20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

13.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

foto: Pongračić Ivan – STK Mala Subotica

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano 13. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U trinaestom kolu odigrano su samo 22 utakmice, isto kao i prošlo kolo. U ovom kolu gosti su bili uspješniji sa 10 pobjeda, 4 utakmice su završile neriješeno, dok su domaćini  bili bolji u 8 utakmica. I dalje se  ova COVID-19 situacija pogoršava te nam i dalje stvara velike probleme kod dogovora i odigravanja, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno je isto utakmica kao i prošli tjedan, njih čak 11. Odigrane su i 4 zaostale utakmice u kojima su podjednako bili uspješni bili i domaćini i gosti. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovaraju termine sljedećih utakmica ako su one izvan službenog ili termina ekipe, te odgođenih utakmica.

Ovaj vikend je pauza te voditelj moli da se pokuša odigrati što je više moguće zaostalih utakmica čiji broj je ukupno 28.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Miljenka Vračara Beličanci su tijesno svladaliekipuHe-Dra iz Draškovca. Nedelišće je visoko poraženo od Šenkovca uz trice Rinalda Jurineca i Matije Barića. U Hodošanu također visoka pobjeda gostiju iz Mihovljan, gdje su se tricom istaknuli Nino Bujan i Noa Vresk. Desetkom su na domaćem terenu Putjane ispratile ekipu Zasadbrega. Jedna utakmica je odgođena. U zaostaloj utakmici MSTC je nanio visok poraz USTA Belici uz trice Filipa Panića i Filipa Godine.

Rezultati 13 kolo:
USTA Belica 1 – HE-DRA 1 Draškovec 6:4
Nedelišće 1 – ZEN-Šenkovec 2 2:8
Hodošan 1 – Mihovljan 3 Primabiro 2:8
Putjane Brid – Zasadbreg 1 10:0
MSTC Čakovec – Putjane 2 MLD
odgoda zbog samoizolacije igrača

Zaostala utakmica:
USTA Belica 1 – MSTC Čakovec 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro131111894123
2MSTC Čakovec121002774320
3ZEN-Šenkovec 212912813919
4Putjane Brid13724814916
5Hodošan 110523524812
6USTA Belica 11133547639
7Putjane 2 MLD1031642587
8Zasadbreg 113211044865
9Nedelišće 11120935754
10HE-DRA 1 Draškovec13111142883

Skor igrača:
Nino Bujan (27-0), Filip Godina (35-1), Matija Barić (29-7), Boris Preksavec (28-7), Paula Markati (23-7), Miljenko Vračar (24-9), Davor Vidović (21-9), Eugen Šimon (27-12), Matija Strbat (22-10), Zoran Vidović (18-10), Nikola Magdalenić (24-15), Filip Panić (22-14), Nikola Mikac (20-13), Robert Lehkec (16-14), Dean Lajtman (20-19), Božidar Krnjoul (14-13), Siniša Mesarić (16-17), Tomislav Repalust (17-22), Goran Martinez (14-19) …

Sljedeće 14. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Putjane Brid
Zasadbreg 1 – Hodošan 1
Mihovljan 3 Primabiro – Nedelišće 1
ZEN-Šenkovec 2 – MSTC Čakovec
Putjane 2 MLD – USTA Belica 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Desetku su na gostujućem terenu u Šenkovcu ostvarili gosti iz Goričana. Treća ekipa Šenkovca je tijesno svladala ekipu Male Subotice kojoj nije pomogla ni trica Ivana Pongračića. Tricom Davida Čukulica i neporaženog Stjepana Vidovića, visoku pobjedu je ostvarila ekipa Kotoribe 2 na gostovanju u Čakovcu. Dvije utakmice su odgođene. U zaostaloj utakmici tijesna pobjeda Mihovljana nad Goričanom, uz s(p)retnu tricu Roberta Mikaca i prvi pojedinačni poraz Kristijana Kovačića.

Rezultati 13 kolo:
ZEN-Šenkovec 4 – Goričan 1 0:10
ZEN-Šenkovec 3 – Mala Subotica 1 6:4
Čakovec 1 – Kos-Kotoriba 2 2:8
Mihovljan 2 – GSTK Prelog 1
odgoda zbog samoizolacije igrača
HE-DRA 2 Draškovec – Kos-Kotoriba 3
odgoda zbog bolesti


ODGOĐENA UTAKMICA:
Mihovljan 2 – Goričan 1 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2111100941622
2Kos-Kotoriba 2131003884220
3Goričan 113904913918
4Čakovec 112615625813
5ZEN-Šenkovec 412534546613
6GSTK Prelog 110523534712
7ZEN-Šenkovec 312345497110
8Mala Subotica 11313945855
9Kos-Kotoriba 31112831794
10HE-DRA 2 Draškovec11011023871

Skor igrača:

Robert Mikac (32-1), Kristijan Kovačić (32-1), Stjepan Vidović (30-4), Igor Vesenjak (33-5), Ivan Pongračić (31-6), Dubravko Hozjak (25-5), Dario Grd (30-9), Anja Novak (20-10), David Čukulic (25-14), Vinko Legin (19-11), Mario Uršanić (22-13), Marta Novak (22-14), Maja Trupković (18-13), Filip Čabrajec (11-8), Goran Spahija (15-14), Davorin Labazan (9-10), Igor Munka (14-19), Krešo Horvat (12-18)…

Sljedeće 14 kolo:

Goričan 1 – Čakovec 1
Kos-Kotoriba 2 – ZEN-Šenkovec 3
Mala Subotica 1 – HE-DRA 2 Draškovec
Kos-Kotoriba 3 – Mihovljan 2
GSTK Prelog 1 – ZEN-Šenkovec 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U Lopatincu u napetom susretu podjela bodova sa ekipom iz Mihovljana, gdje je jedini neporaženi ostao Dražen Bubek. U Hodošanu pobjeda gostiju iz Čakovca, gdje se tricom istaknuo Vladimir Rapaić. Dvije su utakmice odgođene zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 11 kolo:

Lopatinec 3 – Mihovljan 4 5:5
Hodošan 2 – Čakovec 2 3:7
HE-DRA 3 Draškovec – Donji Kraljevec 2
odgoda zbog samoizolacije igrača
Lopatinec 1 – ŠŠK ČAK Čakovec
odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 29720662416
2Lopatinec 110721703016
3ŠŠK ČAK Čakovec9612632713
4Lopatinec 311614555513
5HE-DRA 3 Draškovec1015438627
6Hodošan 21122750606
7Mihovljan 41122731796
8Čakovec 21121837735

Skor igrača:

Nino Bašek (27-0), Dominik Filipašić (22-1), Dejan Ivanuša (13-2), Damir Ivanuša (20-6), Jan Zrna (22-11), Nenad Perko (18-9), Mario Glavak (16-8), Karlo Šoltić (17-9), Miljenko Belovari (12-7), Vinko Grgić (17-10), Rajko Bel (13-10), Domagoj Turk (15-12), Marko Ružić (8-7), Dražen Bubek (13-13), Mark Trbuhović (12-13), Miro Baranašić (14-16), Mario Štefičar (15-18), Franjo Krznar (13-17)

Sljedeće 12.kolo:

Mihovljan 4 – Lopatinec 1
ŠŠK ČAK Čakovec – HE-DRA 3 Draškovec
Donji Kraljevec 2 – Hodošan 2
Čakovec 2 – Lopatinec 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Belici visoka pobjeda domaćina u srazu s ekipom Putjana, uz trice Damira Sečana i Slavka Tratnjaka. Nedelišće i Čakovec su podjelili bodove, za koje je tricom najzaslužniji Dejan Marčec. Silvio Grobenski je tricom najzaslužniji da bodovi ostaju u Kotoribi, a ne odu u Putjane. Dvije utakmice su odgođene zbog bolesti i samoizolacije.

Rezultati 13. kolo:
USTA Belica 2 – Putjane 4 9:1
Nedelišće 2 – Čakovec 4 5:5
Kos-Kotoriba 4 – Putjane 3 6:4
Čakovec 3 – ZEN-Šenkovec 5
odgoda zbog samoizolacije igrača
Goričan 3 – Sveta Marija 1
odgoda zbog bolesti igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 4121020952522
2Goričan 312750774319
3Čakovec 311632674315
4USTA Belica 213634676315
5Putjane 313625686214
6Nedelišće 213355666411
7Čakovec 41325658729
8ZEN-Šenkovec 51233652689
9Putjane 41331940907
10Sveta Marija 11001920801

Skor igrača:

Danko Šimon (25-2), Dejan Marčec (35-4), Siniša Dvorski (30-6), Stanislav Sović (20-4), Josip Šestanj (20-6), Goran Čok (16-6), Dražen Šoltić (28-11), Damir Sečan (18-8), Jurica Godina (16-7), Miljenko Peras (20-9), Josip Čižmešija (23-13), Zlatko Murković (23-15), Dejan Gudlin (18-12), Dragan Jelenić (10-7), Vladimir Šestak (20-19), Boris Gverić (15-14), Stjepan Šalamon (13-13), Slavko Tratnjak (17-22), Antun Mustač (13-17), Tomislav Volf (15-21), Ladislav Varga (12-17), Darko Trojko (12-17)…

Sljedeće 14 kolo:

Putjane 4 – Čakovec 3
ZEN-Šenkovec 5 – Kos-Kotoriba 4
Putjane 3 – Goričan 3
Sveta Marija 1 – Nedelišće 2
Čakovec 4 – USTA Belica 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Kotoribi podjela bodova u srazu sa ekipom He-Dra iz Draškovca, uz tricu Pavla Dornika. Patrik Bašnec je tricom i pobjedom u zadnjoj pojedinačnoj partiji spasio bod vodećeg Goričana u srazu sa ekipom Joke-Čakovec. Mladen Železnjak i Marko Puškadija tricamasunajzaslužniji za tijesnu pobjedu ekipe Putjana u srazu sa ekipom Donjeg Vidovca. Stara Vaga je visoko poražena na domaćem terenu od ekipe Donjeg Vidovca za koje se tricom istaknuli Matej Šlibar i Zoran Matulin.

Rezultati 13 kolo:
Kos-Kotoriba 5 – HE-DRA 4 Draškovec 5:5
Goričan 2 – Joka-Čakovec 5:5
Putjane 7 – Donji Vidovec 1 6:4
GSTK Prelog 2 – Mala Subotica 2 9:1
Stara Vaga Čakovec 6 – Donji Vidovec 2 2:8

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2121110843623
2Putjane 7131012795121
3Donji Vidovec 113814785217
4Joka-Čakovec13544676314
5GSTK Prelog 213445646612
6Donji Vidovec 213526616912
7Kos-Kotoriba 513517725811
8Mala Subotica 213427517910
9HE-DRA 4 Draškovec1223751697
10Stara Vaga Čakovec 613011233971

Skor igrača:

Patrik Bašnec (33-2), Marijan Sirc (30-3), Mladen Železnjak (31-4), Marko Puškadija (28-9), Zoran Matulin (28-9), Pavlo Dornik (26-13), Nenad Martinec (26-13), Matija Lukša (24-12), Danijel Škoda (16-8), Tomica Kos (21-11), Ivica Marton (22-12), Dragan Šajn (24-15), Matej Šlibar (19-14), Draženko Igrec (20-19), Dragan Rajher (19-20), Kristian Pintarić (14-15), Ivan Špicar (18-21), Stjepan Mikulić (18-21), Stjepan Mikec (14-17), Željko Varga (12-16), Ivan Gabaj (11-16), Stipe Babić (10-15), Damir Posavec (15-24), Miroslav Mikec (11-19) …

Sljedeće 14 kolo:

Stara Vaga Čakovec 6 – HE-DRA 4 Draškovec
Donji Vidovec 2 – GSTK Prelog 2
Mala Subotica 2 – Putjane 7
Donji Vidovec 1 – Goričan 2
Kos-Kotoriba 5 – Joka-Čakovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

U Dragoslavec Bregu tijesan poraz domaćina od ekipe trio „Blažek“ iz Goričana, za koji je tricom najzaslužniji Filip Blažek. U Svetoj Mariji tijesna pobjeda Beličanaca, a Sven Poljak tricom je nanio i prvi pojedinačni poraz dosad neporaženom Nikoli Merdanoviću. Dvije su utakmice odgođene. U zaostaloj utakmici u Goričanu poraz domaćina od Lopatinca uz trice Franje Pintarića i Mladena Trbuhovića.

Rezultati 13. kolo:
Dragoslavec Breg – Goričan 5 4:6
Sveta Marija 3 – USTA Belica 3 4:6
Donji Kraljevec 1 – Sveta Marija 2
odgoda zbog bolesti igrača
Lopatinec 4 – Nedelišće 3
odgoda zbog samoizolacije igrača
ODGOĐENA UTAKMICA:

Goričan 5 – Lopatinec 4  3:7

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 310910693119
2Lopatinec 411812733717
3Dragoslavec Breg11704684214
4Donji Kraljevec 110523564412
5Sveta Marija 29513464411
6Goričan 511506535710
7Zasadbreg 21121838725
8Sveta Marija 31002833672
9Nedelišće 3910824662

Skor igrača:

Nikola Merdanović (23-1), Josip Filipašić (24-6), Franjo Pintarić (19-5), Mladen Trbuhović (25-7), Bojan Jambrović (24-7), Sven Poljak (17-5), Marko Pergar (21-8), Branko Vučenik (16-7), Tihomir Horvat (20-9), Filip Blažek (22-11), Danijel Mavrin (16-8), Anton Jambrović (20-12), Danijel Kos (11-7), Stjepan Kolarić (17-11), Alen Kovačić (14-9), Nebojša Novak (8-6), Damir Kos (11-10), Roko Lesinger (13-14), Predrag Šafarić (9-12), Dragutin Mustač (7-10), Dražen Heric (7-11), Željko Blažek (9-15) …

Sljedeće 14 kolo:

USTA Belica 3 – Lopatinec 4
Nedelišće 3 – Dragoslavec Breg
Goričan 5 – Donji Kraljevec 1
Sveta Marija 2 – Zasadbreg 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

He-Dra je na domaćem terenu propustila bodove Knezovcu uz tricu Renata Varge. Sebastijan Munka i Filip Strahija tricom su najzaslužniji za visoku pobjedu Goričana na gostovanju kod ekipe Svete Marije. Vodeći Prelog visokom pobjedom je ispratio goste iz Zasadbrega , uz tricu Nevena Šafarića. Dvije utakmice su odgođene zbog samoizolacije igrača. U zaostaloj utakmici Hodošan je visoko pobjedio ekipu Svete Marije uz neporažene Gabriela i Rafaela Dominik i Leona Mlinareca.

Rezultati 13. kolo:
HE-DRA 5 Draškovec – Udruga “OKUS” Knezovec 4:6
Sveta Marija 4 – Goričan 4 2:8
GSTK Prelog 3 – Zasadbreg 3 8:2
STK Pribislavec 1367 – GSTK Prelog 4
odgoda zbog samoizolacije igrača
Mihovljan 6 – Hodošan 3
odgoda zbog samoizolacije igrača
ZAOSTALA UTAKMICA:
Hodošan 3 – Sveta Marija 4 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 3131120993124
2Hodošan 3121011873321
3Mihovljan 612831853519
4Udruga “OKUS” Knezovec13724755516
5HE-DRA 5 Draškovec13634765415
6STK Pribislavec 136712525665412
7Goričan 413508517910
8GSTK Prelog 41222842786
9Zasadbreg 313111140903
10Sveta Marija 413001391210

Skor igrača:

Renato Varga (30-2), Matija Volf (22-3), Elvis Janković (20-3), Josip Pintarić (24-4), Rafael Dominik (26-6), Ali Avdija (22-5), Tino Matić (29-7), Luka Mikec (29-7), Neven Šafarić (31-8), Matteo Demario Časni (17-5), Ivan Kavran (26-11), Gabriel Dominik (20-9), Saša Kneklin (19-9), Željko Mihalic (19-10), Filip Strahija (12-8), Robert Pintarić (16-15), Jura Bistrović (15-16), Sebastijan Munka (11-12), Helena Cmrečki (9-10), Antonija Matoša (10-12), Nika Burić (12-19), Fran Matošić (7-11), Hrvoje Kulić (7-13) …

Sljedeće 14 kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – GSTK Prelog 3
Zasadbreg 3 – Sveta Marija 4
Goričan 4 – Mihovljan 6
Hodošan 3 – STK Pribislavec 1367
GSTK Prelog 4 – HE-DRA 5 Draškovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89