17.09.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

1.M.LIGA


 


 

1.KOLO

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  2:8

Paula Markati – Megla 3:1, J. Markati – Koprivec 0:3, Smolek – Preksavec 0:3, J. Markati/P. Markati – Koprivec/Preksavec 0:3, J. Markati – Megla 0:3, P. Markati – Preksavec 0:3, Smolek – Koprivec 0:3, J. Markati – Preksavec 0:3, Smolek – Megla 0:3, P. Markati – Koprivec 3:1.

MIHOVLJAN 2 (Mihovljan)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  0:10

Mikac – N. Mikac 1:3, Vresk – Marušić 1:3, M. Vidović – Bujan 0:3, Labazan/Vresk – Bujan/Sara Mikac 0:3, Vresk – N. Mikac 1:3, R. Mikac – Bujan 0:3, Vidović – Marušić 0:3, Vresk – Bujan 0:3, Labazan – S. Mikac 0:3, R. Mikac – Marušić 2:3.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  3:7

Mesarić – F. Radmanić 3:0, K. Tkalčec – Vidović 0:3, Vrtar – S. Škoda 0:3, D. Tkalčec/K. Tkalčec – F. Radmanić/Škoda 3:2, K. Tkalčec – F. Radmanić 3:1, Mesarić – Škoda 1:3, Vrtar – Vidović 0:3, K. Tkalčec – Škoda 0:3, Vrtar – F. Radmanić 1:3, Mesarić – Vidović 1:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  3:7

Čeh – Jurinec 1:3, Rožman – Krnjoul 3:2, M. Peras – Barić 0:3, Čeh/Rožman – Barić/Jurinec 1:3, Rožman – Jurinec 0:3, Čeh – Barić 1:3, Peras – Krnjoul 3:2, Rožman – Barić 0:3, Peras – Jurinec 0:3, Čeh – Krnjoul 3:2.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  KATEX (Čakovec)  5:5

Panić – K. Kovačić 1:3, Godina – V. Rapaić 3:1, Magdalenić – Lajtman 3:2, Godina/Magdalenić – K. Kovačić/V. Rapaić 0:3, Godina – K. Kovačić 2:3, Panić – Lajtman 3:2, Magdalenić – Rapaić 3:2, Godina – Lajtman 1:3, Magdalenić – K. Kovačić 3:0, M. Strbat – V. Rapaić 0:3.


 

TABLICA

 1. Mihovljan 3 Prima 1 1 0 0 10:0 2
 2. Putjane Brid 1 1 0 0   8:2 2
 3. Kos-Kotoriba 2 1 1 0 0   7:3 2
 4. ZEN-Šenkovec 2 1 1 0 0   7:3 2
 5. MSTC Čakovec 2 1 0 1 0   5:5 1
 6. Katex 1 0 1 0   5:5 1
 7. Čakovec 1 1 0 0 1   3:7 0
 8. Nedelišće 1 1 0 0 1   3:7 0
 9. Hodošan 1 1 0 0 1   2:8 0
10. Mihovljan 2 1 0 0 1   0:10 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Preksavec (PB), S. Škoda (Kos-K 2), Vidović (Kos-K 2), Jurinec (Z-Š 2), Barić (Z-Š 2), Magdalenić (MSTC 2), Marušić (M3Pb), Bujan (M3Pb) svi po 3/0.

 

 


                                         Sezona 2016/2017.


18.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  8:2

Bujan – Legin 3:0, I. Mikac – S. Škoda 0:3, Marušić – Vidović 2:3, Bujan/N. Mikac – F. Radmanić/Škoda 3:0, N. Mikac – Legin 3:1, Bujan – Vidović 3:0, Marušić – Škoda 3:0, N. Mikac – Vidović 3:1, Marušić – Radmanić 3:0, Bujan – Škoda 3:0.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  5:5

Panić – Ajdarpšaić 0:3, Godina – Lajtman 3:2, Lovrek – Čeh 2:3, Godina/Panić – Ajdarpašić/Čeh 3:1, Godina – Ajdarpašić 2:3, Panić – Čeh 0:3, Lovrek – Lajtman 3:0, Godina – Čeh 3:0, Lovrek – Ajdarpašić 0:3, Panić – Lajtman 3:1.

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  7:3

Repalust – Paula Markati 2:3, B. Lipić – J. Markati 3:0, T. Repalust – Smolek 3:0, B. LIpić/J. Repalust – J. Markati/P. Markati 3:0, B. Lipić – P. Markati 0:3, J. Repalust – Smolek 3:0, T. Repalust – J. Markati 3:1, B. Lipić – Smolek 3:0, T. Repalust – P. Markati 1:3, J. Repalust – J. Markati 3:0.

KATEX  (Čakovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec)  6:4 

Rapaić – Bel 1:3, K. Kovačić – Damir Ivanuša 3:1, Šantek – Šoltić 2:3, K. Kovačić/V. Rapaić – Bel/Šoltić 3:0, K. Kovačić – Bel 3:0, V. Rapaić – Šoltić 0:3, Šantek – Ivanuša 3:0, K. Kovačić – Šoltić 3:2, Šantek – Bel 0:3, V. Rapaić – Ivanuša 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  4:6

Jurinecv – Šimon 2:3, Barić – Koprivec 3:0, Krnjoul – Preksavec 0:3, Jurinec/Maja Trupković – Preksavec/Šimon 1:3, Barić – Šimon 3:0, Jurinec – Preksavec 2:3, Krnjoul – Koprivec 3:2, Barić – Preksavec 3:0, Krnjoul – Šimon 2:3, Jurinec – Koprivec 1:3.


 

KONAČNA TABLICA

1. Mihovljan 2 18 15 3  0 127:53 33
2. Putjane Brid 18 15 2  1 127:53 32
3. ZEN-Šenkovec 2 18 15 0  3 130:50 30
4. Kos-Kotoriba 2 18 10 3  5 108:72 23
5. Katex 18  8 1  9  92:88 17
6. Hodošan 1 18  6 0 12 73:107 12
7. MSTC Čakovec 2  18  5 1 12 60:120 11
8. Čakovec 1 18  4 2 12 71:109 10
9. HE-DRA 1 18  4 1 13 71:109  9
10. Lopatinec 1 18  1 1 16 41:139  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 51/0, Barić (Z-Šen 2) 45/3, Paula Markati (Hod 1) 41/7, Preksavec (PB) 39/8, Šimon (PB) 37/11, Jurinec (Z-Šen 2) 40/12, S. Vidović (Kos-K 2) 39/13, K. Kovačić (Kat) 36/18, S. Škoda (Kos-K 2) 36/18, N. Mikac (Mih 2) 26/13, Koprivec (PB) 25/19, Čeh (ČK 1) 27/27, V. Rapaić (Kat) 26/28, Legin (Kos-K 2) 13/15, J. Repalust (HE-DRA 1) 23/29, F. Radmanić (Kos-K 2) 12/16, I. Mikac (Mih 2) 20/28, B. Lipić (HE-DRA 1) 21/32, Godina (MSTC 2) 20/33, T. Repalust (HE-DRA 1) 20/34, Lovrek (MSTC 2) 16/31, Šantek (Kat) 18/36, Bel (Lop 1) 17/37, Lajtman (ČK 1) 15/38….

 

U 2. ligu ispadaju HE-DRA 1 i Lopatinec 1!


 

17.KOLO

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  5:5

Preksavec – N. Mikac 3:0, Koprivec – I. Mikac 2:3, Šimon – Bujan 0:3, Preksavec/Šimon – Bujan/N. Mikac 2:3, Koprivec – N. Mikac 3:0, Preksavec – Bujan 1:3, Šimon – I. Mikac 3:0, Koprivec – Bujan 0:3, Šimon – Marušić 3:1, Preksavec – I. Mikac 3:2.

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  1:9

Damir Ivanuša – Jurinec 1:3, Bel – Barić 1:3, Šoltić – Krnjoul 0:3, Bel/Ivanuša – Jurinec/Maja Trupković 0:3, Bel – Jurinec 3:2, Ivanuša – Krnjoul 0:3, Šoltić – Barić 0:3, Bel – Krnjoul 1:3, Šoltić – Jurinec 1:3, Ivanuša – Barić 0:3.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  KATEX (Čakovec)  3:7

Markati – V. Rapaić 0:3, Smolek – Šantek 0:3, Paula Markati – K. Kovačić 3:1, P. Markati/Smolek – K. Kovačić/V. Rapaić 2:3, Smolek – V. Rapaić 1:3, J. Markati – K. Kovačić 0:3, P. Markati – Šantek 3:0, Smolek – K. Kovačić 1:3, P. Markati – V. Rapaić 3:0, J. Markati – Šantek 0:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  7:3

Čeh – J. Repalust 3:2, Ajdarpašić – T. Repalust 3:0, Lajtman – B. Lipić 2:3, Ajdarpašić/Čeh – J. Repalust/T. Repalust 1:3, Ajdarpašić – J. Repalust 3:1, Čeh – B. Lipić 3:1, Lajtman – T. Repalust 0:3, Ajdarpašić – B. Lipić 3:1, Lajtman – J. Repalust 3:2, Čeh – T. Repalust 3:1.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  8:2

Škoda – Lovrek 3:1, Vidović – Godina 3:1, Legin – S. Kučević 3:1, F. Radmanić/S. Škoda – Godina/Lovrek 3:0, Vidović – Lovrek 3:1, Škoda – S. Kučević 2:3, Legin – Godina 3:1, Vidović – S. Kučević 3:1, Legin – Lovrek 2:3, Škoda – Godina 3:1.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 17 14 3  0 119:51 31
2. ZEN-Šenkovec 2 17 15 0  2 126:44 30
3. Putjane Brid 17 14 2  1 121:49 30
4. Kos-Kotoriba 2 17 10 3  4 106:64 23
5. Katex  17  7 1  9  86:84 15
6. Hodošan 1 17  6 0 11 70:100 12
7. MSTC Čakovec 2   17  5 0 12 55:115 10
8. Čakovec 1 17  4 1 12 66:104  9
9. HE-DRA 1 17  3 1 13 64:106  7
10. Lopatinec 1 17  1 1 15 37:133  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 48/0, Barić (Z-Š 2) 42/3, Paula Markati (Hod 1) 38/7, Preksavec (PB) 37/7, Jurinec (Z-Š 2) 40/9, Šimon (PB) 35/10, S. Vidović (Kos-K 2) 38/11, S. Škoda (Kos-K 2) 35/16, N. Mikac (Mih 2) 24/13, K. Kovačić (Kat) 33/18, Koprivec (PB) 24/17, Legin (Kos-K 2) 13/13, Čeh (ČK 1) 25/26, V. Rapaić (Kat) 25/26, F. Radmanić (Kos-K 2) 12/15, J. Repalust (HE-DRA 1) 21/28, I. Mikac (Mih 2) 20/27, B. Lipić (HE-DRA 1) 19/31, F. Godina (MSTC 2) 18/32, T. Repalust (HE-DRA 1) 18/33, Lovrek (MSTC 2) 15/29, Šantek (Kat) 17/34, Lajtman (ČK 1) 15/35, Bel (Lop 1) 15/36, Dam. Ivanuša (Lop 1) 11/40, M. Peras (ČK 1) 5/22, Šoltić (Lop 1) 9/42….


 

16.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  –  MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  7:3

Bujan – Godina 3:0, I. Mikac – S. Kučević 2:3, N. Mikac – Lovrek 3:0, Marušić/N. Mikac – Godina/Lovrek 2:3, I. Mikac – Godina 3:1, Bujan – Lovrek 3:0, N. Mikac – S. Kučević 3:1, I. Mikac – Lovrek 2:3, N. Mikac – Godina 3:1, Bujan – S. Kučević 3:0.

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  5:5

Repalust – F. Radmanić 3:1, T. Repalust – Vidović 1:3, B. Lipić – S. Škoda 1:3, J. Repalust/T. Replalust – Legin/Radmanić 3:0, T. Repalust – Radmanić 3:2, J. Repalust – Škoda 3:0, B. Lipić – Vidović 1:3, T. Repalust – Škoda 1:3, B. Lipić – Radmanić 3:1, J. Repalust – Legin 2:3.

KATEX (Čakovec)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  8:2

Šantek – Čeh 2:3, K. Kovačić – Lajtman  3:0, V. Rapaić – M. Peras 3:1, K. Kovačić/V. Rapaić – Čeh/Lajtman 3:0, K. Kovačić – Čeh 3:0, Šantek – Peras 3:2, V. Rapaić – Lajtman 3:2, K. Kovačić – Peras 3:1, V. Rapaić – Čeh 3:1, Šantek – Lajtman 0:3.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  7:3

Krnjoul – Gredelj 3:0, Barić – J. Markati 3:0, Jurinec – Paula Markati 1:3, Jurinec/Maja Trupković – Gredelj/P. Markati 1:3, Barić – Gredelj 3:0, Krnjoul – P. Markati 0:;3, Jurinec – J. Markati 3:0, Barić – P. Markati 3:2, Jurinec – Gredelj 3:2, Krnjoul – J. Markati 3:0.

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinc)  9:1

Megla – Bel 3:0, Šimon – Damir Ivanuša 3:0, Koprivec – Šoltić 3:1, Preksavec/Šimon – Bel/ Šoltić 3:0, Šimon – Bel 3:0, Megla – Šoltić 3:2, Koprivecc – Ivanuša 3:1, Šimon – Šoltić 3:1, Koprivec – Bel 1:3, Preksavec – Ivanuša 3:1.

Odg. utakmica 15. kola

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  KATEX (Čakovec) 8:2

Radmanić – V. Rapaić 3:1, Vidović – Šantek 3:0, S. Škoda – K. Kovačić 3:2, Radmanić/ Škoda – K. Kovačić/V. Rapaić 2:3, Vidović – V. Rapaić 3:1, Radmanić – K. Kovačić 2:3, Škoda – Šantek 3:2, Vidović – K. Kovačić 3:2, Škoda – V. Rapaić 3:1, Radmanić – Šantek 3:2.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 16 14 2  0 114:46 30
2. Putjane Brid 16 14 1  1 116:44 29
3. ZEN-Šenkovec 2 16 14 0  2 117:43 28
4. Kos-Kotoriba 2 16  9 3  4  98:62 21
5. Katex 16  6 1  9  79:81 13
6. Hodošan 1 16  6 0 10  67:93 12
7. MSTC Čakovec 2 16  5 0 11 53:107 10
8. HE-DRA 1 16  3 1 12  61:99  7
9. Čakovec 1 16  3 1 12 59:101  7
10. Lopatinec 1 16  1 1 14 36:124  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 45/0, Barić (Z-Šen 2) 39/3, Preksavec (PB) 35/6, Paula Markati (Hod 1) 35/7, Jurinec (Z-Šen 2) 38/8, Šimon (PB) 33/9, S. Vidović (Kos-K 2) 35/11, S. Škoda (Kos-K 2) 33/15, N. Mikac (Mih 2) 24/11, K. Kovačić (Kat) 31/17, Koprivec (PB) 23/15, V. Rapaić (Kat) 23/25, Čeh (ČK 1) 22/26, J. Repalust (HE-DRA 1) 21/25, F. Radmanić (Kos-K 2) 12/15, I. Mikac (Mih 2) 19/25, B. Lipić (HE-DRA 1) 18/29, Godina (MSTC 2) 18/29, T. Repalust (HE-DRA 1) 17/31, Lovrek (MSTC 2) 14/27, Šantek (Kat) 15/33, Lajtman (ČK 1) 14/33, Bel (Lop 1) 14/34 ….


 

15.KOLO

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  1:9

Damir Ivanuša – Bujan 0:3, Bel – I. Mikac 3:0, Šoltić – Marušić 0:3, Bel/Šoltić – Bujan/I. Mikac 1:3, Bel – Bujan 0:3, Ivanuša – Marušić 1:3, Šoltić – I. Mikac 0:3, Bel – Marušić 2:3, Šoltić – Bujan 0:3, Ivanuša – I. Mikac 1:3.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  PUTJANE BRID (Čakovec) 3:7

Paula Markati – Šimon 3:1, Smolek – Preksavec 0:3, J. Markati – Koprivec 0:3, J. Markati/P. Markati – Preksavec/Šimon 0:3, Smolek – Šimon 0:3, P. Markati – Koprivec 3:1, J. Markati – Preksavec 0:3, Smolek – Koprivec 0:3, J. Markati – Šimon 0:3, P. Markati – Preksavec 3:1.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  2:8

Peras – Vidović 0:3, Lajtman – Krnjoul 0:3, Čeh – Jurinec 2:3, Čeh/Lajtman – Jurinec/Trupković 2:3, Lajtman – Trupković 1:3, Peras – Jurinec 0:3, Čeh – Krnjoul 3:0, Lajtman – Jurinec 0:3, Čeh – Trupković 3:0, Peras – Krnjoul 1:3.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  6:4

Godina – J. Repalust 3:1, Lovrek – T. Repalust 3:1, S. Kučević – B. Lipić 3:0, S. Kučević/Lovrek – J. Repalust/T. Repalust 1:3, Lovrek – J. Repalust 2:3, Godina – B. Lipić 3:1, S. Kučević – T. Repalust 1:3, Lovrek – B. Lipić 3:2, S. Kučević  – J. Repalust 1:3, Godina – T. Repalust 3:2.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  KATEX (Čakovec) odgođeno


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 15 13 2  0 107:43 28
2. Putjane Brid 15 13 1  1 107:43 27
3. ZEN-Šenkovec 2 15 13 0  2 110:40 26
4. Kos-Kotoriba 2 14  8 2  4  85:55 18
5. Hodošan 1 15  6 0  9  64:86 12
6. Katex 14  5 1  8  69:71 11
7. MSTC Čakovec 2 15  5 0 10  50:100 10
8. Čakovec 1 15  3 1 11  57:93  7
9. HE-DRA 1 15  3 0 12  56:94  6
10. Lopatinec 1 15  1 1 13  35:115  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 42/0, Barić (Z-Š 2) 36/3, Preksavec (PB) 34/6,  P. Markati (Hod 1) 33/6, Jurinec (Z-Š 2) 36/7, Šimon (PB 2) 30/9, S. Vidović (Kos-K 2) 30/11, S. Škoda (Kos-K 2) 28/14, N. Mikac (Mih 2) 21/11, K. Kovačić (Kat) 27/15, Koprivec (PB) 21/14, V. Rapaić (Kat) 20/22, F. Radmanić (Kos-K 2) 10/11, Čeh (ČK 1) 21/24, Legin (Kos-K 2) 10/12, J. Repalust (HE-DRA 1) 19/24, I. Mikac (Mih 2) 18/23, Godina (MSTC) 18/26, Maja Trupković (Z-Š 2) 9/14, B. Lipić (HE-DRA 1) 17/27, F. Panić (MSTC 2) 9/15, T. Repalust (HE-DRA 1) 16/29, Lovrek (MSTC) 13/25), Šantek (Kat) 14/28, Lajtman (ČK 1) 13/31, Bel (Lop 1) 13/32, Dam. Ivanuša (Lop 1) 10/35, M. Peras (ČK 1) 5/19, Šoltić (Lop 1) 9/36….


 

14.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  8:2 

Bujan – T. Repalust 3:0, I. Mikac – J. Repalust 1:3, N. Mikac – B. Lipić 3:2, Bujan/N. Mikac – B. Lipić/J. Repalust 3:1, I. Mikac – T. Repalust 3:1, Bujan – B. Lipić 3:0, Marušić – J. Repalust 3:0, I. Mikac – B. Lipić 1:3, Marušić – T. Repalust 3:1, 3:1, Bujan – J. Repalust 3:1.

KATEX (Čakovec)  –  MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  9:1

Rapaić – D. Kučević 3:0, K. Kovačić – Lovrek 3:2, Šantek – Godina 3:1, K. Kovačić/V. Rapaić – Godina/Lovrek 3:1, K. Kovačić – D. Kučević 3:0, V. Rapaić – Godina 1:3, Šantek – Lovrek 3:0, K. Kovačić – Godina 3:2, Šantek – D. Kučević 3:0, V. Rapaić – Lovrek 3:2

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  8:2

Jurinec – S. Škoda 3:2, Krnjoul – S. Vidović 3:0, Barić – Legin 3:1, Jurinec/Maja Trupković – Legin/Škoda 3:1, Krnjoul – Škoda 0:3, Jurinec – Legin 3:0, Barić – Vidović 3:0, Krnjoul – Legin 3:2, Trupković – Škoda 0:3, Jurinec – Vidović 3:1. 

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  9:1

Šimon – Lajtman 3:0, Preksavec – Čeh 3:0, Koprivec – M. Peras 3:0, Preksavec/Šimon – Čeh/Lajtman 3:0, Preksavec – Lajtman 3:2, Šimon – Peras 3:0, Koprivec – Čeh 3:2, Preksavec – Peras 3:0, Koprivec – Lajtman 3:0, Šimon – Čeh 1:3.

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  3:7

Šoltić – Suhodolčan 0:3, Bel – Paula Markati 0:3, Damir Ivanuša – J. Markati 3:1, Bel/Šoltić – P. Markati/Suhodolčan 2:3, Bel – Suhodolčan 0:3, Šoltić – J. Markati 3:0, Ivanuša – P. Markati 0:3, Bel – J. Markati 3:0, Ivanuša – Suhodolčan 0:3, Šoltić – P. Markati 0:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 14 12 2  0  98:42 26
2. Putjane Brid 14 12 1  1 100:40 25
3. ZEN-Šenkovec 2 14 12 0  2 102:38 24
4. Kos-Kotoriba 2 14  8 2  4  85:55 18
5. Hodošan 1 14  6 0  8  61:79 12
6. Katex 14  5 1  8  69:71 11
7. MSTC Čakovec 2 14  4 0 10  44:96  8
8. Čakovec 1 14  3 1 10  55:85  7
9. HE-DRA 1 14  3 0 11  52:88  6
10. Lopatinec 1 14  1 1 12 34:106  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 39/0, Barić (Z-Š 2) 36/3, Preksavec (PB) 32/5,  P. Markati (Hod 1) 30/6, Jurinec (Z-Š 2) 33/7, Šimon (PB 2) 28/8, S. Vidović (Kos-K 2) 30/11, S. Škoda (Kos-K 2) 28/14, N. Mikac (Mih 2) 21/11, K. Kovačić (Kat) 27/15, Koprivec (PB) 19/13, V. Rapaić (Kat) 20/22, Legin (Kos-K 2) 10/12, Čeh (ČK 1) 19/23, J. Repalust (HE-DRA 1) 17/23, I. Mikac (Mih 2) 16/22, B. Lipić (HE-DRA 1) 17/24, F. Panić (MSTC 2) 9/15, Godina (MSTC) 15/26, T. Repalust (HE-DRA 1) 15/27, Šantek (Kat) 14/28, Lajtman (ČK 1) 13/28, Lovrek (MSTC) 11/24), Bel (Lop 1) 12/30, Dam. Ivanuša (Lop 1) 10/32, Šoltić (Lop 1) 9/33….


 

13.KOLO

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  2:8

Markati – Bujan 0:3, Paula Markati – I. Mikac 3:0, Smolek – Marušić 0:3, J. Markati/P. Markati – Bujan/I. Mikac 1:3, P. Markati – Bujan 0:3, J. Markati – Marušić 0:3, Smolek – I. Mikac 0:3, P. Markati – Marušić 3:0, Smolek – Bujan 0:3, J. Markati – I. Mikac 0:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec)  4:6

Čeh – Šoltić 3:0, Lajtman – Damir Ivanuša 3:1, M. Peras – Bel 3:1, Čeh/Lajtman – Bel/Ivanuša 1:3, Lajtman – Šoltić 3:1, Čeh – Bel 0:3, Peras – Ivanuša 2:3, Lajtman – Bel 2:3, Mutvar – Šoltić 0:3, Čeh – Ivanuša 1:3.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba) –  PUTJANE BRID (Čakovec)  4:6

Radmanić – Koprivec 3:2, S. Škoda – Šimon 0:3, Vidović – Preksavec 3:2, Radmanić/Škoda – Preksavec/Šimon 0:3, Škoda – Koprivec 2:3, Radmanić – Preksavec 0:3, Vidović – Šimon 1:3, Škoda – Preksavec 3:0, Vidović – Koprivec 3:2, Radmanić – Šimon 1:3.

MSTC- ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  2:8

Godina – Barić 0:3, Panić – Krnjoul 3:2, Lovrek – Jurinec 0:3, Godina/Panić – Jurinec/Maja Trupković 1:3, Panić – Barić 0:3, Godina – Jurinec 0:3, Lovrek – Krnjoul 0:3, Panić – Jurinec 1:3, Lovrek – Trupković 1:3, Godina – Krnjoul 3:1.

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  KATEX (Čakovec)  3:7

Repalust – K. Kovačić 3:2, K. Lipić – V. Rapaić 1:3, B. Lipić – Šantek 3:0, B. Lipić/T. Repalust – K. Kovačić/V. Rapaić 1:3, K. Lipić – K. Kovačić 2:3, T. Repalust – Šantek 3:0, B. Lipić – V. Rapaić 1:3, K. Lipić – Šantek 2:3, J. Repalust – K. Kovačić 0:3, T. Repalust – V. Rapaić 2:3.

 

Odg. utakmica 12. kola:

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  3:7

Lovrek – Megla 3:1, Godina – Preksavec 3:2, Panić – Šimon 0:3, Lovrek/Panić – Preksavec/Šimon 0:3, Godina – Megla 3:2, Lovrek – Šimon 0:3, Panić – Preksavec 1:3, Godina – Šimon 1:3, Panić – Koprivec 2:3, Lovrek – Preksavec 0:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 13 11 2  0 90:40 24
2. Putjane Brid 13 11 1  1 91:39 23
3. ZEN-Šenkovec 2 13 11 0  2 94:36 22
4. Kos-Kotoriba 2 13  8 2  3 83:47 18
5. Hodošan 1 13  5 0  8 54:76 10
6. Katex 13  4 1  8 60:70  9
7. MSTC Čakovec 2 13  4 0  9 43:87  8
8. Čakovec 1 13  3 1  9 54:76  7
9. HE-DRA 1  13  3 0 10 50:80  6
10. Lopatinec 1 13  1 1 11 31:99  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 36/0, Barić (Z-Š 2) 34/3, Preksavec (PB) 29/5,  P. Markati (Hod 1) 27/6, Jurinec (Z-Š 2) 30/7, S. Vidović (Kos-K 2) 30/8, Šimon (PB 2) 26/7, S. Škoda (Kos-K 2) 26/13, N. Mikac (Mih 2) 20/11, K. Kovačić (Kat) 24/15, Koprivec (PB) 16/13, F. Radmanić (Kos-K 2) 10/11, Čeh (ČK 1) 18/21, V. Rapaić (Kat) 18/21, J. Repalust (HE-DRA 1) 16/31, I. Mikac (Mih 2) 15/20, Megla (PB) 9/12, B. Lipić (HE-DRA 1) 16/22, Maja Trupković (Z-Š 2) 8/12, T. Repalust (HE-DRA 1) 15/24, F. Panić (MSTC 2) 9/15, Godina (MSTC) 14/24, Lovrek (MSTC (11/21), Lajtman (ČK 1) 13/25, Šantek (Kat) 11/28, Bel (Lop 1) 11/28….


 

12.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan)  –  KATEX (Čakovec)  6:4

Bujan – Šantek 3:0, N. Mikac – K. Kovačić 0:3, I. Mikac – V. Rapaić 0:3, Marušić/N. Mikac – K. Kovačić/V. Rapaić 0:3, N. Mikac – Šantek 3:1, Bujan – V. Rapaić 3:0, I. Mikac – K. Kovačić 0:3, N. Mikac – V. Rapaić 3:1, Marušić – Šantek 3:1, Bujan – K. Kovačić 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec) 7:3

Barić – T. Repalust 3:0, Jurinec – J. Repalust 0:3, Z. Vidović – B. Lipić 3:0, Jurinec/Maja Trupković – J. Repalust/T. Repalust 3:1, Jurinec – T. Repalust 1:3, Barić – B. Lipić 2:3, Vidović – J. Repalust 3:0, Jurinec – B. Lipić 3:1, Vidović – T. Repalust 3:0, Barić – J. Repalust 3:2.

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba) 0:10

Damir Ivanuša – S. Škoda 2:3, Bel – F. Radmanić 0:3, Šoltić – Vidović 1:3, Bel/Ivanuša – F. Radmanić/S. Škoda 1:3, Bel – S. Škoda 1:3, Ivanuša – Vidović 0:3, Šoltić – F. Radmanić 0:3, Bel – Vidović 0:3, Šoltić – S. Škoda 2:3, Ivanuša – F. Radmanić 0:3. 

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  3:7

Paula Markati – Čeh 3.1, J. Markati – Lajtman 0:3, Smolek – M. Peras 0:3, J. Markati/P. Markati – Čeh/Lajtman 1:3, J. Markati – Čeh 0:3, P. Markati – Peras 3:0, Smolek – Lajtman 0:3, J. Markati – Peras 1:3, Smolek – Čeh 0:3, P. Markati – Lajtman 3:0.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  odgođeno

 

Odg. utakmica 11. kola:

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec)  7:3

Pan ić – Šoltić 3:1, Lovrek – Damir Ivanuša 0:3, Godina – Bel 3:2, Lovrek/Panić – Bel/Šoltić 3:0, Lovrek – Šoltić 2:3, Panić – Bel 3:2, Godina – Ivanuša 3:0, D. Kučević – Bel 0:3, Godina – Šoltić 3:1, Panić – Ivanuša 3:1.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 12 10 2 0 82:38 22
2. ZEN-Šenkovec 2 12 10 0 2 86:34 20
3. Putjane Brid 11 9 1 1 78:32 19
4. Kos-Kotoriba 2 12 8 2 2 79:41 18
5. Hodošan 1 12 5 0 7 52:68 10
6. MSTC Čakovec 2 11 4 0 7 38:72  8
7. Katex 12 3 1 8 53:67  7
8. Čakovec 1 12 3 1 8 50:70  7
9. HE-DRA 1 12 3 0 9 47:73  6
10. Lopatinec 1 12 0 1 11 25:95  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 33/0, Preksavec (PB) 26/2, Barić (Z-Š 2) 32/3, Paula Markati (Hod 1) 25/5, S. Vidović (Kos-K 2) 28/7, Jurinec (Z-Š 2) 27/7, Šimon (PB 2) 20/7, S. Škoda (Kos-K 2) 25/11, N. Mikac (Mih 2) 20/11, K. Kovačić (Kat) 22/14, Z. Vidović (Z-Š 2) 11/8, Koprivec (PB) 14/11, Legin (Kos-K 2) 10/9, Megla (PB) 9/10, Čeh (ČK 1) 17/19, J. Repalust (HE-DRA 1) 16/20, B. Lipić (HE-DRA 1) 15/21, I. Mikac (Mih 2) 13/19, Lovrek (MSTC 2) 10/16….


 

11.KOLO

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) 4:6

Čeh – Marušić 3:1, Lajtman – I. Mikac 0:3, Mutvar – Bujan 0:3, Čeh/Lajtman – Bujan/Marušić 1:3, Lajtman – Marušić 3:1, Čeh – Bujan 0:3, Mutvar – I. Mikac 3:2, Lajtman – Bujan 0:3, Mutvar – N. Mikac 0:3, Čeh – I. Mikac 3:0.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  7:3

Vidović – J. Markati 3:0, S. Škoda – Smolek 3:0, F. Radmanić – Paula Markati 2:3, Radmanić/Škoda – J. Markati/P. Markati 3:1, Škoda – J. Markati 3:2, Vidović – P. Markati 0:3, Radmanić – Smolek 3:0, Škoda – P. Markati 0:3, Radmanić – J. Markati 3:0, Vidović – Smolek 3:0.

 HE-DRA 1 (Draškovec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec) 4:6 

Repalust – Preksavec 0:3, B. Lipić – Megla 3:0, J. Repalust – Koprivec 1:3, B. Lipić/J. Repalust – Koprivec/Preksavec 0:3, B. Lipić – Preksavec 0:3, T. Repalust – Koprivec 2:3, J. Repalust – Megla 3:2, B. Lipić – Koprivec 3:1, J. Repalust – Preksavec 0:3, T. Repalust – Megla 3:1.

KATEX (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  4:6

Rapaić – Maja Trupković 3:2, K. Kovačić – Barić 0:3, Šantek – Jurinec 0:3, K. Kovačić/V. Rapaić – Jurinec/Trupković 0:3, K. Kovačić – Trupković 3:0, Rapaić – Jurinec 0:3, Šantek – Barić 0:3, K. Kovačić – Jurinec 3:2, Šantek – Krnjoul 3:2, Rapaić – Barić 0:3.

 

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec) odgođeno


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 11 9 2 0 76:34 20
2. Putjane Brid 11 9 1 1 78:32 19
3. ZEN-Šenkovec 2 11 9 0 2 79:31 18
4. Kos-Kotoriba 2 11 7 2 2 69:41 16
5. Hodošan 1 11 5 0 6 49:61 10
6. Katex 11 3 1 7 49:61  7
7. HE-DRA 1 11 3 0 8 44:66  6
8. MSTC Čakovec 2 10 3 0 7 31:69  6
9. Čakovec 1 11 2 1 8 43:67  5
10. Lopatinec 1 10 0 1 9 22:78  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2)  30/0, Barić (Z-Š 2) 30/2, Preksavec (PB) 26/2, Jurinec (Z-Š 2) 26/5, P. Markati (Hod 1) 22/5, S. Vidović (Kos-K 2) 25/7, Šimon (PB) 20/7, Ajdarpašić (ČK 1) 13/5, S. Škoda (Kos-K 2) 22/11, N. Mikac (Mih 2) 18/10, K. Kovačić (Kat) 20/13, Koprivec (PB) 14/11, Legin (Kos-K 2) 10/9, Megla (PB) 9/10, Čeh (ČK 1) 15/18, J. Repalust (HE-DRA 1) 15/18, I. Mikac (Mih 2) 13/17, B. Lipić (HE-DRA 1) 14/19, V. Rapaić (Kat) 14/19, Lovrek (MSTC 2) 10/14, T. Repalust (HE-DRA 1) 12/21….


 

10.KOLO

MIHOVLJAN 2 (Mihovljan) – ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec) 6:4

Bujan – Vidović 3:0, I. Mikac – Jurinec 0:3, N. Mikac – Barić 0:3, Bujan/N. Mikac –Barić/Jurinec 3:0, I. Mikac – Vidović 3:2, Bujan – Barić 3:0, N. Mikac – Jurinec 0:3, I. Mikac –Barić 0:3, N. Mikac – Vidović 3:0, Bujan – Jurtinec 3:0.

PUTJANE BRID (Čakovec) – KATEX (Čakovec) 8:2

Koprivec – V. Rapaić 3:2, Preksavec – Šantek 3:0, Šimon – K. Kovačić 2:3,Preksavec/Šimon – K. Kovačić/V. Rapaić 3:2, Preksavec – V. Rapaić 3:0, Koprive4c – K.Kovačić 1:3, Šimon – Šantek 3:0, Preksavec – K. Kovačić 3:2, Šimon – V. Rapaić 3:0,Koprivec – Šantek 3:2.

LOPATINEC 1 (Lopatinec) – HE-DRA 1 (Draškovec) 4:6

Šoltić – J. Repalust 3:0, Damir Ivanuša – T. Repalust 3:2, Bel – B. Lipić 1:3, Bel/Šoltić – B.Lipić/T. Repalust 0:3, Ivanuša – J. Repalust 0:3, Šoltić – B. Lipić 0:3, Bel – T. Repalust 3:0,Ivanuša – B. Lipić 0:3, Bel – J. Repalust 3:2, Šoltić – T. Repalust 1:3.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec) – HODOŠAN 1 (Hodošan) 6:4

Godina – J. Markati 3:1, S. Kučević – Smolek 3:0, Lovrek – Paula Markaati 0:3,Godina/Lovrek – J. Markati/P. Markati 2:3, S. Kučević – J. Markati 3:0, Godina – P. Markati0:3, Lovrek – Smolek 3:0, S. Kučević – P. Markati 2:3, Lovrek – J. Markati 3:0, Godina –Smolek 3:0.

ČAKOVEC 1 (Čakovec) – KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba) 0:10

Čeh – Vidović 1:3, Lajtman – S. Škoda 1:3, M. Peras – Legin 1:3, Čeh/Lajtman –Škoda/Vidović 0:3, Lajtman – Vidović 0:3, Čeh – Legin 2:3, Peras – Škoda 0:3, Lajtman –Legin 1:3, Peras – Vidović 0:3, Čeh – Škoda 0:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 2 10 8 2 0 70:30 18
2. Putjane Brid 10 8 1 1 72:28 17
3. ZEN-Šenkovec 2 10 8 0 2 73:27 16
4. Kos-Kotoriba 2 10 6 2 2 62:38 14
5. Hodošan 1 10 5 0 5 46:54 10
6. Katex 10 3 1 6 45:55  7
7. HE-DRA 1 10 3 0 7 40:60  6
8. MSTC Čakovec 2 10 3 0 7 31:69  6
9. Čakovec 1 10 2 1 7 39:61  5
10. Lopatinec 1 10 0 1 9 22:78  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 27/0, Barić (Z-Š 2) 27/2, Preksavec (PB) 23/2, Jurinec (Z-Š 2) 24/4, S. Vidović (Kos-K 2) 23/6, P. Markati (Hod 1) 19/5,Šimon (PB) 20/7, Ajdarpašić (ČK 1) 13/5, S. Škoda (Kos-K 2) 20/10, N. Mikac (Mih 2)17/10, K. Kovačić (Kat) 18/12, Megla (PB) 9/7, Koprivec (PB) 12/10, Legin (Kos-K 2)10/9….


 

9.KOLO

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) 5:5

Vidović – N. Mikac 3:2, Legin – Bujan 0:3, S. Škoda – I. Mikac 3:2, F. Radmanić/Škoda –
Bujan/N. Mikac 1:3, Legin – N. Mikac 1:3, Vidović – I. Mikac 3:0, Škoda – Bujan 0:3, Legin – I. Mikac 0:3, Škoda – N. Mikac 3:2, F. Radmanić – Bujan 0:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  4:6

Čeh – Lovrek 0:3, Lajtman – Panić 3:0, M. Peras – Godina 0:3, Čeh/Lajtman – Lovrek/Panić 0:3, Lajtman – Lovrek 0:3, Čeh – Godina 3:0, Peras – Panić 1:3, Lajtman – D. Kučević 3:0, Peras – Lovrek 0:3, Čeh – Panić 3:0.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  7:3

Suhodolčan – J. Repalust 3:0, Paula Markati – T. Repalust 3:0, J. Markati – B. Lipić 0:3, P.
Markati/Suhodolčan – B. Lipić/T. Repalust 3:1, P. Markati – J. Repalust 3:0, Suhodolčan – B.Lipić 3:0, J. Markati – T. Repalust 0:3, P. Markati – B. Lipić 3:1, J. Markati – J. Repalust 0:3, Suhodolčan – T. Repalust 3:1.

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  KATEX (Čakovec)  1:9

Bel – K. Kovačić 1:3, Šoltić – Šantek 1:3, Damir Ivanuša – V. Rapaić 2:3, Bel/Šoltić – K.
Kovačić/V. Rapaić 1:3, Šoltić – K. Kovačić 1:3, Bel – V. Rapaić 0:3, Ivanuša – Šantek 0:3,
Šoltić – Rapaić 0:3, Ivanuša – K. Kovačić 0:3, Bel – Šantek 3:2.

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec) 4:6

Koprivec – bnarić 1:3, Šimon – Jurinec 1:3, Preksavec – Vidović 3:1, Preksavec/Šimon –
Barić/Jurinec 3:1, Šimon – Barić 2:3, Koprivec – Vidović 3:1, Prteksavec – Jurinec 3:0,
Šimon – Vidović 2:3, Preksavec – Barić 2:3, Koprivec – Jurinec 0:3.   

Odgođena utakmica 8. kola:

KATEX (Čakovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  2:8

V. Rapaić – Suhodolčan 1:3, K. Kovačić – Paula Markati 3:2, Šantek . Gredelj 1:3, K.
Kovačić/V. Rapaić – Gredelj/P. Markati 2:3, K. Kovačić – Suhodolčan 0:3, V. Rapaić –
Gredelj 1:3, Šantek – P. Markati 0:3, K. Kovačić – Gredelj 3:1, Šantek – Suhodolčan 0:3, V. Rapaić – P. Markati 0:3.


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 2                 9   8  0  1   69:21   16

  2. Mihovljan 2                        9   7  2  0   64:26   16

  3. Putjane Brid                       9   7  1  1   64:26   15

  4. Kos-Kotoriba 2                   9   5  2  2   52:38   12

  5. Hodošan 1                         9   5  0  4   42:48   10

  6. Katex                                9   3  1  5   43:47    7

  7. Čakovec 1                         9   2  1  6   39:51    5

  8. HE-DRA 1                          9   2  0  7   34:56    4

  9. MSTC Čakovec 2                9   2  0  7   25:65    4

10. Lopatinec 1                       9   0  1  8   18:72    1 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2)  24/0, Suhodolčan (Hod 1) 15/0,
Barić (Z-Š 2) 25/1, Preksavec (PB) 20/2, Jurinec (Z-Š 2) 22/3, S. Vidović (Kos-K 2)
20/6, P. Markati (Hod 1) 16/5, Šimon (PB) 18/6, Ajdarpašić (ČK 1) 13/5, N. Mikac
(Mih 2) 16/8, S. Škoda (Kos-K 2) 17/10, K. Kovačić (Kat) 16/11….


 

8.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) –  PUTJANE BRID (Čakovec)  5:5

Bujan – Koprivec 3:0, I. Mikac – Preksavec 1:3, N. Mikac – Šimon 0:3, Bujan/I. Mikac –
Preksavec/Šimon 0:3, I. Mikac – Megla 3:0, Bujan – Šimon 3:0, N. Mikac – Preksavec 0:3, I.Mikac – Šimon 0:3, N. Mikac – Megla 3:0, Bujan – Preksavec 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec) 10:0

Barić – Damir Ivanuša 3:0, Jurinec – Šoltić 3:0, Vidović – Bel 3:2, Jurinec/Trupković –
Bel/Šoltić 3:1, Jurinec – Ivanuša 3:0, Barić – Bel 3:0, Vidović – Šoltić 3:2, Jurinec – Bel 3:1, Vidović – Ivanuša 3:0, Trupković – Šoltić 3:1.  

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  3:7

T. Repalust – Lajtman 0:3, J. Repalust – Čeh 0:3, B. Lipić – M. Peras 3:1, B. Lipić/J.
Repalust – Čeh/Lajtman 2:3, J. Repalust – Lajtman 3:0, T. Repalust – Peras 3:2, B. Lipić –
Čeh 1:3, J. Repalust – Peras 2:3, B. Lipić – Lajtman 1:3, T. Repalust – Čeh 0:3.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  2:8

Panić – Vidović 1:3, S. Kučević – S. Škoda 3:1, Godina – Legin 1:3, Godina/Panić – F.
Radmanić/Škoda 2:3, S. Kučević – Vidović 2:3, Panić – Legin 2:3, Godina – Škoda 1:3, S.
Kučević – Legin 3:1, Godina – Vidović 0:3, Panić – Škoda 2:3.

KATEX (Čakovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  odgođeno


 

TABLICA

 

  1. Putjane Brid                      8   7  1  0   60:20   15

  2. Mihovljan 2                       8   7  1  0   59:21   15

  3. ZEN-Šenkovec 2                8   7  0  1   63:17   14

  4. Kos-Kotoriba 2                   8  5  1  2   47:33   11

  5. Hodošan 1                         7  3  0  4   27:43    6

  6. Katex                                7  2  1  4   32:38    5

  7. Čakovec 1                         8  2  1  5   35:45    5

  8. HE-DRA 1                          8  2  0  6   31:49    4

  9. MSTC Čakovec2                 8  1  0  7   19:61    2

10. Lopatinec 1                        8  0  1  7   17:63    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2)  21/0, Barić (Z-Š 2) 22/1, Preksavec
(PB) 18/1, Jurinec (Z-Š 2) 20/2, Šimon (PB) 18/3, S. Vidović (Kos-K 2) 18/6, P.
Markati (Hod 1) 11/4, Ajdarpašić (ČK 1) 13/5, N. Mikac (Mih 2) 15/6, S. Škoda (Kos-K
2) 15/9….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: Kos-Kotoriba 2 – Mihovljan 2, Čakovec 1 –
MSTC Čakovec 2, Hodošan 1 – HE-DRA 1, Lopatinec 1 – Katex, Putjane Brid –
ZEN-Šenkovec 2.


 

7.KOLO

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) 2:8

D. Kučević – Bujan 0:3, Lovrek – I. Mikac 3:0, Godina – N. Mikac 3:1, Godina/Lovrek –
Bujan/N. Mikac 2:3, Lovrek – Bujan 0:3, D. Kučević – N. Mikac 0:3, Godina – I. Mikac 0:3,
Lovrek – N. Mikac 0:3, Godina – Bujan 1:3, D. Kučević – I. Mikac 0:3.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  7:3

F. Radmanić – J. Repalust 1:3, S. Škoda – T. Repalust 3:0, Vidović – B. Lipić 3:0,
Škoda/Vidović – J. Repalust/T. Repalust 3:0, Škoda – J. Repalust 0:3, F. Radmanić – B.
Lipić 3:2, Vidović – T. Repalust 3:0, Škoda – B. Lipić 3:1, Vidović – J. Repalust 3:1, F.
Radmanić – T. Repalust 1:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  KATEX (Čakovec)  6:4

Ajdarpašić – K. Kovačić 3:0, Čeh – Šantek 3:1, Lajtman – V. Rapaić 0:3, Ajdarpašić/Čeh – K.Kovačić/V. Rapaić 3:2, Čeh – K. Kovačić 1:3, Ajdarpašić – V. Rapaić 3:0, Lajtman – Šantek 3:1, Čeh – V. Rapaić 1:3, Lajtman – K. Kovačić 1:3, Ajdarpašić – Šantek 3:1.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  2:8

P. Markati – Jurinec 3:1, J. Markati – Vidović 0:3, Gredelj – Barić 0:3, J. Markati/P. Markati – Jurinec/Maja Trupković 0:3, J. Markati – Trupković 0:3, P. Markati – Barić 1:3, Gredelj –
Vidović 0:3, J. Markati – Barić 0:3, Gredelj – Trupković 0:3, P. Markati – Vidović 3:0.

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  0:10

Damir Ivanuša – Megla 0:3, Bel – Koprivec 0:3, Šoltić – Šimon 2:3, Bel/Šoltić –
Koprivec/Megla 0:3, Bel – Megla 2:3, Ivanuša – Šimon 1:3, Šoltić – Koprivec 2:3, Bel –
Šimon 2:3, Šoltić – Mwegla 0:3, Ivanuša – Koprivec 2:3.

Odgođena utakmica 6. kola:

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  9:1

Megla – J. Markati 3:0, Preksavec – P. Markati 3:2, Šimon – Smolek 3:0, Koprivec/Megla – J. Markati/P. Markati 3:0, Preksavec – J. Markati 3:0, Megla – Smolek 3:0, Šimon – P. Markati 3:2, Preksavec – Smolek 3:0, Šimon – J. Markati 3:0, Koprivec – P. Markati 1:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane Brid                    7   7  0  0   55:15   14

  2. Mihovljan 2                     7   7  0  0   54:16   14

  3. ZEN-Šenkovec 2              7   6  0  1   53:17   12

  4. Kos-Kotoriba 2                7   4  1  2   39:31     9

  5. Hodošan 1                      7   3  0  4   27:43     6

  6. Katex                             7   2  1  4   32:38     5

  7. HE-DRA 1                       7   2  0  5   28:42     4

  8. Čakovec 1                      7   1  1  5   28:42     3

  9. MSTC Čakovec 2             7   1  0  6   17:53     2

10. Lopatinec 1                    7    0  1  6   17:53     1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 18/0, Preksavec (PB) 16/0, Barić (Z-Š 2)
20/1, Jurinec (Z-Š 2) 17/2, Šimon (PB) 16/2, N. Mikac (Mih 2) 14/4, Paula Markati (Hod 1)
11/4, Ajdarpašić (PB) 13/5, S. Vidović (Kos-K 2) 15/6….

Parovi 8. kola, subota 12. prosinca: Mihovljan 2 – Putjane Brid, ZEN-Šenkovec 2 – Lopatinec 1, Katex – Hodošan 1, HE-DRA 1 – Čakovec 1, MSTC Čakovec 2 – Kos-Kotoriba 2.


 

6.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) –  LOPATINEC 1 (Lopatinec)  8:2

Bujan – Bel 3:0, I. Mikac – Dam. Ivanuša 3:2, N. Mikac – Šoltić 3:0, Bujan/I. Mikac – Bel/
Šoltić 3:1, I. Mikac – Bel 1:3, Bujan – Šoltić 3:0, N. Mikac – Ivanuša 3:2, I. Mikac – Šoltić 2:3, N. Mikac – Bel 3:0, Bujan – Ivanuša 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec) – ČAKOVEC 1 (Čakovec)  9:1

Jurinec – Lajtman 3:0, Barić – Ajdarpašić 3:2, Vidović – Čeh 3:1, Jurinec/Maja Trupković –
Čeh/Peras 3:1, Barić – Lajtman 3:1, Jurinec – Čeh 3:2, Vidović – Ajdarpašić 1:3, Barić – Čeh 3:0, Trupković – Lajtman 3:1, Jurinec – Ajdarpašić 3:1.

KATEX (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  5:5

Šantek – Legin 3:2, K. Kovačić – Škoda 1:3, V. Rapaić – Vidović 1:3, K. Kovačić/V. Rapaić –
Škoda/Vidović 3:2, K. Kovačić – Legin 3:1, Šantek –Vidović 0:3, V. Rapaić – Škoda 1:3, K.
Kovačić – Vidović 3:1, V. Rapaić – Legin 1:3, Šantek – Škoda 3:2.

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  10:0

T. Repalust – D. Kučević 3:0, J. Repalust – Godina 3:0, B. Lipić – Lovrek 3:2, J. Repalust/T.
Repalust – Godina/Lovrek 3:1, J. Repalust – D. Kučević 3:0, T. Repalust – Lovrek 3:1, B.
Lipić – Godina 3:1, J. Repalust – Lovrek 3:0, B. Lipić – D. Kučević 3:0, T. Repalust – Godina 3:0.

 PUTJANE BRID (Čakovec)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  odgođeno


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 2               6    6  0  0    46:14   12

  2. ZEN-Šenkovec 2        6    5  0  1    45:15   10

  3. Putjane Brid              5    5  0  0    36:14   10

  4. Kos-Kotoriba 2          6    3  1  2    32:28     7

  5. Hodošan 1                5    3  0  2    24:26     6

  6. Katex                       6    2  1  3    28:32     5

  7. HE-DRA 1                 6    2  0  4    25:35     4

  8. MSTC Čakovec 2       6    1  0  5    15:45     2

  9. Čakovec 1                6    0  1  5    22:38     1

10. Lopatinec 1              6    0  1  5    17:43     1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 15/0, Preksavec (PB) 13/0, Jurinec (Z-Š
2) 17/1, Barić (Z-Š 2) 17/1, Šimon (PB) 10/2, N. Mikac (Mih 2) 12/3, S. Vidović (Kos-K 2)
12/6, Ajdarpašić (ČK 1) 10/5, S. Škoda (Kos-K 2) 11/7….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: MSTC Čakovec 2 – Mihovljan 2, Kos-Kotoriba 2 – HE-
DRA 1, Čakovec 1 – Katex, Hodošan 1 – ZEN-Šenkovec 2, Lopatinec 1 – Putjane Brid.


 

5.KOLO

HE-DRA 1 (Draškovec)  –  MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) 1:9

J. Repalust – Bujan 1:3, T. Repalust – I. Mikac 1:3, B. Lipić – N. Mikac 1:3, J. Repalust/T.
Repalust – Bujan/I. Mikac 0:3, T. Repalust – Bujan 0:3, J. Repalust – N. Mikac 1:3, B. Lipić – I. Mikac 1:3, T. Repalust – N. Mikac 1:3, B. Lipić – Bujan 0:3, J. Repalust – I. Mikac 3:0.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  KATEX (Čakovec)  2:8

D. Kučević – K. Kovačić 0:3, Lovrek – V. Rapaić 2:3, Godina – Šantek 3:1, Godina/Lovrek –
K. Kovačić/V. Rapaić 0:3, Lovrek – K. Kovačić 0:3, D. Kučević – Šantek 0:3, Godina – V.
Rapaić 0:3, Lovrek – Šantek 0:3, Gopdina – K. Kovačić 3:1, D. Kučević – V. Rapaić 0:3.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  2:8

S. Škoda – Barić 1:3, S. Vidović – Jurinec 0:3, Legin – Z. Vidović 2:3, F. Radmanić/Škoda –
Jurinec/Maja Trupković 1:3, S. Vidović – Barić 2:3, Škoda – Z. Vidović 3:2, F. Radmanić –
Jurinec 1:3, S. Vidović – Trupković 3:0, F. Radmanić – Barić 0:3, Škoda – Jurinec 1:3.

ČAKOVEC 1 (Čakovec)  –  PUTJANE BRID (Čakovec)  4:6

Lajtman – Koprivec 3:1, Čeh – Megla 3:2, Ajdarpašić – Preksavec 0:3, Ajdarpašić/Čeh –
Megla/Preksavec 2:3, Čeh – Koprivec 3:1, Lajtman – Preksavec 0:3, Ajdarpašić – Megla 3:0, Čeh – Preksavec 0:3, Ajdarpašić – Koprivec 2:3, Lajtman – Megla 2:3.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  LOPATINEC 1 (Lopatinec)  7:3

Paula Markati – Bel 3:0, Suhodolčan – Dam. Ivanuša 3:0, J. Markati – Šoltić 0:3, P.
Markati/Suhodolčan – Bel/Šoltić 3:1, Suhodolčan – Bel 3:0, P. Markati – Šoltić 3:0, J. Markati – Ivanuša 0:3, Suhodolčan – Šoltić 3:0, J. Markati – Bel 0:3, P. Markati – Ivanuša 3:1.

Odgođena utakmica 4. kola:

MIHOVLJAN 2 (Mihovljan)  –  HODOŠAN 1 (Hodošan)  10:0

Bujan – J. Markati 3:0, N. Mikac – Gredelj 3:0, I. Mikac – Grantverger 3:1, Bujan/I. Mikac – Gredeljh/J. Markati 3:0, N. Mikac – J. Markati 3:0, Bujan – Grantverger 3:0, I. Mikac – Gredelj 3:0, N. Mikac – Grantverger 3:1, I. Mikac – J. Markati 3:0, Bujan – Gredelj 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 2                5   5  0  0    38:12    10

  2. Putjane Brid               5   5  0  0    36:14    10

  3. ZEN-Šenkovec 2         5   4  0  1    36:14     8

  4. Kos-Kotoriba 2           5   3  0  2     27:23    6

  5. Hodošan 1                 5   3  0  2     24:26    6

  6. Katex                        5   2  0  3     23:27    4

  7. MSTC Čakovec 2        5   1  0  4     15:35    2

  8. HE-DRA 1                  5   1  0  4     15:35    2

  9. Čakovec 1                  5   0  1  4     21:29    1

10. Lopatinec 1                5   0  1  4     15:35    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Boris Preksavec (PB) 13/0, Bujan (Mih 2) 12/0, Suhodolčan
(Hod 1) 9/0, Jurinec (Z-Š 2) 14/1, Barić (Z-Š 2) 14/1, Paula Markati (Hod 1) 8/1, Šimon (PB) 10/2, Ajdarpašić (ČK 1) 9/3, N. Mikac (Mih 2) 9/3, S. Vidović (Kos-K 2) 10/5….

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: Mihovljan 2 – Lopatinec 1, Putjane Brid – Hodošan 1, ZEN-Šenkovec 2 – Čakovec 1, Katex – Kos-Kotoriba 2, HE-DRA 1 – MSTC Čakovec 2.


 

4.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) –  HODOŠAN 1 (Hodošan) odgođeno

 

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  5:5

Šoltić – Čeh 1:3, Bel – Ajdarpašić 1:3, Dam. Ivanuša – Lajtman 3:1, Bel/Šoltić – Ajdarpašić/Lajtman 3:0, Bel – Čeh 1:3, Šoltić – Lajtman 3:0, Ivanuša – Ajdarpašić 0:3, Bel – M.Peras 3:1, Ivanuša – Čeh 3:1, Šoltić – Ajdarpašić 0:3

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  6:4

Megla – F. Radmanić 3:2, Preksavec – Vidović 3:0, Šimon – S. Škoda 3:0, Preksavec/Šimon – F. Radmanić/S. Škoda 1:3, Preksavec – F. Radmanić 3:0, Megla – Škoda 2:3, Šimon – Vidović 3:1, Preksavec – Škoda 3:0, Šimon – F. Radmanić 1:3, Koprivec – Vidović 2:3.

MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  1:9  

Panić – Barić 0:3, D. Kučević – Maja Trupković 0:3, Godina – Jurinec 1:3, Godina/Panić –
Jurinec/Pavleković 0:3, D. Kučević – Barić 0:3, Panić – Jurinec 0:3, Godina – Trupković 2:3, D. Kučević – Jurinec 0:3, Godina – Barić 1:3, Panić – Trupković 3:2.

KATEX  (Čakovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  7:3

V. Rapaić – J. Repalust 3:2, K. Kovačić – B. Lipić 3:1, Šantek – T. Repalust 3:2, K.
Kovačić/V. Rapaić – J. Repalust/T. Repalust 3:0, K. Kovačić – J. Repalust 3:0, V. Rapaić –
T. Repalust 3:0, Šantek – B. Lipić 2:3, K. Kovačić – T. Repalust 3:0, Šantek – J. Repalust
1:3, V. Rapaić – B. Lipić 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane Brid                   4   4  0  0   30:10    8

  2. ZEN-Šenkovec 2             4   3  0  1   28:12    6

  3. Kos-Kotoriba 2                4   3  0  1   25:15    6

  4. Mihovljan 2                     3   3  0  0   19:11    6

  5. Hodošan 1                      3   2  0  1   17:13    4

  6. Katex                             4   1  0  3   15:25    2

  7. HE-DRA 1                       4   1  0  3   14:26    2

  8. MSTC Čakovec 2             4   1   0  3   13:27    2

  9. Čakovec 1                      4   0   1  3   17:23    1

10. Lopatinec 1                    4   0   1  3   12:28    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Preksavec (PB) 10/0, Jurinec (Z-Š 2) 11/1, Ajdarpašić (ČK 1)
8/1, Šimon (PB) 10/2, S. Vidović (Kos-K 2) 9/3, S. Škoda (Kos-K 2) 8/4, Koprivec (PB) 5/3….

Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: HE-DRA 1 – Mihovljan 2, MSTC Čakovec 2 – Katex,
Kos-Kotoriba 2 – ZEN-Šenkovec 2, Čakovec 1 – Putjane Brid, Hodošan 1 – Lopatinec 1.


 

3.KOLO

KATEX (Čakovec) – MIHOVLJAN 2 (Mihovljan) 3:7

Rapaić – Bujan 0:3, K. Kovačić – N. Mikac 3:1, Šantek – I. Mikac 3:0, K. Kovačić/V. Rapaić – Bujan/I. Mikac 1:3, K. Kovačić – Bujan 0:3, V. Rapaić – I. Mikac 3:2, Šantek – N. Mikac 1:3, K. Kovačić – I. Mikac 1:3, Šantek – Bujan 1:3, V. Rapaić – N. Mikac 2:3.

HE-DRA 1 (Draškovec) – ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec) 2:8

Repalust – Jurinec 0:3, T. Repalust – Barić 0:3, B. Lipić – Maja Trupković 2:3, J. Repalust/ T. Repalust – Jurinec/Trupković 0:3, T. Repalust – Jurinec 1:3, J. Repalust – Trupković 3:1, B. Lipić – Barić 0:3, T. Repalust – Trupković 3:0, Lipić – Jurinec 0:3, J. Repalust – Barić 2:3.

PUTJANE BRID (Čakovec) – MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec) 7:3

Preksavec – Lovrek 3:0, Megla – Godina 1:3, Šimon – Jambor 0:3, Preksavec/Šimon – Godina/Lovrek 3:1, Megla – Lovrek 3:1, Preksavec – Jambor 3:2, Šimon – Godina 3:1, Koprivec – Jambor 0:3, Šimon – Lovrek 3:2, Preksavec – Godina 3:0.

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba) – LOPATINEC 1 (Lopatinec) 9:1

Legin – Damir Ivanuša 3:1, S. Škoda – Šoltić 3:0, Vidović – Bel 3:1, F. Radmanić/Škoda – Bel/Šoltić 2:3, Škoda – Ivanuša 3:0, Legin – Bel 3:0, Vidović – Šoltić 3:0, Škoda – Bel 3:0, Vidović – Ivanuša 3:0, F. Radmanić – Šoltić 3:2.

ČAKOVEC 1 (Čakovec) – HODOŠAN 1 (Hodošan) 4:6

Čeh – J. Markati 3:0, Lajtman – Suhodolčan 0:3, M. Peras – Gredelj 0:3, Čeh/Lajtman – Gredelj/Suhodolčan 2:3, Lajtman – J. Markati 3:0, Čeh – Gredelj 2:3, Peras – Suhodolčan 0:3, Lajtman – Gredelj 3:2, Peras – J. Markati 3:0, Čeh – Suhodolčan 2:3.

 

TABLICA

1. Putjane Brid 3 3 0 0 24: 6 6
2. Kos-Kotoriba 2 3 3 0 0 21: 9 6
3. Mihovljan 2 3 3 0 0 19:11 6
4. ZEN-Šenkovec 2 3 2 0 1 19:11 4
5. Hodošan 1 3 2 0 1 17:13 4
6. MSTC Čakovec 2 3 1 0 2 12:18 2
7. HE-DRA 1 3 1 0 2 11:19 2
8. Čakovec 1 3 0 0 3 12:18 0
9. Katex 3 0 0 3 8:22 0
10. Lopatinec 1 3 0 0 3 7:23 0

 

Najuspješniji igrači/igračice:

Preksavec (PB) 7/0, Suhodolčan (Hod 1) 6/0, Bujan (Mih 2) 6/0, S. Vidović (Kos-K 2) 8/1, Šimon (PB) 8/1, Jurinec (Z-Š 2) 8/1, Barić (Z-Š 2) 8/1….

 

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: Mihovljan 2 – Hodošn 1, Lopatinec 1 – Čakovec 1, Putjane Brid – Kos-Kotoriba 2, ZEN-Šenkovec 2 – MSTC Čakovec 2, Katex – HE-DRA 1.


 

2.KOLO

MIHOVLJAN 2  (Mihovljan) –  ČAKOVEC 1 (Čakovec)  6:4

Sara Mikac – Čeh 3:1, I. Mikac – Ajdarpašić 2:3, Podkrajac – Lajtman 3:0, Bujan/I. Mikac – Čeh/Lajtman 3:0, I. Mikac – Čeh 2:3, S. Mikac – Lajtman 3:0, Podkrajac – Ajdarpašić 2:3,  Mikac – Lajtman 3:2, Podkrajac – Čeh 3:2, S. Mikac – Ajdarpašić 2:3.

HODOŠAN 1 (Hodošan)  –  KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba)  4:6

Gredelj – Legin 3:1, Paula Markati – Vidović 1:3, J. Markati – S. Škoda 0:3, Gredelj/P.
Markati – Škoda/Vidović 2:3, P. Markati – Legin 3:0, Gredelj – Škoda 0:3, J. Markati –
Vidović 0:3, P. Markati – Škoda 3:1, J. Markati – Legin 0:3, Gredelj – Vidović 3:2.

LOPATINEC  1 (Lopatinec)  – MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec)  4:6

Damir Ivanuša – Godina 3:0, Bel – Lovrek 0:3, Šoltić – Panić 2:3, Bel/Ivanuša –
Godina/Lovrek 1:3, Bel – Godina 3:0, Ivanuša – Panić 3:1, Šoltić – Lovrek 1:3, Bel – Panić
1:3, Šoltić – Godina 3:1, Ivanuša – Lovrek 2:3.

PUTJANE BRID (Čakovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  9:1

Šimon – J. Repalust 3:0, Koprivec – B. Lipić 3:1, Megla – T. Repalust 2:3, Preksavec/Šimon
– J. Repalust/T. Repalust 3:0, Koprivec – J. Repalust 3:0, Šimon – T. Repalust 3:1, Megla –
B. Lipić 3:0, Koprivec – T. Repalust 3:0, Preksavec – J. Repalust 3:1, Šimon – B. Lipić 3:1.

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec)  –  KATEX (Čakovec)  7:3

Barić – V. Rapaić 3:1, Maja Trupković – K. Kovačić 1:3, Jurinec – Šantek 3:0, Jurinec/
Trupković – K. Kovačić/V. Rapaić 3:1, Trupković – V. Rapaić 0:3, Barić – Šantek 3:0, Jurinec- K. Kovačić 3:2, Trupković – Šantek 1:3, Jurinec – V. Rapaić 3:1, Barić – K. Kovačić 3:0.
 


 

TABLICA

1. Putjane Brid          2    2  0  0    17:3   4

 2. Mihovljan 2           2    2  0  0    12:8   4

 3. Kos-Kotoriba 2      2    2  0  0    12:8   4

 4. Hodošan 1            2    1  0  1    11:9   2

 5. ZEN-Šenkovec 2    2    1  0  1    11:9   2

 6. HE-DRA 1              2   1  0  1     9:11  2

 7. MSTC Čakovec 2     2   1  0  1     9:11  2

 8. Čakovec 1              2   0  0  2     8:12  0

 9. Lopatinec 1            2   0  0  2     6:14  0

10. Katex 2                 2   0  0  2     5:15  0

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Katex – Mihovljan 2, HE-DRA 1 – ZEN-Šenkovec 2,
MSTC Čakovec 2 – Putjane Brid, Kos-Kotoriba 2 – Lopatinec 1, Čakovec 1 – Hodošan 1.


 

1.KOLO

ZEN-ŠENKOVEC 2 (Šenkovec) – MIHOVLJAN 2 (Mihovljan) 4:6

Barić – Bujan 0:3, Maja Trupković – Podkrajac 1:3, Jurinec – N. Mikac 3:2, Barić/Jurinec – Bujan/N. Mikac 2:3, Trupković – Bujan 0:3, Barić – N. Mikac 3:2, Jurinec – Podkrajac 3:1, Trupković – N. Mikac 1:3, Jurinec – Bujan 1:3, Barić – Podkrajac 3:0

KATEX (Čakovec) – PUTJANE BRID (Čakovec) 2:8

Rapaić – Koprivec 3:2, K. Kovačić – Šimon 2:3, Šantek – Preksavec 0:3, K. Kovačić/V. Rapaić – Megla/Preksavec 3:1, K. Kovačić – Koprivec 2:3, V. Rapaić – Preksavec 0:3, Šantek – Šimon 0:3, K. Kovačić – Preksavec 1:3, Šantek – Koprivec 0:3, V. Rapaić – Šimon 1:3

HE-DRA 1 (Draškovec) – LOPATINEC 1 (Lopatinec) 8:2

Repalust – Damir Ivanuša 3:0, T. Repalust – Šoltić 2:3, B. Lipić – Bel 0:3, J. Repalust/T. Repalust – Bel/Šoltić 3:1, T. RepalustIvanuša 3:1, J. Repoalust – Bel 3:1, B. Lipić – Šoltić 3:1, T. Repalust – Bel 3:0, B. Lipić – Ivanuša 3:0, J. Repalust – Šoltić 3:1

HODOŠAN 1 (Hodošan) – MSTC ČAKOVEC 2 (Čakovec) 7:3

Suhodolčan – Godina 3:1, Paula Markati – Lovrek 3:0, J. Markati – Panić 0:3, P. Markati/Suhodolčan – Godina/Lovrek 3:0, P. Markati – Godina 3:0, Suhodolčan – Panić 3:0, J. Markati – Lovrek 1:3, P. Markati – Panić 3:1, J. Markati – Godina 0:3, Suhodolčan – Lovrek 3:0

KOS-KOTORIBA 2 (Kotoriba) – ČAKOVEC 1 (Čakovec) 6:4

Škoda – Čeh 3:2, Legin – Ajdarpašić 1:3, Vidović – Lajtman 3:0, F. Radmanić/S. Škoda – Ajdarpašić/Lajtman 2:3, F. Radmanić – Čeh 2:3, S. Škoda – Lajtman 3:1, Vidović – Ajdarpašić 3:0, F. Radmanić – Lajtman 3:1, Vidović – Čeh 3:2, S. Škoda – Ajdarpašić 0:3


 

TABLICA

1. Putjane Brid 1 1 0 0 8:2 2
2. HE-DRA 1 1 1 0 0 8:2 2
3. Hodošan 1 1 1 0 0 7:3 2
4. Mihovljan 2 1 1 0 0 6:4 2
5. Kos-Kotoriba 2 1 1 0 0 6:4 2
6. ZEN-Šenkovec 2 1 0 0 1 4:6 0
7. Čakovec 1 1 0 0 1 4:6 0
8. MSTC Čakovec 2 1 0 0 1 3:7 0
9. Lopatinec 1 1 0 0 1 2:8 0
10. Katex 1 0 0 1 2:8 0