08.02.2023

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Liga Mladi 2022-23 “Međimurske Novine”

Foto: prvi koraci za buduće sudionike “Lige Mladi”

Krenula je sa igranjem i “Liga Mladi 2022-23”. Nakon premijerne polusezone, ove godine mogu najaviti da je to službena prva sezona “Liga Mladi”. Preko 50 djece u ligi A i više od 35 djece u ligi B je odigralo barem jedan pojedinačni meč, te su osjetili radost igranja i natjecanja u stolnome tenisu u prva tri kola.

Na sreću situacija sa COVID-19 se smirila krajem ove godine pa se kola odigravaju većinom redovno svaki tjedan. I ove prve sezone rezultati nam nisu u prvome planu, već radost druženja i igranja stolnog tenisa, te stjecanje iskustva i odigravanje što boljih poena. Raduje me da se vidi i napredak u igri najmlađih koji su početkom godine se tek upoznavali sa pravilima, tehnikom i igranjem prvih poena, da su ih uspješno svladali i sada već iskusniji igraju u ligi. Raduje me također i angažman roditelja i trenera kod dogovora i odigravanja utakmica u terminu trening kroz tjedan, te i način u pojedinim susretima da sude i “okreću semafore” najmlađima.

Rezultati slijede u nastavku

A također ligu možete pratiti i O V D J E.

LIGA A

Kolo 1

Sveta Marija – Hodošan 4 7:3
Goričan – GSTK Prelog 6:4
KOS Kotoriba 1 – Putjane 1 0:10
Zasadbreg – Mihovljan 2 9:1

Kolo 2

Hodošan 4 – Mihovljan 2 5:5
Putjane 1 – Zasadbreg 1:9
GSTK Prelog – KOS Kotoriba 1 10:0
Sveta Marija – Goričan 3:7

Kolo 3

Goričan – Hodošan 4 8:2
KOS Kotoriba 1 – Sveta Marija 0:10
Zasadbreg – GSTK Prelog
Mihovljan 2 – Putjane 1 8:2

1Goričan33002196
2Zasadbreg22001824
3Sveta Marija320120104
4Mihovljan 2311114163
5GSTK Prelog21011462
6Putjane 1310213172
7Hodošan 4301210201
8KOS Kotoriba 130030300

Kolo 4

Hodošan 4 – Putjane 1
GSTK Prelog – Mihovljan 2
Sveta Marija – Zasadbreg
Goričan – KOS Kotoriba 1

Igrači:

Rafael Dominik (6-0), Petar Mlinarec (5-0), Antonija Matoša (4-0), Kevin Hajdari (4-0), Domagoj Heric (4-0), Lucija Hozjak (3-0), Vito Lesjak, Sebastijan Bakač, Luka Kuzmić, Dominik Čanaki, Noa Jurić, Fran Matošić, Ena Burić, Nika Granatir, Tin Horvat, Fran Sarač, Dario Kozjak, Ian Trupković, Vanja Dovečer, Katija Barić …

LIGA B

Kolo 1

KOS Kotoriba 2 – KOS Kotoriba 3 2:8
MSTC Čakovec Futuro – Putjane II 9:1
Šenkovec 1 – Šenkovec 2 8:2

Kolo 2

KOS Kotoriba 3 – Šenkovec 2 4:6
Putjane II – Šenkovec 1 0:10
MSTC Čakovec Futuro – KOS Kotoriba 2 9:1

Kolo 3

MSTC Čakovec Futuro – KOS Kotoriba 3 9:1
Šenkovec 1 – KOS Kotoriba 2 10:0
Šenkovec 2 – Putjane II 9:1

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Šenkovec 133002826
2MSTC Čakovec Futuro33002736
3Šenkovec 2320117134
4KOS Kotoriba 3310213172
5KOS Kotoriba 230033270
6Putjane II30032280

Kolo 4

KOS Kotoriba 3 – Putjane II
KOS Kotoriba 2 – Šenkovec 2
MSTC Čakovec Futuro – Šenkovec 1

Igrači:

Vito Prskalo (8-0), Vito Srnec (7-0), Teo Novak (6-0), Vito Golub (6-0), Roko Srnec (6-0), Zara Bestijanić (5-0), Greta Šimunić, Elina Colar, Kiara Crnčec, Nika Gregurec , Kevin Kedmenec, Klara Pongrac, Veronika Žinić, Fran Dobranić, Zita Pokrivač, Saša Medved …