20.01.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

8.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

I dalje uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa djelomično uspješno je odigrano je 8. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Osmo kolo je u za jednu pobjedu pripalo gostima, koji su od 25 odigrane utakmice bili bolji u njih 12, 2 su završile neriješeno, a u 11 su oba boda ostala domaćoj ekipi. Odigrano je i 8 zaostalih utakmica u kojima su domaćini bili bolji u 7 utakmica dok je samo jedna otišla na stranu gostiju. I dalje nam ova COVID-19 situacija stvara probleme, međutim lagano se   stišava, te iz tog razloga i bolesti igrača su odgođene 4 utakmice. „Zdravlje je na prvom mjestu“ i dalje, te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovore utakmicu, što redovito kolo, što zaostale utakmice, te da ga se obavezno kontaktira ukoliko postoji bilo kakav problem oko dogovora ili odgode utakmice. Treća liga je završila redovnih sedam kola, ali su se još odigrale 3 zaostale utakmice te je još jedna ostala za kompletiranje svih sedam kola.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu visoka pobjeda gostiju iz Šenkovca uz tricu Matije Barića. Vodeći Mihovljan također se nije dao iznenaditi na domaćem terenu od strane Putjane MLD, gdje su tricama se istakli Nikola Mikac i Matija Strbat. U Zasadbregu pobjeda bodova, gdje je za bod gostiju najzaslužniji tricom bio Goran Martinez. Filip Panić i Filip Godina tricama su svojoj ekipi MSTC Čakovec donijeli oba boda iz Putjana. Jedna utakmica je odgođena. U zaostalim utakmicama je Hodošan pobjedio HE-DRA 1 sa tricama Davora Vidovića i Paule Markati,  dok je MSTC Čakovec tricom Filipa Godine i tijesno pobjedio Zasadbreg.

Rezultati 8 kolo:

HE-DRA 1 Draškovec – ZEN-Šenkovec 2 2:8
Mihovljan 3 Primabiro – Putjane 2 MLD 8:2
Zasadbreg 1 – USTA Belica 1 5:5
Putjane Brid – MSTC Čakovec 3:7
Hodošan 1 – Nedelišće 1 * odgoda


ZAOSTALE UTAKMICE:
Hodošan 1 – HE-DRA 1 Draškovec  7:3
MSTC Čakovec  – Zasadbreg 1 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro8710592115
2MSTC Čakovec7601462412
3ZEN-Šenkovec 27502472310
4Hodošan 17421393110
5Putjane Brid841346349
6USTA Belica 1823338427
7Putjane 2 MLD821533475
8Zasadbreg 1821532485
9Nedelišće 1710620502
10HE-DRA 1 Draškovec801720601

Skor igrača:

Nino Bujan (16-0), Filip Godina (20-1), Matija Strbat (16-2), Matija Barić (17-4), Paula Markati (17-4), Miljenko Vračar (19-5), Davor Vidović (16-5), Boris Preksavec (16-5), Nikola Magdalenić (17-7), Nikola Mikac (14-7), Filip Panić (14-7), Rinaldo Jurinec (7-4), Eugen Šimon (15-9), Zoran Vidović (11-7), Robert Lehkec (14-10), Božidar Krnjoul (7-6), Siniša Mesarić (10-11), Dean Lajtman (11-13), Goran Martinez (11-13)…

Sljedeće 9. Kolo:
Nedelišće 1 – HE-DRA 1 Draškovec
MSTC Čakovec – Hodošan 1
USTA Belica 1 – Putjane Brid
Putjane 2 MLD – Zasadbreg 1
ZEN-Šenkovec 2 – Mihovljan 3 Primabiro

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Ovo kolo dvije desetke, Goričan 1 je sa maksimalnom pobjedom ispratio goste iz Kotoribe, dok je Čakovec bio gostoljubiv domaćin još uvijek bez izgubljenog boda ekipi Mihovljana. Mala Subotica iznenadila je na svome terenu ekipu iz Preloga gdje se tricom istaknuo Ivan Pongračić. U susretu između Kotoribe i Šenkovca pobjeda ekipe Kotoribe nije bila upitna iako rezultat je bio tijesan pobjedama u zadnjem krugu ekipe Šenkovca, gdje se neporažen istaknuo Stjepan Vidović. Jedna utakmica je odgođena. U zaostalim utakmicama ekipa HE-DRA 2 je oba puta poražena istim rezultatom od ekipe Čakovec 1, gdje su tricama bili raspoloženi Goran Spahija i Mario Uršanić, te od ekipe Kotoribe gdje su se istakli tricom David Čukulic i neporaženi Stjepan Vidović.

Rezultati 8 kolo:

Goričan 1 – Kos-Kotoriba 3 10:0
Mala Subotica 1 – GSTK Prelog 1 6:4
Kos-Kotoriba 2 – ZEN-Šenkovec 4 6:4
Čakovec 1 – Mihovljan 2 0:10
ZEN-Šenkovec 3 – HE-DRA 2 Draškovec
*odgoda
ZAOSTALE UTAKMICE
Kos-Kotoriba 2 – HE-DRA 2 Draškovec 9:1
HE-DRA 2 Draškovec – Čakovec 1  1:9

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 28800691116
2Goričan 18602552512
3Kos-Kotoriba 28602542612
4Čakovec 18503443610
5GSTK Prelog 1832339418
6ZEN-Šenkovec 4832336448
7ZEN-Šenkovec 3713328425
8Mala Subotica 1812528524
9HE-DRA 2 Draškovec601513471
10Kos-Kotoriba 3700714560

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (24-0), Robert Mikac (23-1), Igor Vesenjak (21-3), Stjepan Vidović (17-3), Dubravko Hozjak (20-4), Ivan Pongračić (17-5), Dario Grd (18-6), Anja Novak (13-5), David Čukulic (16-8), Vinko Legin (14-7), Filip Čabrajec (10-6), Mario Uršanić (14-9), Marta Novak (14-10), Goran Spahija (11-9), Maja Trupković (12-12), Davorin Labazan (7-7) …

Sljedeće 9 kolo:

HE-DRA 2 Draškovec – Goričan 1
Mihovljan 2 – ZEN-Šenkovec 3
ZEN-Šenkovec 4 – Čakovec 1
GSTK Prelog 1 – Kos-Kotoriba 2
Kos-Kotoriba 3 – Mala Subotica 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U zaostalim utakmicama Draškovec je tijesnom pobjedom na svom terenu slavio protiv ekipe Čakovca uz tricu Mire Baranašića. Čakovec je bio bolji za jednu partiju u srazu sa Hodošanom kojem ni raspoloženi Jan Zrna tricom nije uspio spriječiti poraz. U zanimljivom srazu Lopatinca 3 i Čakovca tijesnom pobjedom se izvukao domaćin, a gostima ni tricom raspoloženi Dario Damjan nije pomogao doći do bodova.

ZAOSTALE UTAKMICE:
HE-DRA 3 Draškovec – Čakovec 2 6:4
Čakovec 2 – Hodošan 2 6:4
Lopatinec 3 – Čakovec 2  6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 27610531713
2ŠŠK ČAK Čakovec741248229
3Lopatinec 1641141199
4Lopatinec 3740335358
5HE-DRA 3 Draškovec613224365
6Mihovljan 4721419515
7Hodošan 2711530403
8Čakovec 2710620502

Skor igrača:

Nino Bašek (21-0), Dominik Filipašić (17-1), Damir Ivanuša (12-4), Karlo Šoltić (13-5), Mario Glavak (13-5), Miljenko Belovari (10-5), Nenad Perko (10-5), Jan Zrna (13-8), Rajko Bel (9-6), Vinko Grgić (12-9), Dražen Bubek (10-8), Domagoj Turk (11-10), Miro Baranašić (9-9), Dario Damjan (9-9), Marko Ružić (6-6)

Sljedeće kolo se igra na proljeće

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanama pobjeda domaćina u srazu sa Čakovcem, gdje su tricama donijeli pobjedu Dražen Šoltić i Zlatko Murković. Beličanci lakše od očekivanog odnijeli pobjedu iz Šenkovca uz trice Damira Sečana i Slavka Tratnjaka. Dejan Marčec tricom usred Čakovca nije uspio spriječiti tijesan poraz svoje ekipe Nedelišća. Kotoriba 4 i Goričan 3 su podijelili bodove gdje se Silvio Grobenski istaknuo tricom.

Rezultati 8. kolo:
Putjane 3 – Čakovec 4 6:4
ZEN-Šenkovec 5 – USTA Belica 2 2:8
Čakovec 3 – Nedelišće 2 6:4
Kos-Kotoriba 4 – Goričan 3 5:5
Putjane 4 – Sveta Marija 1
* odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 47520521812
2Čakovec 38521503012
3Goričan 38440493112
4USTA Belica 28422443610
5Nedelišće 2833247339
6Putjane 3841341399
7Čakovec 4822439416
8ZEN-Šenkovec 5811627533
9Putjane 4610517432
10Sveta Marija 1701614561

Skor igrača:

Dejan Marčec (24-0), Danko Šimon (17-1), Stanislav Sović (11-2), Siniša Dvorski (18-6), Josip Šestanj (11-4), Damir Sečan (10-4), Dražen Šoltić (17-7), Jurica Godina (14-6), Josip Čižmešija (16-8), Dragan Jelenić (8-4), Dejan Gudlin (15-8), Miljenko Peras (11-6), Goran Čok (9-5), Zlatko Murković (15-9), Željko Odorčić (7-5), Stjepan Šalamon (11-10), Boris Gverić (11-11), Ladislav Varga (10-11), Ervin Bajuk (7-8), Vladimir Šestak (11-13), Slavko Tratnjak (11-13) …

Sljedeće 9. kolo:
Goričan 3 – Putjane 4
Nedelišće 2 – Kos-Kotoriba 4
USTA Belica 2 – Čakovec 3
Čakovec 4 – ZEN-Šenkovec 5
Sveta Marija 1 – Putjane 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu visoka pobjeda ekipe Donjeg Vidovca uz neporaženog Danijela Škode. Marijan Sirc tricom nije uspio spriječiti tijesan poraz svoje ekipe na gostovanju kod Male Subotice. U Donjem Vidovcu pobjeda gostiju iz Kotoribe gdje se tricom istaknuo Dragan Rajher. Još uvijek maksimalan Goričan prošao je neokrznut i u Čakovcu kod ekipe Stare Vage, gdje su tricama doprinijeli najviše Patrik Bašnec i Tomica Kos. Prelog je doživio poraz od ekipe Putjana gdje su se tricama istakli Marko Puškadija i Mladen Železnjak.

Rezultati 8. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Donji Vidovec 1 3:7
Mala Subotica 2 – Joka-Čakovec 6:4
Donji Vidovec 2 – Kos-Kotoriba 5 3:7
Stara Vaga Čakovec 6 – Goričan 2 2:8
GSTK Prelog 2 – Putjane 7 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 28800582216
2Putjane 78611512913
3Donji Vidovec 18503463410
4GSTK Prelog 2833242389
5Joka-Čakovec832341398
6Mala Subotica 2832333478
7Kos-Kotoriba 5830541396
8Donji Vidovec 2821531495
9HE-DRA 4 Draškovec812531494
10Stara Vaga Čakovec 6801726541

Skor igrača:

Marijan Sirc (23-1), Patrik Bašnec (22-2), Mladen Železnjak (18-3), Danijel Škoda (10-3), Nenad Martinec (18-6), Marko Puškadija (17-6), Tomica Kos (15-6), Ivica Marton (15-7), Matija Lukša (14-8), Dragan Šajn (15-9), Zoran Matulin (14-9), Pavlo Dornik (14-10), Dragan Rajher (13-11), Kristian Pintarić (12-11), Draženko Igrec (12-12), Damir Posavec (12-12), Stipe Babić (7-7), Matej Šlibar (10-11), Ivan Gabaj (10-11), Stjepan Mikec (10-11) …

Sljedeće 9. kolo:
Putjane 7 – HE-DRA 4 Draškovec
Goričan 2 – GSTK Prelog 2
Kos-Kotoriba 5 – Stara Vaga Čakovec 6
Joka-Čakovec – Donji Vidovec 2
Donji Vidovec 1 – Mala Subotica 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnom desetkom je ekipa USTA Belice ispratila goste iz Zasadbrega. Posljednje za njih kolo odigrala je još prošli tjedan ekipa Dragoslavec Brega te u gostima kod Lopatinca doživjela tijesan poraz u zanimljivom i napetom susretu gdje nije bilo neporaženog igrača. Sveta Marija je u Nedelišću istoimenoj ekipi nanijela visok poraz gdje su se tricama istaknuli Branko Vučenik i Nebojša Novak. Neporaženi Tihomir Horvat se istaknuo u visokoj pobjedi ekipe Donjeg Kraljevca na gostovanju u Svetoj Mariji.

Rezultati 8. kolo:
Nedelišće 3 – Sveta Marija 2 2:8
USTA Belica 3 – Zasadbreg 2 10:0
Sveta Marija 3 – Donji Kraljevec 1 3:7
Lopatinec 4 – Dragoslavec Breg 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Dragoslavec Breg8602522812
2USTA Belica 36510431711
3Sveta Marija 27511422811
4Lopatinec 47502422810
5Donji Kraljevec 1521226245
6Goričan 5720531394
7Zasadbreg 2610522382
8Nedelišće 3510412382
9Sveta Marija 3701620501

Skor igrača:

Nikola Merdanović (15-0), Bojan Jambrović (18-4), Branko Vučenik (16-4), Josip Filipašić (12-3), Marko Pergar (14-4), Franjo Pintarić (9-3), Mladen Trbuhović (14-6), Stjepan Kolarić (12-5), Sven Poljak (9-4), Anton Jambrović (15-8), Tihomir Horvat (9-5), Danijel Mavrin (9-5), Filip Blažek (13-8), Alen Kovačić (7-5), Damir Kos (9-7), Roko Lesinger (9-9), Dragan Raić (8-8), Dragutin Mustač (6-7) …

Sljedeće 9. kolo:
Donji Kraljevec 1 – Lopatinec 4
Zasadbreg 2 – Sveta Marija 3
Sveta Marija 2 – USTA Belica 3
Goričan 5 – Nedelišće 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnu desetku je ostvarila ekipa Mihovljana na gostovanju u Svetoj Mariji. Jura Birstrović i Filip Strahija tricama su se istakli u pobjedi Goričana u srazu sa ekipom Preloga. Za pobjedu ekipe Draškovca na gostovanju kod Zasadbrega najzaslužniji su tricama Luka Mikec i Ivan Kavran. Prelog 3 je i dalje bez poraza, a u ovom kolu su na domaćem terenu svladali ekipu Pribislavca gdje su se tricama istaknuli Tino Matić i Neven Šafarić. Jedna utakmica je odgođena. U zaostaloj utakmici Hodošan je ugostio ekipu HE-DRE i tricama Josipa Pintarića i Rafaela Dominika pobijedio.

Rezultati 7. kolo:
Goričan 4 – GSTK Prelog 4 7:3
Zasadbreg 3 – HE-DRA 5 Draškovec 3:7
GSTK Prelog 3 – STK Pribislavec 1367 7:3
Sveta Marija 4 – Mihovljan 6 0:10
Udruga “OKUS” Knezovec – Hodošan 3
* odgoda zbog dvorane
ZAOSTALA UTAKMICA:
Hodošan 3 – HE-DRA 5 Draškovec 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 38710621815
2Hodošan 37601541612
3Mihovljan 67421492110
4HE-DRA 5 Draškovec8422503010
5Udruga “OKUS” Knezovec741243279
6STK Pribislavec 1367841344369
7Goričan 4830529516
8GSTK Prelog 4811623573
9Zasadbreg 3600615450
10Sveta Marija 470071690

Skor igrača:

Josip Pintarić (16-1), Neven Šafarić (21-3), Matija Volf (14-2), Renato Varga (14-2), Tino Matić (18-4), Rafael Dominik (16-4), Ali Avdija (11-3), Luka Mikec (16-5), Željko Mihalic (15-5), Matteo Demario Časni (9-3), Ivan Kavran (15-6), Saša Kneklin (15-6), Gabriel Dominik (11-6), Robert Pintarić (9-5), Jura Bistrović (11-8), Sebastijan Munka (7-8) …

Sljedeće 9. Kolo:
Mihovljan 6 – Udruga “OKUS” Knezovec
STK Pribislavec 1367 – Sveta Marija 4
HE-DRA 5 Draškovec – GSTK Prelog 3
GSTK Prelog 4 – Zasadbreg 3
Hodošan 3 – Goričan 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89