17.09.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

4.M.LIGA


 


 

1.KOLO

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  2:8

Kopjar – Hergotić 0:3, Sirc – Marčec 2:3, Knežević – Vibović 0:3, Kopjar/Sirc – Marčec/Vibović 3:1, Sirc – Hergotić 3:0, Kopjar – Vibović 0:3, Knežević – Marčec 0:3, Lovrek – Vibović 0:3, Knežević – Hergotić 0:3, Kopjar – Marčec 2:3.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  8:2

Horvat – Pergar 3:0, Igrec – S. Radek 2:3, Rob – Merlak 3:0, K. Horvat/Rob – Pergar/S. Radek 3:2, Igrec – Pergar 3:1, K. Horvat – Merlak 3:0, Rob – S. Radek 3:1, Igrec – Merlak 1:3, Rob – Pergar 3:0, K. Horvat – S. Radek 3:0.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  9:1

Premuš – Jambrović 3:0, Braniša – Kos 3:1, D. Tratnjak – Heric 3:0, Braniša/Merdanović – Heric/Jambrović 1:3, Braniša – Jambrović 3:2, Premuš – Heric 3:0, Tratnjak – Kos 3:0, Merdanović – Heric 3:0, Tratnjak – Jambrović 3:2, Premuš – Kos 3:0.

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  8:2

Dunjko – Babić 2:3, Željka Podgorelec-Sirc – Zelić 3:0, Murković – Žerjav 3:1, Murković /Podgorelec-Sirc – Babić/Zelić 3:1, Podgorelec-Sirc – Babić 3:1, Dunjko – Nikolić 3:0, Murković – Zelić 3:1, Podgorelec-Sirc – Nikolić 3:0, Murković – Babić 2:3, Dunjko – Zelić 3:1.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  2:8

Šupljika – Ml. Trbuhović 0:3, T. Horvat – Perko 3:2, J. Filipašić – M. Horvat 2:3, Šupljika/Vlah – Horvat/Ml. Trbuhović 0:3, T. Horvat – Ml. Trbuhović 1:3, Šupljika – M. Horvat 2:3, Filipašić – Perko 3:2, T. Horvat – M. Horvat 0:3, Filipašić – Ml. Trbuhović 0:3, Vlah – Perko 0:3.


 

TABLICA

 1. USTA Belica 1 1 1 0 0    9:1 2
 2. GSTK Prelog 2 1 1 0 0    8:2 2
 3. Lopatinec 3 1 1 0 0    8:2 2
 4. Putjane 4 1 1 0 0    8:2 2
 5. Nedelišće 2 1 1 0 0    8:2 2
 6. Zasadbreg 1 0 0 1    2:8 0
 7. Putjane 5 1 0 0 1    2:8 0
 8. Donji Kraljevec 1 1 0 0 1    2:8 0
 9. ČK Rozika biro 1 0 0 1    2:8 0
10. Dragoslavec Breg 1 0 0 1    1:9 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Vibović (Ned 2), Marčec (Ned 2), K. Horvat (Pr 2), Rob Pr 2), Premuš (UB 1), D. Tratnjak (UB 1), Ž. Podgorelec-Sirc (Put 4), M. Horvat (Lop 3), Ml. Trbuhović (Lop 3) svi po 3/0

 


                                           Sezona 2016/2017.


18.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  0:10

Ivanušić – V. Mikulčić 1:3, Zadravec – Željka Podgorelec-Sirc 1:3, Hunjadi – Pomor 2:3, Ivanušić/Zadravec – Mikulčić/Podgorelec-Sirc 0:3, Zadravec – V. Mikulčić 0:3, Ivanušić – Dunjko 1:3, Hunjadi – Podgorelec-Sirc 1:3, Zadravec – Dunjko 1:3, Hunjadi – V. Mikulčić 0:3, Ivanušić – Podgorelec-Sirc 1:3.

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  5:5

Radek – Panić 0:3, Merlak – T. Babić 2:3, Pergar – Nikolić 3:1, Pergar/S. Radek – Babić/Panić 3:1, Merlak – Panić 0:3, S. Radek – Nikolić 3:2, Pergar – Babić 3:1, Merlak – Nikolić 1:3, Pergar – Panić 2:3, S. Radek – Babić 3:0.

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  3:7

Mikulčić – Marta Cividini 1:3, Barbić – Đurđa Zver 3:2, Uršanić – Bubek 1:3, Mikulčić/Uršanić – Bubek/Zver 1:3, Barbić – Cividini 0:3, Mikulčić – Bubek 0:3, Uršanić – Zver 3:0, Barbić – Bubek 2:3, Uršanić – Cividini 0:3, Mikulčić – Zver 3:0.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  6:4

Gudlin – Sredanović 3:0, Grd – Sirc 2:3, Đuran – Kopjar 3:2, Čakmazović/Grd – Kopjar/Sirc 2:3, Grd – Knežević 3:0, Gudlin – Kopjar 2:3, Đuran – Sirc 1:3, Grd – Kopjar 3:0, Đuran – Knežević 3:0, Čakmazović – Sirc 3:2.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  slobodna


 

KONAČNA TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 16 15 0  1 127:33 30
2. Goričan 1 16 15 0  1 122:38 30
3. Mihovljan 4 16 10 1  5  91:69 21
4. Čakovec 5 16  8 1  7  78:82 17
5. Putjane 4 16  8 1  7  79:81 17
6. Čakovec Rozika biro 16  4 2 10  69:91 10
7. Zasadbreg 16  3 2 11 54:106  8
8. Putjane 5 16  3  2 11 57:103  8
9. Orehovica 16  1 1 14 43:117  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dražen Bubek (Mih 4) 42/5, Čukulic (Kos-K 4) 42/6, Grd (Gor 1) 32/6, Gudlin (Gor 1) 36/7, Sović (Kos-K 4) 30/6, Sirc (ČK Rb) 35/8, Železnjak (Put 4) 25/9, Đuran (Gor 1) 29/12, Panić (Put 5) 28/14, Uršanić (ČK 5) 28/17, Marta Cividini (Mih 4) 20/13, Špicar (Kos-K 4) 22/17, Barbić (ČK 5) 18/15, Vesna Wrana (Mih 4) 18/16, S. Radek (Zas) 23/23, Željka Podgorelec-Sirc (Put 4) 23/24, T. Mikulčić (ČK 5) 21/23, Kopjar (ČK Rb) 10/17, Zadravec (Oreh) 15/30, Ivanušić (Oreh) 14/30, Lovrek (ČK Rb) 11/24, Babić (Put 5) 14/33, Dunjko (Put 4) 8/19, Pergar (Zas) 9/29, Đurđa Zver (Mih 4) 5/22, Hunjadi (Oreh) 7/38, Nikolić (Put 5) 4/23….

 

U 3. ligu su se plasirali Kos-Kotoriba 4 i Goričan 1, a u 5. ispada Orehovica!


 

17.KOLO

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  OREHOVICA (Orehovica)  9:1

Sović – Ivanušić 3:0, Čukulic – Zadravec 3:0, D. Radmanić – Hunjadi 3:0, Čukulic/Sović – Ivanbušić/Zadravec 3:0, Čukulic – Ivanušić 2:3, Sović – Hunjadi 3:0, Radmanić – Zadravec 3:0, Čukulic – Hunjadi 3:0, Radmanić – Ivanušić 3:0, Sović – Zadravec 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  3:7

Bubek – Đuran 3:0, Marta Cividini – Grd 1:3, Vesna Wrana – Gudlin 0:3, Bubek/Đurđa Zver – Grd/Gudlin 0:3, Cividini – Đuran 2:3, Bubek – Gudlin 3:2, Wrana – Grd 0:3, Cividini – Gudlin 2:3, Zver – Đuran 0:3, Bubek – Grd 3:1.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  2:8

Babić – Barbić 1:3, Žerjav – T. Mikulčić 1:3, Nikolić – Uršanić 0:3, Babić/Žerjav – Barbić/Cerovec 3:2, Žerjav – Barbić 1:3, Babić – Uršanić 0:3, Nikolić – Mikulčić 0:3, Žerjav – Uršanić 0:3, Nikolić – Barbić 0:3, Babić – Mikulčić 3:1.

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  7:3

Dunjko – Pergar 0:3, Željka Podgorelec-Sirc – S. Radek 1:3, V. Mikulčić – Merlak 3:0, Mikulčić/Podgorelec-Sirc – Pergar/S. Radek 3:0, Podgorelec-Sirc – Pergar 1:3, Dunjko – Merlak 3:2, Mikulčić – S. Radek 3:0, Podgorelec-Sirc – Merlak 3:0, Mikulčić – Pergar 3:1, Dunjko – S. Radek 3:1.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  slobodan


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 16 15 0  1 127:33 30
2. Goričan 1 15 14 0  1 116:34 28
3. Mihovljan 4 15  9 1  5  84:66 19
4. Čakovec 5 15  8 1  6  75:75 17
5. Putjane 4 15  7 1  7  69:81 15
6. Čakovec Rozika biro 15  4 2  9  65:85 10
7. Putjane 5 15  3 1 11  52:98  7
8. Zasadbreg 15  3 1 11 49:101  7
9. Orehovica 15  1 1 13 43:107  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dražen Bubek (Mih 4) 39/5, Čukulic (Kos-K 4) 42/6, Grd (Gor 1) 30/5, Gudlin (Gor 1) 35/6, Sović (Kos-K 4) 30/6, Sirc (ČK Rb) 33/7, Železnjak (Put 4) 25/9, Đuran (Gor 1) 27/11, Uršanić (ČK 5) 27/15, Panić (Put 5) 25/14, Barbić (ČK 5) 17/13, Marta Cividini (Mih 4) 17/13, Špicar (Kos-K 4) 22/17, To. Radek (Zas) 13/11, Vesna Wrana (Mih 4) 18/16, S. Radek (Zas) 21/22, T. Mikulčić (ČK 5) 20/21, Željka Podgorelec-Sirc (Put 4) 20/24, Kopjar (ČK Rb) 9/15, Zadravec (Oreh) 15/27, Ivanušić (Oreh) 14/27, Lovrek (ČK Rb) 11/24, T. Babić (Put 5) 13/31, Dunjko (Put 4) 6/19, Đurđa Zver (Mih 4) 5/19, Pergar (Zas) 7/28, Hunjadi (Oreh) 7/35….


 

16.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  4:6

Ivanušić – To. Radek 2:3, Zadravec – S. Radek 1:3, Hunjadi – Pergar 3:1, Ivanušić/Zadravec – S. Radek/To. Radek 2:3, Zadravec – To. Radek 2:3, Ivanušić – Pergar 3:2, Hunjadi – S. Radek 1:3, Zadravec – Pergar 3:1, Hunjadi – To. Radek 0:3, Ivanušić – S. Radek 3:2.

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  6:4

Mikulčić – V. Mikulčić 2:3, Uršanić – Željka Podgorelec-Sirc 3:1, Barbić – Pomor 3:0, T. Mikulčić/Uršanić – V. Mikulčić/Podgorelec-Sirc 3:2, Uršanić – V. Mikulčić 2:3, T. Mikulčić – Pomor 3:1, Barbić – Podgorelec-Sirc 0:3, Uršanić – Pomor 3:0, Barbić – V. Mikulčić 3:1, T. Mikulčić – Podgorelec-Sirc 1:3.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  9:1

Gudlin – T. Babić 3:1, Đuran – Nikolić 3:1, Grd – Žerjav 3:0, Čakmazović/Đuran – Babić/Nikolić 2:3, Đuran – Babić 3:2, Gudlin – Žerjav 3:0, Grd – Nikolić 3:0, Čakmazović – Žerjav 3:1, Grd – Babić 3:1, Gudlin – Nikolić 3:1.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  9:1

Čukulic – Kopjar 3:1, Sović – Knežević 3:0, D. Radmanić – Sirc 3:0, Čukulic/Radmanić – Knežević/Sirc 3:0, Sović – Lovrek 3:0, Čukulic – Sirc 0:3, Radmanić – Knežević 3:0, Sović – Sredanović 3:0, Radmanić – Lovrek 3:1, Čukuklic – Knežvić 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  slobodan


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 15 14 0  1 118:32 28
2. Goričan 1 14 13 0  1 109:31 26
3. Mihovljan 4 14  9 1  4  81:59 19
4. Čakovec 5 14  7 1  6  67:73 15
5. Putjane 4 14  6  1  7  62:78 13
6. Čakovec Rozika biro 15  4 2  9  65:85 10
7. Putjane 5 14  3 1 10  50:90  7
8. Zasadbreg 14  3 1 10  46:94  7
9. Orehovica 14  1 1 12  42:98  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 40/5, Bubek (Mih 4) 36/5, Grd (Gor 1) 28/4, Gudlin (Gor 1) 33/5, Sirc (ČK Rb) 33/7, Sović (Kos-K 4) 27/6, Železnjak (Put 4) 25/9, Đuran (Gor 1) 25/10, Panić (Put 5) 25/14, Marta Cividini (mih 4) 17/10, Uršanić (ČK 5) 24/15, Špicar (Kos-K 4) 22/17, Vesna Wrana (Mih 4) 18/14, To. Radek (Zas) 13/11, Barbić (ČK 5) 14/13, S. Radek (Zas) 20/20, T. Mikulčić (ČK 5) 18/20, Željka Podgorelec-Sirc 19/22, Zadravec (Oreh) 15/24, Kopjar (ČK Rb) 9/15, Ivanušić (Oreh) 13/25, Lovrek (ČK Rb) 11/24, T. Babić (Put 5) 12/29….


 

15.KOLO

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica)  7:3

Sredanović – Ivanušić 0:3, Kopjar – Zadravec 3:1, Sirc – Hunjadi 3:0, Kopjar/Sirc – Ivanušić/Zadravec 3:2, Kopjar – Ivanušić 3:1, Sredanović – Hunjadi 0:3, Sirc – Zadravec 3:1, Lovrek – Hunjadi 3:1, Sirc – Ivanušić 3:2, Sredanović – Zadravec 0:3.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  3:7

Vesna Wrana – D. Radmanić 0:3, Bubek – Špicar 3:1, Marta Cividini – Čukulic 1:3, Bubek/Đurđa Zver – Čukulic/Radmanić 2:3, Bubek – Radmanić 0:3, Wrana – Čukuklic 2:3, M. Cividini – Špicar 3:2, Bubek – Ćukulic 3:1, M. Cividini – Radmanić 2:3, Zver – Sović 1:3.

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  0:10

Željka Podgorelec-Sirc – Gudlin 1:3, Železnjak – Grd 0:3, Mikulčić – Đuran 2:3, Podgorelec-Sirc/Železnjak – Čakmazović/Gudlin 2:3, Železnjak – Gudlin 1:3, Podgorelec-Sirc – Đuran 1:3, Mikulčić – Grd 0:3, Dunjko – Čakmazović 0:3, Pomor – Gudlin 0:3, Podgorelec-Sirc – Grd 1:3.

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  4:6

To. Radek – Barbić 3:1, Pergar – T. Mikulčić 1:3, S. Radek – Uršanić 1:3, S. Radek/To. Radek – Cerovec/Uršanić 3:1, Pergar – Barbić 0:3, To. Radek – Uršanić 3:2, S. Radek – Mikulčić 2:3, Pergar – Uršanić 1:3, S. Radek – Barbić 1:3, To. Radek – Mikulčić 3:2.

PUTJANE 5 (Čakovec)  slobodne


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 14 13 0  1 109:31 26
2. Goričan 1 13 12 0  1 100:30 24
3. Mihovljan 4 14  9 1  4  81:59 19
4. Čakovec 5 13  6 1  6  61:69 13
5. Putjane 4 13  6 1  6  58:72 13
6. Čakovec Rozika biro 14  4 2  8  64:76 10
7. Putjane 5 13  3 1  9  49:81  7
8. Zasadbreg 13  2 1 10  40:90  5
9. Orehovica 13  1 1 11  38:92  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 38/4, Bubek (Mih 4) 36/5, Grd (Gor 1) 25/4, Gudlin (Gor 1) 30/5, Sirc (ČKRb) 32/6, Sović (Kos-K 4) 24/6, Železnjak (Put 4) 25/9, Đuran (Gor 1) 23/10, Panić (Put 5) 25/14, Marta Cividini (Mih 4) 17/10,  Uršanić (ČK 5) 22/14, Čakmazović (Gor 1) 12/8, Špicar (Kos-K 4) 22/17, Vesna Wrana (Mih 4) 18/14, Barbić (ČK 5) 12/12, S. Radek (Zas) 18/19, T. Mikulčić (ČK 5) 17/18, To. Radek (Zas) 10/11, Željka Podgorelec-Sirc 17/21, Kopjar (ČKRb) 9/14, Zadravec (Oreh) 14/22, Lovrek (ČKRb) 11/22, T. Babić (ČK 5) 12/26, Ivanušić (Oreh) 11/24, Đurđa Zver (Mih 4) 5/18….


 

14.KOLO

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica)  9:1

Mikulčić – Ivanušić 3:1, Uršanić – Zadravec 3:0, Barbić – Hunjadi 3:2, Mikulčić/Uršanić – Ivanušić/Zadravec 1:3, Uršanić – Ivanušić 3:1, Mikulčić – Hunjadi 3:1, Barbić – Zadravec 3:1, Uršanić – Hunjadi 3:0, Barbić – Ivanušić 3:1, Mikulčić – Zadravec 3:1.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  9:1

Gudlin – S. Radek 3:0, Grd – Merlak 3:0, Čakmazović – Pergar 3:0, Čakmazović/Đuran – Pergar/S. Radek 3:1, Grd – S. Radek 3:2, Gudlin – Pergar 3:1, Čakmazović – Merlak 3:0, Grd – Pergar 3:1, Čakmazović – S. RAdek 1:3, Đuran – Merlak 3:0.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  PUTJANE 5 (Čakovec) 10:0

Sović – T. Babić 3:0, Špicar – Panić 3:2, Čukulic – Nikolić 3:0, Čukuklic/Špicar – Babić/Panić 3:1, Špicar – Babić 3:0, Sović – Nikolić 3:0, Čukulic – Panić 3:1, Špicar – Žerjav 3:0, Čukulic – Babić 3:0, Sović – Panić 3:0.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan) 4:6

Lovrek – Vesna Wrana 1:3, Sirc – Đurđa Zver 3:0, Knežević – Bubek 0:3, Lovrek/Sirc – Bubek/Zver 3:2, Sirc – Wrana 3:0, Sredanović – Bubek 0:3, Knežević – Zver 0:3, Kopjar – Bubek 1:3, Knežević – Wrana 0:3, Lovrek – Zver 3:2.

PUTJANE 4 (Čakovec)  slobodne


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 13 12 0  1 102:28 24
2. Goričan 1 12 11 0  1  90:30 22
3. Mihovljan 4 13  9 1  3  78:52 19
4. Putjane 4 12  6 1  5  58:62 13
5. Čakovec 5 12  5 1  6  55:65 11
6. Čakovec Rozika biro 13  3 2  8  57:73  8
7. Putjane 5 13  3 1  9   49:81  7
8. Zasadbreg 12  2 1  9  36:84  5
9. Orehovica 12  1 1 10  35:85  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 36/3, Bubek (Mih 4) 34/4, Grd (Gor 1) 22/4, Gudlin (Gor 1) 27/5, Sirc (ČKRb) 29/6, Sović (Kos-K 4) 23/6, Železnjak (Put 4) 25/7, Đuran (Gor 1) 21/10, Marta Cividini (Mih 4) 16/8,  Panić (Put 5) 25/14, Uršanić (ČK 5) 20/13, Vesna Wrana (Mih 4) 18/12, Špicar (Kos-K 4) 22/15, Čakmazović (Gor 1) 11/8, S. Radek (Zas) 18/16, Željka Podgorelec-Sirc 17/18, Barbić (ČK 5) 10/11, T. Mikulčić (ČK 5) 15/17, Zadravec (Oreh) 13/20, T. Babić (ČK 5) 12/26, Lovrek (ČKRb) 10/22, Ivanušić (Oreh) 10/22, Đurđa Zver (Mih 4) 5/17, Pergar (Zas) 5/21, Hunjadi (Oreh) 5/28….


 

13.KOLO

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  OREHOVICA (Orehovica)  7:3

Vesna Wrana – Ivanušić 1:3, Bubek – Zadravec 3:0, Marta Cividini – Hunjadi 3:0, Bubek/ /Đurđa Zver – Ivanušić/Zadravec 1:3, Bubek – Ivanušić 3:1, Wrana – Hunjadi 3:1, M. Cividini – Zadravec 3:1, Bubek – Hunjadi 3:0, M. Cividini – Ivanušić 3:1, Zver – Zadravec 2:3.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  2:8

Panić – Lovrek 3:2, T. Babić – Kopjar 2:3, Nikolić – Sirc 1:3, Babić/Panić – Kopjar/Sirc 2:3, Babić – Lovrek 0:3, Panić – Sirc 3:2, Nikolić – Kopjar 0:3, Babić – Sirc 0:3, Žerjav – Knežević 2:3, Panić – Kopjar 0:3.

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  4:6

Željka Podgorelec-Sirc – Sović 3:1, Železnjak – Čukulic 3:1, Dunjko – Špicar 3:1, Podgorelec -Sirc/Železnjak – Čukulic/D. Radmanić 2:3, Železnjak – Sović 3:2, Podgorelec-Sirc – Radmanić 0:3, Dunjko – Čukulic 0:3, Železnjak – Radmanić 1:3, Dunjko – Sović 1:3, Podgorelec-Sirc – Čukulic 1:3.

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  1:9

Mikulčić – Grd 1:3, Uršanić – Gudlin 3:0, Barbić – Đuran 1:3, Mikulčić/Uršanić – Čakmazović/Grd 2:3, Uršanić – Grd 0:3, Mikulčić – Đuran 1:3, Barbić – Gudlin 2:3, Uršanić – Đuran 0:3, Barbić – Grd 2:3, Mikulčić – Čakmazović 0:3.

ZASADBREG (Zasadbreg) je bio slobodan


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 12 11 0 1 92:28 22
2. Goričan 1 11 10 0 1 81:29 20
3. Mihovljan 4 12  8 1 3 72:48 17
4. Putjane 4 12  6 1 5 58:62 13
5. Čakovec 5 11  4 1 6 46:64  9
6. Čakovec Rozika biro 12  3 2 7 53:67  8
7. Putjane 5 12  3 1 8 49:71  7
8. Zasadbreg 11  2 1 8 35:75  5
9. Orehovica 11  1 1 9 34:76  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 33/3, Bubek (Mih 4) 31/4, Gudlin (Gor 1) 25/5, Grd (Gor 1) 19/4, Sirc (ČKRb) 27/6, Železnjak (Put 4) 25/7, Sović (Kos-K 4) 20/6, Panić (Put 5) 25/11, Đuran (Gor 1) 20/10, Marta Cividini (Mih 4) 16/8, Vesna Wrana (Mih 4) 16/11, Uršanić (ČK 5) 17/13, Špicar (Kos-K 4) 19/15, S. Radek (Zas) 17/14, Željka Podgorelec-Sirc 17/18, Zadravec (Oreh) 13/17, T. Mikulčić (ČK 5) 12/17, Barbić (ČK 5) 7/11, To. Radek (Zas) 7/11, Kopjar (ČKRb) 7/13, Ivanušić (Oreh) 10/19, T. Babić (ČK 5) 12/23, Lovrek (ČKRb) 9/21….


 

12.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  GORIČAN 1 (Goričan) 2:8

Ivanušić – Čakmazović 0:3, Zadravec – Đuran 1:3, Hunjadi – Grd 1:3, Ivanušić/Zadravec – Grd/Gudlin 3:1, Zadravec – Čakmazović 1:3, Ivanušić – Grd 1:3, Hunjadi – Đuran 2:3, Zadravec – Gudlin 1:3, Hunjadi – Čakmazović 0:3, Ivanušić – Đuran 3:1.  

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  10:0

Sović – Pergar 3:0, Čukulic – S. Radek 3:0, Špicar – Merlak 3:0, Čukulic/Špicar – Pergar/S. Radek 3:1, Čukulic – Pergar 3:1, Sović – Merlak 3:0, Špicar – S. Radek 3:1, Čukulic – Merlak 3:0, Špicar – Pergar 3:1, Sović – S. Radek 3:0.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO  (Čakovec)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  3:7

Sirc – Željka Podgorelec-Sirc 2:3, Kopjar – Mikulčić 0:3, Lovrek – Železnjak 0:3, Kopjar/Sirc – Podgorelec-Sirc/Železnjak 2:3, Kopjar – Podgorelec-Sirc 1/3, Sirc – železnjak 0:3, Lovrek – Mikulčić 1:3, Kopjar – Dunjko 3:0, Lovrek – Podgorelec-Sirc 3:2, Sirc – Pomor 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  PUTJANE 5 (Čakovec) 7:3

Vesna Wrana – T. Babić 3:1, Bubek – Žerjav 3:0, Marta Cividini – Panić 3:0, Bubek/Đurđa Zver – Babić/Panić 2:3, Bubek – Babić 3:0, Wrana – Panić 1:3, Cividini – Žerjav 3:0, Bubek – Panić 2:3, Cividini – Babić 3:1, Gordana Antončić – Nikolić 3:2.

ČAKOVEC 5 (Čakovec) bio je slobodan.

 

Odg. utakmica 11. kola:

 PUTJANE 5 (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica) 10:0

Babić – Poljanec 3:1, Panić – Klobučarić 3:0, Nikolić – Jelenić 3:2, Babić/Panić – Jelenić/Poljanec 3:0, Panić – Poljanec 3:0, Babić – Jelenić 3:1, Nikolić – Klobučarić 3:0, Panić – Jelenić 3:0, Nikolić – Poljanec 3:1, Žerjav – Klobučarić 3:1.


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 11 10 0 1 86:24 20
2. Goričan 1 10 9 0 1 72:28 18
3. Mihovljan 4 11 7 1 3 65:45 15
4. Putjane 4 11 6 1 4 54:56 13
5. Čakovec 5 10 4 1 5 45:55  9
6. Putjane 5 11 3 1 7 47:63  7
7. Čakovec Rozika biro 11 2 2 7 45:65  6
8. Zasadbreg 11 2 1 8 35:75  5
9. Orehovica 10 1 1 8 31:69  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 31/2, Bubek (Mih 4) 28/4, Gudlin (Gor 1) 24/4, Sirc (ČKRb) 25/5, Sović (Kos-K 4) 19/4, Grd (Gor 1) 16/4, Železnjak (Put 4) 23/6, Panić (Put 5) 23/10, Đuran (Gor 1) 17/10, Marta Cividini (Mih 4) 13/8, Vesna Wrana (Mih 4) 15/10, Uršanić (ČK 5) 16/11, Špicar (Kos-K 4) 19/14,  S. Radek (Zas) 17/14, Željka Podgorelec-Sirc 16/16, T. Mikulčić (ČK 5) 12/14, Zadravec (Oreh) 12/15, T. Babić (Put 5) 12/20, Ivanušić (Oreh) 9/17, Lovrek (Rb) 8/20….


 

11.KOLO

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  7:3

Željka Podgorelec-Sirc – Vesna Wrana 3:2, Železnjak – Đurđa Zver 3:1, Dunjko – Bubek 0:3, Podgorelec-Sirc/Železnjak – Bubek/Zver 3:2, Železnjak – Wrana 3:1, Podgorelec-Sirc – Bubek 0:3, Dunjko – Zver 3:0, Železnjak – Bubek 3:0, Dunjko – Wrana 0:3, Podgorelec-Sirc – Zver 3:0.

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  4:6

Radek – Lovrek 3:1, Pergar – Kopjar 2:3, Merlak – Sirc 1:3, Pergar/S. Radek – Kopjar/Sirc 3:2, Pergar – Lovrek 3:2, S. Radek – Sirc 2:3, Merlak – Kopjar 0:3, Pergar – Sirc 0:3, Merlak – Lovrek 2:3, S. Radek – Kopjar 3:2.

ČAKOVEC 5  (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  2:8

Barbić – Špicar 3:2, Mikulčić – D. Radmanić 0:3, Uršanić – Čukulic 0:3, Barbić/Mikulčić – Čukulic/Špicar 0:3, Mikulčić – Špicar 1:3, Barbić – Čukulic 0:3, Uršanić – D. Radmanić 0:3, Mikulčić – Čukulic 0:3, Uršanić – Špicar 3:0, Barbić – D. Radmanić 1:3.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica) nije odigrano

GORIČAN 1 (Goričan)  slobodan


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 10 9 0 1 76:24 18
2. Goričan 1 9 8 0 1 64:26 16
3. Mihovljan 4 10 6 1 3 58:42 13
4. Putjane 4 10 5 1 4 47:53 11
5. Čakovec 5 10 4 1 5 45:55  9
6. Čakovec Rozika b. 10 2 2 6 42:58  6
7. Putjane 5 9 2 1 6 34:56  5
8. Zasadbreg 10 2 1 7 35:65  5
9. Orehovica 8 1 1 6 29:51  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 28/2, Bubek (Mih 4) 26/3, Sirc (RB) 24/3, Gudlin (Gor 1) 23/4,  Sović (Kos-K 4) 16/4, Železnjak (Put 4) 21/6, Grd (Gor 1) 14/4, Panić (Put 5) 18/9, Đuran (Gor 1) 15/9, Vesna Wrana (Mih 4) 14/9, S. Radek (Zas) 17/11, Uršanić (ČK 5) 16/11, Marta Cividini (Mih 4) 10/8, Špicar (Kos-K 4) 16/14, Zadravec (Oreh) 12/12, Željka Podgorelec-Sirc (Put 4) 14/15, T. Mikulčić (ČK 5) 12/14, T. Babić (Put 5) 10/17, Ivanušić (Oreh) 8/15…. 


 

10.KOLO

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  7:3

Radmanić – Gudlin 3:0, Čukulic – Đuran 3:0, Špicar – Grd 0:3, Čukulic/D. Radmanić – Grd/Gudlin 3:0, Čukulic – Gudlin 3:2, D. Radmanić – Grd 3:0, Špicar – Đuran 0:3, Čukulic – Grd 3:2, Špicar – Gudlin 2:3, D. Radmanić – Čakmazović 3:0.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  4:6

Kopjar – T. Mikulčić 2:3, Lovrek – Barbić 0:3, Sirc – Cerovec 3:1, Kopjar/Sirc – Barbić/Cerovec 3:0, Lovrek – Mikulčić 2:3, Kopjar – Cerovec 0:3, Sirc – Barbićž 3:0, Lovrek – Cerovec 2:3, Sirc – Mikulčić 3:0, Kopjar – Barbić 1:3.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  9:1

Vesna Wrana – T. Radek 3:2, Bubek – S. Radek 3:0, Marta Cividini – Pergar 3:1, Bubek/Zver – S. Radek/T. Radek 1:3, Bubek – T. Radek 3:1, Wrana – Pergar 3:0, M. Cividini – S. Radek 3:2, Đurđa Zver – Pergar 3:1, M. Cividini – T. Radek 3:1, Wrana – Merlak 3:1.

PUTJANE 5  (Čakovec)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  3:7

Žerjav – Željka Podgorelec-Sirc 0:3, T. Babić – V. Mikulčić 2:3, Panić – Železnjak 1:3, Babić/Panić – Podgorelec-Sirc/Železnjak 3:1, Babić – Podgorelec-Sirc 1:3, Žerjav – Železnjak 1:3, Panić – Mikulčić 3:0, Babić – Železnjak 0:3, Panić – Pomor 3:0, Žerjav – Mikulčić 0:3.

OREHOVICA (Orehovica)  slobodna


 

TABLICA

1. Kos-Kotoriba 4 9 8 0 1 68:22 16
2. Goričan 1 9 8 0 1 64:26 16
3. Mihovljan 4 9 6 1 2 55:35 13
4. Čakovec 5 9 4 1 4 43:47  9
5. Putjane 4 9 4 1 4 40:50  9
6. Putjane 5 9 2 1 6 34:56  5
7. Zasadbreg 9 2 1 6 31:59  5
8. Čakovec Rozika biro 9 1 2 6 36:54  4
9. Orehovica 8 1 1 6 29:51  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 25/2, Dražen Bubek (Mih 4) 24/2, Sirc (RB) 21/3, Dejan Gudlin (Gor 1) 23/4,  Sović (Kos-K 4) 16/4, Grd (Gor 1) 14/4, Železnjak (Put 4) 18/6, Panić (Put 5) 18/9, Vesna Wrana (Mih 4) 13/7, Uršanić (ČK 5) 15/9, Đuran (Gor 1) 15/9, S. Radek (Zas) 15/10, Špicar (Kos-K 4) 15/12, M. Cividini (Mih 4) 10/8, T. Mikulčić (ČK 5) 12/11…. 


 

 

9.KOLO

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica)  8:2

Željka Podgorelec-Sirc – Ivanušić 3:2, Železnjak – Zadravec 3:0, Pomor – Hunjadi 3:1,
Dunjko/Podgorelec-Sirc – Ivanušić/Zadravec 1:3, Železnjak – Ivanušić 3:1, Podgorelec-Sirc – Hunjadi 3:0, Pomor – Zadravec 0:3, Železnjhak – Hunjadi 3:0, Dunjko – Poljanec 3:0,
Podgorelec-Sirc – Zadravec 3:0.  

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  ZASADBREG (Zasadbreg) 4:6

Panić – To. Radek 3:0, T. Babić – Pergar 3:1, Žerjav – S. Radek 1:3, Babić/Panić – S.
Radek/To. Radek 2:3, Babić – To. Radek 1:3, Panić – S. Radek 1:3, Žerjav – Pergar 1:3,
Babić – Merlak 3:0, Žerjav – To. Radek 1:3, Panić – Pergar 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  7:3

Vesna Wrana – Cerovec 3:0, Bubek – Mikulčić 3:0, Marta Cividini – Uršanić 3:0,
Bubek/Đurđa Zver – Cerovec/Uršanić 3:1, Bubek – Cerovec 3:0, Zver – Uršanić 2:3, M.
Cividini – Mikulčić 2:3, Bubek – Uršanić 3:1, M. Cividini – Cerovec 3:1, Zver – Mikulčić 2:3.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  3:7

B. Lovrek – Đuran 0:3, Sirc – Čakmazović 3:0, Kopjar – Gudlin 0:3, Kopjar/Sirc –
Đuran/Gudlin 2:3, Sirc – Đuran 3:1, Lovrek – Gudlin 0:3, Kopjar – Čakmazović 0:3, Sirc –
Gudlin 3:0, Kopjar – Đuran 1:3, Lovrek – Čakmazović 0:3.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  slobodna


 

TABLICA

 

1. Goričan 1                8    8  0  0    61:19   16

2. Kos-Kotoriba 4         8   7  0  1     61:19   14

3. Mihovljan 4              8   5  1  2     46:34   11

4. Čakovec 5                8   3  1  4     37:43    7

5. Putjane 4                 8   3  1  4     33:47    7

6. Putjane 5                 8   2  1  5     31:49    5

7. Zasadbreg                8   2  1  5    30:50    5

8. Čakovec Rozika b.     8   1  2  5    32:48    4

9. Orehovica                 8   1  1  6    29:51    3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dejan Gudlin (Gor 1) 22/2, David Čukulic (Kos-K 4)
22/2, Dražen Bubek (Mih 4) 22/2, Grd (Gor 1) 13/2, Sirc (RB) 18/3, Sović (Kos-K 4)
16/4, Železnjak (Put 4) 15/6, Panić (Put 5) 16/8, S. Radek (Zas) 15/8, Đuran (Gor 1)
14/8, Uršanić (ČK 5) 15/9, Špicar (Kos-K 4) 15/9, Vesna Wrana (Mih 4) 10/7….


 

8.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  0:10

Ivanušić – Čukulic 0:3, Zadravec – Sović 0:3, Hunjadi – Špicar 2:3, Ivanušić/Zadravec –
Čukulic/Špicar 1:3, Zadravec – Čukulic 0:3, Ivanušić – Špicar 2:3, Hunjadi – Sović 0:3,
Zadravec – Špicar 2:3, Hunjadi – Čukulic 0:3, Ivanušić – Sović 2:3.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  8:2

Gudlin – Vesna Wrana 3:0, Grd – Marta Cividini 3:1, Đuran – Bubek 0:3, Grd/Gudlin –
Bubek/Đurđa Zver 3:1, Grd – Wtrana 3:1, Gudlin – Bubek 3:1, Đuran – Cividini 3:0, Grd –
Bubek 2:3, Čakmazović – Zver 3:0, Gudlin – Cividini 3:2.

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  6:4

Cerovec – Panić 0:3, Uršanić – T. Babić 3:2, T. Mikulčić – Nikolić 3:0, Cerovec/Mikulčić –
Babić/Panić 0:3, Uršanić – Panić 3:0, Cerovec – Nikolić 3:1, Mikulčić – Babić 0:3, Uršanić –
Nikolić 3:2, Mikulčić – Panić 1:3, Cerovec – Babić 3:2.

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  5:5

To. Radek – Željka Podgorelec-Sirc 2:3, Pergar – Železnjak 0:3, S. Radek – Pomor 3:0, S.
Radek/To. Radek – Podgorelec-Sirc/Železnjak 1:3, Pergar – Podgorelec-Sirc 2:3, To. Radek
– Pomor 3:0, S. Radek – Železnjak 3:0, Pergar – Dunjko 3:0, S. Radek – Podgorelec-Sirc
3:0, To. Radek – Železnjak 1:3.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  slobodan

Odgođena utakmica 7. kola:

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  6:4

Dunjko – Uršanić 0:3, Žerleznjak – Mikulčić 3:0, Podgorelec-Sirc – Cerovec 2:3, Podgorelec-Sirc/Železnjak – Cerovec/Mikulčić 3:0, Železnjak – Uršanić 3:0, Dunjko – Cerovec 0:3,Podgorelec-Sirc – Mikulčić 3:1, Železnjak – Cerovec 3:1, Podgorelec-Sirc – Uršanić 1:3, Dunjko – Mikulčić 3:1.


 

TABLICA

 

1. Kos-Kotoriba 4       8    7  0  1    61:19   14

2. Goričan 1              7    7  0  0    54:16   14

3. Mihovljan 4           7    4  1  2    39:31    9

4. Čakovec 5             7    3  1  3    34:36    7

5. Putjane 5              7    2  1  4    27:43    5

6. Putjane 4              7    2  1  4    25:45    5 

7. Čakovec R biro      7    1  2  4    29:41    4 

8. Orehovica             7    1  1  5    27:43    3 

9. Zasadbreg            7    1  1  5    24:46    3 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dejan Gudlin (Gor 1) 20/1, Čukulic (Kos-K 4) 22/2,
Bubek (Mih 4) 19/2, Grd (Gor 1) 13/2, Sirc (RB) 15/3, Sović (Kos-K 4) 16/4, Uršanić
(ČK 5) 14/7, Panić (Put 5) 14/7, Železnjak (Put 4) 12/6, Đuran (Gor 1) 12/7, Špicar
(Kos-K 4) 15/9, S. Radek (Zas) 13/8….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: Putjane 4 – Orehovica, Putjane 5 – Zasadbreg,
Mihovljan 4 – Čakovec 5, Čakovec Rozika biro – Goričan 1, Kos-Kotoriba 4
slobodna.


 

7.KOLO

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  OREHOVICA (Orehovica)  8:2

To. Radek – Ivanušić 3:2, Pergar – Zadravec 3:1, S. Radek – Hunjadi 3:0, S. Radek/To.
Radek – Ivanušić/Zadravec 3:1, Pergar – Ivanušić 3:2, To. Radek – Hunjadi 3:1, S. Radek – Zadravec 3:2, Merlak – Hunjadi 0:3, S. Radek – Ivanušić 3:1, To. Radek – Zadravec 0:3.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  3:7

Panić – Grd 3:1, T. Babić – Gudlin 0:3, Žerjav – Đuran 0:3, Babić/Panić – Grd/Gudlin 0:3,
Babić – Grd 1:3, Panić – Đuran 3:;1, Žerjav – Gudlin 0:3, Babić – Čakmazović 3:0, Nikolić – Grd 0:3, Panić – Gudlin 2:3.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  2:8

Knežević – Sović 0:3, Sirc – Čukulic 3:0, Kopjar – Špicar 1:3, Kopjar/Sirc – Čukulic/Špicar
1:3, Sirc – Sović 3:0, Knežević – Špicar 0:3, Kopjar – Čukulic 1:3, Sredanović – Špicar 0:3, Kopjar – Sović 0:3, Knežević – Čukulic 0:3.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  slobodan

PUTJANE 4 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  odgođeno


 

TABLICA

 

1. Goričan 1                    6   6  0  0   46:14   12

2. Kos-Kotoriba 4            7   6  0  1   51:19    12

3. Mihovljan 4                 6   4  1  1   37:23     9

4. Čakovec 5                   5   2  1  2   24:26     5

5. Putjane 5                    6   2  1  3   23:37     5

6. ČK Rozika biro             7   1  2  4   29:41     4

7. Orehovica                   6   1  1  4   27:33     3

8. Putjane 4                    5   1  0  4   14:36     2

9. Zasadbreg                   6   1  0  5   19:41     2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dejan Gudlin (Gor 1) i Dražen Bubek (Mih 4) 17/1, Grd (Gor 1) 11/1, Čukulic (Kos-K 4) 19/2, Sirc (RB) 15/3, Sović (Kos-K 4) 13/4, Panić (Put 5) 12/6, Đuran (Gor 1) 11/6….

Parovi 8. kola, subota 12. prosinca: Orehovica – Kos-Kotoriba 4, Goričan 1 – Mihovljan 4,
Čakovec 5 – Putjane 5, Zasadbreg – Putjane 4, Čakovec Rozika biro je slobodan.


 

6.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  5:5

Ivanušić – Sirc 0:3, Zadravec – Knežević 3:0, Hunjadi – Lovrek 3:1, Ivanušić/Zadravec –
Kopjar/Sirc 0:3, Zadravec – Sirc 0:3, Ivanušić – Lovrek 3:2, Hunjadi – Kopjar 0:3, Zadravec – Lovrek 3:0, Hunjadi – Sirc 0:3, Ivanušić – Kopjar 3:1.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  7:3

Vučenik – Vesna Wrana 2:3, Čukulic – Đurđa Zver 3:0, Špicar – Bubek 1:3, Čukulic/Špicar – Bubek/Zver 3:1, Čukulic – Wrana 3:1, Vučenik – Bubek 0:3, Špicar – Zver 3:0, Čukulic –
Bubek 3:1, Špicar – Wrana 3:0, Sović – Gordana Antončić 3:0.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  10:0

D. Gudlin – Željka Podgorelec-Sirc 3:0, Grd – Dunjko 3:0, Đuran – Pomor 3:0, Grd/Gudlin – Dunjko/Podgorelec-Sirc 3:0, Grd – Podgorelec-Sirc 3:0, Gudlin – Pomor 3:0, Đuran – Dunjko 3:0, Grd – Pomor 3:0, Đuran – Podgorelec-Sirc 3:2, Gudlin – Dunjko 3:0.

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  8:2

Uršanić – S. Radek 3:0, T. Mikulčić – Pergar 3:0, Brbić – Merlak 3:0, Barbić/Mikulčić –
Pergar/S. Radek 3:2, Mikulčić – S. Radek 3:1, Uršanić – Merlak 3:0, Barbić – Pergar 3:2,
Cerovec – D. Sabolčec 0:3, Barbić – S. Radek 1:3, Uršanić – Pergar 3:0.

PUTJANE 5  (Čakovec) – slobodne


 

TABLICA

 

  1. Goričan 1                    5   5  0  0   39:11   10

  2. Kos-Kotoriba 4             6   5  0  1   43:17   10

  3. Mihovljan 4                  6   4  1  1   37:23    9

  4. Čakovec 5                    5   2  1  2   24:26    5

  5. Putjane 5                     6   2  1  3   20:40    5

  6. Čakovec Rozika b.         6   1  2  3   27:33    4

  7. Orehovica                     5   1  1  3   25:25    3

  8. Putjane 4                     4   1  0  3    14:26    2

  9. Zasadbreg                    5   0  0  5    11:39    0

 

Najuspješniji igrači/igračice: David Čukulic (Kos-K 4) 17/1, Dražen Bubek (Mih 4) 17/1,
D. Gudlin (Gor 1) 14/1, Sirc (ČRB) 13/3, Sović (Kos-K 4) 11/3, Grd (Gor 1) 9/0, Đuran (Gor 1) 10/5, Zadravec (Oreh) 10/5, Panić (Put 5) 10/5, Vesna Wrana (Mih 4) 9/5….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: Zasadbreg – Orehovica, Putjane 4 – Čakovec 5, Putjane 5 – Goričan 1, Čakovec Rozika biro – Kos-Kotoriba 4, Mihovljan 4 je slobodan.


 

5.KOLO

ČAKOVEC 5 (Čakovec)  –  OREHOVICA (Orehovica)  6:4

Mikulčić – Ivanušić 2:3, Uršanić – Zadravec 2:3, Barbić – Hunjadi 3:0, Barbić/Mikulčić –
Ivanušić/Zadravec 3:2, Uršanić – Ivanušić 0:3, Mikulčić – Hunjadi 3:0, Barbić – Zadravec 2:3, Uršanić – Hunjadi 3:1, Barbić – Ivanušić 3:1, Mikulčić – Zadravec 3:0.

ZASADBREG (Zasadbreg)  –  GORIČAN 1 (Goričan)  1:9

Pergar – Grd 0:3, Merlak – D. Gudlin 0:3, S. Radek – Đuran 3:1, Pergar/S. Radek –
Grd/Gudlin 1:3, Merlak – Grd 0:3, Pergar – Đuran 0:3, S. Radek – Gudlin 0:3, Merlak –
Đuran 0:3, S. Radek – Grd 0:3, Pergar – Gudlin 1:3.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  1:9

Panić – Sović 1:3, S. Babić – Čukulic 0:3, Žerjav – Špicar 2:3, Babić/Panić – Čukuklic/Špicar 0:3, Babić – Sović 0:3, Panić – Špicar 3:1, Žerjav – Čukulic 0:3, Babić – Špicar 0:3, Žerjav – Sović 0:3, Panić – Čukulic 2:3.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  7:3

Đurđa Zver – Lovrek 2:3, Bubek – Sirc 3:2, Vesna Wrana – Knežević 3:1, Bubek/Zver –
Lovrek/Sirc 3:0, Bubek – Lovrek 3:0, Zver – Knežević 3:0, Wrana – Sirc 0:3, Bubek –
Knežević 3:0, Wrana – Lovrek 3:1, Zver – Sirc 0:3.

PUTJANE 4  (Čakovec) – slobodne


 

TABLICA

 

1. Mihovljan 4                  5    4  1  0    34:16   9 

2. Kos-Kotoriba 4             5    4  0  1    36:14   8 

3. Goričan 1                    4     4  0  0    29:11   8

4. Putjane 5                    5    2  1  2     20:30   5 

5. Čakovec Rozika b.        5    1  1  3     22:28   3 

6. Čakovec 5                   4    1  1  2     16:24   3 

7. Orehovica                   4    1  0  3     20:20   2 

8. Putjane 4                    4    1  0  3     14:26   2

9. Zasadbreg                   4    0  0  4       9:31   0 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dražen Bubek (Mih 4) 15/0, Čukulic (Kos-K 4) 14/1, Gudlin
(Gor 1) 11/1, Sirc (ČRB) 10/3, Sović (Kos-K 4) 10/3, Vesna Wrana (Mih 4) 8/3, Panić (Put 5) 10/5, Zadravec (Oreh) 8/4….  

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: Orehovica – Čakovec Rozika biro,  Kos-Kotoriba 4 –
Mihovljan 4, Goričan 1 – Putjane 4, Čakovec 5 – Zasadbreg, Putjane 5 su slobodne.


 

4.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  4:6

Ivanušić – Vesna Wrana 0:3, Zadravec – Đurđa Zver 3:1, Hunjadi – Bubek 0:3, Ivanušić/
Zadravec – Bubek/Zver 3:1, Zadravec – Wrana 3:2, Ivanušić – Bubek 0:3, Hunjadi – Zver
1:3, Zadravec – Bubek 0:3, Hunjadi – Wrana 1:3, Ivanušić – Zver 3:0.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  4:6

Lovrek – Panić 0:3, Sirc – S. Babić 3:1, Knežević – Nikolić 3:2, Lovrek/Sirc – Babić/Panić
0:3, Sirc – Panić 0:3, Lovrek – Nikolić 3:0, Knežević – Babić 1:3, Sirc – Žerjav 3:1, Knežević – Panić 0:3, Lovrek – Babić 2:3.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  PUTJANE 4  (Čakovec)  8:2

Sović – Željka Podgorelec-Sirc 3:0, Čukulic – Železnjak 3:2, Špicar – Dunjko 3:0, Čukulic/
Špicar – Podgorelec-Sirc/Železnjak 3:1, Čukulic – Podgorelec-Sirc 3:0, Sović – Dunjko 3:1,
Špicar – Železnjak 0:3, Čukulic – Pomor 3:0, Špicar – Podgorelec 3:2, Sović – Železnjak 2:3.

GORIČAN 1 (Goričan)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  8:2

Gudlin – Uršanić 3:1, Čakmazović – Korent 3:0, Đuran – Barbić 3:1, Grd/Gudlin –
Barbić/Uršanić 3:1, Čakmazović – Uršanić 2:3, Gudlin – Barbić 3:2, Đuran – Korent 3:1, Grd – Barbić 3:1, Đuran – Uršanić 2:3, Gudlin – Korent 3:1.

ZASADBREG (Zasadbreg) – slobodan


 

TABLICA

 

1. Mihovljan 4                   4   3  1  0    27:13   7

2. Kos-Kotoriba 4              4   3  0  1    27:13   6

3. Goričan 1                     3   3  0  0     20:10   6

4. Putjane 5                     4   2  1  1     19:21   5

5. Čakovec Rozika b.         4   1  1  2     19:21   3

6. Orehovica                     3  1  0   2     16:14   2

7. Putjane 4                      4  1  0  3      14:26   2

8. Čakovec 5                     3  0  1  2      10:20   1

9. Zasadbreg                     3  0  0  3       8:22    0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Bubek (Mih 4) 12/0, Čukulic (Kos-K 4) 11/1, D. Gudlin (Gor 1)8/1, Sirc (ČRB) 8/2, Panić (Put 5) 9/3, Vesna Wrana (Mih 4) 6/2, Sović (Kos-K 4) 7/3,
Zadravec (Or) 6/3….

Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: Čakovec 5 – Orehovica, Zasadbreg – Goričan 1,
Putjane 5 – Kos-Kotoriba 4, Mihovljan 4 – Čakovec Rozika biro, Putjane 4 su slobodne.


 

3.KOLO

GORIČAN 1 (Goričan)  –  OREHOVICA (Orehovica)  6:4

D. Gudlin – Ivanušić 3:0, Čakmazović – Zadravec 1:3, Đuran – Hunjadi 3:0, Đuran/Gudlin – Ivanušić/Zadravec 2:3, Grd – Ivanušić 3:2, Gudlin – Hunjadi 3:2, Đuran – Zadravec 2:3, Grd – Hunjadi 3:1, Đuran – Ivanušić 1:3, Gudlin – Zadravec 3:1.

 ZASADBREG (Zasadbreg)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  2:8

To. Radek – Sović 0:3, Merlak – Čukulic 0:3, S. Radek – Špicar 3:1, S. Radek/To. Radek –
Čukulic/Špicar 1:3, Merlak – Sović 0:3, To. Radek – Špicar 3:2, S. Radek – Čukulic 0:3,
Merlak – Špicar 0:3, S. Radek – Sović 1:3, To. Radek – Čukulic 2:3.

PUTJANE 4  (Čakovec)  –  ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  6:4

Željka Podgorelec-Sirc – Babić 3:0, Železnjak – Lovrek 3:0, Pomor – Sirc 0:3, Podgorelec-
Sirc/Železnjak – Babić/Sirc 3:0, Železnjak – Knežević 3:1, Podgorelec-Sirc – Sirc 1:3, Pomor – Lovrek 0:3, Železnjak – Sirc 3:2, Dunjko – Knežević 2:3, Podgorelec-Sirc – Lovrek 3:2.

PUTJANE 5 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  5:5

Panić – Đurđa Zver 3:0, T. Babić – Marta Cividini 3:2, Žerjav – Bubek 0:3, Babić/Panić –
Bubek/M. Cividini 3:0, Babić – Zver 3:0, Panić – Bubek 0:3, Žerjav – M. Cividini 2:3, Babić – Bubek 0:3, Nikolić – Gordana Antončić 2:3, Panić – M. Cividini 3:0.

ČAKOVEC 5 (Čakovec) – slobodan


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 4                  3    2  1  0    21:9    5

  2. Kos-Kotoriba 4             3    2  0  1    19:11   4

  3. Goričan 1                     2   2  0  0     12:8    4

  4. Čakovec Rozika b.        3    1  1  1    15:15   3

  5. Putjane 5                     3   1  1  1     13:17  3

  6. Orehovica                    2   1  0  1     12:8    2

  7. Putjane 4                     3   1  0  2     12:18  2

  8. Čakovec 5                    2   0  1  1      8:12   1

  9. Zasadbreg                    3   0  0  3      8:22   0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Bubek (Mih 4) 9/0, Čukulic (Kos-K 4) 8/1, Sirc (ČRB) 6/1,
Gudlin (Gor 1) 5/1, Vesna Wrana (Mih 4) 4/1, Sović (Kos-K 4) 5/2, Panić (Put 5)6/3….

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: Orehovica – Mihovljan 4, Čakovec Rozika biro –
Putjane 5, Kos-Kotoriba 4 – Putjane 4, Goričan 1 – Čakovec 5, Zasadbreg je slobodan.


 

2.KOLO

OREHOVICA (Orehovica)  –  PUTJANE 5 (Čakovec)  8:2

Ivanušić – Panić 1:3, Zadravec – T. Babić 0:3, Hunjadi – Žerjav 3:2, Ivanušić/Zadravec –
Babić/Panić 3:2, Zadravec – Panić 3:2, Ivanušić – Nikolić 3:1, Hunjadi – Babić 3:2, Zadravec– Nikolić 3:0, Hunjadi – Panić 3:2, Ivanušić – Babić 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  PUTJANE 4 (Čakovec)  8:2

Vesna Wrana – Željka Podgorelec-Sirc 3:0, Bubek – Dunjko 3:0, Marta Cividini – Železnjak
3:0, Bubek/M. Cividini – Podgorelec-Sirc/Železnjak 2:3, Bubek – Podgorelec-Sirc 3:2, Wrana– Železnjak 0:3, M. Cividini – Dunjko 3:0, Bubek – Železnjak 3:2, M. Cividini – Podgorelec-Sirc 3:1, Đurđica Zver – Pomor 3:2.

ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec)  –  ZASADBREG (Zasadbreg)  6:4

Sredanović – S. Radek 0:3, Knežević – Merlak 1:3, S. Babić – D. Sabolčec 3:0, Babić/Sirc –Merlak/S. Radek 3:2, Knežević – S. Radek 1:3, Lovrek – D. Sabolčec 3:0, Babić – Merlak
3:2, Sirc – D. Sabolčec 3:1, Babić – S. Radek 1:3, Lovrek – Merlak 3:0.

KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  7:3

Sović – Uršanić 3:0, Čukulic – Cerovec 3:0, Špicar – T. Mikulčić 0:3, Čukulic/Špicar
Mikulčić/Uršanić 3:0, Čukulic – Uršanić 3:2, Hegediš – Mikulčić 0:3, Špicar – Korent 3:0,
Čukulic – Mikulčić 3:1, Špicar – Uršanić 0:3, Hegediš – Korent 3:1.

GORIČAN 1 (Goričan) je slobodan


 

TABLICA

 

1. Mihovljan 4                2  2  0  0  16:4  4

2. Čakovec Rozika b.      2  1  1  0  11:9  3

3. Orehovica                  1  1  0  0   8:2   2

4. Goričan 1                   1  1  0  0   6:4   2

5. Kos-Kotoriba 4            2  1  0  1  11:9  2

6. Putjane 5                   2  1  0  1  8:12  2

7. Čakovec 5                  2  0  1  1  8:12  1

8. Putjane 4                   2  0  0  2  6:14  0

9. Zasadbreg                  2  0  0  2  6:14  0

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Goričan 1 – Orehovica, Zasadbreg – Kos-Kotoriba 4,
Putjane 4 – Čakovec Rozika biro, Putjane 5 – Mihovljan 4, Čakovec 5 je slobodan.


 

1.KOLO

GORIČAN 1 (Goričan) – KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba) 6:4

Gudlin – Špicar 3:0, Čakmazović – Sović 3:1, Đuran – Čukulic 0:3, Čakmazović/Gudlin – Čukulic/Špicar 3:2, Čakmazović – Špicar 2:3, Gudlin – Čukulic 3:2, Đuran – Sović 3:0, Čakmazović – Čukulic 0:3, Đuran – Špicar 3:1, Gudlin – Sović 0:3

ČAKOVEC 5 (Čakovec) – ČAKOVEC ROZIKA BIRO (Čakovec) 5:5

Korent – Knežević 3:1, Uršanić – Sredanović 3:0, Mikulčić – Sirc 0:3, Cerovec/Korent – Lovrek/Sirc 0:3, Uršanić – Knežević 3:0, Korent – Sirc 0:3, Mikulčić – Lovrek 2:3, Uršanić – Sirc 0:3, Mikulčić – Knežević 3:1, Cerovec – Lovrek 3:1

ZASADBREG (Zasadbreg) – MIHOVLJAN 4 (Mihovljan) 2:8

To. Radek – Marta Cividini 3:1, Merlak – Bubek 0:3, S. Radek – Vesna Wrana 0:3, S. Radek /To. Radek – Bubek/M. Cividini 1:3, Merlak – M. Cividini 0:3, To. Radek – Wrana 1:3, S. Radek – Bubek 0:3, Merlak – Wrana 1:3, S. RAdek – M. Cividini 3:2, To. Radek – Bubek 0:3

PUTJANE 4 (Čakovec) – PUTJANE 5 (Čakovec) 4:6

Željka Podgorelec-Sirc – T. B abić 3:0, Železnjak – Žerjav 2:3, Pomor – Panić 0:3, Podgorelec-Sirc/Železnjak – Babić/Panić 3:2, Železnjak – Babić 3:2, Podgorelec-Sirc – Panić 0:3, Pomor – Žerjav 1:3, Železnjak – Panić 1:3, Dunjko – Babić 2:3, Podgorelec-Sirc – Nikolić 3:1

ŠANDOROVEC (Šandorovec) – OREHOVICA (Orehovica)

Nije odigrano zbog igračkih problema Šandorovca, koji će se u brzom roku izjasniti dali će igrati ovu sezonu ili odustati od natjecanja.

TABLICA

1. Mihovljan 4 1 1 0 0 8:2 2
2. Putjane 5 1 1 0 0 6:4 2
3. Goričan 1 1 1 0 0 6:4 2
4. Čakovec Roz.biro 1 0 1 0 5:5 1
5. Čakovec 5 1 0 1 0 5:5 1
6. Putjane 4 1 0 0 1 4:6 0
7. Kos-Kotoriba 4 1 0 0 1 4:6 0
8. Zasadbreg 1 0 0 1 2:8 0
9. Šandorovec 0 0 0 0 0:0 0
10. Orehovica 0 0 0 0 0:0 0