26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

Liga Mladih 2. i 3. kolo

foto: Zoran Novak i trening mlade ekipe STK Putjane

Nastavlja se “Liga Mladih 2022” sa kompletiranim i odigranim utakmicama drugog i trećeg kola. Kao i u Međimurskim ligama, tako i ovdje nam situacija sa COVID-19 malo stvarala probleme sa odgodama i odigravanjem utakmica, ali uspjeli smo kompletirati prva tri kola. Kako nam rezultati nisu u prvome planu u ovoj premijernoj sezoni “Lige Mladih” te se radujemo prvim natjecateljskim mečevima te igrama najmlađih i početnika koji tek počinju ulaziti u radost igranja stolnog tenisa i skupljanja prvih iskustva kod stajanja ispred stola za stolni tenis. Raduje me i angažman roditelja i trenera kod dogovora i odigravanja utakmica u terminu trening kroz tjedan, te i način u pojedinim susretima da sude i “okreću semafore” najmlađima. Od pojedinih roditelja sam dobio i informacije da su pojedini klinci toliko uzbuđeni za odigravanje meča da i o njemu razgovaraju prije spavanja. Rezultati sljede u nastavku:

A također ligu možete pratiti i O V D J E.

Rezultati:

2. Kolo
Sveta Marija – KOS Kotoriba 7 10:0
Mihovljan 2 – KOS Kotoriba 6 10:0
GSTK Prelog – Mihovljan 1 5:5
Šenkovec 1 – Putjane 1:9
Goričan – Zasadbreg 8:2

3. Kolo

Zasadbreg – Sveta Marija 8:2
Putjane – Goričan 0:10
Mihovljan 1 – Šenkovec 1 10:0
KOS Kotoriba 6 – GSTK Prelog 0:10
KOS Kotoriba 7 – Mihovljan 2 0:10

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan33002736
2Mihovljan 132102465
3GSTK Prelog32102375
4Mihovljan 232012194
5Zasadbreg320120104
6Sveta Marija310213172
7Putjane310211192
8KOS Kotoriba 631028222
9KOS Kotoriba 730032280
10Šenkovec 130031290

Sljedeće 4. kolo:

Sveta Marija – Mihovljan 2
GSTK Prelog – KOS Kotoriba 7
Šenkovec 1 – KOS Kotoriba 6
Goričan – Mihovljan 1
Zasadbreg – Putjane