20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

11.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Foto: Zlatko Murković – STK Putjane

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 10. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Samo je ovog vikenda bilo odigrano 25 utakmica u jedanaestom kolu. I u ovom kolu su bili uspješniji domaćini sa 10 pobjeda, čak 9 utakmica je završilo neriješeno, dok su gosti  slavili u samo 6 utakmica. Kako nam ova COVID-19 situacija se pogoršava te i dalje stvara probleme, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno je duplo više nego prošli tjedan, čak 8 utakmica. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovaraju termine sljedećih utakmica ako su one izvan službenog ili termina ekipe.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U Čakovcu na gostovanju kod MSTC-a tijesan poraz ekipe He-Dra, za koji je najzaslužniji tricom Filip Godina. Pobjeda Mihovljana u Zasadbregu uz neporaženog Nine Bujana. U Putjanama derbi susjeda na tablici, Putjana i Šenkovca završio je nerješeno. Kako je bio izjednačen i dobar meč govori i o tome da nije bilo neporaženog igrača. Dvije utakmice su odgođene zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 11 kolo:
MSTC Čakovec – HE-DRA 1 Draškovec 6:4
Putjane Brid – ZEN-Šenkovec 2 5:5
Zasadbreg 1 – Mihovljan 3 Primabiro 3:7
Nedelišće 1 – USTA Belica 1
Odgoda zbog samoizolacije igrača
Hodošan 1 – Putjane 2 MLD
odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro11911753519
2MSTC Čakovec11902684218
3ZEN-Šenkovec 211812733717
4Putjane Brid11623674314
5Hodošan 19522504012
6USTA Belica 1923440507
7Putjane 2 MLD1031642587
8Zasadbreg 11121840705
9Nedelišće 11020833674
10HE-DRA 1 Draškovec11011032781

Skor igrača:

Nino Bujan (23-0), Filip Godina (32-1), Paula Markati (22-5), Boris Preksavec (23-6), Matija Barić (26-7), Davor Vidović (21-6), Miljenko Vračar (20-7), Matija Strbat (20-7), Eugen Šimon (22-11), Nikola Magdalenić (22-11), Zoran Vidović (18-10), Nikola Mikac (18-12), Filip Panić (19-14), Božidar Krnjoul (13-11), Robert Lehkec (16-14), Dean Lajtman (17-16), Siniša Mesarić (15-15), Goran Martinez (12-15)…

Sljedeće 12. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Zasadbreg 1
Mihovljan 3 Primabiro – Putjane Brid
ZEN-Šenkovec 2 – Hodošan 1
Putjane 2 MLD – Nedelišće 1
USTA Belica 1 – MSTC Čakovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Maje Trupković vraća se ekipa ZEN-Šenkovec sa punim plijenom i visokom pobjedom iz Draškovca. Čakovec i Kotoriba su miroljubivo podjelili bodove, a za to je najzaslužniji tricom Mario Uršanić. A Kotoriba je bila uspješna na domaćem terenu u susretu sa Malom Suboticom gdje poraz gostiju nije mogao spriječiti ni tricom Ivan Pongračić. Dvije utakmice su odgođene zbog samoizolacije.

Rezultati 11 kolo:
HE-DRA 2 Draškovec – ZEN-Šenkovec 4 3:7
Čakovec 1 – Kos-Kotoriba 3 5:5
Kos-Kotoriba 2 – Mala Subotica 1 7:3

ZEN-Šenkovec 3 – GSTK Prelog 1
odgoda zbog samoizolacije

Mihovljan 2 – Goričan 1
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2101000881220
2Goričan 110802732716
3Kos-Kotoriba 211803743616
4ZEN-Šenkovec 411533545613
5Čakovec 110514534711
6GSTK Prelog 19423454510
7ZEN-Šenkovec 31024441598
8Mala Subotica 11113738725
9Kos-Kotoriba 31112831794
10HE-DRA 2 Draškovec11011023871

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (30-0), Robert Mikac (29-1), Igor Vesenjak (26-3), Stjepan Vidović (25-4), Dubravko Hozjak (22-5), Ivan Pongračić (25-6), Dario Grd (24-6), Marta Novak (22-11), Anja Novak (16-8), Marko Friščić (10-5), Mario Uršanić (19-10), Vinko Legin (16-9), David Čukulic (21-12), Maja Trupković (18-13), Filip Čabrajec (11-8), Goran Spahija (12-11), Davorin Labazan (9-8) …

Sljedeće 12 kolo:

Goričan 1 – Kos-Kotoriba 2
Mala Subotica 1 – Čakovec 1
Kos-Kotoriba 3 – ZEN-Šenkovec 3
GSTK Prelog 1 – HE-DRA 2 Draškovec
ZEN-Šenkovec 4 – Mihovljan 2
odgoda zbog samoizolacije

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Visoku pobjedu na domaćem terenu ostvario je Hodošan u srazu sa curama iz Mihovljana, gdje se tricom istaknuo Franjo Zrna. Trica Nenada Perka i treća ekipa Lopatinca je ostvarila visoku pobjedu u gostima kod He-Dra u Draškovcu, dok je prva ekipa na domaćem terenu također visoko porazila ekipu iz Čakovca, gdje se tricom istaknuo Dejan Ivanuša. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 9 kolo:

Hodošan 2 – Mihovljan 4 8:2
HE-DRA 3 Draškovec – Lopatinec 3 3:7
Lopatinec 1 – Čakovec 2 8:2
ŠŠK ČAK Čakovec – Donji Kraljevec 2
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 28710611915
2Lopatinec 19711652515
3ŠŠK ČAK Čakovec8512562411
4Lopatinec 39504444610
5Hodošan 2922543476
6HE-DRA 3 Draškovec914433576
7Mihovljan 4921623675
8Čakovec 2910825652

Skor igrača:

Nino Bašek (24-0), Dominik Filipašić (19-1), Damir Ivanuša (19-5), Mario Glavak (15-6), Karlo Šoltić (17-8), Miljenko Belovari (11-5), Jan Zrna (18-9), Nenad Perko (14-7), Vinko Grgić (15-9), Rajko Bel (12-8), Domagoj Turk (13-11), Marko Ružić (8-7), Mark Trbuhović (10-11), Dražen Bubek (10-11), Miro Baranašić (12-15), Franjo Krznar (10-14), Hana Zadravec (10-14), Mario Štefičar (11-16)

Sljedeće 10.kolo:

Mihovljan 4 – ŠŠK ČAK Čakovec
Donji Kraljevec 2 – Lopatinec 1
Čakovec 2 – HE-DRA 3 Draškovec
Lopatinec 3 – Hodošan 2


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U susretu između Nedelišća i Putjana, tricom se istaknuo Dejan Marčec u podjeli bodova ovih ekipa. U Goričanu domaćini spašavali bod u susretu u kojem su iznenadili ih Beličanci te vodili do zadnjeg kruga kada je domaćin trima pojedinačnim pobjedama izvukao bod, a za to je najzaslužniji tricom Siniša Dvorski. Vodeća Kotoriba nije se dala smesti i visoko je porazila ekipu Čakovca uz tricu Stanislava Sovića i Gorana Čoka. Trica Dražena Šoltića je bila dovoljna samo za podjelu bodova u susretu ekipa Šenkovca i Putjana. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 11. kolo:
Nedelišće 2 – Putjane 4 5:5
Goričan 3 – USTA Belica 2 5:5
Kos-Kotoriba 4 – Čakovec 4 9:1
ZEN-Šenkovec 5 – Putjane 3 5:5
Čakovec 3 – Sveta Marija 1
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 411920892120
2Goričan 311650704017
3Čakovec 310631633715
4Putjane 311524585212
5USTA Belica 211434525811
6Nedelišće 211344575310
7Čakovec 41124550608
8ZEN-Šenkovec 51123645657
9Putjane 41131736747
10Sveta Marija 11001920801

Skor igrača:

Danko Šimon (23-1), Stanislav Sović (20-2), Dejan Marčec (29-4), Siniša Dvorski (27-6), Josip Šestanj (20-6), Dražen Šoltić (25-8), Goran Čok (14-5), Jurica Godina (16-7), Josip Čižmešija (20-10), Miljenko Peras (17-9), Damir Sečan (13-7), Zlatko Murković (20-13), Dejan Gudlin (16-11), Stjepan Šalamon (13-12), Boris Gverić (15-14), Vladimir Šestak (16-17), Ladislav Varga (12-15), Antun Mustač (13-17), Tomislav Volf (13-17), Ervin Bajuk (13-17), Darko Trojko (12-17), Slavko Tratnjak (12-21)…

Sljedeće 12 kolo:

Putjane 4 – ZEN-Šenkovec 5
Putjane 3 – Čakovec 3
Sveta Marija 1 – Kos-Kotoriba 4
Čakovec 4 – Goričan 3
USTA Belica 2 – Nedelišće 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanama tijesna pobjeda domaćina nad Kotoribom, za koju su najzaslužniji tricama Marko Puškadija i Mladen Železnjak. Podjela bodova u Čakovcu između Joke i Preloga u susretu u kojem je neporažen Marijan Sirc. Tricama Matije Lukša i Dragana Šajna je ekipa Donjeg Vidovca ostvarila pobjedu na gostovanju kod Stare Vage, dok je druga ekipa Donjeg Vidovca sa neporaženim Zoranom Matulinom svladala ekipu Male Subotice. Jedna utakmica je odgođena zbog bolesti igrača.

Rezultati 11 kolo:
Putjane 7 – Kos-Kotoriba 5 6:4
Joka-Čakovec – GSTK Prelog 2 5:5
Stara Vaga Čakovec 6 – Donji Vidovec 1 1:9
Donji Vidovec 2 – Mala Subotica 2 7:3

Goričan 2 – HE-DRA 4 Draškovec
Odogoda zbog bolesti igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2101000722820
2Putjane 711812654517
3Donji Vidovec 111713684215
4Joka-Čakovec11533605013
5Kos-Kotoriba 511506644610
6GSTK Prelog 211344515910
7Donji Vidovec 21132647638
8Mala Subotica 21132641698
9HE-DRA 4 Draškovec1022642586
10Stara Vaga Čakovec 611011030801

Skor igrača:

Patrik Bašnec (27-2), Marijan Sirc (27-2), Mladen Železnjak (25-4), Danijel Škoda (13-5), Marko Puškadija (23-9), Ivica Marton (20-8), Zoran Matulin (22-9), Tomica Kos (18-8), Matija Lukša (21-10), Dragan Šajn (22-11), Nenad Martinec (22-11), Pavlo Dornik (21-12), Dragan Rajher (19-14), Ivan Špicar (17-16), Matej Šlibar (14-13), Kristian Pintarić (12-13), Stjepan Mikec (12-13), Draženko Igrec (15-18), Damir Posavec (14-19), Stjepan Mikulić (14-19) …

Sljedeće 12 kolo:

HE-DRA 4 Draškovec – Donji Vidovec 2
Mala Subotica 2 – Stara Vaga Čakovec 6
Donji Vidovec 1 – GSTK Prelog 2
Joka-Čakovec – Putjane 7
Kos-Kotoriba 5 – Goričan 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Ekipa Lopatinca 3 je sa maksimalnom desetkom ispratila goste iz Svete Marije. U Dragoslavec Bregu visoka pobjeda domaćina nad susjedima iz Zasadbrega kojima su prepustili samo igru parova. Beličanci u ovom kolu bez prvog reketa i dalje na vrhu visokom pobjedom nad ekipom Nedelišća za koje se tricom istaknuo Mario Dokleja. Jedna utakmica je odgođena, zbog samoizolacije i bolesti igrača.

Rezultati 11. kolo:
Dragoslavec Breg – Zasadbreg 2 9:1
Lopatinec 4 – Sveta Marija 2 10:0
USTA Belica 3 – Nedelišće 3 7:3
Sveta Marija 3 – Goričan 5
odgoda zbog bolesti igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 39810632717
2Lopatinec 410712663415
3Dragoslavec Breg10703643614
4Sveta Marija 29513464411
5Donji Kraljevec 19423484210
6Goričan 5830538426
7Zasadbreg 21021736645
8Sveta Marija 3802625552
9Nedelišće 3910824662

Skor igrača:

Nikola Merdanović (21-0), Josip Filipašić (22-5), Bojan Jambrović (22-6), Franjo Pintarić (16-5), Mladen Trbuhović (22-7), Marko Pergar (19-8), Tihomir Horvat (18-8), Branko Vučenik (16-7), Sven Poljak (11-5), Filip Blažek (16-8), Danijel Mavrin (14-7), Alen Kovačić (14-7), Danijel Kos (10-5), Anton Jambrović (19-10), Stjepan Kolarić (15-10), Nebojša Novak (8-6), Damir Kos (11-10), Roko Lesinger (11-10), Dragan Raić (8-8), Predrag Šafarić (9-12), Dragutin Mustač (7-10), Dražen Heric (7-11) …

Sljedeće 12 kolo:

Nedelišće 3 – Sveta Marija 3
Goričan 5 – Lopatinec 4
odgoda zbog samoizolacije
Sveta Marija 2 – Dragoslavec Breg
Zasadbreg 2 – Donji Kraljevec 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U ovome kolu derbiji ekipa na tablici, u Pribislavcu  Renato Varga tricom je donio bod koji nose u Knezovec. Luka Mikec je sa tri pobjede u srazu njegove ekipe He-Dra i Mihovljana također donio bod u Draškovec. Helena Cmrečki tricom i neporažena Nika Burić su najzaslužnije za oba boda ekipi Preloga na gostovanju kod ekipe Svete Marije. Ekipa Goričana je bila bolja na gostovanju kod Zasadbrega gdje se tricom istaknuo Filip Strahija. U derbiju kola vodećeg dvojca Preloga i Hodošana u susretu u kojemu je 6 pojedinačnih susreta odlučeno u petom setu i od toga tri u pripetavanju te nije bilo neporaženog igrača, podjela bodova, te slijedi i dalje neizvjesna trka do kraja prvenstva.

Rezultati 11. kolo:
STK Pribislavec 1367 – Udruga “OKUS” Knezovec 5:5
Mihovljan 6 – HE-DRA 5 Draškovec 5:5
Sveta Marija 4 – GSTK Prelog 4 1:9
GSTK Prelog 3 – Hodošan 3 5:5
Zasadbreg 3 – Goričan 4 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 311920822820
2Hodošan 311911793119
3Mihovljan 611731783217
4HE-DRA 5 Draškovec11533664413
5STK Pribislavec 136711524624812
6Udruga “OKUS” Knezovec11524624812
7Goričan 41140742688
8GSTK Prelog 41122739716
9Zasadbreg 31111935753
10Sveta Marija 411001151050

Skor igrača:

Renato Varga (25-2), Matija Volf (19-3), Josip Pintarić (23-4), Elvis Janković (17-3), Tino Matić (25-5), Luka Mikec (24-6), Rafael Dominik (24-6), Ali Avdija (20-5), Matteo Demario Časni (16-5), Neven Šafarić (25-8), Željko Mihalic (18-8), Ivan Kavran (21-10), Saša Kneklin (19-9), Gabriel Dominik (18-9), Jura Bistrović (15-13), Robert Pintarić (12-13), Sebastijan Munka (8-11), Noa Kovačić (7-10) …

Sljedeće 12 kolo:

Udruga “OKUS” Knezovec – Zasadbreg 3
Goričan 4 – GSTK Prelog 3
Hodošan 3 – Sveta Marija 4
odgoda zbog samoizolacije igraca
GSTK Prelog 4 – Mihovljan 6
HE-DRA 5 Draškovec – STK Pribislavec 1367

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89