20.01.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

9.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

9.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Djelomično uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa je odigrano posljednje jesensko 9. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U 24 odigrane utakmice u devetom kolu uspješniji su bili domaćini, koji su bili bolji u 13 utakmica, 4 utakmice su završile neriješeno, dok su u 7 utakmica oba boda odnijeli gosti. Odigrano je i 8 zaostalih utakmica u kojima su ravnopravni domaćini i gosti sa po 4 pobjede. Kako nam ova COVID-19 situacija i dalje stvara probleme, ali sa tendencijom stišavanja,  te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno 5 utakmica. I dalje uz moto „Zdravlje je na prvom mjestu“ voditelj poručuje ekipama da sa razumijevanjem druge ekipe dogovore još 11 zaostalih utakmica. Treća liga je kompletirana, dok je po jedna zaostala utakmica u drugoj, petoj i šestoj ligi, dvije zaostale su u sedmoj ligi, dok prva i četvrta ima 3 zaostale utakmice.
Čestitati jesenskim prvacima možemo u drugoj ligi, a to je Mihovljan 2, u trećoj ligi Donji Kraljevec 2, u petoj ligi Goričan 2, u šestoj ligi USTA Belica 3, te u sedmoj GSTK Prelog 3. Dok u prvoj i četvrtoj ligi će se saznati definitivni pobjednik nakon odigranih zaostalih utakmica.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U Hodošanu na krilima trice Filipa Godine tijesna pobjeda gostiju iz MSTC-a. U Belici se već nakon prvog kruga i parova nazirao pobjednik, a za to su najzaslužniji tricom Eugen Šimon i neporaženi Boris Preksavec. Putjane 2 MLD je tricom pojačanja Viktora Grantvergera svladala goste iz Zasadbrega. Dvije utakmice su odgođene, jedna za petak, a druga zbog samoizolacije. U zaostaloj utakmici na domaćem terenu u Hodošanu tricama Paule Markati i Davora Vidovića te pobjedom u paru su svladali ekipu iz Nedelišća 1.

Rezultati 9 kolo:
Hodošan 1 – MSTC Čakovec 4:6
USTA Belica 1 – Putjane Brid 2:8
Putjane 2 MLD – Zasadbreg 1 7:3

Nedelišće 1 – HE-DRA 1 Draškovec
igra se u petak
ZEN-Šenkovec 2 – Mihovljan 3 Primabiro

Odgoda zbog samoizolacije
ZAOSTALE UTAKMICE:
Hodošan 1 – Nedelišće 1  7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro8710592115
2MSTC Čakovec8701522814
3Hodošan 19522504012
4Putjane Brid9513543611
5ZEN-Šenkovec 27502472310
6USTA Belica 1923440507
7Putjane 2 MLD931540507
8Zasadbreg 1921635555
9Nedelišće 1810723572
10HE-DRA 1 Draškovec801720601

Skor igrača:

Nino Bujan (16-0), Filip Godina (23-1), Matija Strbat (16-2), Paula Markati (22-5), Matija Barić (17-4), Boris Preksavec (18-5), Davor Vidović (21-6), Miljenko Vračar (20-7), Nikola Magdalenić (19-8), Eugen Šimon (18-9), Nikola Mikac (14-7), Rinaldo Jurinec (7-4), Filip Panić (15-9), Zoran Vidović (11-7), Robert Lehkec (16-11), Božidar Krnjoul (7-6), Dean Lajtman (13-14)…

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnom desetkom drugo je kolo zaredom pobijedio Goričan 1 ovaj put u gostima kod HE-DRE u Draškovcu. Mihovljan 2 je također visokom pobjedom potvrdio prvo mjesto tricama Roberta Mikaca i Kristijana Kovačića, koji je prvi dio završio bez pojedinačnog poraza, i pobjedio ekipu Šenkovca. Četvrta ekipa Šenkovca tijesnoje  dobila ekipu Čakovca gdje se tricom istaknula Marta Novak. Prva ekipa Preloga je iznenadila na svom terenu Kotoribu, kojoj nije pomogla ni trica Stjepana Vidovića. Treća ekipa Kotoribe i Mala Subotica su miroljubivo podijelili bodove, uz tricu Ivana Pongračića. U zaostaloj utakmici tricom Marina Korenta na domaćem terenu u Šenkovcu svladana je ekipa HE-DRA 2.

Rezultati 9 kolo:

HE-DRA 2 Draškovec – Goričan 1 0:10
Mihovljan 2 – ZEN-Šenkovec 3 9:1
ZEN-Šenkovec 4 – Čakovec 1 6:4
GSTK Prelog 1 – Kos-Kotoriba 2 6:4
Kos-Kotoriba 3 – Mala Subotica 1 5:5
ZAOSTALE UTAKMICE
ZEN-Šenkovec 3 – HE-DRA 2 Draškovec 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 29900781218
2Goričan 19702652514
3Kos-Kotoriba 29603583212
4Čakovec 19504484210
5GSTK Prelog 19423454510
6ZEN-Šenkovec 49423424810
7ZEN-Šenkovec 3923436547
8Mala Subotica 1913533575
9Kos-Kotoriba 3801719611
10HE-DRA 2 Draškovec801716641

Skor igrača:

Kristijan Kovačić (27-0), Robert Mikac (26-1), Igor Vesenjak (24-3), Stjepan Vidović (20-3), Dubravko Hozjak (22-5), Ivan Pongračić (20-5), Dario Grd (21-6), Anja Novak (16-8), Marta Novak (17-10), Vinko Legin (15-9), Filip Čabrajec (10-6), Mario Uršanić (16-10), David Čukulic (16-11), Goran Spahija (12-11), Davorin Labazan (9-8), Maja Trupković (14-13)…

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U posljednjoj zaostaloj utakmici visoka pobjeda prve ekipe Lopatinca nad HE-DRA 3 iz Draškovca, gdje su se istaknuli tricom Damir Ivanuša te neporaženi Rajko Bel.

ZAOSTALA UTAKMICA:
Lopatinec 1 – HE-DRA 3 Draškovec 9:1

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 27610531713
2Lopatinec 17511502011
3ŠŠK ČAK Čakovec741248229
4Lopatinec 3740334368
5HE-DRA 3 Draškovec713325455
6Mihovljan 4721419515
7Hodošan 2711530403
8Čakovec 2710621492

Skor igrača:

Nino Bašek (21-0), Dominik Filipašić (17-1), Damir Ivanuša (15-4), Mario Glavak (13-5), Karlo Šoltić (15-6), Miljenko Belovari (10-5), Nenad Perko (10-5), Rajko Bel (11-6), Jan Zrna (13-8), Vinko Grgić (12-9), Dražen Bubek (10-8), Domagoj Turk (11-10), Dario Damjan (9-9), Marko Ružić (6-6)


više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

Maksimalnom desetkom ekipa Goričan 3 je ispratila goste iz ekipe Putjane 3. Visoka pobjeda trenutno vodeće ekipe Kotoribe 4 nad Nedelišćom 2, gdje su se tricama istaknuli Željko Odorčić i Josip Šestanj te neporaženi Goran Čok, dok je iznenađenje dosad neporaženi Dejan Marčec doživio tri poraza. Danko Šimon je tricom usred Belice donio visoku pobjedu svojoj ekipi Čakovca. U napetoj utakmici bez neporaženoj igrača ekipe Čakovca 4 i Šenkovca su podijelili bodove. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača.

Rezultati 9. kolo:
Goričan 3 – Putjane 4 10:0
Nedelišće 2 – Kos-Kotoriba 4 1:9
USTA Belica 2 – Čakovec 3 2:8
Čakovec 4 – ZEN-Šenkovec 5 5:5
Sveta Marija 1 – Putjane 3
* Odogoda samoizolacija

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 48620611914
2Goričan 39540593114
3Čakovec 39621583214
4USTA Belica 29423464410
5Nedelišće 2933348429
6Putjane 3841341399
7Čakovec 4923444467
8ZEN-Šenkovec 5912632584
9Putjane 4710617532
10Sveta Marija 1701614561

Skor igrača:

Danko Šimon (20-1), Dejan Marčec (24-3), Stanislav Sović (11-2), Siniša Dvorski (21-6), Josip Šestanj (14-4), Dražen Šoltić (17-7), Jurica Godina (14-6), Damir Sečan (12-5), Goran Čok (11-5), Josip Čižmešija (18-9), Željko Odorčić (10-5), Dejan Gudlin (15-8), Dragan Jelenić (9-5), Zlatko Murković (15-9), Miljenko Peras (12-8), Boris Gverić (14-11), Stjepan Šalamon (12-10), Vladimir Šestak (13-14), Ladislav Varga (11-12) …

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

Tijesnom pobjedom uz tricu Ivice Martona u srazu sa ekipom GSTK Prelog 2, ekipa Goričan 2 je na prvom mjestu uz sve pobjede do sada. Kotoriba je na svojem terenu visokom pobjedom svladala ekipu Stare Vage uz trice Ivana Špicara i Pavla Dornika. Zoran Matulin tricom nije uspio spriječiti tijesan poraz svoje ekipe Donjeg Vidovca u Čakovcu na gostovanju kod Joke. Donji Vidovec 1 je visokom pobjedom svladao ekipu iz Male Subotice gdje je tricom najzaslužniji Dragan Šajn. Jedna utakmica je odgođena zbog bolesti za petak.

Rezultati 9. kolo:
Goričan 2 – GSTK Prelog 2 6:4
Kos-Kotoriba 5 – Stara Vaga Čakovec 6 9:1
Joka-Čakovec – Donji Vidovec 2 6:4
Donji Vidovec 1 – Mala Subotica 2 8:2
Putjane 7 – HE-DRA 4 Draškovec
*odgoda zbog bolesti, igra se u petak

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 29900642618
2Putjane 78611512913
3Donji Vidovec 19603543612
4Joka-Čakovec9423474310
5GSTK Prelog 2933346449
6Kos-Kotoriba 5940550408
7Mala Subotica 2932435558
8Donji Vidovec 2921635555
9HE-DRA 4 Draškovec812531494
10Stara Vaga Čakovec 6901827631

Skor igrača:

Marijan Sirc (25-2), Patrik Bašnec (24-2), Mladen Železnjak (18-3), Danijel Škoda (12-4), Nenad Martinec (20-7), Marko Puškadija (17-6), Ivica Marton (18-7), Dragan Šajn (18-9), Tomica Kos (16-8), Zoran Matulin (17-9), Matija Lukša (16-9), Pavlo Dornik (17-10), Dragan Rajher (15-12), Stipe Babić (7-7), Draženko Igrec (13-14), Ivan Špicar (13-14), Kristian Pintarić (12-13), Stjepan Mikec (10-11), Matej Šlibar (10-11) …

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Josip Filipašić tricom i pobjedom u zadnjoj pojedinačnoj partiji je osigurao bod svojoj ekipi Donjeg Kraljevca 1 u srazu sa Lopatincem. Zasadbreg i Sveta Marija 3 su podijelili bodove uz tricu Marka Pergara i pobjedu u zadnjem meču. U derbiju kola u Svetoj Mariji, treća ekipa USTA Belice se izvukla tijesnom pobjedom uz tricu još uvijek pojedinačno neporaženog Nikole Merdanovića. Goričan je visokom pobjedom uz tricu Filipa Blažeka svladao Nedelišće. U zaostalim utakmicama Zasadbreg je visokom pobjedom svladao ekipu Nedelišća uz tricu Predraga Šafarića. Nedelišće je propustilo bodove Donjem Kraljevcu uz tricu Josipa Filipašića. U ovome meču treba i spomenuti susret najstarijih igrača u Međimurskim županijskim ligama 76godišnjeg Dragutina Posavca te dvije godine mlađeg Franje Vadasa, i tri godine mlađeg Valenta Vlaha. U izravnom susretu između Dragutina Posavca i Valenta Vlaha uspješniji je bio mlađi i to u petom setu kojeg je osvojio 13:11.

Rezultati 9. kolo:
Donji Kraljevec 1 – Lopatinec 4 5:5
Zasadbreg 2 – Sveta Marija 3 5:5
Sveta Marija 2 – USTA Belica 3 4:6
Goričan 5 – Nedelišće 3 7:3
ZAOSTALE UTAKMICE:
Nedelišće 3 – Donji Kraljevec 1 3:7
Zasadbreg 2 – Nedelišće 3 7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 37610492113
2Dragoslavec Breg8602522812
3Lopatinec 48512473311
4Sveta Marija 28512463411
5Donji Kraljevec 1732238328
6Goričan 5830538426
7Zasadbreg 2821534465
8Sveta Marija 3802625552
9Nedelišće 3810721592

Skor igrača:

Nikola Merdanović (18-0), Josip Filipašić (18-3), Bojan Jambrović (18-4), Branko Vučenik (16-4), Marko Pergar (19-5), Mladen Trbuhović (16-7), Sven Poljak (11-5), Filip Blažek (16-8), Franjo Pintarić (10-5), Nebojša Novak (8-4), Anton Jambrović (15-8), Tihomir Horvat (13-7), Stjepan Kolarić (13-7), Danijel Mavrin (10-6), Damir Kos (11-8), Alen Kovačić (8-7), Roko Lesinger (11-10), Dragan Raić (8-8) …

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Mihovljanu visoka pobjeda nad ekipom iz Knezovca kojoj ni neporaženi Renato Varga nije pomogao dok je neporaženi kod domaćina bio Dominik Dukić. Maksimalnom desetkom je Pribislavec ispratio goste iz Svete Marije. Neporaženi Tino Matić se istaknuo u pobjedi Preloga na gostovanju u Draškovcu. Neporaženi Josip Pintarić, Rafael i Gabriel Dominik su se istakli u pobjedi ekipe Hodošana u srazu sa Goričanom. Jedna utakmica je odgođena za kraj tjedna. U zaostalom susretu, Zasadbreg 3 je visokom pobjedom svladao Svetu Mariju uz neporažene Kyare Dunjko, Kevina Hajdari i Domagoja Herica. Tijesnom pobjedom kroz Knezovec se provukla ekipa Hodošana, koju tricom nije spriječio Renato Varga.

Rezultati 9. kolo:
Mihovljan 6 – Udruga “OKUS” Knezovec 7:3
STK Pribislavec 1367 – Sveta Marija 4 10:0
HE-DRA 5 Draškovec – GSTK Prelog 3 3:7
Hodošan 3 – Goričan 4 7:3
GSTK Prelog 4 – Zasadbreg 3
* odgoda
ZAOSTALA UTAKMICA:
Sveta Marija 4 – Zasadbreg 3 1:9
Udruga “OKUS” Knezovec  – Hodošan 3 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 39810692117
2Hodošan 39801672316
3Mihovljan 68521562412
4STK Pribislavec 13679513543611
5HE-DRA 5 Draškovec9423533710
6Udruga “OKUS” Knezovec941450409
7Goričan 4930632586
8GSTK Prelog 4811623573
9Zasadbreg 3710624462
10Sveta Marija 490092880

Skor igrača:

Josip Pintarić (20-2), Renato Varga (19-2), Neven Šafarić (23-4), Elvis Janković (12-2), Matija Volf (16-3), Tino Matić (20-4), Rafael Dominik (20-5), Ali Avdija (13-4), Luka Mikec (18-6), Željko Mihalic (15-5), Matteo Demario Časni (9-3), Saša Kneklin (16-6), Gabriel Dominik (15-7), Ivan Kavran (16-9), Jura Bistrović (12-10), Robert Meglić (7-7), Antonija Matoša (6-6), Dominik Dukić (6-6), Sebastijan Munka (8-9) …

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89