20.05.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

18.kolo SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

foto: Danko Šimon – STK Čakovec

18.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa, koje se sve više smanjuju, je odigrano 18. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U posljednjem osamnaestom kolu odigrano je 18 utakmica. U ovom kolu 7 pobjeda domaćina, te 8 pobjeda gostiju uz samo 3 neriješene utakmice.

Srećom dolazi toplije vrijeme pa se smiruje COVID-19 situacija, dok su sada viroze, pčele, gripa i ostale proljetne bolesti razlog odgodama utakmica. U pojedinim utakmicama je otežana regularnost igranja kola te regularnost prvenstva. U ovom kolu su odgođene čak 7 utakmica, od kojih su je prva Županijska liga  sa 4 utakmice pomaknuto pomaknuto posljednje kolo na 2. travanj.

Raduje me odigranih čak 8 zaostalih utakmica u kojima su domaćini slavili u jednoj, četiri utakmice su završile neriješeno dok su u tri utakmice slavili gosti.

Uz moto „Zdravlje je na prvom mjestu“, došli smo do posljednjeg kola, te voditelj moli ako je moguće odigrati sve utakmice i zaostale do sljedeće srijede, kada će završiti prvenstvo.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Jedna utakmica je odigrana još prošli tjedan, dok se završnica čeka ovog vikenda. U zaostale tri utakmice u Zasadbregu podjela bodova između ekipa Zasadbrega i Hodošana te se tricom istakla najbolja djevoka ove sezone među muškima Paula Markati. U Putjanama visoka pobjeda domaćina nad ekipom Nedelišća, uz tricu Borisa Preksavca i Eugena Šimona. U derbiju treće i četvrtoplasirane ekipe podjela bodova nakon što su domaćini prosuli vodstvo od 5:1, u utakmici u kojoj nije bilo neporaženog igrača. Čestitke ekipi MIHOVLJAN 3 Primabiro na osvojenom naslovu.

Rezultati 18 kolo:
Zasadbreg 1 – Putjane 2 MLD 8:2
HE-DRA 1 Draškovec – Nedelišće 1
MSTC Čakovec – Hodošan 1
Putjane Brid – USTA Belica 1
Mihovljan 3 Primabiro – ZEN-Šenkovec 2ODGOĐENE UTAKMICE:
Zasadbreg 1 – Hodošan 1 5:5
Putjane Brid – Nedelišće 1 9:1MSTC Čakovec – Putjane Brid 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro1715111195131
2ZEN-Šenkovec 21713221145628
3MSTC Čakovec1712231036726
4Putjane Brid1710341096123
5Hodošan 117845908020
6Putjane 2 MLD1852117610412
7USTA Belica 116349659510
8Zasadbreg 11742116710310
9Nedelišće 1173113541167
10HE-DRA 1 Draškovec171115531173

Skor igrača:
Nino Bujan (38-0), Filip Godina (46-5), Matija Barić (44-7), Boris Preksavec (38-8), Paula Markati (40-11), Davor Vidović (38-13), Eugen Šimon (37-14), Miljenko Vračar (33-15), Matija Strbat (28-13), Filip Panić (33-18), Nikola Magdalenić (33-18), Nikola Mikac (25-17), Zoran Vidović (20-14), Božidar Krnjoul (20-16), Rinaldo Jurinec (17-15), Dean Lajtman (25-24), Robert Lehkec (26-28), Siniša Mesarić (24-27), Goran Martinez (21-27) …

Posljednje 18. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Nedelišće 1
MSTC Čakovec – Hodošan 1
Putjane Brid – USTA Belica 1
Mihovljan 3 Primabiro – ZEN-Šenkovec 2
ODGOĐENE UTAKMICE:
USTA Belica 1- Zasadbreg 1 * igra se u ponedjeljak

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Dario Grd tricom na domaćem terenu se istaknuo u pobjedi Goričana 1 nad ekipom HE-DRA 2 Draškovec, ali nažalost drugo mjesto je ekipi Goričana izmaklo zbog lošije set razlike u srazu sa Kotoribom. Kristijan Kovačić tricom i neporaženi Robert Mikac su pobjedom u Šenkovcu potvrdili naslov prvaka ekipe Mihovljan 2, koji je osvojen bez ijednog izgubljenog boda! U Čakovcu podjela bodova sa ekipom Šenkovec 4, u borbi sredine tablice gdje se tricom istakla Marta Novak. Kotoriba 2 na domaćem terenu nije se dala iznenaditi od ekipe Preloga kao u prvom dijelu prvenstva pa su uz tricu Stjepana Vidovića potvrdili drugo mjesto pobjedom. Pčela je uzrok direktnog obračuna za ostanak ekipa Kos-Kotoriba 3 i Mala Subotica za ostanak u društvu drugoligaša koji je odgođen za ovaj petak.

Rezultati 18 kolo:
Goričan 1 – HE-DRA 2 Draškovec 8:2
ZEN-Šenkovec 3 – Mihovljan 2 3:7
Čakovec 1 – ZEN-Šenkovec 4 5:5
Kos-Kotoriba 2 – GSTK Prelog 1 7:3
Mala Subotica 1 – Kos-Kotoriba 3
* Igra se u petak

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 21818001532736
2Kos-Kotoriba 21814041176328
3Goričan 11814041305028
4GSTK Prelog 118747879318
5Čakovec 118828899118
6ZEN-Šenkovec 4186578010017
7ZEN-Šenkovec 31844107011012
8Kos-Kotoriba 31742115611410
9Mala Subotica 1172510621089
10HE-DRA 2 Draškovec180216461342

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (52-1), Robert Mikac (51-1), Stjepan Vidović (42-5), Igor Vesenjak (43-6), Dario Grd (45-9), Dubravko Hozjak (43-11), Ivan Pongračić (38-11), Mario Uršanić (34-19), Marta Novak (32-22), David Čukulic (32-22), Marko Friščić (16-11), Vinko Legin (25-19), Anja Novak (25-19), Maja Trupković (26-23), Josip Repalust (22-23), Davorin Labazan (16-18), Goran Spahija (22-25), Igor Munka (22-29), Josip Đuran (13-19), Krešo Horvat (21-33)…

ODGOĐENE UTAKMICE:
Mala Subotica 1 – Kos-Kotoriba 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

KONAČNA TABLICA:

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 21412201033726
2Lopatinec 11410311013923
3ŠŠK ČAK Čakovec14824934718
4Lopatinec 314617627813
5Čakovec 21441952889
6Hodošan 21432959818
7Mihovljan 41432943978
8HE-DRA 3 Draškovec1415847937

Skor igrača:

Nino Bašek (35-1), Dominik Filipašić (31-1), Damir Ivanuša (27-9), Mario Glavak (27-12), Karlo Šoltić (26-12), Rajko Bel (23-11), Jan Zrna (28-14), Miljenko Belovari (20-10), Nenad Perko (21-12), Domagoj Turk (21-17), Vinko Grgić (20-18), Dražen Bubek (18-17), Mark Trbuhović (15-16), Marko Ružić (12-13), Mario Štefičar (15-18), Dario Damjan (13-18), Hana Zadravec (16-23), Danijel Matjačić (17-25), Marijan Čižmešija (17-25)

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanama visoka pobjeda gostiju iz Goričana uz tricu Siniše Dvorskog. Najbolji igrač lige Danko Šimon tricom je zaključio prvenstvo i donio tijesnu pobjedu svojoj ekipi Čakovec 3 u srazu sa USTA Belicom 2. U Šenkovcu se tricom istaknuo Ivan Hajdinjak u pobjedi Šenkovca 5 nad ekipom Čakovca 4. Zbog bolesti odgođene su dvije utakmice. U zaostalima Putjane 3 su doživjele poraz od ekipe Goričan 3 uz tricu Siniše Dvorskog. Dok su Goričanci na svojem terenu doživjeli poraz od vodeće ekipe Kotoribe 4, uz tricu Silvia Grobenskog.
Voditelj je zaprimio jednu anonimnu primjedbu, te će o njoj odlučivati Liga odbor.

Rezultati 18. kolo:
Putjane 4 – Goričan 3 2:8
Čakovec 3 – USTA Belica 2 6:4
ZEN-Šenkovec 5 – Čakovec 4 7:3
Kos-Kotoriba 4 – Nedelišće 2 * odgoda zbog bolesti
Putjane 3 – Sveta Marija 1 * odgoda zbog bolesti
ODGOĐENE UTAKMICE:
Putjane 3 – Goričan 3 4:6
Goričan 3 – Kos-Kotoriba 4 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 41714301294131
2Goričan 31812511156529
3Čakovec 31811341126825
4USTA Belica 218855958521
5Putjane 317836908019
6ZEN-Šenkovec 518549819914
7Čakovec 418468859514
8Nedelišće 217458828813
9Putjane 4184113541269
10Sveta Marija 1170116371331

Skor igrača:

Danko Šimon (43-5), Siniša Dvorski (46-8), Dejan Marčec (43-8), Stanislav Sović (28-6), Dražen Šoltić (38-13), Ivan Hajdinjak (20-7), Josip Šestanj (27-10), Jurica Godina (26-10), Damir Sečan (26-12), Goran Čok (19-9), Dejan Gudlin (31-17), Josip Čižmešija (32-19), Miljenko Peras (29-18), Zlatko Murković (31-20), Dragan Jelenić (22-16), Vladimir Šestak (31-23), Boris Gverić (15-16), Ladislav Varga (22-24), Stjepan Šalamon (14-16), Antun Mustač (22-26), Ervin Bajuk (19-23), Tomislav Volf (18-24), Damir Čakmazović (12-17), Slavko Tratnjak (21-30), Darko Trojko (18-28), Dragutin Godina (12-23) …


ODGOĐENE UTAKMICE:
Kos-Kotoriba 4 – Nedelišće 2
Putjane 3 – Sveta Marija 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu podjela bodova ekipa He-Dra 4 u Putjane 7, uz tricu Marka Puškadije i potvrde drugog mjesta.Prvak Goričan 2 na gostovanju u Prelogu kod ekipe Prelog 2 je ostvario visoku pobjedu uz tricu prvog igrača Patrika Bašneca i neporaženog Tomice Kosa. Kotoriba 5 je visoko svladala ekipu Stare Vage u Čakovcu uz trice Dragana Rajhera i Pavla Dornika. Tijesna pobjeda ekipe Donji Vidovec 2 na domaćem terenu u srazu sa Joka-Čakovec, kojoj ni trica Marijana Sirca nije bila dovoljna, uz neporaženog domaćeg igrača Mateja Šlibara. Mala Subotica 1 je na domaćem terenu doživjela poraz od ekipe Donji Vidovec 1 uz tricu Matije Lukše. U zaostaloj utakmici Putjane i Prelog su podjelili bodove u utakmici gdje se tricom istaknuo Marko Puškadija.

Rezultati 18 kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Putjane 7 5:5
GSTK Prelog 2 – Goričan 2 1:9
Stara Vaga Čakovec 6 – Kos-Kotoriba 5 1:9
Donji Vidovec 2 – Joka-Čakovec 6:4
Mala Subotica 2 – Donji Vidovec 1 3:7
ODGOĐENE UTAKMICE:
Putjane 7 – GSTK Prelog 2 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 21816201314934
2Putjane 71812421067428
3Donji Vidovec 11810261017922
4Donji Vidovec 218828869418
5Kos-Kotoriba 5188191067417
6GSTK Prelog 218567889216
7Joka-Čakovec18648889216
8HE-DRA 4 Draškovec18558859515
9Mala Subotica 21852116811212
10Stara Vaga Čakovec 6180216411392

Skor igrača:

Patrik Bašnec (50-2), Marijan Sirc (40-3), Mladen Železnjak (37-7), Marko Puškadija (40-9), Zoran Matulin (36-10), Pavlo Dornik (39-15), Nenad Martinec (36-18), Matija Lukša (34-17), Tomica Kos (30-15), Ivica Marton (30-16), Danijel Škoda (18-11), Matej Šlibar (28-18), Dragan Šajn (31-21), Dragan Rajher (29-25), Stjepan Mikec (25-24), Kristian Pintarić (19-19), Draženko Igrec (26-28), Željko Varga (22-24), Miroslav Mikec (17-20), Ivan Špicar (22-26), Stjepan Mikulić (24-30) …

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Sveta Marija 3 je na domaćem terenu svladala ekipu Zasadbrega kojoj ni trica Marka Pergara nije bila dovoljna za bodove. U utakmici između USTA Belice 3 i Svete Marije 2 podjela bodova gdje su se istakli tricom Stjepan Kolarić, te kod gostiju neporažen Damir Kos. Zbog bolesti su odgođene dvije utakmice. U zaostalim utakmicama na gostovanju u Goričanu prvak USTA Belica potvrdio prvo mjesto uz neporaženog Nikolu Merdanovića. U susjedskom derbiju podjela bodova između ekipa Dragoslavec Brega i Lopatinca 4, uz tricu Franje Pintarića i neporaženog Bojana Jambrovića. Zaostale utakmice je potrebno odigrati do srijede.

Rezultati 18. kolo:
Sveta Marija 3 – Zasadbreg 2 7:3
USTA Belica 3 – Sveta Marija 2 5:5
Lopatinec 4 – Donji Kraljevec 1
* odgoda zbog bolesti igrača
Nedelišće 3 – Goričan 5
* odgoda zbog bolesti igrača
ODGOĐENA UTAKMICA:
Goričan 5 – USTA Belica 3 3:7
Dragoslavec Breg  – Lopatinec 4 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 31613211075328
2Lopatinec 4151023995122
3Dragoslavec Breg16925946620
4Donji Kraljevec 115825807018
5Goričan 515807797116
6Sveta Marija 215726737716
7Sveta Marija 3162311581027
8Zasadbreg 2163112571037
9Nedelišće 314201243974

Skor igrača:

Nikola Merdanović (28-3), Franjo Pintarić (22-5), Bojan Jambrović (33-9), Mladen Trbuhović (32-9), Marko Pergar (30-11), Filip Blažek (30-12), Josip Filipašić (32-13), Branko Vučenik (19-8), Sven Poljak (26-11), Tihomir Horvat (30-13), Mario Dokleja (16-7), Stjepan Kolarić (26-13), Danijel Mavrin (24-12), Alen Kovačić (20-12), Danijel Kos (15-10), Roko Lesinger (21-15), Anton Jambrović (25-19), Nebojša Novak (13-12), Damir Kos (17-17), Dragan Raić (11-11), Dragutin Mustač (13-17), Predrag Šafarić (12-18), Željko Blažek (12-19)…

ODGOĐENE  UTAKMICE:
Sveta Marija 2 – Nedelišće 3
Lopatinec 4 – Donji Kraljevec 1
Nedelišće 3 – Goričan 5

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Knezovcu ni trica Renata Varge nije bila dovoljna za bodove, već pobjedu odnosi mlada ekipa Mihovljan 6. U Svetoj Mariji poraz mlade ekipe Sveta Marija 4 od gostiju iz Pribislavca, uz tricu Hrvoja Kulića i neporaženog Željka Mihalica. Prvak Hodošan je potvrdio pobjedom prvo mjesto na gostovanju u Goričanu, uz tricu Gabriela Dominika i neporažene Josipa Pintarića i Rafaela Dominik. Dvije utakmice se igraju krajem tjedna.

Rezultati 18. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – Mihovljan 6 4:6
Sveta Marija 4 – STK Pribislavec 1367 1:9
Goričan 4 – Hodošan 3 2:8
GSTK Prelog 3 – HE-DRA 5 Draškovec
*igra se ovaj vikend
Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 4
*igra se u četvrtak

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Hodošan 31816111374333
2Mihovljan 61813321235729
3GSTK Prelog 31712321195127
4STK Pribislavec 1367189361067421
5HE-DRA 5 Draškovec17935997121
6Udruga “OKUS” Knezovec189361037721
7Goričan 41850136311710
8GSTK Prelog 4173212551158
9Zasadbreg 3172213591116
10Sveta Marija 4180018161640

Skor igrača:

Renato Varga (42-2), Matija Volf (32-4), Josip Pintarić (36-5), Rafael Dominik (42-7), Luka Mikec (40-8), Ali Avdija (35-7), Tino Matić (36-12), Neven Šafarić (38-13), Gabriel Dominik (35-12), Matteo Demario Časni (20-8), Ivan Kavran (32-14), Željko Mihalic (25-11), Saša Kneklin (28-14), Hrvoje Kulić (18-16), Robert Pintarić (24-22), Dubravko Vrbanec (15-16), Jura Bistrović (17-19), Robert Meglić (12-17), Sebastijan Munka (14-20), Helena Cmrečki (13-20) …

ODGOĐENE UTAKMICE:
GSTK Prelog 3 – HE-DRA 5 Draškovec
Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89