26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

15.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Damir Ivanuša – STK Lopatinec


Poprilično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 15. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U četrnaestom kolu odigrano je 30 utakmica. U ovom kolu 15 pobjeda domaćih ekipa i 15 pobjeda gostiju, dok nijedna utakmica nije odigrana neriješeno. I dalje nam ova COVID-19 situacija sada nešto manje otežava regularnost igranja kola te stvara probleme kod dogovora i odigravanja, te su iz tog razloga odgođene samo 3 utakmice. Odigrane su i tri zaostale utakmice od kojih su dvije završile neriješeno, dok je u jednoj pobijedio domaćin. „Zdravlje je na prvom mjestu“, te nam se ova situacija počela smirivati, te voditelj poručuje da se što prije odigraju zaostale utakmice te u regularnom kolu dogovaraju termin utakmice.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Matije Barića iz Belice se vraća ekipa ZEN Šenkovca sa oba boda. U derbiju kola prvo i drugo plasirane ekipe, tijesna pobjeda je otišla na stranu ekipe Mihovljana, gdje se tricom istaknuo još uvijek neporaženi u ligi Nino Bujan. U Hodošanu trica Davora Vidovića nije bila dovoljna da spasi svoju ekipu od poraza od gostiju iz Putjana Brid. Dvije utakmice su odgođene zbog samoizolacije igrača. U odgođenoj derbi utakmici drugo i trećeplasirane ekipe, podjela bodova ekipa ZEN Šenkovec i MSTC Čakovec, uz tricu Matije Barića.

Rezultati 15 kolo:
USTA Belica 1 – ZEN-Šenkovec 2 3:7
MSTC Čakovec – Mihovljan 3 Primabiro 4:6
Hodošan 1 – Putjane Brid 4:6
Nedelišće 1 – Zasadbreg 1
odgoda zbog samoizolacije igraca
Putjane 2 MLD – HE-DRA 1 Draškovec
odgoda zbog samoizolacije
ODGOĐENA UTAKMICA:
ZEN-Šenkovec 2 – MSTC Čakovec  5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro1513111044627
2ZEN-Šenkovec 2151122995124
3MSTC Čakovec151113925823
4Putjane Brid15924955520
5Hodošan 113625666414
6Putjane 2 MLD13427597110
7USTA Belica 115348638710
8Nedelišće 114301144966
9Zasadbreg 113211044865
10HE-DRA 1 Draškovec14111244963

Skor igrača:
Nino Bujan (33-0), Filip Godina (41-4), Matija Barić (38-7), Boris Preksavec (33-7), Paula Markati (29-10), Miljenko Vračar (33-12), Eugen Šimon (32-13), Davor Vidović (27-12), Matija Strbat (24-11), Filip Panić (28-17), Nikola Magdalenić (24-15), Zoran Vidović (20-13), Nikola Mikac (20-16), Robert Lehkec (21-18), Rinaldo Jurinec (14-12), Božidar Krnjoul (16-15), Dean Lajtman (22-21), Siniša Mesarić (20-22), Goran Martinez (20-25)…

Sljedeće 16. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Hodošan 1
Putjane Brid – Nedelišće 1
Zasadbreg 1 – MSTC Čakovec
Mihovljan 3 Primabiro – USTA Belica 1
ZEN-Šenkovec 2 – Putjane 2 MLD

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Visoku desetku ostvarila je ekipa Goričana u srazu sa Prelogom, te im tako uzvratili za jesenski iznenađujući poraz. U Šenkovcu se za visoku pobjedu nad ekipon Kotoribe 3 istaknula Maja Trupković. Tricom Kristijana Kovačića i neporaženog Roberta Mikaca, vodeći Mihovljan je visoko svladao ekipu Male Subotice te ih dijeli još bod do osvajanja prvog mjesta. Draškovec je na svom terenu pružio dobar otpor ekipi Kotoribe 2, ali trica Josipa Repalusta nije bila dovoljna za pobjedu. Visoku pobjedu u Šenkovcu je izborila ekipa Čakovca uz trice Gorana Spahije i Maria Uršanića. U odgođenoj utakmici podjela bodova između ekipa Male Subotice i HE-DRA Draškovec, u napetom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača.

Rezultati 15 kolo:
GSTK Prelog 1 – Goričan 1 0:10
ZEN-Šenkovec 4 – Kos-Kotoriba 3 8:2
Mihovljan 2 – Mala Subotica 1 9:1
HE-DRA 2 Draškovec – Kos-Kotoriba 2 4:6
ZEN-Šenkovec 3 – Čakovec 1 1:9
ODGOĐENA UTAKMICA:
Mala Subotica 1 – HE-DRA 2 Draškovec 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 21515001302030
2Kos-Kotoriba 21512031014924
3Goričan 11511041084222
4GSTK Prelog 115735757517
5ZEN-Šenkovec 415645678316
6Čakovec 115717777315
7ZEN-Šenkovec 315348579310
8Mala Subotica 115141051996
9Kos-Kotoriba 314221041996
10HE-DRA 2 Draškovec140212331072

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (44-1), Robert Mikac (43-1), Stjepan Vidović (35-4), Igor Vesenjak (38-5), Dario Grd (36-9), Ivan Pongračić (34-9), Dubravko Hozjak (35-10), Mario Uršanić (28-16), David Čukulic (28-17), Vinko Legin (22-14), Anja Novak (22-16), Marta Novak (26-19), Maja Trupković (23-17), Goran Spahija (19-19), Davorin Labazan (14-14), Josip Repalust (14-19), Igor Munka (17-25), Krešo Horvat (18-27) …

Sljedeće 16 kolo:

Goričan 1 – ZEN-Šenkovec 3
Čakovec 1 – HE-DRA 2 Draškovec
Kos-Kotoriba 2 – Mihovljan 2
Mala Subotica 1 – ZEN-Šenkovec 4
Kos-Kotoriba 3 – GSTK Prelog 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U predzadnjem kolu ekipa Donjeg Kraljevca je svladala na gostovanju ekipu Lopatinca 3 u susretu gdje nije bilo neporaženog igrača, te se prije zadnjeg kola odvojila na prednost od 3 boda ispred drugoplasiranog i matematički osigurala naslov u trećoj ligi. ČESTITAMO!. U Čakovcu visoka pobjeda domaćina nad gostima iz Mihovljana uz tricu Vladimira Rapaića. Tijesna pobjeda ekipe Hodošana na domaćem terenu u srazu sa ekipom ČAK-a, koja je bila oslabljena neigranjem najboljeg igrača lige, te se Jan Zrna istaknuo tricom. Na gostovanju u Draškovcu, čista desetka za goste Lopatinec 1 i potvrdu drugog mjesta.

Rezultati 13 kolo:

Lopatinec 3 – Donji Kraljevec 2 3:7
Čakovec 2 – Mihovljan 4 7:3
Hodošan 2 – ŠŠK ČAK Čakovec 6:4
HE-DRA 3 Draškovec – Lopatinec 1 0:10

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 2131120953524
2Lopatinec 113931923821
3ŠŠK ČAK Čakovec13724834716
4Lopatinec 313616626813
5Čakovec 21341850809
6Hodošan 21332858728
7HE-DRA 3 Draškovec1315743877
8Mihovljan 41322937936

Skor igrača:

Nino Bašek (35-1), Dominik Filipašić (28-1), Damir Ivanuša (25-8), Jan Zrna (27-12), Mario Glavak (24-12), Karlo Šoltić (23-12), Miljenko Belovari (19-10), Rajko Bel (20-11), Nenad Perko (21-12), Domagoj Turk (21-17), Vinko Grgić (20-18), Marko Ružić (12-11), Mark Trbuhović (15-16), Dražen Bubek (15-17), Mario Štefičar (15-18), Dario Damjan (13-18), Marijan Čižmešija (16-23), Danijel Matjačić (16-23)

Posljednje 14.kolo:

Mihovljan 4 – HE-DRA 3 Draškovec
Lopatinec 1 – Hodošan 2
ŠŠK ČAK Čakovec – Lopatinec 3
Donji Kraljevec 2 – Čakovec 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Belici uz tricu tate Dragutina Godine i neporaženog sina Jurice Godine, visoka pobjeda domaćina nad ekipom Svete Marije. Za tijesnu pobjedu Putjana na gostovanju u Nedelišću, tricama su zaslužni Dražen Šoltić i Zlatko Murković. Goričan je na svome terenu visoko svladao ekipu Šenkovca uz tricu Dejana Gudlina i Siniše Dvorskog. U Čakovcu tijesna pobjeda vodeće Kotoribe nad domaćinom u zanimljivom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača.

Rezultati 15. kolo:
USTA Belica 2 – Sveta Marija 1 8:2
Nedelišće 2 – Putjane 3 4:6
Goričan 3 – ZEN-Šenkovec 5 7:3
Čakovec 3 – Kos-Kotoriba 4 4:6
Čakovec 4 – Putjane 4
odgoda zbog zauzetosti dvorane

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 41512301153527
2Goričan 314950914923
3Čakovec 315933965421
4USTA Belica 215744807018
5Putjane 314725746616
6Nedelišće 215456767413
7Čakovec 414266637710
8ZEN-Šenkovec 515348628810
9Putjane 414311042987
10Sveta Marija 1150114311191

Skor igrača:

Danko Šimon (36-3), Dejan Marčec (39-6), Siniša Dvorski (35-7), Stanislav Sović (25-6), Josip Šestanj (24-7), Jurica Godina (20-7), Dražen Šoltić (31-11), Goran Čok (18-7), Damir Sečan (21-9), Dejan Gudlin (24-12), Dragan Jelenić (19-10), Zlatko Murković (25-15), Josip Čižmešija (24-15), Miljenko Peras (23-15), Vladimir Šestak (22-20), Stjepan Šalamon (13-13), Boris Gverić (15-16), Ladislav Varga (19-22), Antun Mustač (20-25), Slavko Tratnjak (19-25) …

Sljedeće 16 kolo:

Putjane 4 – Kos-Kotoriba 4
Čakovec 3 – Goričan 3
ZEN-Šenkovec 5 – Nedelišće 2
Putjane 3 – USTA Belica 2
Sveta Marija 1 – Čakovec 4
više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Čakovcu Joka je tijesno poražena od gostiju iz Draškovca, koje ni tricom nije uspio spriječiti Marijan Sirc.  Pavlo Dornik se tricom istaknuo u pobjedi domaće Kotoribe sa  ekipom Donjeg Vidovca 1. Vodeći Goričan je visoko pobjedio goste iz Male Subotice, a tricom se istaknuo Tomica Kos i neporaženi Patrik Bašnec. Marko Puškadija je tricom predvodio svoju ekipu Putjana u pobjedi na domaćem terenu u srazu sa ekipom Donji Vidovec 2. Desetka ekipe Preloga na domaćem terenu sa posljdnje plasiranom ekipom Stare Vage.

Rezultati 15 kolo:
Joka-Čakovec – HE-DRA 4 Draškovec 4:6
Kos-Kotoriba 5 – Donji Vidovec 1 8:2
Goričan 2 – Mala Subotica 2 8:2
Putjane 7 – Donji Vidovec 2 6:4
GSTK Prelog 2 – Stara Vaga Čakovec 6 10:0

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 21413101004027
2Putjane 7151212915925
3Donji Vidovec 114815806017
4Kos-Kotoriba 515717896115
5GSTK Prelog 214545746614
6Joka-Čakovec15546727814
7Donji Vidovec 214527657512
8HE-DRA 4 Draškovec15438688211
9Mala Subotica 215429579310
10Stara Vaga Čakovec 6150114341161

Skor igrača:

Patrik Bašnec (38-2), Marijan Sirc (33-3), Mladen Železnjak (36-5), Marko Puškadija (31-9), Zoran Matulin (28-9), Pavlo Dornik (32-13), Nenad Martinec (29-13), Tomica Kos (26-12), Danijel Škoda (16-8), Matija Lukša (25-14), Ivica Marton (23-13), Dragan Šajn (25-17), Matej Šlibar (21-15), Draženko Igrec (23-19), Dragan Rajher (24-21), Željko Varga (19-18), Ivan Špicar (22-23), Kristian Pintarić (16-17), Stjepan Mikec (19-21), Stjepan Mikulić (20-25), Stipe Babić (12-16), Ivan Gabaj (11-16), Miroslav Mikec (12-19), Petra Habola (15-27), Damir Posavec (16-29) …

Sljedeće 16 kolo:

HE-DRA 4 Draškovec – GSTK Prelog 2
Stara Vaga Čakovec 6 – Putjane 7
Donji Vidovec 2 – Goričan 2
Mala Subotica 2 – Kos-Kotoriba 5
Donji Vidovec 1 – Joka-Čakovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

U Zasadbregu visoka pobjeda gostiju iz Goričana uz tricu Roka Lesingera. Tijesna pobjeda na domaćem terenu ekipe Donjeg Kraljevca u srazu sa Nedelišćem, uz tricu Tihomira Horvata. Prvi poraz ekipe USTA Belica na gostovanju kod ekipe Dragoslavec Brega, gdje se neporaženi istaknuo Bojan Jambrović, uz napomenu da prvi igrač lige nije imao svoj dan. Drugoplasirana ekipa Lopatinca je na svome terenu visoko svladala goste iz Svete Marije 3 uz trice Mladena Trbuhovića i Alena Kovačića. U odgođenoj utakmici u derbiju prvo i drugoplasirane ekipe, domaćin USTA Belica je visokim rezultatom svladao ekipu Lopatinca, uz neporažene Nikolu Merdanovića i Stjepana Kolarića.

Rezultati 14. kolo:
Zasadbreg 2 – Goričan 5 2:8
Donji Kraljevec 1 – Nedelišće 3 6:4
Dragoslavec Breg – USTA Belica 3 6:4
Lopatinec 4 – Sveta Marija 3 9:1
ODGOĐENA UTAKMICA:
USTA Belica 3 – Lopatinec 4 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 3121011804021
2Lopatinec 413913854519
3Dragoslavec Breg14905845618
4Donji Kraljevec 113724715916
5Goričan 513706686214
6Sveta Marija 212615596113
7Zasadbreg 21331947837
8Sveta Marija 31212940804
9Nedelišće 312101136842

Skor igrača:

Nikola Merdanović (25-3), Bojan Jambrović (31-8), Franjo Pintarić (19-5), Mladen Trbuhović (29-9), Josip Filipašić (29-10), Marko Pergar (26-9), Sven Poljak (20-8), Branko Vučenik (16-7), Filip Blažek (27-12), Tihomir Horvat (26-12), Stjepan Kolarić (21-12), Danijel Mavrin (19-11), Alen Kovačić (18-11), Danijel Kos (14-9), Anton Jambrović (24-17), Nebojša Novak (13-10), Roko Lesinger (18-15), Damir Kos (16-14), Dragan Raić (11-11), Željko Blažek (11-18)…

Sljedeće 16 kolo:

Sveta Marija 3 – Dragoslavec Breg
USTA Belica 3 – Donji Kraljevec 1
Nedelišće 3 – Zasadbreg 2
Goričan 5 – Sveta Marija 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Prelogu pobjeda gostiju iz Knezovca, za koje su se istakli tricom Renato Varga i Robert Pintarić. U Draškovcu visoka pobjeda gostiju iz Hodošana, za koju su tricom zaslužni Rafael Dominik i neporaženi Josip Pintarić. Filip Strahija tricom nije uspio zaustaviti poraz svoje ekipe Goričana na gostovanju u Pribislavcu, dok je za domaćina neporažen ostao Dubravko Vrbanec. Visoka pobjeda mlade ekipe Mihovljana u srazu sa ekipom Zasadbreg, uz trice Matije Volfa i Ali Avdije. Desetka za ekipu vodećeg Preloga na gostovanju kod posljednje plasirane ekipe Svete Marije. Pohvala voditeljima sedme lige, za dogovaranje utakmica, jer su u ovoj ligi sve odgođene utakmice odigrane.

Rezultati 15. kolo:
GSTK Prelog 4 – Udruga “OKUS” Knezovec 2:8
HE-DRA 5 Draškovec – Hodošan 3 2:8
STK Pribislavec 1367 – Goričan 4 7:3
Mihovljan 6 – Zasadbreg 3 8:2
Sveta Marija 4 – GSTK Prelog 3 0:10

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 31512301143627
2Hodošan 31513111123827
3Mihovljan 61510321034723
4Udruga “OKUS” Knezovec15834886219
5HE-DRA 5 Draškovec15735866417
6STK Pribislavec 136715726836716
7Goričan 4155010569410
8GSTK Prelog 4152211471036
9Zasadbreg 3152112501005
10Sveta Marija 4150015111390

Skor igrača:

Renato Varga (36-2), Matija Volf (27-3), Josip Pintarić (30-4), Elvis Janković (20-3), Rafael Dominik (35-6), Ali Avdija (30-6), Tino Matić (34-8), Luka Mikec (34-8), Neven Šafarić (36-9), Matteo Demario Časni (18-7), Gabriel Dominik (27-11), Ivan Kavran (29-14), Željko Mihalic (19-10), Filip Strahija (15-8), Saša Kneklin (24-13), Robert Pintarić (20-17), Jura Bistrović (17-17), Antonija Matoša (11-12), Hrvoje Kulić (12-15), Dubravko Vrbanec (11-14) …

Sljedeće 16. kolo:

Udruga “OKUS” Knezovec – Sveta Marija 4
GSTK Prelog 3 – Mihovljan 6
Zasadbreg 3 – STK Pribislavec 1367
Goričan 4 – HE-DRA 5 Draškovec
Hodošan 3 – GSTK Prelog 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89