26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Međimurske stolnoteniske lige “Liga Mladih” 2022

Paralelno sa Međimurskim ligama tako je i završila premijerno odigrana sa jednokružnim sistemom i „Liga Mladih“ 2022. Drago mi je da su baš klinci napravili svoje prve stolnoteniske poene u ovoj izazovnoj COVID-19 sezoni, te odigrali prve mečeve i skupili i prve pobjede, a također i poraze koji to u ovom slučaju i nisu, već je to iskustvo igranja stolnog tenisa. Zahvaljujem voditeljima na suradnji, slanju zapisnika, svim prijedlozima za sljedeću sezonu.

Ukupno je 41 dječak i 18 djevojčica odigralo barem jedan pojedinačni susret, dok je ukupno bilo prijavljeno 79 dječaka/djevojčica, te je odigrano 45 ekipnih susreta, 45 susreta parova, te 405 pojedinačna susreta. Popis igrača koji su igrali je bez brojčanog skora ove godine, kako bi ih motivirali za sljedeću sezonu.

Najboljima čestitamo te ih na završnoj dodjeli čekaju zasluženi pokali.

Do sljedeće sezone.

Rezultati:

Kolo 6

Sveta Marija – GSTK Prelog 3:7

Šenkovec 1 – Mihovljan 2 2:8

Goričan – KOS Kotoriba 7 10:0

Zasadbreg – KOS Kotoriba 6 10:0

Putjane – Mihovljan 1 0:10

Kolo 7

Mihovljan 1 – Sveta Marija 7:3

KOS Kotoriba 6 – Putjane 2:8

KOS Kotoriba 7 – Zasadbreg 0:10

Mihovljan 2 – Goričan 0:10

GSTK Prelog – Šenkovec 1 8:2

Kolo 8

Sveta Marija – Šenkovec 1 8:2

Goričan – GSTK Prelog 9:1

Zasadbreg – Mihovljan 2 10:0

Putjane – KOS Kotoriba 7 8:2

Mihovljan 1 – KOS Kotoriba 6 10:0

Kolo 9

KOS Kotoriba 6 – Sveta Marija 0:10

KOS Kotoriba 7 – Mihovljan 1 0:10

Mihovljan 2 – Putjane 10:0

GSTK Prelog – Zasadbreg 4:6

Šenkovec 1 – Goričan 0:10

KONAČNA TABLICA:

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan990082818
2Mihovljan 19711721815
3Zasadbreg9702682214
4GSTK Prelog9612622813
5Sveta Marija941449419
6Mihovljan 2941445459
7Putjane930631596
8Šenkovec 1920724664
9KOS Kotoriba 6910811792
10KOS Kotoriba 790096840

Skor igrača:

Rafael Dominik (22-0), Matija Volf (15-1), Matteo Demario Časni (15-1), Gabriel Dominik (19-2), Domagoj Heric, Fran Matošić, Ena Burić, Vito Benko, Dominik Dukić, Ivan Bodalec, Vito Lesjak, Vanja Dovečer, Tin Horvat, Greta Šimunić, Noa Jurić, Leon Lesjak, Karlo Peter, Luka Kuzmić, Ino Kraljić, Ivan Žinić, Fran Sarač, Teo Novak, Greta Siladi, Vito Peranec, Valentin Matulin, Nika Gregurec, Florijan Gregurec
Luka Gudlin, Roko Lesinger, Neo Frančić, Ivan Levačić, Leon Mlinarec, Antonija Matoša, Sebastijan Munka, Lucija Hozjak, Kevin Hajdari, Sebastijan Bakač, Toni Lukša, Petar Mlinarec, Kyara Dunjko, Helena Cmrečki, Tin Martin Majerić, Samuel Novak, Noa Kovačić, Nika Burić, Ian Trupković, Dario Kozjak, Nikola Dolenec, Zara Bestijanić, Jura Bistrović, Patrik Ostoja, Kiara Crnčec, Isabella Matulin, Regina Dornik, Fran Dobranić, Karin Čerjavić, Oliver Ostoja, Ela Fundak, Oliver Matulin, Veronika Žinić, Elina Colar

Svi detalji:
http://natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/101