05.12.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

3.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“


3.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa uspješno je odigrano je 2. kolo Međimurskih liga Međimurske novine.

Treće kolo su uspješniji bili domaćini, koji su od 31 utakmice bili bolji u 17, 4 su završile neriješeno, a u 10 su oba boda odnijeli kući gosti, dok su dvije utakmice odgođene, zbog bolesti te samoizolacije zbog Covid-a.

1. županijska liga Međimurske Novine

Derbi kola između STK Putjane Brid i STK Mihovljan Primabiro je otišao na stranu gostiju uz neporaženog Ninu Bujana. Zasadbreg 1 u punom sastavu te uz trice Nikole Magdalenića i Stjepana Škode ostavio bodove kod kuće. MSTC Čakovec uz tricu Filipa Godine se lako obračunao sa Beličancima. Iznenađenje u Hodošanu gdje je gorak poraz doživio favorizirani STK Šenkovec, dok su u paru zajedno te sa tricama se istaknuli Davor Vidović i Paola Markati. Viktor Grantverger tricom donio bodove Putjanama iz Nedelišća

Rezultati:

Zasadbreg 1 – HE-DRA 1 Draškovec 7:3

Putjane Brid – Mihovljan 3 Primabiro 4:6

Hodošan 1 – ZEN-Šenkovec 2 7:3

Nedelišće 1 – Putjane 2 MLD 2:8

MSTC Čakovec – USTA Belica 1 7:3

 EkipaUPNI+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro33002376
2MSTC Čakovec33002376
3Putjane Brid320118124
4Hodošan 122001374
5Putjane 2 MLD310216142
6ZEN-Šenkovec 2310214162
7USTA Belica 121019112
8Zasadbreg 131029212
9Nedelišće 130039210
10HE-DRA 1 Draškovec30036240

Igrači: Filip Godina (9-0), Davor Vidović (6-0), Nino Bujan (5-0), Viktor Grantverger (3-0), Stjepan Škoda (3-0), Boris Preksavec (7-1), Samir Kučević (5-1), Miljenko Vračar (5-1), Paula Markati (5-1), Filip Panić (7-2), Nikola Mikac (7-2), Matija Strbat (7-2), Robert Lehkec (6-3), Nikola Magdalenić (5-4)…


Sljedeće kolo:

HE-DRA 1 Draškovec – USTA Belica 1

Putjane 2 MLD – MSTC Čakovec

ZEN-Šenkovec 2 – Nedelišće 1

Mihovljan 3 Primabiro – Hodošan 1

Zasadbreg 1 – Putjane Brid

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga Međimurske Novine

U derbiju kola između KOS Kotoribe 2 i STK Goričan 1 rezultat je otišao na stranu gostiju uz šest partija u pet setova, te tricu petosetaša Igora Vesenjaka. Čakovec 1 je tijesno pobjedom u pripetavanju petog seta ostavio bodove kod kuće, dok ni trica Ivana Pongračića nije pomogla Maloj Subotici. Anja Novak se istakla tricom u tijesnoj pobjedi ZEN Šenkovca 3 nad KOS Kotoribom 3. Gostoljubivi domaćin je bila HE-DRA 2 te je prepustila bodove gostima iz Preloga uz tricu Dubravka Hozjaka. Robert Mikac i Kristijan Kovačić tricama donijeli pobjedu domaćinu Mihovljanu 2.

Rezultati:
Kos-Kotoriba 2 – Goričan 1 4:6

Čakovec 1 – Mala Subotica 1 6:4

ZEN-Šenkovec 3 – Kos-Kotoriba 3 6:4

HE-DRA 2 Draškovec – GSTK Prelog 1 3:7

Mihovljan 2 – ZEN-Šenkovec 4 8:2
odgođena utakmica:
 ZEN-Šenkovec 4 – HE-DRA 2 Draškovec 8:2

 EkipaUPNI+Bodovi
1Mihovljan 233002556
2Čakovec 1330020106
3Kos-Kotoriba 232012194
4Goričan 1320117134
5ZEN-Šenkovec 3312016144
6GSTK Prelog 1311116143
7ZEN-Šenkovec 4311115153
8Kos-Kotoriba 330037230
9Mala Subotica 130037230
10HE-DRA 2 Draškovec30036240

Igrači: Robert Mikac (9-0), Dubravko Hozjak (9-0), Kristijan Kovačić (9-0), Miroslav Magdalenić (3-0), Anja Novak (8-1), Filip Čabrajec   (5-1), David Čukulic (7-2), Igor Vesenjak (7-2), Stjepan Vidović (6-2), Mario Uršanić (6-2), Marta Novak (6-3), Ivan Pongračić (6-3), Goran Spahija     (4-2) …


Sljedeće kolo:
Goričan 1 – ZEN-Šenkovec 4

GSTK Prelog 1 – Mihovljan 2

Kos-Kotoriba 3 – HE-DRA 2 Draškovec

Mala Subotica 1 – ZEN-Šenkovec 3

Kos-Kotoriba 2 – Čakovec 1

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga Međimurske Novine

ČAK sa desetkom ispratio Mihovljan 4, Lopatinec 1 i Donji Kraljevec 2 u derbiju kola uz tricu Dominika Filipašića podijelili bodove. Mark Trbuhović tricom je donio pobjedu i bodove u Lopatinec.

Rezultati:

ŠŠK ČAK Čakovec – Mihovljan 4 10:0

Lopatinec 1 – Donji Kraljevec 2 5:5

Hodošan 2 – Lopatinec 3 4:6
HE-DRA 3 Draškovec – Čakovec 2
* odgođeno zbog bolesti igrača

 EkipaUPNI+Bodovi
1Lopatinec 3330020106
2Donji Kraljevec 232102195
3ŠŠK ČAK Čakovec32012284
4Lopatinec 1311119113
5Hodošan 2311118123
6HE-DRA 3 Draškovec20117131
7Čakovec 220022180
8Mihovljan 430031290

Igrači: Nino Bašek (9-0), Dominik Filipašić (8-1), Damir Ivanuša (8-1), Nenad Perko (5-1), Franjo Krznar (7-2), Mark Trbuhović (5-2), Vinko Grgić (6-3), Karlo Šoltić (6-3), Mario Glavak (4-2), Milovan Horvat (3-2), Jan Zrna (5-4), Jurica Pandur (5-4), Domagoj Turk (5-4)…

Slijedeće kolo:

Mihovljan 4 – Lopatinec 3

Čakovec 2 – Hodošan 2

Donji Kraljevec 2 – HE-DRA 3 Draškovec

ŠŠK ČAK Čakovec – Lopatinec 1

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga Međimurske Novine

Miljenko Peras i Darko Trojko tricama su doprinijeli visokoj pobjedi protiv Putjana 4. Putjane 3 uz tricu Dražena Šoltića se vraća sa dva boda iz Čakovca. U Kotoribi domaćin nije dao ni jednu partiju gostu te su desetkom ispratili Svetu Mariju 1. Goričan 2 uz tricu Borisa Gverića te 6 partija u pet seta tijesno zadržao oba boda. Beličanci iznenadili Nedelišćance te uzeli bod, a najraspoloženiji je bio tricom Dejan Marčec.

Rezultati:

ZEN-Šenkovec 5 – Putjane 4 8:2

Čakovec 3 – Putjane 3 3:7

Kos-Kotoriba 4 – Sveta Marija 1 10:0

Goričan 3 – Čakovec 4 6:4

Nedelišće 2 – USTA Belica 2 5:5

 EkipaUPNI+Bodovi
1Kos-Kotoriba 433002556
2Goričan 3321020105
3Putjane 3320118124
4Čakovec 3320118124
5Nedelišće 2312017134
6ZEN-Šenkovec 5311116143
7Putjane 4310211192
8USTA Belica 230129211
9Sveta Marija 130126241
10Čakovec 4300310200

Igrači: Dejan Marčec (9-0), Stanislav Sović (7-0), Dražen Šoltić (8-1), Miljenko Peras (8-1), Dragan Jelenić (5-1), Ervin Bajuk (5-1), Josip Šestanj (7-2), Siniša Dvorski (7-2), Dejan Gudlin (6-3), Boris Gverić (6-3), Stjepan Šalamon (6-3), Željko Odorčić (4-2), Jurica Godina (5-4), Darko Trojko (5-4), Josip Čižmešija (5-4)…

Sljedeće kolo:
Putjane 4 – USTA Belica 2

Čakovec 4 – Nedelišće 2

Sveta Marija 1 – Goričan 3

Putjane 3 – Kos-Kotoriba 4

ZEN-Šenkovec 5 – Čakovec 3

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga Međimurske Novine

Matej Šlibar tricom je obilježio pobjedu Donjeg Vidovca 2 protiv HE-DRA 4. Damir Posavec tricom i pobjedom u zadnjoj partiji spasio bod Stare Vage protiv Male Subotice 2. Putjane i Joka miroljubivo podijelili bodove uz tricu Marijana Sirca. Goričan 2 uz pomoć trice Ivice Martona i ostaju bodovi kod kuće.

Rezultati:

Donji Vidovec 2 – HE-DRA 4 Draškovec 7:3

Stara Vaga Čakovec 6 – Mala Subotica 2 5:5

Putjane 7 – Joka-Čakovec 5:5

Goričan 2 – Kos-Kotoriba 5 7:3
GSTK Prelog 2 – Donji Vidovec 1
* odgođeno zbog samoizolacije i Covid-a

 EkipaUPNI+Bodovi
1Goričan 233002196
2Mala Subotica 2321018125
3Donji Vidovec 122001644
4GSTK Prelog 222001374
5Joka-Čakovec311116143
6Putjane 7311115153
7Donji Vidovec 2310213172
8Stara Vaga Čakovec 6301210201
9Kos-Kotoriba 5300310200
10HE-DRA 4 Draškovec30038220

Igrači: Marijan Sirc (8-1), Patrik Bašnec (8-1), Ivica Marton (8-1), Kristian Pintarić (8-1), Nenad Martinec (5-1), Dragan Šajn (5-1), Danijel Škoda (4-1), Mladen Železnjak (7-2), Stjepan Mikulić (6-3), Draženko Igrec (4-2), Zoran Matulin (5-3), Tomica Kos (5-3), Matija Lukša (3-2), Matej Šlibar (5-4), Ivan Gabaj (5-4),

Sljedeće kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Kos-Kotoriba 5

Joka-Čakovec – Goričan 2

Donji Vidovec 1 – Putjane 7

Mala Subotica 2 – GSTK Prelog 2

Donji Vidovec 2 – Stara Vaga Čakovec 6

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga Međimurske Novine

Nedelišće 3 uz puni plijen se vraća iz Svete Marije uz tricu Zorana Musića. Franjo Pintarić se istaknuo tricom za ekipu Lopatinca i pobjedu nad ekipom Goričana. Uz tricu Antona i Bojana Jambrovića ekipa Svete Marije 2 nije imala šanse u Dragoslavec Bregu. Zasadbreg je tijesnom pobjedom u zadnjoj partiji i tricom Marka Pergara odnio bodove iz Donjeg Kraljevca.

Rezultati:

Sveta Marija 3 – Nedelišće 3 3:7

Lopatinec 4 – Goričan 5 7:3

Dragoslavec Breg – Sveta Marija 2 8:2

Donji Kraljevec 1 – Zasadbreg 2 4:6

 EkipaUPNI+Bodovi
1Dragoslavec Breg330020106
2USTA Belica 322001554
3Lopatinec 4320117134
4Sveta Marija 2320117134
5Goričan 5310214162
6Zasadbreg 2310214162
7Nedelišće 321019112
8Donji Kraljevec 120028120
9Sveta Marija 330036240

Igrači: Marko Pergar (9-0), Stjepan Kolarić (6-0), Nikola Merdanović (5-0), Bojan Jambrović (7-1), Josip Filipašić (5-1), Zoran Musić (4-1), Anton Jambrović (7-2), Mladen Trbuhović  (6-2), Branko Vučenik (6-2), Filip Blažek (6-3), Alen Kovačić (4-2), Dino Mustač (2-1), Sven Poljak (2-1), Roko Lesinger (5-4)…

Sljedeće kolo:

Sveta Marija 2 – Donji Kraljevec 1

Goričan 5 – Dragoslavec Breg

Nedelišće 3 – Lopatinec 4

USTA Belica 3 – Sveta Marija 3

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga Međimurske Novine

U napetoj tekmi „OKUS“ se vratio sa tijesnom pobjedom iz Zasadbrega. Uz tricu Nikole Božeka i Tina Matića visoka pobjeda Preloga nad Goričanom. Hodošan 3 je desetkom ispratio domaćina Svetu Mariju isto kao i Mihovljan ekipu Preloga. Prvu pobjedu je uz tricu Željka Mihalica i Saše Kneklina ostvarila ekipa STK Pribislavec.

Rezultati:
Zasadbreg 3 – Udruga “OKUS” Knezovec 4:6

GSTK Prelog 3 – Goričan 4 9:1

Sveta Marija 4 – Hodošan 3 0:10

Mihovljan 6 – GSTK Prelog 4 10:0

STK Pribislavec 1367 – HE-DRA 5 Draškovec 7:3

 EkipaUPNI+Bodovi
1GSTK Prelog 333002466
2Mihovljan 632102195
3Udruga “OKUS” Knezovec321019115
4Hodošan 332012464
5HE-DRA 5 Draškovec311118123
6STK Pribislavec 1367311116143
7GSTK Prelog 4310210202
8Goričan 431029212
9Zasadbreg 330038220
10Sveta Marija 430031290

Igrači: Tino Matić (7-0), Renato Varga (7-0), Matija Volf (7-1), Ali Avdija (5-1), Nikola Božek  (5-1), Antonija Matoša (4-1), Neven Šafarić (7-2), Željko Mihalic (7-2), Saša Kneklin (7-2), Gabriel Dominik (6-2)…

Sljedeće kolo:

Udruga “OKUS” Knezovec – HE-DRA 5 Draškovec

GSTK Prelog 4 – STK Pribislavec 1367

Hodošan 3 – Mihovljan 6

Goričan 4 – Sveta Marija 4

Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 3

više detalja: http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89