Stolni tenis u Međimurju

8.kolo 1. Hrvatske lige istok muški i žene

U subotu 29.siječnja se odigralo 8.kolo 1. Hrvatske lige istok muški i žene.

Stk Šenkovec je nažalost zbog samoizolacije igračica odgodio svoje utakmice.

Hodošan je išao u goste kod ekipe STK Mihovljan. Rezultatom istim kao iz prvog dijela od 4-0, cure iz Hodošana za koje su nastupale Markati Paola, Čižmešija Barbara i Brodar Mihaela, su bile bolje i u drugom susretu, ostavivši domaćinima samo dva seta.

ZADRAVEC Hana – MARKATI Paula 0:3 (-6,-3,-2)

PONGRAC Izidora – ČIŽMEŠIJA Barbara 0:3 (-4,-1,-3)

HABOLA Petra – BRODAR Mihaela 1:3 (10,-7,-7,-8)

ZADRAVEC Hana / HABOLA Petra – MARKATI Paula / BRODAR Mihaela 1:3 (9,-8,-9,-5)

STK MIHOVLJAN – STK HODOŠAN – STK MGK-DRAVA 0-4

U prijepodnevnim satima u goste u Mihovljan je stigla i ekipa STK MGK-DRAVA iz Žabnika.

U prvoj utakmici Mihovljančanke su bile bolje u gostima sa 4-3, međutim isti rezultat nisu ponovile na domaćem terenu te su poražene sa 4-2. Dvije pobjede je ostvarila Zadravec Hana.

ZADRAVEC Hana – VRUČINA Anja 3-1 (-4,6,8,6)

HABOLA Petra – MUNĐIR Nedjeljka 0-3 (-2,-5,-2)

PONGRAC Izidora – BEŠENIĆ Mateja 0-3 (-4,-6,-11)

ZADRAVEC Hana / HABOLA Petra – VRUČINA Anja / MUNĐIR Nedjeljka 2-3 ( -3,14,-7,8,-12)

ZADRAVEC Hana – MUNĐIR Nedjeljka 3:1 ( -14,6,6,7)

HABOLA Petra – VRUČINA Anja 0:3 (-2,-3,-3)

STK MIHOVLJAN – STK MGK-DRAVA Žabnik 2:4

Također i naše muške ekipe STK Putjana i STK Mihovljana su igrali 8.kolo i to kao domaćini ekipi STK Podravina iz Koprivnice.

U prijepodnevnim satima u dvorani Putjane, domaćini su krenuli furiozno pobjedom PREKSAVEC Borisa nad SAMAC Nevenom, međutim to je samo razljutilo goste, te domaćini nisu do kraja meča osvojili nijedan set.

PREKSAVEC Boris – SAMAC Neven 3:2 (-5,6,-2,7,10)

LAJTMAN Dean – LONČAR Danijel 0:3 (-8,-8,-6)

LEHKEC Robert – JURAŠIĆ Danijel 0:3 (-9,-5,-6)

PREKSAVEC Boris / LEHKEC Robert – SAMAC Neven / LONČAR Danijel 0:3 (-12,-5,-6)

PREKSAVEC Boris – LONČAR Danijel 0:3 (-6,-7,-7)

STK PUTJANE – STK PODRAVKA 1:4

U popodnevnim satima u Mihovljanu, gosti iz Koprivnice su sličan recept primjenili kao i prijepodne. Nino Bujan je doveo domaće u vodstvo i to je bio jedini bod za domaćina.

BUJAN Nino – SAMAC Neven 3:2 (8,8,-10,-8,7)

STRBAT Matija – JURAŠIĆ Danijel 0:3 (-8,-7,-8)

VRESK Noa – LONČAR Danijel 0:3 (-4,-3,-4)

BUJAN Nino / STRBAT Matija – SAMAC Neven / LONČAR Danijel 2:3 (-5,11,12,-7,-3)

BODALEC Antonio – JURAŠIĆ Danijel 1:3 (-5,9,-2,-6)

STK MIHOVLJAN – STK PODRAVKA 1:4