26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

12.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Tomislav Repalust – STK HE-DRA Draškovec

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 12. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U dvanaestom kolu odigrano su samo 22 utakmice. U ovom kolu gosti su bili uspješniji sa 11 pobjeda, 2 utakmice su završile neriješeno, dok su domaćini  slavili u 9 utakmica. I dalje se  ova COVID-19 situacija pogoršava te nam i dalje stvara velike probleme kod dogovora i odigravanja, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno je još više utakmica nego prošli tjedan, njih čak 11. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovaraju termine sljedećih utakmica ako su one izvan službenog ili termina ekipe, te odgođenih utakmica.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Tomislava Repalusta He-Dra iz Draškovca je tijesno na domaćem terenu pobijedila Zasadbreg. U derbiju kola Mihovljan je tijesno svladao ekipu Putjana, gdje je neporaženi jedino ostao Nino Bujan. Dvije utakmice su pomaknute na kraj tjedna jer se igrači vraćaju iz samoizolacije dok je jedna odgođena.

Rezultati 12 kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Zasadbreg 1 6:4
Mihovljan 3 Primabiro – Putjane Brid 6:4
ZEN-Šenkovec 2 – Hodošan 1
igra se u petak
Putjane 2 MLD – Nedelišće 1
odgoda zbog samoizolacije
USTA Belica 1 – MSTC Čakovec
igra se u cetvrtak

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro121011813921
2MSTC Čakovec11902684218
3ZEN-Šenkovec 211812733717
4Putjane Brid12624714914
5Hodošan 19522504012
6USTA Belica 1923440507
7Putjane 2 MLD1031642587
8Zasadbreg 11221944765
9Nedelišće 11020833674
10HE-DRA 1 Draškovec12111038823

Skor igrača:

Nino Bujan (24-0), Filip Godina (32-1), Paula Markati (22-5), Matija Barić (26-7), Boris Preksavec (25-7), Davor Vidović (21-6), Miljenko Vračar (20-7), Matija Strbat (20-9), Eugen Šimon (24-12), Nikola Magdalenić (24-12), Zoran Vidović (18-10), Nikola Mikac (20-13), Filip Panić (19-14), Božidar Krnjoul (13-11), Robert Lehkec (16-14), Siniša Mesarić (15-15), Dean Lajtman (17-19), Tomislav Repalust (16-20), Goran Martinez (12-15)

Sljedeće 13. Kolo:
USTA Belica 1 – HE-DRA 1 Draškovec
MSTC Čakovec – Putjane 2 MLD
Nedelišće 1 – ZEN-Šenkovec 2
Hodošan 1 – Mihovljan 3 Primabiro
Putjane Brid – Zasadbreg 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Stjepana Vidovića u derbiju kola između Goričana i Kotoribe, ekipa Kotoribe je pobjedom napravila velik korak ka drugome mjestu i prvoj ligi. Čakovec je usprkos trici Ivana Pongračića uzeo oba boda na gostovanju kod Male Subotice. Tri utakmice su odgođene, dok je u jednog odgođenoj ekipa Preloga visokom pobjedom svladala ekipu Šenkovca, uz tricu Dubravka Hozjaka.

Rezultati 12 kolo:
Goričan 1 – Kos-Kotoriba 2 4:6
Mala Subotica 1 – Čakovec 1 3:7
Kos-Kotoriba 3 – ZEN-Šenkovec 3
odgoda zbog bolesti igrača
GSTK Prelog 1 – HE-DRA 2 Draškovec
odgoda zbog samoizolacije
ZEN-Šenkovec 4 – Mihovljan 2
odgoda zbog samoizolacije
ODGOĐENA UTAKMICA:
ZEN-Šenkovec 3 – GSTK Prelog 1 2:8

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2101000881220
2Kos-Kotoriba 212903804018
3Goričan 111803773316
4Čakovec 111614605013
5ZEN-Šenkovec 411533545613
6GSTK Prelog 110523534712
7ZEN-Šenkovec 31124543678
8Mala Subotica 11213841795
9Kos-Kotoriba 31112831794
10HE-DRA 2 Draškovec11011023871

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (30-0), Robert Mikac (29-1), Igor Vesenjak (28-4), Stjepan Vidović (28-4), Dubravko Hozjak (25-5), Ivan Pongračić (28-6), Dario Grd (26-7), Marta Novak (22-11), Anja Novak (18-9), Mario Uršanić (21-11), Vinko Legin (17-10), David Čukulic (22-14), Maja Trupković (18-13), Filip Čabrajec (11-8), Goran Spahija (14-12), Davorin Labazan (9-8), Igor Munka (14-19), Krešo Horvat (12-18),…

Sljedeće 13 kolo:

ZEN-Šenkovec 4 – Goričan 1
Mihovljan 2 – GSTK Prelog 1
HE-DRA 2 Draškovec – Kos-Kotoriba 3
ZEN-Šenkovec 3 – Mala Subotica 1
Čakovec 1 – Kos-Kotoriba

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U derbiju prvo i drugoplasirane ekipe, podjela bodova ekipa Donjeg Kraljevca i Lopatinca uz tricu Dominika Filipašića. U Mihovljanu trica Nine Bašeka i visoka pobjeda gostiju iz ČAK-a. Čakovec i HE-DRA su podjelili podove, a tricom se istaknuo Marijan Čižmešija. U Lopatincu u napetom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača, domaćin je tijesno uzeo bodove ekipi Hodošana.

Rezultati 10 kolo:

Mihovljan 4 – ŠŠK ČAK Čakovec 3:7
Donji Kraljevec 2 – Lopatinec 1 5:5
Čakovec 2 – HE-DRA 3 Draškovec 5:5
Lopatinec 3 – Hodošan 2 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 29720662416
2Lopatinec 110721703016
3ŠŠK ČAK Čakovec9612632713
4Lopatinec 310604505012
5HE-DRA 3 Draškovec1015438627
6Hodošan 21022647536
7Mihovljan 41021726745
8Čakovec 21011830703

Skor igrača:

Nino Bašek (27-0), Dominik Filipašić (22-1), Dejan Ivanuša (13-2), Damir Ivanuša (20-6), Jan Zrna (20-10), Mario Glavak (16-8), Nenad Perko (16-8), Karlo Šoltić (17-9), Miljenko Belovari (12-7), Vinko Grgić (17-10), Rajko Bel (13-10), Domagoj Turk (15-12), Marko Ružić (8-7), Mark Trbuhović (11-12), Miro Baranašić (14-16), Dražen Bubek (11-13), Franjo Krznar (12-15), Mario Štefičar (13-17), Marijan Čižmešija (13-17)

Sljedeće 11.kolo:

Lopatinec 3 – Mihovljan 4
Hodošan 2 – Čakovec 2
HE-DRA 3 Draškovec – Donji Kraljevec 2
Lopatinec 1 – ŠŠK ČAK Čakovec


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanama pobjeda gostiju iz Šenkovca uz trice Miljenka Perasa i Ivana Hajdinjaka. Zlatko Murković tricom se istaknuo u tijesnoj pobjedi njegove ekipe Putjana u srazu sa ekipom Čakovca. Goričan se vraća sa oba boda sa gostovanja u Čakovcu, za koja je tricom zaslužan Siniša Dvorski. Beličanci uspješni na domaćem terenu te im ni trica Dejana Marčeca iz Nedelišća nije poremetila planove da oba boda ostaju na domaćem terenu. Jedna utakmica je odgođena zbog bolesti.

Rezultati 12. kolo:
Putjane 4 – ZEN-Šenkovec 5 3:7
Putjane 3 – Čakovec 3 6:4
Čakovec 4 – Goričan 3 3:7
USTA Belica 2 – Nedelišće 2 6:4
Sveta Marija 1 – Kos-Kotoriba 4
odgoda zbog bolesti

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 411920892120
2Goričan 312750774319
3Čakovec 311632674315
4Putjane 312624645614
5USTA Belica 212534586213
6Nedelišće 212345615910
7ZEN-Šenkovec 51233652689
8Čakovec 41224653678
9Putjane 41231839817
10Sveta Marija 11001920801

Skor igrača:

Danko Šimon (25-2), Stanislav Sović (20-2), Dejan Marčec (32-4), Siniša Dvorski (30-6), Josip Šestanj (20-6), Goran Čok (14-5), Dražen Šoltić (26-10), Jurica Godina (16-7), Miljenko Peras (20-9), Damir Sečan (15-8), Josip Čižmešija (21-12), Zlatko Murković (22-13), Dejan Gudlin (18-12), Dragan Jelenić (10-7), Boris Gverić (15-14), Vladimir Šestak (18-18), Stjepan Šalamon (13-13), Antun Mustač (13-17), Ervin Bajuk (14-19), Tomislav Volf (14-19), Darko Trojko (12-17), Ladislav Varga (12-17), Slavko Tratnjak (14-22)

Sljedeće 13 kolo:

USTA Belica 2 – Putjane 4
Nedelišće 2 – Čakovec 4
Goričan 3 – Sveta Marija 1
Kos-Kotoriba 4 – Putjane 3
Čakovec 3 – ZEN-Šenkovec 5

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu tijesna pobjeda gostiju iz Donjeg Vidovca uz tricu Zorana Matulina. Visoka pobjeda Male Subotice nad gostima iz Stare Vage uz tricu Stjepana Mikulića i Danijela Škvorca. U Donjem Vidovcu napeti susret između Donjeg Vidovca i Preloga otišao je na stranu domaćina, uz neporaženog Matiju Lukša. Mladen Železnjak tricom i neporaženi Marko Puškadija najzaslužniji su za visoku pobjedu ekipe Putjana na gostovanju kod Joke. Još uvijek na vrhu ostali su pobjedom iz neugodne Kotoribe, ekipa Goričana 2, za koju se tricom istaknuo Patrik Bašnec.

Rezultati 12 kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Donji Vidovec 2 4:6
Mala Subotica 2 – Stara Vaga Čakovec 6 9:1
Donji Vidovec 1 – GSTK Prelog 2 6:4
Joka-Čakovec – Putjane 7 2:8
Kos-Kotoriba 5 – Goričan 2 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2111100793122
2Putjane 712912734719
3Donji Vidovec 112813744617
4Joka-Čakovec12534625813
5Kos-Kotoriba 512507675310
6GSTK Prelog 212345556510
7Donji Vidovec 212426536710
8Mala Subotica 212426507010
9HE-DRA 4 Draškovec1122746646
10Stara Vaga Čakovec 612011131891

Skor igrača:

Patrik Bašnec (30-2), Marijan Sirc (28-2), Mladen Železnjak (28-4), Marko Puškadija (25-9), Zoran Matulin (25-9), Danijel Škoda (15-6), Ivica Marton (22-9), Matija Lukša (23-10), Tomica Kos (20-9), Nenad Martinec (23-13), Dragan Šajn (23-13), Pavlo Dornik (23-13), Matej Šlibar (16-14), Dragan Rajher (19-17), Kristian Pintarić (14-13), Ivan Špicar (17-19), Stjepan Mikulić (17-19), Draženko Igrec (17-19), Stipe Babić (10-13), Stjepan Mikec (12-16), Ivica Knežević (8-11), Ivan Gabaj (10-14), Željko Varga (10-15), Damir Posavec (14-22) …

Sljedeće 13 kolo:

Kos-Kotoriba 5 – HE-DRA 4 Draškovec
Goričan 2 – Joka-Čakovec
Putjane 7 – Donji Vidovec 1
GSTK Prelog 2 – Mala Subotica 2
Stara Vaga Čakovec 6 – Donji Vidovec 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Ekipa Zasadbrega je doživjela visok poraz na domaćem terenu od ekipe Donjeg Kraljevca, gdje su neporaženi ostali Marko Pergar i Đuro Čavlek.  3 utakmice su odgođene zbog samoizolacije igrača. U odgođenoj utakmici Sven Poljak nije mogao spriječiti poraz svoje ekipe Svete Marije od gostiju iz Goričana.

Rezultati 12. kolo:
Zasadbreg 2 – Donji Kraljevec 1 2:8
Nedelišće 3 – Sveta Marija 3
odgoda zbog samoizolacije
Goričan 5 – Lopatinec 4
odgoda zbog samoizolacije
Sveta Marija 2 – Dragoslavec Breg
odgoda zbog samoizolacije
ODGOĐENA UTAKMICA:

Sveta Marija 3 – Goričan 5 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 39810632717
2Lopatinec 410712663415
3Dragoslavec Breg10703643614
4Donji Kraljevec 110523564412
5Sveta Marija 29513464411
6Goričan 5940544468
7Zasadbreg 21121838725
8Sveta Marija 3902729612
9Nedelišće 3910824662

Skor igrača:

Nikola Merdanović (21-0), Josip Filipašić (24-6), Bojan Jambrović (22-6), Franjo Pintarić (16-5), Mladen Trbuhović (22-7), Sven Poljak (14-5), Marko Pergar (21-8), Branko Vučenik (16-7), Tihomir Horvat (20-9), Filip Blažek (18-9), Danijel Mavrin (14-7), Alen Kovačić (14-7), Danijel Kos (10-5), Anton Jambrović (19-10), Stjepan Kolarić (15-10), Nebojša Novak (8-6), Damir Kos (11-10), Roko Lesinger (12-12), Dragan Raić (8-8), Predrag Šafarić (9-12), Dragutin Mustač (7-10), Dražen Heric (7-11) …

Sljedeće 13 kolo:

Donji Kraljevec 1 – Sveta Marija 2
Dragoslavec Breg – Goričan 5
Lopatinec 4 – Nedelišće 3
Sveta Marija 3 – USTA Belica 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Knezovcu visoka pobjeda domaćina nad susjedima iz Zasadbrega, uz tricu Roberta Pintarića i neporaženog Renata Varge. Vodeći Prelog se visokom pobjedom vratio iz Goričana, uz trice Elvisa Jankovića i Nevena Šafarića. Trica Matije Volfa i neporaženi Ali Avdija su najzaslužniji za bodove Mihovljana na gostovanju kod Preloga. Draškovec je na svojem domaćem terenu svladao ekipu Pribislavca uz trice Luke Mikeca i Ivana Kavrana. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 12. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – Zasadbreg 3 7:3
Goričan 4 – GSTK Prelog 3 1:9
GSTK Prelog 4 – Mihovljan 6 3:7
HE-DRA 5 Draškovec – STK Pribislavec 1367 6:4
Hodošan 3 – Sveta Marija 4
odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 3121020912922
2Mihovljan 612831853519
3Hodošan 311911793119
4HE-DRA 5 Draškovec12633724815
5Udruga “OKUS” Knezovec12624695114
6STK Pribislavec 136712525665412
7Goričan 41240843778
8GSTK Prelog 41222842786
9Zasadbreg 312111038823
10Sveta Marija 411001151050

Skor igrača:

Renato Varga (27-2), Matija Volf (22-3), Elvis Janković (20-3), Josip Pintarić (23-4), Tino Matić (27-6), Luka Mikec (27-6), Ali Avdija (22-5), Rafael Dominik (24-6), Neven Šafarić (28-8), Matteo Demario Časni (17-5), Ivan Kavran (24-10), Saša Kneklin (19-9), Gabriel Dominik (18-9), Željko Mihalic (19-10), Robert Pintarić (15-13), Jura Bistrović (15-16), Helena Cmrečki (9-10), Antonija Matoša (8-11), Noa Kovačić (8-11), Sebastijan Munka (8-12), Nika Burić (12-19), Fran Matošić (7-11), Hrvoje Kulić (7-13) …

Sljedeće 13 kolo:

HE-DRA 5 Draškovec – Udruga “OKUS” Knezovec
STK Pribislavec 1367 – GSTK Prelog 4
Mihovljan 6 – Hodošan 3
Sveta Marija 4 – Goričan 4
GSTK Prelog 3 – Zasadbreg 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89