), Ivan Pongračić (10-3), Dario Grd (11-4), Anja Novak (11-4), Vinko Legin (9-4), David Čukulic (10-5), Filip Čabrajec (7-5), Mario Uršanić (8-6), Marta Novak (8-7), Zvonimir Turk (4-4)…

Sljedeće 6. kolo:
Goričan 1 – GSTK Prelog 1
Kos-Kotoriba 3 – ZEN-Šenkovec 4
Mala Subotica 1 – Mihovljan 2
Kos-Kotoriba 2 – HE-DRA 2 Draškovec
Čakovec 1 – ZEN-Šenkovec 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Visoku pobjedu je ostvarila ekipa Lopatinec 1 u srazu sa Mihovljanom 4, a tricom se istaknuo Karlo Šoltić. Nino Bašek je tricom najzaslužniji za bod ekipi ČAK-a na gostovanju kod He-Dra 3. Tijesna pobjeda ekipe Donji Kraljevec 2 u susjedskom derbiju sa ekipom Hodošan 2, za koju je najzaslužniji tricom Dominik Filipašić. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 5. kolo:
Lopatinec 1 – Mihovljan 4 9:1
HE-DRA 3 Draškovec – ŠŠK ČAK Čakovec 5:5
Hodošan 2 – Donji Kraljevec 2 4:6
Lopatinec 3 – Čakovec 2
*odgoda zbog samoizolacije igrača Lopatinca

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 2541036149
2Lopatinec 1531134167
3Lopatinec 3430124166
4ŠŠK ČAK Čakovec521231195
5Hodošan 2411222183
6HE-DRA 3 Draškovec402213272
7Mihovljan 451048422
8Čakovec 220022180

Skor igrača:

Nino Bašek (15-0), Dominik Filipašić (14-1), Nenad Perko (5-1), Damir Ivanuša (10-3), Karlo Šoltić (11-4), Miljenko Belovari (6-4), Mark Trbuhović (6-4), Jan Zrna (7-5), Franjo Krznar (7-5), Jurica Pandur (7-5), Mario Glavak (7-5), Mario Štefičar (6-6), Rajko Bel (6-6), Marko Ružić (4-4), Milovan Horvat (4-4), Vinko Grgić (7-8), Domagoj Turk (7-8)…

Sljedeće 6. kolo:
Mihovljan 4 – Čakovec 2
Donji Kraljevec 2 – Lopatinec 3
ŠŠK ČAK Čakovec – Hodošan 2
Lopatinec 1 – HE-DRA 3 Draškovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

Ladislav Varga i Danko Šimon tricom su se istakli u visokoj pobjedi ekipe Čakovec 3 u srazu sa ekipom Putjane 4, kao i ekipa Kos Kotoriba 4 protiv ZEN Šenkovca 5 gdje su Stanislav Sović i Josip Šestanj bili najraspoloženiji. Napeti susret između ekipe Goričana 3 i Putjana je završio podjelom bodova u meču gdje nije bilo neporaženog igrača. Dejan Marčec trica i visoka pobjeda Nedelišća 2 protiv Svete Marije 1. Jedna utakmica je odgođena.

Rezultati 5. kolo:
Čakovec 3 – Putjane 4 9:1
Kos-Kotoriba 4 – ZEN-Šenkovec 5 9:1
Goričan 3 – Putjane 3 5:5
Nedelišće 2 – Sveta Marija 1 8:2
USTA Belica 2 – Čakovec 4
*odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 4550042810
2Čakovec 3540134168
3Goričan 3532033178
4Nedelišće 2523030207
5Putjane 3521225255
6USTA Belica 2411216243
7ZEN-Šenkovec 5511320303
8Putjane 4510415352
9Čakovec 4401315251
10Sveta Marija 1501410401

Skor igrača:

Dejan Marčec (15-0), Stanislav Sović (10-0), Danko Šimon (9-0), Josip Šestanj (10-2), Siniša Dvorski (12-3), Goran Čok (6-2), Dražen Šoltić (11-4), Miljenko Peras (8-3), Dejan Gudlin (10-5), Stjepan Šalamon (10-5), Jurica Godina (8-4), Željko Odorčić (6-3), Josip Čižmešija (7-5), Boris Gverić (8-6), Darko Trojko (8-7), Ladislav Varga (8-7), Ervin Bajuk (6-6)…

Sljedeće 6. kolo:
Putjane 4 – Čakovec 4
Sveta Marija 1 – USTA Belica 2
Putjane 3 – Nedelišće 2
ZEN-Šenkovec 5 – Goričan 3
Čakovec 3 – Kos-Kotoriba 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu visoka pobjeda He-Dra 4 nad ekipom Stara Vaga Čakovec 6 za koju je najzaslužniji tricom Damir Posavec. Susret između Preloga 2 i Donjeg Vidovca 2 je završio podjelom bodova gdje se tricom istaknuo Nenad Martinec. Putjane 7 je u svojoj dvorani visokom pobjedom ispratio ekipu Male Subotice 2 uz trice Mladena Železnjaka, Stipe Babića te neporaženog Marka Puškadije. Na trici Patrika Bašneca temeljila se pobjeda ekipe Goričana 2 u srazu sa ekipom Donjeg Vidovca 2. Ekipa Joka-Čakovec tijesno je izvukla pobjedu uz tricu iskusnog Marijana Sirca protiv ekipe Kotoribe 5.

Rezultati 5. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Stara Vaga Čakovec 6 7:3
GSTK Prelog 2 – Donji Vidovec 2 5:5
Putjane 7 – Mala Subotica 2 9:1
Goričan 2 – Donji Vidovec 1 7:3
Joka-Čakovec – Kos-Kotoriba 5 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 25500341610
2Putjane 7531130207
3Donji Vidovec 1530229216
4GSTK Prelog 2522127236
5Mala Subotica 2522124266
6Joka-Čakovec521226245
7Donji Vidovec 2521225255
8Kos-Kotoriba 5510421292
9HE-DRA 4 Draškovec510418322
10Stara Vaga Čakovec 6501416341

Skor igrača:

Marijan Sirc (14-1), Patrik Bašnec (13-2), Ivica Marton (12-3), Mladen Železnjak (12-3), Nenad Martinec (12-3), Danijel Škoda (6-2), Zoran Matulin (10-4), Dragan Šajn (10-5), Matija Lukša (9-5), Kristian Pintarić (9-5), Matej Šlibar (9-6), Marko Puškadija (8-6), Draženko Igrec (8-7), Stjepan Mikulić (8-7), Damir Posavec (8-7), Pavlo Dornik (8-7), Tomica Kos (7-6), Ivan Gabaj (6-6)…

Sljedeće 6. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Joka-Čakovec
Donji Vidovec 1 – Kos-Kotoriba 5
Mala Subotica 2 – Goričan 2
Donji Vidovec 2 – Putjane 7
Stara Vaga Čakovec 6 – GSTK Prelog 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Bojan Jambrović tricom i neporaženi Anton Jambrović su visokom pobjedom svojeg Dragoslavec Brega ispratili ekipu Nedelišća 3. U napetom susretu Donji Kraljevec 1 je u zadnjoj partiji pobjedom i tricom Josipa Filipašića došao do pobjede u susretu sa Goričanom 5, a tricu je i pridodao Tihomir Horvat. Sveta Marija 2 je u Zasadbregu došla do punog pljena uz tricu najraspoloženije Branka Vučenika. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 5. kolo:
Dragoslavec Breg – Nedelišće 3 9:1
Donji Kraljevec 1 – Goričan 5 6:4
Zasadbreg 2 – Sveta Marija 2 4:6
Lopatinec 4 – USTA Belica 3
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Dragoslavec Breg5500361410
2Sveta Marija 2531128227
3Lopatinec 4430127136
4USTA Belica 3321020105
5Donji Kraljevec 1411219213
6Zasadbreg 2410318222
7Goričan 5510421292
8Nedelišće 3410310302
9Sveta Marija 3401311291

Skor igrača:

Nikola Merdanović (8-0), Franjo Pintarić (6-0), Bojan Jambrović (12-1), Marko Pergar (11-1), Stjepan Kolarić (8-1), Josip Filipašić (10-2), Mladen Trbuhović (9-2), Branko Vučenik (11-3), Anton Jambrović (11-3), Alen Kovačić (4-2), Sven Poljak (4-2), Dragan Raić (6-4), Tihomir Horvat (7-5), Filip Blažek (8-7), Dražen Heric (7-7), Damir Kos (5-5) …

Sljedeće 6. kolo:
Goričan 5 – Zasadbreg 2
Nedelišće 3 – Donji Kraljevec 1
USTA Belica 3 – Dragoslavec Breg
Sveta Marija 3 – Lopatinec 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

Elvis Janković i Neven Šafarić tricom su bili zaslužni za visoku pobjedu ekipe Preloga 3 nad ekipom iz Knezovca. Matteo Demario Časni tricom te neporaženi Matija Volf i Ali Avdija i visoka pobjeda ekipe Mihovljana 6 nad ekipom Goričana 4. Neporaženi Josip Pintarić, Gabriel Dominik i Rafael Dominik visokom pobjedom odnijeli su bodove iz Pribislavca u Hodošan. Kod ekipe Hedra 5 je Ivan Balent tricom dozvolio samo bod gostima iz Preloga.

Rezultati 5. kolo:
GSTK Prelog 3 – Udruga “OKUS” Knezovec 7:3
Mihovljan 6 – Goričan 4 9:1
STK Pribislavec 1367 – Hodošan 3 2:8
HE-DRA 5 Draškovec – GSTK Prelog 4 5:5
Sveta Marija 4 – Zasadbreg 3
*odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Hodošan 3540138128
2GSTK Prelog 344003198
3Mihovljan 6531134167
4HE-DRA 5 Draškovec522130206
5STK Pribislavec 1367521226245
6Udruga “OKUS” Knezovec521225255
7Goričan 4520320304
8GSTK Prelog 4511317333
9Zasadbreg 330038220
10Sveta Marija 440041390

Skor igrača:

Matija Volf (11-2), Josip Pintarić (10-2), Renato Varga (10-2), Neven Šafarić (10-2), Nikola Božek (5-1), Tino Matić (8-2), Ali Avdija (8-2), Antonija Matoša (4-1), Matteo Demario Časni (7-2), Željko Mihalic (9-3), Luka Mikec (9-3), Saša Kneklin (10-4), Rafael Dominik (10-4), Gabriel Dominik (9-4), Ivan Kavran (8-4), Jura Bistrović (7-4), Sebastijan Munka (7-6), Fran Matošić (6-6)…

Sljedeće 6. Kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – GSTK Prelog 4
Hodošan 3 – HE-DRA 5 Draškovec
Goričan 4 – STK Pribislavec 1367
Zasadbreg 3 – Mihovljan 6
GSTK Prelog 3 – Sveta Marija 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89