20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

14.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

foto: Renato Varga – Udruga „OKUS“ Knezovec

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 14. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U četrnaestom kolu odigrano je 26 utakmica. U ovom kolu gosti su bili uspješniji sa 11 pobjeda, 5 utakmice su završile neriješeno, dok su domaćini  slavili u 10 utakmica. I dalje nam ova COVID-19 situacija otežava regularnost igranja kola te stvara probleme kod dogovora i odigravanja, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno je 7 utakmica. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovaraju termine sljedećih utakmica ako su one izvan službenog ili termina ekipe, te odgođenih utakmica.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Borisa Preksavca i Eugena Šimona iz Draškovca se visokom pobjedom vraća ekipa Putjane Brid. Visoka pobjeda Mihovljana u susretu sa Nedelišćom gdje su se tricom istaknuli Nino Bujan i Noa Vresk. U Putjanama podjela bodova u srazu sa Beličancima, gdje se tricom istaknuo Miljenko Vračar. U zaostaloj utakmici Putjane MLD su svladale Nedelišće, a tricom se istaknuo Robert Lehkec i Viktor Grantverger. Dvije utakmice su odgođene, jedna pomaknuta za četvrtak, a druga odgođena zbog samoizolacije.

Rezultati 14 kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Putjane Brid 2:8
Mihovljan 3 Primabiro – Nedelišće 1 9:1
Putjane 2 MLD – USTA Belica 1 5:5
Zasadbreg 1 – Hodošan 1
odgoda zbog samoizolacije igrača
ZEN-Šenkovec 2 – MSTC Čakovec
zbog zauzetosti dvorane igra se u četvrtak
ODGOĐENA UTAKMICA:
Putjane 2 MLD – Nedelišće 1 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro141211984225
2MSTC Čakovec131102834722
3ZEN-Šenkovec 2131012874321
4Putjane Brid14824895118
5Hodošan 112624625814
6Putjane 2 MLD13427597110
7USTA Belica 114347608010
8Nedelišće 114301144966
9Zasadbreg 113211044865
10HE-DRA 1 Draškovec14111244963

Skor igrača:
Nino Bujan (30-0), Filip Godina (38-1), Matija Barić (32-7), Boris Preksavec (31-7), Paula Markati (28-8), Miljenko Vračar (31-11), Eugen Šimon (30-12), Matija Strbat (24-11), Davor Vidović (24-12), Rinaldo Jurinec (13-7), Zoran Vidović (18-10), Filip Panić (25-14), Nikola Magdalenić (24-15), Nikola Mikac (20-13), Robert Lehkec (21-18), Dean Lajtman (21-19), Božidar Krnjoul (15-15), Siniša Mesarić (20-22), Goran Martinez (19-23)…

Sljedeće 15. Kolo:
Putjane 2 MLD – HE-DRA 1 Draškovec
USTA Belica 1 – ZEN-Šenkovec 2
MSTC Čakovec – Mihovljan 3 Primabiro
Nedelišće 1 – Zasadbreg 1
Hodošan 1 – Putjane Brid

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Igora Vesenjaka i Daria Grda na domaćem terenu je ekipa Goričana visoko svladala ekipu Čakovca. Druga ekipa Kotoribe je visoko svladala ekipu Šenkovca 3 uz tricu Stjepana Vidovića. Treća ekipa Kotoribe je visoko poražena od vodećeg Mihovljana uz trice Roberta Mikaca i Kristijana Kovačića. Trica Dubravka Hozjaka je bila dovoljna samo za bod u srazu ekipa Preloga i Šenkovca 4. U zaostaloj utakmici Mihovljan je svladao visokim rezultatom Prelog. Jedna utakmica je odgođena.

Rezultati 14 kolo:
Goričan 1 – Čakovec 1 7:3
Kos-Kotoriba 2 – ZEN-Šenkovec 3 7:3
Kos-Kotoriba 3 – Mihovljan 2 2:8
GSTK Prelog 1 – ZEN-Šenkovec 4 5:5
Mala Subotica 1 – HE-DRA 2 Draškovec
odgoda zbog zauzetosti dvorane
ODGOĐENA UTAKMICA:
Mihovljan 2 – GSTK Prelog 1 9:1

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 21414001211928
2Kos-Kotoriba 2141103954522
3Goričan 1141004984220
4GSTK Prelog 114734756517
5ZEN-Šenkovec 414545598114
6Čakovec 114617687213
7ZEN-Šenkovec 314347568410
8Kos-Kotoriba 31322939916
9Mala Subotica 11313945855
10HE-DRA 2 Draškovec12011124961

Skor igrača:

Robert Mikac (41-1), Kristijan Kovačić (41-1), Stjepan Vidović (33-4), Igor Vesenjak (36-5), Ivan Pongračić (31-6), Dubravko Hozjak (35-7), Dario Grd (33-9), David Čukulic (27-15), Anja Novak (22-14), Mario Uršanić (25-16), Vinko Legin (20-13), Marta Novak (24-18), Maja Trupković (20-17), Davorin Labazan (12-13), Goran Spahija (16-19), Igor Munka (17-22), Krešo Horvat (18-24)…

Sljedeće 15 kolo:

GSTK Prelog 1 – Goričan 1
ZEN-Šenkovec 4 – Kos-Kotoriba 3
Mihovljan 2 – Mala Subotica 1
HE-DRA 2 Draškovec – Kos-Kotoriba 2
ZEN-Šenkovec 3 – Čakovec 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Lopatinec 1 se vraća sa visokom pobjedom iz Mihovljana uz tricu Rajka Bela. ČAK je na domaćem terenu visoko porazio HE-DRA-u iz Draškovca uz tricu Nine Bašeka i neporaženog Vinka Grgića. Vodeći Donji Kraljevec nije se dao iznenaditi na domaćem terenu u susretu sa Hodošanom uz tricu Dominika Filipašića i neporaženog Miljenka Belovaria. U napetom susretu tijesna pobjeda Čakovca nad Lopatincom uz tricu Vladimira Rapaića. U zaostaloj utakmici Donji Kraljevec se vraća sa oba boda iz Draškovca kojima ni trica Danijela Matjačića nije pomogla da dođu do bodova.

Rezultati 12 kolo:

Mihovljan 4 – Lopatinec 1 3:7
ŠŠK ČAK Čakovec – HE-DRA 3 Draškovec 8:2
Donji Kraljevec 2 – Hodošan 2 8:2
Čakovec 2 – Lopatinec 3 6:4

ODGOĐENA UTAKMICA:
HE-DRA 3 Draškovec  – Donji Kraljevec 2  3:7

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 2121020883222
2Lopatinec 112831823819
3ŠŠK ČAK Čakovec12723794116
4Lopatinec 312615596113
5Čakovec 21231843777
6HE-DRA 3 Draškovec1215643777
7Hodošan 21222852686
8Mihovljan 41222834866

Skor igrača:

Nino Bašek (35-1), Dominik Filipašić (28-1), Dejan Ivanuša (15-3), Damir Ivanuša (22-8), Jan Zrna (24-12), Mario Glavak (22-11), Nenad Perko (20-10), Miljenko Belovari (17-9), Karlo Šoltić (20-12), Rajko Bel (17-11), Vinko Grgić (20-15), Domagoj Turk (19-16), Marko Ružić (10-10), Dražen Bubek (14-15), Mark Trbuhović (13-15), Mario Štefičar (15-18), Danijel Matjačić (16-20), Marijan Čižmešija (15-21)

Sljedeće 13.kolo:

Čakovec 2 – Mihovljan 4
Lopatinec 3 – Donji Kraljevec 2
Hodošan 2 – ŠŠK ČAK Čakovec
HE-DRA 3 Draškovec – Lopatinec 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanama visoka pobjeda gostiju iz Čakovca uz trice Dragana Jelenića i Danka Šimona. Podjela bodova u Šenkovcu u susretu sa Kotoribom u zanimljivom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača. Tijesna pobjeda Nedelišća u Svetoj Mariji za koju je najzaslužniji tricom Dejan Marčec. U napetom susretu gdje je jedino Jurica Godina ostao neporažen, podjela bodova između ekipa Čakovca 4 i USTA Belice. U zaostalim utakmicama visoka pobjeda Kotoribe u Svetoj Mariji uz trice Stanislava Sovića i Josipa Šestanja. Čakovec 3 je na domaćem terenu visoko pobjedio ekipu Šenkovca uz tricu Danka Šimona. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača

Rezultati 14. kolo:
Putjane 4 – Čakovec 3 2:8
ZEN-Šenkovec 5 – Kos-Kotoriba 4 5:5
Sveta Marija 1 – Nedelišće 2 4:6
Čakovec 4 – USTA Belica 2 5:5
Putjane 3 – Goričan 3
odgoda zbog samoizolacije igrača
ODGOĐENA UTAKMICA:

Sveta Marija 1 – Kos-Kotoriba 4 1:9
Čakovec 3 – ZEN-Šenkovec 5 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 41411301093125
2Čakovec 314932924821
3Goričan 313850844621
4USTA Belica 214644726816
5Putjane 313625686214
6Nedelišće 214455726813
7Čakovec 414266637710
8ZEN-Šenkovec 514347598110
9Putjane 414311042987
10Sveta Marija 1140113291111

Skor igrača:

Danko Šimon (34-2), Dejan Marčec (38-4), Stanislav Sović (25-5), Siniša Dvorski (32-7), Josip Šestanj (23-6), Jurica Godina (18-7), Goran Čok (18-7), Dražen Šoltić (28-11), Damir Sečan (20-9), Dragan Jelenić (17-9), Dejan Gudlin (21-12), Miljenko Peras (22-13), Josip Čižmešija (24-15), Zlatko Murković (23-15), Vladimir Šestak (22-20), Boris Gverić (15-14), Ladislav Varga (19-19), Stjepan Šalamon (13-13), Antun Mustač (19-23), Slavko Tratnjak (18-24)…

Sljedeće 15 kolo:

Čakovec 4 – Putjane 4
USTA Belica 2 – Sveta Marija 1
Nedelišće 2 – Putjane 3
Goričan 3 – ZEN-Šenkovec 5
Kos-Kotoriba 4 – Čakovec 3
više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Čakovcu visoka pobjeda gostiju iz Draškovca tricu Stjepana Mikeca i Željka Varga. EkipaPutjane 3 je tijesno pobjedila u Maloj Subotici uz tricu Mladena Železnjaka. Na domaćem terenu visoka pobjeda Kotoribe nad ekipom Joka-Čakovec, uz trice Dragana Rajhera i Pavlo Dornika. Dvije utakmice su odgođene zbog samoizolacije igrača.  

Rezultati 14 kolo:
Stara Vaga Čakovec 6 – HE-DRA 4 Draškovec 1:9
Mala Subotica 2 – Putjane 7 4:6

Kos-Kotoriba 5 – Joka-Čakovec 9:1

Donji Vidovec 2 – GSTK Prelog 2
odgoda zbog samoizolacije igrača

Donji Vidovec 1 – Goričan 2
odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2131210923825
2Putjane 7141112855523
3Donji Vidovec 113814785217
4Joka-Čakovec14545687214
5Kos-Kotoriba 514617815913
6GSTK Prelog 213445646612
7Donji Vidovec 213526616912
8Mala Subotica 214428558510
9HE-DRA 4 Draškovec1433862789
10Stara Vaga Čakovec 6140113341061

Skor igrača:

Patrik Bašnec (36-2), Marijan Sirc (30-3), Mladen Železnjak (34-4), Marko Puškadija (28-9), Zoran Matulin (28-9), Pavlo Dornik (29-13), Nenad Martinec (26-13), Matija Lukša (24-12), Danijel Škoda (16-8), Tomica Kos (23-12), Ivica Marton (23-13), Dragan Šajn (24-15), Matej Šlibar (19-14), Dragan Rajher (22-20), Draženko Igrec (20-19), Željko Varga (17-17), Kristian Pintarić (15-16), Ivan Špicar (20-22), Stjepan Mikulić (20-22), Stjepan Mikec (17-20), Stipe Babić (12-16), Ivan Gabaj (11-16), Miroslav Mikec (12-19), Damir Posavec (16-26) …

Sljedeće 15 kolo:

Joka-Čakovec – HE-DRA 4 Draškovec
Kos-Kotoriba 5 – Donji Vidovec 1
Goričan 2 – Mala Subotica 2
Putjane 7 – Donji Vidovec 2
GSTK Prelog 2 – Stara Vaga Čakovec 6

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

U Nedelišću trica Maria Dokleje nije pomogla domaćinima za tijesan poraz od ekipe Dragoslavec Brega. Goričan je visoko pobjedio na domaćem terenu ekipu Donjeg Kraljevca uz tricu Filipa Blažeka. Marko Pergar i Stevica Radek su se tricama istaknuli u pobjedi na gostovanju ekipe Zasadbrega u Svetoj Mariji. Jedna utakmica je zbog zauzetosti dvorane pomaknuta za petak.

Rezultati 14. kolo:
Nedelišće 3 – Dragoslavec Breg 4:6
Goričan 5 – Donji Kraljevec 1 7:3
Sveta Marija 2 – Zasadbreg 2 3:7
USTA Belica 3 – Lopatinec 4
igra se u petak zbog zauzetosti dvorane

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 310910693119
2Lopatinec 411812733717
3Dragoslavec Breg13805785216
4Donji Kraljevec 112624655514
5Sveta Marija 212615596113
6Goričan 512606606012
7Zasadbreg 21231845757
8Sveta Marija 31112839714
9Nedelišće 311101032782

Skor igrača:

Nikola Merdanović (23-1), Sven Poljak (20-5), Franjo Pintarić (19-5), Bojan Jambrović (29-8), Mladen Trbuhović (25-7), Josip Filipašić (27-9), Marko Pergar (24-8), Branko Vučenik (16-7), Filip Blažek (25-11), Danijel Mavrin (16-8), Tihomir Horvat (23-12), Alen Kovačić (14-9), Stjepan Kolarić (17-11), Anton Jambrović (23-15), Danijel Kos (12-8), Nebojša Novak (13-10), Damir Kos (16-14), Roko Lesinger (15-15), Predrag Šafarić (9-12), Dragutin Mustač (9-15)…

Sljedeće 15 kolo:

Zasadbreg 2 – Goričan 5
Donji Kraljevec 1 – Nedelišće 3
Dragoslavec Breg – USTA Belica 3
Lopatinec 4 – Sveta Marija 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Knezovcu domaćin otkinuo bod vodećoj ekipi Preloga 3, za koji je najzaslužniji tricom Renato Varga.  Zasadbreg je visoko porazio mladu ekipu Svete Marije uz neporažene Kevina Hajdaria i Domagoja Herica. Mihovljan 6 je na gostovanju u Goričanu ostvario visoku pobjedu uz tricu Ali Avdije. Visoka pobjeda domaćina Hodošana nad ekipom Pribislavca uz trice Gabriela Dominika, Rafaela Dominika i neporaženog Josipa Pintarića. Luka Mikec i Ivan Kavran su tricom se istaknuli u visokoj pobjedi svoje ekipe HE-DRA 5 na gostovanju kod ekipe GSTK Prelog 4.

Rezultati 14. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – GSTK Prelog 3 5:5
Zasadbreg 3 – Sveta Marija 4 8:2
Goričan 4 – Mihovljan 6 2:8
Hodošan 3 – STK Pribislavec 1367 9:1
GSTK Prelog 4 – HE-DRA 5 Draškovec 2:8

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 31411301043625
2Hodošan 31412111043625
3Mihovljan 614932954521
4HE-DRA 5 Draškovec14734845617
5Udruga “OKUS” Knezovec14734806017
6STK Pribislavec 136714626766414
7Goričan 414509538710
8GSTK Prelog 414221045956
9Zasadbreg 314211148925
10Sveta Marija 4140014111290

Skor igrača:

Renato Varga (33-2), Matija Volf (24-3), Josip Pintarić (28-4), Elvis Janković (20-3), Rafael Dominik (32-6), Luka Mikec (32-7), Ali Avdija (27-6), Tino Matić (31-8), Neven Šafarić (33-9), Ivan Kavran (29-11), Matteo Demario Časni (18-7), Gabriel Dominik (25-10), Željko Mihalic (19-10), Saša Kneklin (22-12), Jura Bistrović (17-17), Robert Pintarić (17-17), Antonija Matoša (11-12), Sebastijan Munka (11-13), Hrvoje Kulić (10-14), Helena Cmrečki (10-15) …

Sljedeće 15. kolo:

GSTK Prelog 4 – Udruga “OKUS” Knezovec
HE-DRA 5 Draškovec – Hodošan 3
STK Pribislavec 1367 – Goričan 4
Mihovljan 6 – Zasadbreg 3
Sveta Marija 4 – GSTK Prelog 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89