26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

10.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Započeo je drugi dio Međimurskih liga „Međimurske Novine“. Uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je djelomično odigrano prvo kolo proljetnog nastavka prvenstva, tj. 10. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U 29 odigranih utakmica u desetom kolu domaćini su bili za jedan meč uspješniji te su pobjedili u 13 utakmica, 4 utakmice su završile neriješeno, dok su gosti odnijeli oba boda u 12 utakmica. Kako nam ova COVID-19 situacija se pogoršava te i dalje stvara probleme, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođene su 4 utakmice. Držimo se i dalje mota „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovaraju termine sljedećih utakmica ako su one izvan službenog ili termina ekipe.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu tijesna ali ipak na krilima neporaženog Nine Bujana pobjeda gostiju iz Mihovljana. U Šenkovcu visoka pobjeda domaćina nad ekipom Zasadbrega u kojoj se tricom istaknuo Matija Barić. Tricom Eugena Šimona i Borisa Preksaveca Putjanski derbi je otišao na stranu Brid-a. Filip Godina se tricom istaknuo u tijesnoj pobjedi ekipe MSTC-a nad ekipom Nedelišća. Jedna utakmica je odgođena kad se igrači vrate iz samoizolacije, te su najavljene i odgode za sljedeće kolo istih ekipa.

Rezultati 10 kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Mihovljan 3 Primabiro 4:6
ZEN-Šenkovec 2 – Zasadbreg 1 8:2
Putjane 2 MLD – Putjane Brid 2:8
MSTC Čakovec – Nedelišće 1 6:4
USTA Belica 1 – Hodošan 1
Odgoda zbog samoizolacije igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro10811683217
2ZEN-Šenkovec 210802683216
3MSTC Čakovec10802623816
4Putjane Brid10613623813
5Hodošan 19522504012
6USTA Belica 1923440507
7Putjane 2 MLD1031642587
8Zasadbreg 11021737635
9Nedelišće 11020833674
10HE-DRA 1 Draškovec1001928721

Skor igrača:

Nino Bujan (21-0), Filip Godina (29-1), Paula Markati (22-5), Matija Barić (24-6), Boris Preksavec (21-5), Davor Vidović (21-6), Matija Strbat (18-6), Miljenko Vračar (20-7), Eugen Šimon (21-9), Nikola Magdalenić (21-9), Zoran Vidović (17-10), Nikola Mikac (16-11), Božidar Krnjoul (13-9), Filip Panić (17-13), Robert Lehkec (16-14), Siniša Mesarić (15-15), Dean Lajtman (15-15), Goran Martinez (12-15)…

Sljedeće 11. Kolo:
MSTC Čakovec – HE-DRA 1 Draškovec
Putjane Brid – ZEN-Šenkovec 2
Zasadbreg 1 – Mihovljan 3 Primabiro
Nedelišće 1 – USTA Belica 1
Odgoda zbog samoizolacije igrača
Hodošan 1 – Putjane 2 MLD
odgoda zbog samoizolacije igrača

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Daria Grda i neporaženog Igora Vesenjaka ekipa Goričana je visokom pobjedom ispratila ekipu Male Subotice. U Kotoribskom derbiju, rezultat je bio na strani druge ekipe, koja je trećoj ekipi propustila samo igru parova. U međusobnom susretu Šenkovečkih ekipa istakla se tricom Marta Novak koja je i najzaslužnija za podjelu bodova. Maksimalnom desetkom je vodeći Mihovljan 2 ispratio goste iz Draškovca. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 10 kolo:

Goričan 1 – Mala Subotica 1 8:2
Kos-Kotoriba 3 – Kos-Kotoriba 2 1:9
ZEN-Šenkovec 4 – ZEN-Šenkovec 3 5:5
Mihovljan 2 – HE-DRA 2 Draškovec 10:0
GSTK Prelog 1 – Čakovec 1
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2101000881220
2Goričan 110802732716
3Kos-Kotoriba 210703673314
4ZEN-Šenkovec 410433475311
5Čakovec 19504484210
6GSTK Prelog 19423454510
7ZEN-Šenkovec 31024441598
8Mala Subotica 11013635655
9Kos-Kotoriba 31011826743
10HE-DRA 2 Draškovec1001920801

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (30-0), Robert Mikac (29-1), Igor Vesenjak (26-3), Stjepan Vidović (23-3), Dubravko Hozjak (22-5), Dario Grd (24-6), Ivan Pongračić (22-6), Marta Novak (20-10), Anja Novak (16-8), Marko Friščić (10-5), David Čukulic (19-11), Vinko Legin (15-9), Filip Čabrajec (10-6), Mario Uršanić (16-10), Maja Trupković (15-13), Goran Spahija (12-11), Davorin Labazan (9-8) …

Sljedeće 11 kolo:

Mihovljan 2 – Goričan 1
HE-DRA 2 Draškovec – ZEN-Šenkovec 4
ZEN-Šenkovec 3 – GSTK Prelog 1
Čakovec 1 – Kos-Kotoriba 3
Kos-Kotoriba 2 – Mala Subotica 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

Vodeći Donji Kraljevec je bez većih problema i visokom pobjedom proša kroz Mihovljan, gdje se istaknuo neporaženi Dominik Filipašić. U Čakovečkom derbiju bolja je bila ekipa ČAK-a te na gostovanju kod ekipe Čakovec 2 visoko pobjedili, uz trice Vinka Grgića i Nine Bašeka. U Lopatinečkom derbiju bolja je bila prva ekipa uz tricu Dejana i neporaženog Damira IvanušeJan Zrna je tricom najzaslužniji za bod svoje ekipe Hodošana u srazu sa ekipom He-Dra 3 iz Draškovca.

Rezultati 8 kolo:

Mihovljan 4 – Donji Kraljevec 2 2:8
Čakovec 2 – ŠŠK ČAK Čakovec 2:8
Lopatinec 3 – Lopatinec 1 3:7
Hodošan 2 – HE-DRA 3 Draškovec 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 28710611915
2Lopatinec 18611572313
3ŠŠK ČAK Čakovec8512562411
4Lopatinec 3840437438
5HE-DRA 3 Draškovec814330506
6Mihovljan 4821521595
7Hodošan 2812535454
8Čakovec 2810723572

Skor igrača:

Nino Bašek (24-0), Dominik Filipašić (19-1), Damir Ivanuša (17-4), Mario Glavak (15-6), Karlo Šoltić (15-7), Miljenko Belovari (11-5), Jan Zrna (16-8), Vinko Grgić (15-9), Nenad Perko (11-7), Rajko Bel (12-8), Domagoj Turk (13-11), Marko Ružić (8-7), Dražen Bubek (10-11), Mark Trbuhović (8-10), Dario Damjan (9-12), Hana Zadravec (9-12), Franjo Krznar (10-14), Miro Baranašić (10-14), Danijel Matjačić (10-14)

Sljedeće 9.kolo:

Hodošan 2 – Mihovljan 4
HE-DRA 3 Draškovec – Lopatinec 3
Lopatinec 1 – Čakovec 2
ŠŠK ČAK Čakovec – Donji Kraljevec 2
odgoda zbog samoizolacije


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Putjanskom derbiju Dražen Šoltić tricom nije uspio spriječiti poraz svoje treće ekipe, dok su četvrtoj ekipi ovo važni bodovi u borbi za ostanak. Miljenko Peras se tricom istaknuo u pobjedi ekipe ZEN-Šenkovec na gostovanju kod posljednje ekipe Svete Marije. Trica Danka Šimona bila je dovoljna samo za bod u derbiju ekipa Čakovca 3 i 4. Visoka pobjeda vodeće Kotoribe u Belici, uz trice Stanka Sovića i Silvia Grobenski. Tijesna pobjeda ekipe Goričana na gostovanju u Nedelišću, za koju je tricom najzaslužniji Siniša Dvorski.

Rezultati 10. kolo:
Putjane 4 – Putjane 3 6:4
Sveta Marija 1 – ZEN-Šenkovec 5 2:8
Čakovec 4 – Čakovec 3 5:5
USTA Belica 2 – Kos-Kotoriba 4 1:9
Nedelišće 2 – Goričan 3 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 410820802018
2Goričan 310640653516
3Čakovec 310631633715
4Putjane 310514534711
5USTA Belica 210424475310
6Nedelišće 21033452489
7Čakovec 41024449518
8ZEN-Šenkovec 51022640606
9Putjane 41030731696
10Sveta Marija 11001920801

Skor igrača:

Danko Šimon (23-1), Stanislav Sović (17-2), Dejan Marčec (26-4), Siniša Dvorski (24-6), Josip Šestanj (18-5), Dražen Šoltić (22-8), Jurica Godina (14-6), Goran Čok (11-5), Josip Čižmešija (20-10), Željko Odorčić (10-5), Miljenko Peras (15-8), Damir Sečan (13-7), Zlatko Murković (19-11), Dejan Gudlin (16-10), Boris Gverić (14-12), Stjepan Šalamon (13-12), Vladimir Šestak (15-15), Tomislav Volf (12-15), Ladislav Varga (12-15), Darko Trojko (12-15) …

Sljedeće 11 kolo:

Nedelišće 2 – Putjane 4
Goričan 3 – USTA Belica 2
Kos-Kotoriba 4 – Čakovec 4
Čakovec 3 – Sveta Marija 1
ZEN-Šenkovec 5 – Putjane 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu u susretu bez neporaženog igrača visoka pobjeda domaće ekipe He-Dra nad ekipom iz Male Subotice. Donjovidovečki derbi završio je podjelom bodova, za koju je tricom najzaslužniji Zoran Matulin. U Čakovečkom derbiju ekipa Joke je bila bolja od Stare Vage uz trice Slobodana Kopjara i Branka Lovreka. Maksimalnu desetku je ostvarila ekipa Kos-Kotoribe nad ekipom Preloga. Patrik Bašnec tricom i neporaženi Tomica Kos su zaslužni za pobjedu vodećeg Goričana u „derbiju kola vodećeg dvojca“ nad ekipom Putjana 7.

Rezultati 10 kolo:

HE-DRA 4 Draškovec – Mala Subotica 2 7:3
Donji Vidovec 1 – Donji Vidovec 2 5:5
Joka-Čakovec – Stara Vaga Čakovec 6 8:2
Kos-Kotoriba 5 – GSTK Prelog 2 10:0
Goričan 2 – Putjane 7 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 2101000722820
2Putjane 710712594115
3Donji Vidovec 110613594113
4Joka-Čakovec10523554512
5Kos-Kotoriba 510505604010
6GSTK Prelog 21033446549
7Mala Subotica 21032538628
8HE-DRA 4 Draškovec1022642586
9Donji Vidovec 21022640606
10Stara Vaga Čakovec 61001929711

Skor igrača:

Patrik Bašnec (27-2), Marijan Sirc (25-2), Mladen Železnjak (22-4), Danijel Škoda (13-5), Ivica Marton (20-8), Tomica Kos (18-8), Marko Puškadija (20-9), Zoran Matulin (20-9), Nenad Martinec (20-10), Pavlo Dornik (20-10), Matija Lukša (18-10), Dragan Šajn (19-11), Dragan Rajher (18-12), Ivan Špicar (16-14), Matej Šlibar (12-12), Kristian Pintarić (12-13), Stjepan Mikec (12-13), Stipe Babić (8-9) …

Sljedeće 11 kolo:

Goričan 2 – HE-DRA 4 Draškovec
Putjane 7 – Kos-Kotoriba 5
Joka-Čakovec – GSTK Prelog 2
Stara Vaga Čakovec 6 – Donji Vidovec 1
Donji Vidovec 2 – Mala Subotica 2


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

U Zasadbregu visoka pobjeda gostiju iz ekipe Lopatinec 3, gdje su domaćinima prepustili samo igru parova, uz trice Franje Pintarića, Mladena Trbuhovića i Alena Kovačića. Donji Kraljevec je na domaćem terenu bio bolji od gostiju iz Dragoslavec Brega, a tricom su se istakli Tihomir Horvat i Josip Filipašić. Dvije utakmice su odgođene, zbog samoizolacije i bolesti igrača.

Rezultati 10. kolo:
Zasadbreg 2 – Lopatinec 4 1:9
Donji Kraljevec 1 – Dragoslavec Breg 7:3
Goričan 5 – USTA Belica 3
odgoda samoizolacija igrača
Sveta Marija 2 – Sveta Marija 3
odgoda zbog bolesti igrača

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 38710562415
2Lopatinec 49612563413
3Dragoslavec Breg9603553512
4Sveta Marija 28512463411
5Donji Kraljevec 19423484210
6Goričan 5830538426
7Zasadbreg 2921635555
8Sveta Marija 3802625552
9Nedelišće 3810721592

Skor igrača:

Nikola Merdanović (21-0), Josip Filipašić (22-5), Branko Vučenik (16-4), Bojan Jambrović (19-6), Mladen Trbuhović (19-7), Franjo Pintarić (13-5), Marko Pergar (19-8), Tihomir Horvat (18-8), Sven Poljak (11-5), Filip Blažek (16-8), Danijel Mavrin (12-6), Nebojša Novak (8-4), Anton Jambrović (16-10), Alen Kovačić (11-7), Stjepan Kolarić (13-9), Damir Kos (11-8), Roko Lesinger (11-10), Dragan Raić (8-8), Dragutin Mustač (7-9), Predrag Šafarić (9-12)…

Sljedeće 11 kolo:

Dragoslavec Breg – Zasadbreg 2
Lopatinec 4 – Sveta Marija 2
Sveta Marija 3 – Goričan 5
USTA Belica 3 – Nedelišće 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

Renato Varga tricom i neporaženi Robert Pintarić najzaslužniji su za visoku pobjedu ekipe iz Knezovca u srazu sa ekipom Goričan 4. Visoka pobjeda ekipe Hodošana na domaćem terenu protiv mlade ekipe Zasadbreg 3 uz neporažene Josipa Pintarića, te Gabriela i Rafaela Dominika. U derbiju ekipa iz Preloga, bolja je bila ona vodeća i to visokim rezultatom u kojem su tricama se istakli Elvis Janković i Tino Matić. Visoku pobjedu je ostvarila i ekipa He-Dra 5 iz Draškovca u srazu sa ekipom Svete Marije, uz tricu Luke Mikeca i Ivana Kavrana. Matteo Demario Časni i Ali Avdija su tricama donijeli svojoj ekipi Mihovljana 6 pobjedu na gostovanju kod ekipe iz Pribislavca.

Rezultati 10. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – Goričan 4 7:3
Hodošan 3 – Zasadbreg 3 7:3
GSTK Prelog 4 – GSTK Prelog 3 2:8
HE-DRA 5 Draškovec – Sveta Marija 4 8:2
STK Pribislavec 1367 – Mihovljan 6 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 310910772319
2Hodošan 310901742618
3Mihovljan 610721732716
4HE-DRA 5 Draškovec10523613912
5STK Pribislavec 136710514574311
6Udruga “OKUS” Knezovec10514574311
7Goričan 41030735656
8GSTK Prelog 41012730704
9Zasadbreg 31011832683
10Sveta Marija 41000104960

Skor igrača:

Josip Pintarić (22-2), Renato Varga (22-2), Elvis Janković (15-2), Matija Volf (19-3), Tino Matić (23-4), Matteo Demario Časni (15-3), Rafael Dominik (22-5), Ali Avdija (18-4), Neven Šafarić (24-6), Luka Mikec (21-6), Gabriel Dominik (17-7), Željko Mihalic (16-7), Saša Kneklin (17-8), Ivan Kavran (19-9), Jura Bistrović (13-12), Robert Pintarić (11-11), Sebastijan Munka (8-10), Fran Matošić (7-11) …

Sljedeće 11 kolo:

STK Pribislavec 1367 – Udruga “OKUS” Knezovec
Mihovljan 6 – HE-DRA 5 Draškovec
Sveta Marija 4 – GSTK Prelog 4
GSTK Prelog 3 – Hodošan 3
Zasadbreg 3 – Goričan 4

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89

foto: Nino Bašek i Vinko Grgić – ŠŠK ČAK