20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Liga Mladih 2022 – 1.kolo

foto: STK Kotoriba facebook

Krenula je sa igranjem i “Liga Mladih 2022”. Preko 35 djece je krenulo sa igranjem “Lige Mladih”, dok je velika većina njih u prvom kolu osjetila radost igranja i natjecanja u stolnome tenisu. U prvome kolu su bili uspješniji domaćini sa sve četiri pobjede, dok je jedna utakmica odgođena zbog samoizolacije djece, te im želimo što brži oporavak i da se vrate igranju stolnog tenisa.

D E T A LJ I

Rezultati 1. Kolo

Goričan – Sveta Marija 9:1
Zasadbreg – Šenkovec 1 10:0
Mihovljan 1 – Mihovljan 2 9:1
KOS Kotoriba 6 – KOS Kotoriba 7 8:2
Putjane – GSTK Prelog
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Zasadbreg11001002
2Goričan1100912
3Mihovljan 11100912
4KOS Kotoriba 61100822
5KOS Kotoriba 71001280
6Mihovljan 21001190
7Sveta Marija1001190
8Putjane0000000
9GSTK Prelog0000000
10Šenkovec 110010100

Sljedeće 2. kolo:

Sveta Marija – KOS Kotoriba 7
Mihovljan 2 – KOS Kotoriba 6
GSTK Prelog – Mihovljan 1
Šenkovec 1 – Putjane
Goričan – Zasadbreg