05.12.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

4.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

4.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa djelomično uspješno je odigrano je 4. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Treće kolo su uspješniji bili gosti, koji su od 27 odigrane utakmice bili bolji u 15, 5 su završile neriješeno, a u 7 su oba boda ostala kod kuće domaćinima. Nažalost svjedoci smo da se ova situacija sa Covid-19 pogoršava te je odgođeno 6 utakmica što zbog bolesti te samoizolacije zbog Covid-a. Voditelj poručuje je „zdravlje na prvom mjestu“ te da ga se obavezno kontaktira ukoliko postoji bilo kakav problem oko dogovora ili odgode utakmice.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U samo dvije odigrane utakmice bolji su bili u obje gosti. USTA Belica se sa punim plijenom vraća iz Draškovca uz trice Miljenka Vračara i Gorana Martineza. Filip Godina je tricom predvodio pobjedu MSTC Čakovca u gostima kod Putjana MLD. Čak tri utakmice su odgođene zbog bolesti igrača te samoizolacije igrača.

Rezultati 4. kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – USTA Belica 1 3:7
Putjane 2 MLD – MSTC Čakovec 3:7
ZEN-Šenkovec 2 – Nedelišće 1
* odgoda
Mihovljan 3 Primabiro – Hodošan 1
* odgoda
Zasadbreg 1 – Putjane Brid
* odgoda

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1MSTC Čakovec440030108
2Mihovljan 3 Primabiro33002376
3Putjane Brid320118124
4Hodošan 122001374
5USTA Belica 1320116144
6Putjane 2 MLD410319212
7ZEN-Šenkovec 2310214162
8Zasadbreg 131029212
9Nedelišće 130039210
10HE-DRA 1 Draškovec40049310

Skor igrača:

Filip Godina (12-0), Davor Vidović (6-0), Nino Bujan (5-0), Miljenko Vračar (8-1), Boris Preksavec (7-1), Paula Markati (5-1), Nikola Mikac (7-2), Matija Strbat (7-2), Filip Panić (9-3), Robert Lehkec (8-4), Samir Kučević (6-3), Eugen Šimon (5-4), Siniša Mesarić (5-4), Matija Barić (5-4), Nikola Magdalenić (5-4), Zoran Vidović (4-4)…

Sljedeće 5. Kolo:
Putjane Brid – HE-DRA 1 Draškovec
Hodošan 1 – Zasadbreg 1
Nedelišće 1 – Mihovljan 3 Primabiro
MSTC Čakovec – ZEN-Šenkovec 2
USTA Belica 1 – Putjane 2 MLD

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Dvije utakmice su završile sa maksimalnom desetkom, tj. pobjedom od 10:0 i to je Goričan dobio ekipu ZEN-Šekovec 4, te je GSTK bio gostoljubiv domaćin bez dobivene partije protiv maksimalnog Mihovljana 2. Mala Subotica 1 i ZEN Šenkovec 3 su miroljubivo podijelili bodove, gdje je Anja Novak pobjedom u zadnjoj partiji osigurala ga gostima iz Šenkovca. Tricom Vinka Legina i neporaženog Stjepana Vidovića visoku pobjedu je ostvarila ekipa Kos-Kotoriba 2 nad Čakovcom 1. Jedna je utakmica odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 4. kolo:
Goričan 1 – ZEN-Šenkovec 4 10:0
GSTK Prelog 1 – Mihovljan 2 0:10
Mala Subotica 1 – ZEN-Šenkovec 3 5:5
Kos-Kotoriba 2 – Čakovec 1 7:3
Kos-Kotoriba 3 – HE-DRA 2 Draškovec
* odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 244003558
2Kos-Kotoriba 2430128126
3Goričan 1430127136
4Čakovec 1430123176
5ZEN-Šenkovec 3413021195
6GSTK Prelog 1411216243
7ZEN-Šenkovec 4411215253
8Mala Subotica 1401312281
9Kos-Kotoriba 330037230
10HE-DRA 2 Draškovec30036240

Skor igrača:

Robert Mikac (12-0), Kristijan Kovačić (12-0), Miroslav Magdalenić (6-0), Igor Vesenjak (10-2), Anja Novak (10-2), Stjepan Vidović (8-2), Dubravko Hozjak (9-3), Vinko Legin (8-3), Ivan Pongračić (7-3), David Čukulic (8-4), Dario Grd (8-4), Filip Čabrajec (6-3), Mario Uršanić (7-4), Renato Novak (6-6), Marta Novak (6-6), Goran Spahija (4-4), Zvonimir Turk (4-4)…

Sljedeće 5. kolo:
Čakovec 1 – Goričan 1
ZEN-Šenkovec 3 – Kos-Kotoriba 2
HE-DRA 2 Draškovec – Mala Subotica 1
Mihovljan 2 – Kos-Kotoriba 3
ZEN-Šenkovec 4 – GSTK Prelog 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Prvu i jako tijesnu pobjedu je ostvarila ekipa Mihovljana 4 koju je predvodio tricom Dražen BubekDominik Filipašić tricom i neporaženi Miljenko Belovari su visokom pobjedom ispratili ekipu HE-DRA 3 iz Draškovca. U derbiju kola tijesna pobjeda Lopatinca 1 nad ŠŠK ČAK-om u kojem je najraspoloženiji tricom bio Nino Bašek. Jedna utakmica je odgođena na par dana zbog bolesti igrača.

Rezultati 4. kolo:
Mihovljan 4 – Lopatinec 3 6:4
Donji Kraljevec 2 – HE-DRA 3 Draškovec 9:1
ŠŠK ČAK Čakovec – Lopatinec 1 4:6
Čakovec 2 – Hodošan 2
odgoda

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 2431030107
2Lopatinec 3430124166
3Lopatinec 1421125155
4ŠŠK ČAK Čakovec420226144
5Hodošan 2311118123
6Mihovljan 441037332
7HE-DRA 3 Draškovec30128221
8Čakovec 220022180

Skor igrača:

Nino Bašek (12-0), Dominik Filipašić (11-1), Nenad Perko (5-1), Franjo Krznar (7-2), Damir Ivanuša (9-3), Karlo Šoltić (8-4), Mario Glavak (6-3), Miljenko Belovari (5-3), Mark Trbuhović (6-4), Marko Ružić (4-3), Jurica Pandur (5-4), Jan Zrna (5-4), Domagoj Turk (6-6), Mario Štefičar (6-6), Vinko Grgić (6-6), Milovan Horvat (4-4)…

Sljedeće 5. kolo:
Lopatinec 1 – Mihovljan 4
HE-DRA 3 Draškovec – ŠŠK ČAK Čakovec
Hodošan 2 – Donji Kraljevec 2
Lopatinec 3 – Čakovec 2
odgoda zbog samoizolacije igraca

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

Jurica Godina tricom i neporaženi Damir Sečan su zaslužni za visoku pobjedu USTA Belica 2 nad ekipom Putjane 4. Čakovec 4 je ugostio Nedelišće 2 te su gosti odnijeli bod uz tricu i pobjedu u zadnjoj partiji Dejana Marčeca. U visokoj pobjedi Goričana 3 u Svetoj Mariji istaknuli su se tricom Dejan Gudlin i Siniša Dvorski. Silvio Grobenski tricom se istaknuo u dvorani u Putjanama i visokom pobjedom njegove ekipe Kos-Kotoribe 4 protiv domaćina Putjane 3. Bez prvog reketa ekipa ZEN-Šenkovca 5 je propustila bodove ekipi Čakovca 3 u kojoj se tricom istaknuo Danko Šimon, dok su dvije pobjede mu pridružili i Stjepan Šalamon te Ladislav Varga.

Rezultati 4. kolo:
Putjane 4 – USTA Belica 2 3:7
Čakovec 4 – Nedelišće 2 5:5
Sveta Marija 1 – Goričan 3 2:8
Putjane 3 – Kos-Kotoriba 4 2:8
ZEN-Šenkovec 5 – Čakovec 3 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 444003378
2Goričan 3431028127
3Čakovec 3430125156
4Nedelišće 2413022185
5Putjane 3420220204
6ZEN-Šenkovec 5411219213
7USTA Belica 2411216243
8Putjane 4410314262
9Čakovec 4401315251
10Sveta Marija 140138321

Skor igrača:

Dejan Marčec (12-0), Stanislav Sović (7-0), Danko Šimon (6-0), Miljenko Peras (8-1), Siniša Dvorski (10-2), Dragan Jelenić (5-1), Goran Čok (5-1), Josip Šestanj (7-2), Dražen Šoltić (9-3), Dejan Gudlin (9-3), Jurica Godina (8-4), Stjepan Šalamon (8-4), Željko Odorčić (6-3), Ervin Bajuk (6-3), Boris Gverić (7-5), Darko Trojko (7-5), Josip Čižmešija (7-5)…

Sljedeće 5. kolo:
Čakovec 3 – Putjane 4
Kos-Kotoriba 4 – ZEN-Šenkovec 5
Goričan 3 – Putjane 3
Nedelišće 2 – Sveta Marija 1
USTA Belica 2 – Čakovec 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

Pobjedu KOS-Kotoribe 5 u Draškovcu tricom je predvodio Pavlo Dornik. Marijan Sirc tricom nije uspio spriječiti tijesan poraz Joka-Čakovec od ekipe Goričana 2. Matija Lukša tricom nije poremetio planove ekipi Putjane 7 koji odnose bodove iz Donjeg Vidovca. Nenad Martinec tricom i pobjedom u zadnjoj partiji donio je bod u Prelog ekipi Prelog 2 iz Male Subotice. Jedinu domaću pobjedu je ostarila tricama Mateja Šlibara i Zorana Matulina ekipa Donji Vidovec 2 protiv ekipe Stare Vage Čakovec 6.

Rezultati 4. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Kos-Kotoriba 5 3:7
Joka-Čakovec – Goričan 2 4:6
Donji Vidovec 1 – Putjane 7 4:6
Mala Subotica 2 – GSTK Prelog 2 5:5
Donji Vidovec 2 – Stara Vaga Čakovec 6 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2440027138
2Mala Subotica 2422023176
3GSTK Prelog 2321018125
4Putjane 7421121195
5Donji Vidovec 1320120104
6Donji Vidovec 2420220204
7Joka-Čakovec411220203
8Kos-Kotoriba 5410317232
9Stara Vaga Čakovec 6401313271
10HE-DRA 4 Draškovec400411290

Skor igrača:

Marijan Sirc (11-1), Nenad Martinec (8-1), Patrik Bašnec (10-2), Ivica Marton (10-2), Danijel Škoda (4-1), Mladen Železnjak (9-3), Kristian Pintarić (9-3), Matija Lukša (6-2), Zoran Matulin (8-3), Matej Šlibar (8-4), Stjepan Mikulić (8-4), Draženko Igrec (6-3), Dragan Šajn (6-3), Tomica Kos (7-4), Ivan Gabaj (6-6), Marko Puškadija (6-6), Pavlo Dornik (6-6)

Sljedeće 5. kolo:
Stara Vaga Čakovec 6 – HE-DRA 4 Draškovec
GSTK Prelog 2 – Donji Vidovec 2
Putjane 7 – Mala Subotica 2
Goričan 2 – Donji Vidovec 1
Kos-Kotoriba 5 – Joka-Čakovec

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnom desetkom se vratio Lopatinec 4 iz Nedelišća. Sveta Marija 2 i Donji Kraljevec 1 su miroljubivo podijelili bodove u sasvim izjednačenoj utakmici u kojoj nije bilo neporaženog igrača. Vodeći Dragoslavec Breg je visokom pobjedom i dalje ostao neporažen u Goričanu i na vrhu tablice. Ekipa Sveta Marija 3 svoj prvi bod osvaja u Belici te je iznenadila ekipu USTA Belica 3 u kojoj se tricom istaknuo Nikola Merdanović.

Rezultati 4. kolo:
Sveta Marija 2 – Donji Kraljevec 1 5:5
Goričan 5 – Dragoslavec Breg 3:7
Nedelišće 3 – Lopatinec 4 0:10
USTA Belica 3 – Sveta Marija 3 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Dragoslavec Breg440027138
2Lopatinec 4430127136
3USTA Belica 3321020105
4Sveta Marija 2421122185
5Zasadbreg 2310214162
6Goričan 5410317232
7Nedelišće 331029212
8Donji Kraljevec 1301213171
9Sveta Marija 3401311291

Skor igrača:

Marko Pergar (9-0), Nikola Merdanović (8-0), Franjo Pintarić (6-0), Bojan Jambrović (9-1), Stjepan Kolarić (8-1), Mladen Trbuhović (9-2), Josip Filipašić (7-2), Anton Jambrović (9-3), Branko Vučenik (8-3), Sven Poljak (4-2), Alen Kovačić (4-2), Dragan Raić (6-4), Filip Blažek (7-5), Roko Lesinger (6-6), Zoran Musić (4-4)…

Sljedeće 5. kolo:
Lopatinec 4 – USTA Belica 3
Dragoslavec Breg – Nedelišće 3
Donji Kraljevec 1 – Goričan 5
Zasadbreg 2 – Sveta Marija 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

HE-DRA 5 Draškovec se vraća sa punim plijenom iz Knezovca kojem ni neporaženi Renato Varga nije pomogao, te se tricom kod gostiju istaknuo Luka Mikec. Neporaženi Željko Mihalic je predvodio ekipu STK Pribislavec 1367 u pobjedu kod ekipe GSTK Prelog 4. Josip Pintarić je tricom te pobjedom u zadnjoj partiji donio pobjedu ekipi Hodošan 3 u utakmici protiv Mihovljana 6. Maksimalnu desetku je ostvarila ekipa Goričana 4 u srazu sa Svetom Marijom 4. Jedna utakmica je odgođena.

Rezultati 4. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – HE-DRA 5 Draškovec 3:7
GSTK Prelog 4 – STK Pribislavec 1367 2:8
Hodošan 3 – Mihovljan 6 6:4
Goričan 4 – Sveta Marija 4 10:0
Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 3
*odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Hodošan 3430130106
2GSTK Prelog 333002466
3Mihovljan 6421125155
4HE-DRA 5 Draškovec421125155
5STK Pribislavec 1367421124165
6Udruga “OKUS” Knezovec421122185
7Goričan 4420219214
8GSTK Prelog 4410312282
9Zasadbreg 330038220
10Sveta Marija 440041390

Skor igrača:

Renato Varga (9-0), Tino Matić (7-0), Nikola Božek (5-1), Matija Volf (9-2), Željko Mihalic (9-2), Saša Kneklin (9-2), Josip Pintarić (8-2), Antonija Matoša (4-1), Neven Šafarić (7-2), Luka Mikec (9-3), Ali Avdija (6-2), Ivan Kavran (8-4), Rafael Dominik (8-4), Matteo Demario Časni (4-2), Jura Bistrović (7-4), Gabriel Dominik (7-4), Sebastijan Munka (6-4), Robert Pintarić (3-3)

Sljedeće 5. Kolo:
GSTK Prelog 3 – Udruga “OKUS” Knezovec
Sveta Marija 4 – Zasadbreg 3
Mihovljan 6 – Goričan 4
STK Pribislavec 1367 – Hodošan 3
HE-DRA 5 Draškovec – GSTK Prelog 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89