28.09.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

3.M.LIGA


 


 

1.KOLO

GORIČAN 1 (Goričan)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  5:5

Gudlin – Glavak 2:3, Grd – Ružić 3:2, Đuran – Belovari 3:0, Grd/Gudlin – Belovari/Ružić 3:1, Grd – Glavak 2:3, Gudlin – Belovari 2:3, Đuran – Ružić 0:3, Grd – Belovari 1:3, Đuran – Glavak 3:1, Gudlin – Ružić 3:0.

MIHOVLJAN 4 (Mihovljan)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  6:4

Đurđica Zver – Baranašić 3:2, Bojana Kolarić – Vadas 2:3, Vesna Wrana – S. Balent 2:3, Kolarić/Wrana – Balent/Vadas 3:1, Kolarić – Baranašić 3:2, Zver – Balent 0:3, Wrana – Vadas 3:0, Kolarić – Balent 3:1, Wrana – Baranašić 3:0, Zver – Vadas 0:3.

 ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  2:8

Vurušić – V. Šestak 2:3, Damjan – Turk 1:3, Čižmešija – E. Šestak 0:3, Čižmešija/Damjan – Marđetko/E. Šestak 3:0, Damjan – V. Šestak 1:3, Vurušić – E. Šestak 1:3, Čižmešija – Turk 2:3, Damjan – E. Šestak 0:3, Čižmešija – V. Šestak 3:0, Vurušić – turk 1:3.

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 4 (Kotoriba)  4:6

Kaja Popović – Čukulic 1:3, Šarić – Munka 1:3, Drabić – Špicar 3:1, Popović/Puškadija – Čukulic/Munka 0:3, Šarić – Čukulic 1:3, Popović – Špicar 3:0, Drabić – Munka 1:3, Šarić – Špicar 3:0, Puškadija – Čukulic 2:3, Popović – Munka 3:1.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  5:5

Jan Zrna – Pandur 3:0, Pintarić – F. Zrna 0:3, K. Markati – Granatir 3:1, Jan Zrna/Josip Zrna – Granatir /F. Zrna 3:1, Pintarić – Pandur 2:3, Jan Zrna – Granatir 3:1, K. Markati – F. Zrna 2:3, Pintarić – Granatir 3:0, Josip Zrna – Pandur 0:3, Jan Zrna – F. Zrna 1:3.


 

TABLICA

 1. Čakovec 3 1 1 0 0    8:2 2
 2. Kos-Kotoriba 4 1 1 0 0    6:4 2
 3. Mihovljan 4 1 1 0 0    6:4 2
 4. Goričan 1 1 0 1 0    5:5 1
 5. Hodošan 2 1 0 1 0    5:5 1
 6. Donji Kraljevec 2 1 0 1 0    5:5 1
 7. Hodošan 3 1 0 1 0    5:5 1
 8. Putjane 3 1 0 0 1    4:6 0
 9. HE-DRA 2 1 0 0 1    4:6 0
10. Čakovec 4 1 0 0 1    2:8 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: F. Zrna (Hod 2), Turk (ČK 3), E. Šestak (ČK 3), Čukulic (Kos-K 4) svi po 3/0.

 


                                           Sezona 2016/2017.


18.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  7:3

Puškadija – Škoda 3:0, Strbat – Marčec 3:0, Šarić – Hergotić 3:1, Puškadija/Strbat – Hergotić/Marčec 2:3, Strbat – Škoda 3:0, Puškadija – Hergotić 3:0, Šarić – Marčec 2:3, Strbat – Hergotić 3:1, Šarić – Škoda 3:0, Puškadija – Marčec 0:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  8:2

Mark Trbuhović – Glavak 3:2, De. ivanuša – Ružić 3:0, Mladen Trbuhović – Belovari 3:1, De. Ivanuša – Ma. Trbuhović – Belovari/Ružić 3:1, De. ivanuša – Glavak 1:3, Ma. Trbuhović – Belovari 3:2, Ml. Trbuhović – Ružić 3:1, De. ivanuša – Belovari 3:0, Pintarić – Glavak 0:3, Ma. Trbuhović – Ružić 3:2.

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  ŠŠK  ČAK (Čakovec)  6:4

Damjan – Zvonar 3:2, Vurušić – I. Fileš 2:3, Čižmešija – V. Grgić 1:3, Čižmešija/Vurušić – I. Fileš/Zvonar 3:0, Vurušić – Zvonar 3:1, Damjan – V. Grgić 0:3, Čižmešija – I. Fileš 2:3, Vurušić – V. Grgić 3:2, Čižmešija – Turk 3:1, Damjan – I. Fileš 3:2.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  5:5

Jan Zrna – E. Šestak 0:3, Krznar – V. Šestak 3:2, Josip Zrna – Marđetko 1:3, Krznar/Jan Zrna – Marđetko/E. Šestak 3:1, Krznar – E. Šestak 1:3, Jan Zrna – Marđetko 3:2, Jo. Zrna – V. Šestak 2:3, K. Markati – Marđetko 3:2, Jo. Zrna – E. Šestak 0:3, Jan Zrna – V. Šestak 3:2.

PUTJANE 2 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  10:0

Kaja Popović – Štefok 3:0, Filipašić – Igrec 3:0, Šoltić – Rob 3:1, Filipašić/Popović – Igrec/Rob 3:1, Filipašić – Štefok 3:1, Popović – Rob 3:1, Šoltić – Igrec 3:0, Filipašić Rob 3:0, Novak – Štefok 3:2, Popović – Igrec 3:0.


 

KONAČNA TABLICA

1. Putjane 2 18 17 1  0 146:34  35
2. ŠŠK Čak 18 14 2  2 110:70  30
3. Lopatinec 2 18 11 1  6 103:77  23
4. Čakovec 4 18 10 3  5 101:79  23
5. Donji Kraljevec 2 18  6 4  8 90:90  16
6. Putjane 3 18  7 1 10 83:97  15
7. Čakovec 3 18  4 5  9 83:97  13
8. Hodošan 3 18  5 3 10 73:107  13
9. Nedelišće 2 18  2 6 10 74:106  10
10. GSTK Prelog 2 18  0 2 16 37:143   2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dominik Filipašić (Put 2) 46/5, Kaja Popović (Put 2) 43/5, Marčec (Ned 2) 41/13, De. Ivanuša (Lop 2) 34/11, Vurušić (ČK 4) 40/14, I. Fileš (Čak) 29/12, Šoltić (Put 2) 31/16, Zvonar (Čak) 29/15, Čižmešija (ČK 4) 34/20, Strbat (Put 3) 34/20, E. Šestak (ČK 3) 33/21, Ml. Trbuhović (Lop 2) 22/14, Ma. Trbuhović (Lop 2) 22/17, Turk (Čak) 19/15, Belovari (DK 2) 30/24, V. Grgić (Čak) 21/18, Glavak (DK 2) 29/25, Krznar (Hod 3) 28/25, Šarić (Put 3) 23/25, Ružić (DK 2) 23/31, Puškadija (Put 3) 19/28, Jan Zrna (Hod 3) 21/33, V. Šestak (ČK 3) 17/30, F. Pintarić (Lop 2) 15/27, Hergotić (Ned 2) 16/37, Petra Babić-Gašparlin 7/23, Vibović (Ned 2) 9/30, Rob (Pr 2) 10/35, Štefok (Pr 2) 9/36….

 

U 2. ligu plasirali su se Putjane 2 i ŠŠK Čak, a u 4. ligu ispadaju Nedelišće 2 i GSTK Prelog 2!


 

17.KOLO

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  1:9

Štefok – Šarić 1:3, Igrec – Puškadija 0:3, Rob – Strbat 0:3, Igrec/Rob – Šarić/Zelić 3:2, Igrec – Šarić 0:3, Štefok – Strbat 0:3, Rob – Puškadija 2:3, Igrec – Strbat 1:3, Rob – Šarić 2:3, Štefok – Puškadija 1:3.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

Šestak – Kaja Popović 1:3, Marđetko – Šoltić 0:3, V. Šestak – Filipašić 0:3, Marđetko/E. Šestak – Filipašić/Popović 1:3, Marđetko – Popović 3:1, E. Šestak – Filipašić 1:3, V. Šestak – Šoltić 0:3, Marđetko – Filipašić 0:3, V. Šestak – Popović 0:3, E. Šestak – Šoltić 3:1.

ŠŠK  ČAK (Čakovec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  6:4

Grgić – Krznar 3:1, I. Fileš – Jan Zrna 1:3, Zvonar – Magdalenić 1:3, I. Fileš/Zvonar – Krznar/Jan Zrna 3:2, I. Fileš – Krznar 1:3, V. Grgić – Magdalenić 3:2, Zvonar – Jan Zrna 3:2, I. Fileš – Magdalenić 1:3, Zvonar – Krznar 3:2, V. Grgić – Jan Zrna 3:2.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  5:5

Glavak – Čižmešija 1:3, Ružić – Damjan 3:0, Belovari – Vurušić 0:3, Belovari/Ružić – Čižmešija/Vurušić 3:2, Ružić – Čižmešija 2:3, Glavak – Vurušić 2:3, Belovari – Damjan 3:0, Ružić – Vurušić 3:0, Belovari – Čižmešija 1:3, Glavak – Damjan 3:1.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  4:6

Hergotić – Pintarić 3:0, Marčec – De. ivanuša 1:3, Vibović – Ma. Trbuhović 2:3, Marčec/Vibović – De. Ivanuša/Ma. Trbuhović 3:2, Marčec – Pintarić 3:0, Hergotić – Ma. Trbuhović 2:3, Vibović – De. Ivanuša 0:3, Marčec – Ma. Trbuhović 3:1, Vibović – Pintarić 1:3, Hergotić – De. Ivanuša 1:3.


 

TABLICA

1. Putjane 2 17 16 1  0 136:34 33
2. ŠŠK Čak 17 14 2  1 106:64 30
3. Lopatinec 2 17 10 1  6  95:75 21
4. Čakovec 4 17  9 3  5  95:75 21
5. Donji Kraljevec 2 17  6 4  7  88:82 16
6. Putjane 3 17  6 1 10  76:94 13
7. Čakovec 3 17  4 4  9  78:92 12
8. Hodošan 3 17  5 2 10 68:102 12
9. Nedelišće 2 17  2 6  9  71:99 10
10. GSTK Prelog 2 17  0 2 15 37:133  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dominik Filipašić (Put 2) 43/5, Kaja Popović (Put 2) 40/5, Marčec (Ned 2) 39/12, De. Ivanuša (Lop 2) 32/10, Vurušić (ČK 4) 38/13, I. Fileš (Čak) 27/11, Zvonar (Čak) 29/13, Čižmešija (ČK 4) 33/18, Šoltić (Put 2) 29/16, Strbat (ČK 3) 31/20, E. Šestak (ČK 3) 30/21, Belovari (DK 2) 30/21, Ml. Trbuhović (Lop 2) 20/14, D. Turk (Čak) 19/14, Glavak (DK 2) 27/24, Krznar (Hod 3) 27/24, V. Grgić (Čak) 19/17, Ma. Trbuhović (Lop 2) 19/17, Šarić (Put 3) 21/24, Ružić (DK 2) 23/28, Puškadija (Put 3) 17/27, Jan Zrna (Hod 3) 19/32, F. Pintarić (Lop 2) 15/26, V. Šestak (ČK 3) 16/28, Hergotić (Ned 2) 16/34, Rob (Pr 2) 10/32, Petra Babić-Gašparlin 7/23, Vibović (Ned 2) 9/30, Štefok (Pr 2) 9/33….


 

16.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  4:6

Puškadija – Ml. Trbuhović 3:0, Strbat – De. Ivanuša 2:3, Šarić – Ma. Trbuhović 3:1, Puškadija/Strbat – De. Ivanuša/Ma. Trbuhović 0:3, Strbat – Pintarić 3:1, Puškadija – Ma. Trbuhović 2:3, Šarić – De. Ivanuša 2:3, Strbat – Ma. Trbuhović 3:2, Šarić – Pintarić 1:3, Puškadija – De. Ivanuša 0:3.   

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće) 8:2

Čižmešija – Hergotić 3:1, Vurušić – Vibović 3:1, D. Damjan – Marčec 3:1, Čižmešija/Vurušić – Marčec/Vibović 3:1, Vurušić – Hergotić 3:0, Čižmešija – Marčec 3:2, Damjan – Vibović 2:3, Vurušić – Marčec 3:0, Damjan – Hergotić 1:3, Čižmešija – Vurušić 3:0.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  5:5

Jan Zrna – Ružić 3:1, Krznar – Glavak 3:2, Magdalenić – Belovari 3:0, Krznar/Jan Zrna – Belovari/Ružić 1:3, Krznar – Ružić 1:3, Jan Zrna – Belovari 1:3, Magdalenić – Glavak 3:2, Krznar – Belovari 0:3, Magdalenić – Ružić 3:2, Jan Zrna – Glavak 1:3.

PUTJANE 2 (Čakovec)  –  ŠŠK ČAK (Čakovec)  5:5

Kaja Popović – V. Grgić 3:2, Filipašić – Zvonar 3:1, Šoltić – I. Fileš 2:3, Filipašić/Popović – I. Fileš/Zvonar 3:1, Filipašić – V. Grgić 3:2, Popović – I. Fileš 2:3, Šoltić – Zvonar 0:3, Filipašić – I. Fileš 1:3, R. Novak – V. Grgić 0:3, Popović – Zvonar 3:0.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  1:9

Igrec – E. Šestak 0:3, Rob – V. Šestak 0:3, Horvat – Marđetko 0:3, Igrec/Rob – H. Peras/V. Šestak 3:1, Rob – E. Šestak 0:3, Igrec – Marđetko 0:3, Horvat – V. Šestak 0:3, Rob – Marđetko 0:3, Horvat – E. Šestak 0:3, Igrec – V. Šestak 0:3.

Odg. utakmica 15. kola

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  3:7

Vibović – Krznar 0:3, Marčec – Jan Zrna 3:0, Hergotić – Magdalenić 0:3, Marčec/Vibović – Krznar/Jan Zrna 1:3, Marčec – Krznar 3:0, Vibović – Magdalenić 0:3, Hergotić – Jan Zrna 1:3, Marčec – Magdalenić 1:3, Hergotić – Krznar 1:3, Vibović – Jan Zrna 3:2.


 

TABLICA

1. Putjane 2 16 15 1  0 128:32 31
2. ŠŠK Čak 16 13 2  1 100:60 28
3. Čakovec 4 16  9 2  5  90:70 20
4. Lopatinec 2 16  9 1  6  89:71 19
5. Donji Kraljevec 2 16  6 3  7  83:77 15
6. Čakovec 3 16  4 4  8  76:84 12
7. Hodošan 3 16  5 2  9  64:96 12
8. Putjane 3 16  5 1 10  67:93 11
9. Nedelišće 2 16  2 6  8  67:93 10
10. GSTK Prelog 2 16  0 2 14 36:124  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 38/4, D. Filipašić (Put 2) 40/5, I. Fileš (Čak) 27/8, Marčec (Ned 2) 37/11, Vurušić (ČK 4) 36/12, De. Ivanuša (Lop 2) 29/10, Zvonar (Čak) 27/12, Šoltić (Put 2) 27/15, Čižmešija (ČK 4) 30/18, E. Šestak (ČK 3) 29/19, Belovari (DK 2) 29/19, Ml. Trbuhović (Lop 2) 20/14, Strbat (Put 3) 28/20, D. Turk (Čak) 19/14, Glavak (DK 2) 26/22, Krznar (Hod 3) 26/22, Ma. Trbuhović (lop 2) 17/16, V. Grgić (Čak) 16/17, Ružić (DK 2) 21/27, Šarić (Put 3) 18/24, V. Šestak (ČK 3) 16/25, Jan Zrna (Hod 3) 18/30, F. Pintarić (Lop 2) 14/24, Puškadija (Put 3) 14/27, Hergotić (Ned 2) 15/32, Rob (Pr 2) 10/29….


 

15.KOLO

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  5:5

Šestak – Strbat 3:1, Marđetko – Puškadija 2:3, V. Šestak – Šarić 0:3, Marđetko/E. Šestak – Puškadija/Strbat 3:2, Marđetko – Strbat 2:3, E. Šestak – Šarić 3:0, V. Šestak – Puškadija 2:3, Marđetko – Šarić 3:1, V. Šestak – Strbat 0:3, E. Šestak – Puškadija 3:0.

ŠŠK ČAK (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  8:2

Fileš – Štefok 3:1, V. Grgić – Igrec 3:0, Turk – Rob 3:1, M. Grgić/Turk – Igrec/Rob 1:3, V. Grgić – Štefok 3:1, Zvonar – Rob 3:0, Turk – Igrec 3:1, M. Grgić – Rob 1:3, Turk – Štefok 3:1, Zvonar – Igrec 3:0.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

Glavak – Šoltić 3:1, Ružić – Filipašić 0:3, Belovari – Novak 3:0, Belovari/Ružić – Filipašić/Popović 2:3, Ružić – Šoltić 0:3, Glavak – Popović 0:3, Belovari – Filipašić 1:3, Ružić – Popović 0:3, Belovari – Šoltić 2:3, Glavak – Filipašić 0:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  4:6

Ma. Trbuhović – Čižmešija 1:3, De. Ivanuša – Damjan 3:1, Pintarić – Vurušić 1:3, De. Ivanuša/Ma. Trbuhović – Damjan/Vurušić 3:2, De. Ivanuša – Čižmešija 3:1, Ma. Trbuhović – Vurušić 3:1, Pintarić – Damjan 1:3, De. Ivanuša – Vurušić 1:3, Pintarić – Čižmešija 1:3, Ma. Trbuhović – Damjan 1:3.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  odgođeno


 

TABLICA

1. Putjane 2 15 15 0  0 123:27 30
2. ŠŠK Čak 15 13 1  1  95:55 27
3. Čakovec 4 15  8 2  5  82:68 18
4. Lopatinec 2 15  8 1  6  83:67 17
5. Donji Kraljevec 2 15  6 2  7  78:72 14
6. Putjane 3 15  5 1  9  63:87 11
7. Nedelišće 2 14  2 6  6  62:78 10
8. Čakovec 3 15  3 4  8  67:83 10
9. Hodošan 3 14  4 1  9  52:88  9
10. GSTK Prelog 2 15  0 2 13 35:115  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 36/3, Filipašić (Put 2) 38/4, Marčec (Ned 2) 35/7, I. Fileš (Čak) 24/8, Vurušić (ČK 4) 33/12, Zvonar (Čak) 26/10, De. Ivanuša (Lop 2) 26/10, Šoltić (Put 2) 27/13, Ml. Trbuhović (Lop 2) 20/13, Čižmešija (ČK 4) 27/18, Belovari (DK 2) 27/18, E. Šestak (ČK 3) 26/19, Strbat (Put 3) 26/19, Turk (Čak) 19/14,  Glavak (DK 2) 25/20, Krznar (Hod 3) 23/19, Ma. Trbuhović (Lop 2) 16/14, V. Grgić (Čak) 15/15, Ružić (DK 2) 20/25, Šarić (Put 3) 17/22, Jan Zrna (Hod 3) 16/26, Pintarić (Lop 2) 13/23, V. Šestak (ČK 3) 13/25, Puškadija (Put 3) 13/25, Hergotić (Ned 2) 14/27, Rob (Pr 2) 10/26….


 

14.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  4:6

Strbat – Čižmešija 2:3, Šarić – Damjan 3:0, Puškadija – Vurušić 1:3, Strbat/Šarić – Damjan/Vurušić 0:3, Šarić – Čižmešija 1:3, Stdrbat – Vurušić 1:3, Puškadija – Damjan 3:0, Šarić – Vurušić 3:1, Puškadija – Čižmešija 2:3, Strbat – Damjan 3:0.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  6:4

Krznar – Ml. Trbuhović 3:2, Jan Zrna – De. Ivanuša 3:1, Josip Zrna – Ma. Trbuhović 0:3, Krznar/Josip Zrna – De. Ivanuša/Ma. Trbuhović 3:2, Jan Zrna – Ml. Trbuhović 3:2, Krznar – Ma Trbuhović 3:2, K. Markati – De. Ivanuša 0:3, Jan Zrna – Ma. Trbuhović 3:0, Markati – Ml. Trbuhović 0:3, Krznar – De. Ivanuša 1:3. 

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  3:7

Hergotić – Kaja Popović 0:3, Vibović – Filipašić 0:3, Marčec – Šoltić 3:1, Marčec/Vibović – Filipašić/Popović 2:3, Vibović – Popović 0:3, Hergotić – Šoltić 1:3, Marčec – Filipašić 3:2, Vibović – Šoltić 0:3, Marčec – Popović 3:2, Hergotić – Filipašić 0:3.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  1:9

Štefok – Glavak 3:1, Horvat – Ružić 0:3, Igrec – Belovari 2:3, Igrec/Štefok – Belovari/Ružić 2:3, Horvat – Glavak 0:3, Štefok – Belovari 0:3, Igrec – Ružić 2:3, Horvat – Belovari 1:3, Igrec – Glavak 0:3, Štefok – Ružić 2:3.

ČAKOVEC 3 (Čakovec  –  ŠŠK ČAK (Čakovec)  4:6

Šestak – I. Fileš 2:3, Marđetko – Zvonar 2:3, V. Šestak – V. Grgić 3:1, Marđetko/E. Šestak – I. Fileš/Zvonar 3:0, Marđetko – Turk 1:3, E. Šestak – V. Grgić 3:0, V. Šestak – Zvonar 0:3, Marđetko – V. Grgić 3:1, V. Šestak – Turk 0:3, E. Šestak – Zvonar 1:3.


 

TABLICA

1. Putjane 2 14 14 0 0 115:25 28
2. ŠŠK Čak 14 12 1  1  87:53 25
3. Lopatinec 2 14  8 1  5  79:61 17
4. Čakovec 4 14  7 2  5  76:64 16
5. Donji Kraljevec 2 14  6 2  6  76:64 14
6. Nedelišće 2 14  2 6  6  62:78 10
7. Putjane 3 14  5 0  9  58:82 10
8. Čakovec 3 14  3 3  8  62:78  9
9. Hodošan 3  14  4 1  9  52:88  9
10. GSTK Prelog 2 14  0 2 12 33:107  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 34/3, Filipašić (Put 2) 35/4, Marčec (Ned 2) 35/7, I. Fileš (Čak) 23/8, Vurušić (ČK 4) 31/11, De. Ivanuša (Lop 2) 24/9, Zvonar (Čak) 24/10, Šoltić (Put 2) 25/12, Belovari (DK 2) 26/16,  Ml. Trbuhović (Lop 2) 20/13, Čižmešija (ČK 4) 25/17, Glavak (DK 2) 24/18, Strbat (Put 3) 24/18, Ma. Trbuhović (Lop 2) 15/12, E. Šestak (ČK 3) 23/19, Krznar (Hod 3) 23/19, Turk (Čak) 16/14, Ružić (DK 2) 20/22, V. Grgić (Čak) 13/15, Šarić (Put 3) 16/20, Pintarić (Lop 2) 13/20, Jan Zrna (Hod 3) 16/26, V. Šestak (ČK 3) 13/22, Hergotić (Ned 2) 14/27, K. Markati (Hod 3) 7/15, Puškadija (Put 3) 11/24, Rob (Pr 2) 9/24, Štefok (Pr 2) 9/27, Petra  Babić-Gašparlin 7/23, Vibović (Ned 2) 7/23, ….


 

13.KOLO

ŠŠK ČAK (Čakovec)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  7:3

Fileš – Puškadija 2:3, V. Grgić – Zelić 3:0, Turk – Strbat 1:3, I. Fileš/Zvonar – Strbat/Šarić 3:0, V. Grgić – Puškadija 3:1, I. Fileš – Strbat 3:2, Turk – Zelić 3:0, V. Grgić – Strbat 3:2, Turk – Puškadija 3:0, M. Grgić – Zelić 2:3.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  5:5

Ružić – E. Šestak 1:3, Belovari – Marđetko 0:3, Glavak – V. Šestak 3:0, Belovari/Ružić – Marđetko/E. Šestak 2:3, Belovari – E. Šestak 1:3, Ružić – V. Šestak 3:0, Glavak – Marđetko 3:1, Belovari – V. Šestak 3:0, Glavak – E. Šestak 2:3, Ružić – Marđetko 3:1.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  6:4

Vibović – Igrec 3:0, Marčec – Štefok 3:1, Hergotić – Rob 0:3, Marčec/Vibović – Igrec/Rob 0:3, Marčec – Igrec 3:0, Vibović – Rob 1:3, Hergotić – Štefok 3:1, Marčec – Rob 3:2, Hergotić – Igrec 3:2, Vibović – Štefok 2:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

De. Ivanuša – Filipašić 2:3, Ma. Trbuhović – Kaja Popović 2:3, Ml. Trbuhović – Šoltić 0:3, De. Ivanuša/Ma. Trbuhović – Filipašić/Popović 3:1, Ma. Trbuhović – Filipašić 1:3, De. Ivanuša – Šoltić 3:0, Ml. Trbuhović – Popović 1:3, Ma. Trbuhović – Šoltić 1:3, Ml. Trbuhović – Filipašić 1:3, De. Ivanuša – Popović 1:3. 

ČAKOVEC 4 (Čakovec  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  7:3

Čižmešija – Jan Zrna 3:2, Vurušić – Krznar 3:0, Damjan – Magdalenić 2:3, Čižmešija/Vurušić – Magdalenić/Jan Zrna 3:1, Vurušić – Jan Zrna 3:0, Čižmešija – Magdalenić 2:3, Damjan – Krznar 2:3, Vurušić – Magdalenić 3:2, Damjan – Jan Zrna 3:0, Čižmešija – Krznar 3:0.


 

TABLICA

1. Putjane 2 13 13 0  0 108:22 26
2. ŠŠK Čak 13 11 1  1  81:49 23
3. Lopatinec 2 13  8 1  4  75:55 17
4. Čakovec 4 13  6 2  5  70:60 14
5. Donji Kraljevec 2 13  5 2  6  67:63 12
6. Nedelišće 2 13  2 6  5  59:71 10
7. Putjane 3 13  5 0  8  54:76 10
8. Čakovec 3 13  3 3  7  58:72  9
9. Hodošan 3 13  3 1  9  46:84  7
10. GSTK Prelog 2 13  0 2 11  32:98  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 32/2, Filipašić (Put 2) 33/3, Marčec (Ned 2) 32/7, Vurušić (ČK 4) 29/10, I. Fileš (Čak) 22/8, De. Ivanuša (Lop 2) 22/8, Zvonar (Čak) 21/10, Šoltić (Put 2) 23/11, Ml. Trbuhović (Lop 2) 19/11, Belovari (DK 2) 23/16, Strbat (Put 3) 23/16, Ma. Trbuhović (Lop 2) 14/10, E. Šestak (ČK 3) 22/17, Čižmešija (ČK 4) 22/17, Glavak (DK 2) 22/17, Krznar (Hod 3) 21/18, V. Grgić (Čak) 13/12, Turk (Čak) 14/14, Ružić (DK 2) 17/22, Šarić (Put 3) 14/19, Pintarić (Lop 2) 13/20, V. Šestak (ČK 3) 12/20, Hergotić (Ned 2) 14/24, K. Markati (Hod 3) 7/13, Jan Zrna (Hod 3) 13/26, Puškadija (Put 3) 10/22, Rob (Pr 2) 9/24, Vibović (Ned 2) 7/20, Štefok (Pr 2) 8/25, Petra  Babić-Gašparlin 7/23….


 

12.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  3:7

Strbat – Krznar 3:1, Šarić – Jan Zrna 1:3, Zelić – Josip Zrna 2:3, Strbat/Šarić – Krznar/Jan Zrna 3:2, Šarić – Krznar 0:3, Strbat – Josip Zrna 3:0, Zelić – Jan Zrna 0:3, Šarić – Josip Zrna 0:3, Zelić – Krznar 0:3, Strbat – Jan Zrna 1:3.

PUTJANE 2 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  8:2

Kaja Popović – Čižmešija 3:1, Filipašić – D. Damjan 3:0, R. Novak – Vurušić 2:3, Filipašić/Popović – Čižmešija/Vurušić 3:0, Filipašić – Čižmešija 3:2, Popović – Vurušić 2:3, Šoltić – Damjan 3:1, Filipašić – Vurušić 3:1, Šoltić – Čižmešija 3:2, Popović – Damjan 3:0.

GSTK PRFELOG 2 (Prelog)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  1:9

Igrec – Ml. Trbuhović 1:3, Štefok – De. Ivanuša 0:3, Rob – Ma. Trbuhović 1:3, Igrec/Štefok – De. Ivanuša/Ma. Trbuhović 0:3, Štefok – Ml. Trbuhović 2:3, Igrec – Ma. Trbuhović 1:3, Rob – De. Ivanuša 0:3, Štefok – Ma. Trbuhović 3:2, Rob – Ml. Trbuhović 0:3, Igrec – De. Ivanuša 1:3.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  5:5

Marđetko – Hergotić 3:0, E. Šestak – Marčec 3:2, V. Šestak – Vibović 0:3, E. Šestak/V. Šestak – Marčec/Vibović 1:3, E. Šestak – Hergotić 3:0, Marđetko – Vibović 3:0, V. Šestak – Marčec 0:3, E. Šestak – Vibović 3:1, V. Šestak – Hergotić 1:3, Marđetko – Marčec 0:3.

ŠŠK ČAK (Čakovec  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  7:3

Zvonar – Glavak 3:2, I. Fileš – Ružić 3:2, V. Grgić – Belovari 3:1, I. Fileš/Zvonar – Belovari/Glavak 3:1, I. Fileš – Glavak 3:1, Turk – Belovari 2:3, V. Grgić – Ružić 2:3, I. Fileš – Belovari 3:2, M. Grgić – Glavak 1:3, Turk – Ružić 3:2.


 

TABLICA

1. Putjane 2 12 12 0 0 100:20 24
2. ŠŠK Čak 12 10 1 1 74:46 21
3. Lopatinec 2 12 8 1 3 73:47 17
4. Čakovec 4 12 5 2 5 63:57 12
5. Donji Kraljevec 2 12 5 1 6 62:58 11
6. Putjane 3 12 5 0 7 51:69 10
7. Čakovec 3 12 3 2 7 53:67  8
8. Nedelišće 2 12 1 6 5 53:67  8
9. Hodošan 3 12 3 1 8 43:77  7
10. GSTK Prelog 2 12 0 2 10 28:92  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 29/2, Filipašić (Put 2) 30/3, Marčec (Ned 2) 29/7, De. Ivanuša (Lop 2) 21/6, I. Fileš (Čak) 21/7, Vurušić (ČK 4) 26/10, Ml. Trbuhović (Lop 2) 19/8, Zvonar (Čak) 21/10, Šoltić (Put 2) 21/10, Ma. Trbuhović (Lop 2) 14/7, Belovari (DK 2) 22/14, Strbat (Put 3) 22/14, Čižmešija (ČK 4) 20/16, Glavak (DK 2) 20/16, Krznar (Hod 3) 20/16, E. Šestak (ČK 3) 19/17, D. Turk (Čak) 12/13, V. Grgić (Čak) 10/12, Šarić (Put 3) 14/19), Ružić (DK 2) 15/21, V. Šestak (ČK 3) 12/17….


 

11.KOLO

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  7:3

Glavak – Šarić 2:3, Ružić – Puškadija 3:1, Belovari – Strbat 3:1, Belovari/Glavak – Strbat/Šarić 1:3, Ružić – Šarić 2:3, Glavak – Strbat 3:0, Belovari – Puškadija 3:0, Ružić – Strbat 3:1, Belovari – Šarić 3:0, Glavak – Puškadija 3:0.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  ŠŠK ČAK (Čakovec)  4:6

Marčec – Zvonar 3:0, Tamara Koprivec – I. Fileš 0:3, Hergotić – Turk 3:2, Marčec/Hergotić – I. Fileš/Zvonar 0:3, Koprivec – Zvonar 1:3, Marčec – Turk 3:0, Hergotić – I. Fileš 0:3, Škoda – V. Grgić 0:3, Hergotić – Zvonar 0:3, Marčec – I. Fileš 3:0.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  7:3

Mark Trbuhović – H. Peras 3:0, De. Ivanuša – V. Šestak 3:1, Pintarić – E. Šestak 0:3, De. Ivanuša/Ma. Trbuhović – E. Šestak/V. Šestak 3:0, De. Ivanuša – Peras 3:2, Ma. Trbuhović – E. Šestak 3:1, Pintarić – V. Šestak 1:3, De. Ivanuša – E. Šestak 3:1, Pintarić – Peras 3:1, Ma. Trbuhović – V. Šestak 2:3.

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  9:1

Damjan – Igrec 3:0, Čižmešija – Štefok 3:1, Vurušić – Rob 3:0, Čižmešija/Vurušić – Igrec/Štefok 2:3, Čižmešija – Igrec 3:1, Damjan – Rob 3:2, Vurušić – Štefok 3:0, Čižmešija – Rob 3:0, Vurušić – Igrec 3:1, Damjan – Štefok 3:1.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  PUTJANE 2 (Čakovec  0:10

Jan Zrna – Kaja Popović 2:3, Josip Zrna – Filipašić 0:3, Krznar – Šoltić 2:3, Krznar/Jan Zrna – Filipašić/Popović 0:3, Josip Zrna – Popović 0:3, Jan Zrna – Šoltić 1:3, Krznar – Filipašić 0:3, Josip Zrna – Šoltić 0:3, Krznar – Popović 1:3, Jan Zrna – Filipašić 2:3.

Odg. utakmica 10. kola

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  4:6

Igrec – Jan Zrna 1:3, Štefok – Krznar 2:3, Rob – Josip Zrna 3:2, Rob/Štefok – Jan Zrna/Josip Zrna 3:1, Štefok – Jan Zrna 2:3, Igrec – Josip Zrna 3:2, Rob – Krznar 1:3, Štefok – Josip Zrna 3:1, Rob – Jan Zrna 1:3, Igrec – Krznar 1:3.


 

TABLICA

1. Putjane 2 11 11 0 0 92:18 22
2. ŠŠK Čak 11 9 1 1 67:43 19
3. Lopatinec 2 11 7 1 3 64:46 15
4. Čakovec 4 11 5 2 4 61:49 12
5. Donji Kraljevec 2 11 5 1 5 59:51 11
6. Putjane 3 11 5 0 6 48:62 10
7. Čakovec 3 11 3 1 7 48:62  7
8. Nedelišće 2 11 1 5 5 48:62  7
9. Hodošan 3 11 2 1 8 36:74  5
10. GSTK Prelog 2 11 0 2 9 27:83  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 27/1, D. Filipašić (Put 2) 27/3, Marčec (Ned 2) 27/6, De. Ivanuša (Lop 2) 18/6, Vurušić (ČK 4) 24/9, I. Fileš (Čak) 18/7, Zvonar (Čak) 20/10, Ml. Trbuhović 16/8, D. Šoltić (Put 2) 19/10, Belovari (DK 2) 21/12, Čižmešija (ČK 4) 20/13, Strbat (Put 3) 20/13, Glavak (DK 2) 19/14, Krznar (Hod 3) 18/15, E. Šestak (ČK 3) 16/17, Turk (Čak) 11/12, Šarić (Put 3) 14/16, V. Šestak (ČK 3) 12/14, V. Grgić (Čak) 9/11, Ružić (DK 2) 14/19….


 

10.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  1:8

Puškadija – Kaja Popović 1:3, P. Strbat – Filipašić 0:3, Šarić – R. Novak 0:3, Puškadija/Šarić – Filipašić/Popović 1:3, Strbat – Šoltić 1:3, Puškadija – Novak 1:3, Šarić – Filipašić 1:3, Strbat – Novak 3:0, Šarić – Šoltić 0:3, Puškadija – Filipašić 0:3.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  3:7

Šestak – Petra Babić-Gašparlin 2:3, Florjanić – Čižmešija 0:3, E. Šestak – Vurušić 2:3, E. Šestak/V. Šestak – Čižmešija/Vurušić 3:2, Florjanić – Babić-Gašparlin 1:3, V. Šestak – Vurušić 3:1, E. Šestak – Čižmešija 2:3, Florjanić – Vurušić 1:3, E. Šestak – Babić-Gašparlin 3:0, V. Šestak – Čižmešija 0:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  ŠŠK ČAK (Čakovec)  4:6

De. Ivanuša – I. Fileš 1:3, Pintarić – Zvonar 0:3, Ma. Trbuhović – V. Grgić 3:0, De. Ivanuša/Ma. Trbuhović – I. Fileš/Zvonar 2:3, Pintarić – I. Fileš 0:3, De. Ivanuša – V. Grgić 2:3, Ma. Trbuhović – Zvonbar 2:3, Pintarić – V. Grgić 3:0, Ma. Trbuhović – Turk 3:2, De. Ivanuša – Zvonar 3:0.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  6:4

Glavak – Hergotić 3:0, Ružić – Marčec 2:3, Belovari – Vibović 3:0, Belovari/Glavak – Marčec/Vibović 2:3, Ružić – Hergotić 3:0, Glavak – Vibović 3:0, Belovari – Marčec 0:3, Ružić – Vibović 3:0, Belovari – Hergotić 3:1, Glavak – Marčec 1:3.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  odgođeno

 


 

TABLICA

1. Putjane 2 10 10 0 0 82:18 20
2. ŠŠK Čak 10 8 1 1 61:39 17
3. Lopatinec 2 10 6 1 3 57:43 13
4. Čakovec 4 10 4 2 4 52:48 10
5. Putjane 3 10 5 0 5 45:55 10
6. Donji Kraljevec 2 10 4 1 5 52:48  9
7. Čakovec 3 10 3 1 6 45:55  7
8. Nedelišće 2 10 1 5 4 44:56  7
9. Hodošan 3 9 1 1 7 30:60  3
10. GSTK Prelog 2 9 0 2 7 22:68  2


Najuspješniji igrači/igračice
: Kaja Popović (Put 2) 24/1
, D. Filipašić (Put 2) 24/3, Marčec (Ned 2) 24/6, I. Fileš (Čak) 16/6, De. Ivanuša (Lop 2) 15/6, Vurušić (ČK 4) 21/9, Strbat (Put 3) 20/10,  Zvonar (Čak) 18/9, Ml. Trbuhović 16/8, D. Šoltić (Put 2) 16/10, Belovari (DK 2) 18/12, Čižmešija (ČK 4) 17/13, Glavak (DK 2) 17/13, Krznar (Hod 3) 15/12…. 


 

 

 

9.KOLO

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  4:6

Marčec – Strbat 2:3, Hergotić – Puškadija 0:3, Škoda – Šarić 0:3, Hergotić/Marčec –
Strbat/Šarić 3:0, Hergotić – Strbat 2:3, Marčec – Šarić 3:0, Škoda – Puškadija 0:3, Hergotić – Šarić 3:1, Škoda – Strbat 0:3, Marčec – Puškadija 3:1.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  5:5

Glavak – Pintarić 3:0, Ružić – Ml. Trbuhović 3:0, Belovari – Ma. Trbuhović 3:0,
Belovari/Glavak – Pintarić/Ma. Trbuhović 3:1, Ružić – Pintarić 0:3, Glavak – Ma. Trbuhović
3:1, Belovari – Ml. Trbuhović 2:3, Ružić – Ma. Trbuhović 2:3, Belovari – Pintarić 2:3, Glavak – Ml. Trbuhović 0:3.

ŠSK ČAK (Čakovec)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  6:4

I. Fileš – Petra Babić-Gašparlin 3:1, V. Grgić – Čižmešija 3:1, Zvonar – Vurušić 3:2, I.
Fileš/Turk – Čižmešija/Vurušić 1:3, V. Grgić – Babić-Gašparlin 3:0, I. Fileš – Vurušić 1:3,
Zvonar – Čižmešija 3:1, Turk – Vurušić 1:3, Zvonar – Babić-Gašparlin 1:3, I. Fileš –
Čižmešija 3:1.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan) 7:3

V. Šestak – Josip Zrna 3:2, Gužvinec – Krznar 3:1, E. Šestak – Jan Zrna 1:3, Gužvinec/E.
Šestak – Krznar/Jan Zrna 3:0, Gužvinec – Jo. Zrna 3:0, V. Šestak – Jan Zrna 3:0, E. Šestak – Krznar 1:3, Gužvinec – Jan Zrna 3:0, E. Šestak – Jo. Zrna 3:0, V. Šestak – Krznar 0:3.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

Štefok – R. Novak 2:3, Igrec – D. Filipašić 0:3, Frančić – Šoltić 0:3, Igrec/Štefok –
Filipašić/Šoltić 0:3, Igrec – Novak 3:1, Štefok – Šoltić 3:2, Frančić – Filipašić 0:3, Igrec –
Šoltić 1:3, Frančić – Novak 0:3, Štefok – Filipašić 1:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2                9    9  0  0    73:17   18

  2. ŠSK Čak                 9    7  1  1    55:35    15

  3. Lopatinec 2             9    6  1  2    53:37    13

  4. Putjane 3                9    5  0  4    44:46    10

  5. Čakovec 4               9    3  2  4    45:45     8

  6. Donji Kraljevec 2     9    3  1  5    46:44     7

  7. Čakovec 3               9    3  1  5    42:48     7

  8. Nedelišće 2             9    1  5  3    40:50     7

  9. Hodošan 3              9    1  1  7    30:60     3

10. GSTK Prelog 2         9    0  2  7    22:68     2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 23/1, D. Filipašić (Put 2) 21/3,
Marčec (Ned 2) 21/6, De. Ivanuša (Lop 2) 14/4, Vurušić (ČK 4) 19/8, Strbat (Put 3)
19/8,  I. Fileš (Čak) 14/6, Zvonar (Čak) 16/8, Ml. Trbuhović 16/8, Gužvinec (Čk 3) 9/6,
Belovari (DK 2) 16/11, Šoltić (Put 2) 14/10, Glavak (DK 2) 15/12, Krznar (Hod 3)
15/12….


 

8.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  8:2

Šarić – Horvat 2:3, Strbat – Igrec 3:0, Puškadija – Štefok 3:1, Puškadija/Šarić –
Horvat/Štefok 3:2, Strbat – Horvat 3:0, Šarić – Štefok 3:1, Puškadija – Igrec 2:3, Strbat –
Štefok 3:0, Zelić – Horvat 3:1, Šarić – Igrec 3:1.

PUTJANE 2 (Čakovec)  –   ČAKOVEC 3  (Čakovec)  7:3

D. Filipašić – Gužvinec 3:0, Kaja Popović – Balog 3:0, Šoltić – E. Šestak 3:1,
Filipašić/Popović – Balog/E. Šestak 3:0, Popović – Gužvinec 1:3, Filipašić – E. Šestak 3:0,
Šoltić – Balog 2:3, Popović – E. Šestak 3:1, Šoltić – Gužvinec 3:2, Filipašić – V. Šestak 0:3.

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  ŠSK ČAK (Čakovec)  4:6

Krznar – V. Grgić 3:2, K. Markati – Zvonar 0:3, Jan Zrna – Turk 3:0, Krznar/Josip Zrna – I.
fileš/Zvonar 2:3, Markati – V. Grgić 1:3, Krznar – Turk 2:3, Jan Zrna – Zvonar 2:3, Markati – Turk 0:3, Jan Zrna – V. Grgić 3:2, Krznar – Zvonar 3:2.

 ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  4:6

Čižmešija – Glavak 1:3, Vurušić – Ružić 3:0, Petra Babić-Gašparlin – Belovari 1:3,
Čižmešija/Vurušić – Belovari/Glavak 3:2, Vurušić – Glavak 3:0, Čižmešija – Balovari 0:3,
Babić-Gašparlin – Ružić 0:3, Vurušić – Balovari 2:3, Babić-Gašparlin – Glavak 3:2, Čižmešija – Ružić 2:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  8:2

Ma. Trbuhović – Hergotić 3:2, De. Ivanuša – Vibović 3:0, Pintarić – Marčec 1:3, De.
Ivanuša/Ma. Trbuhović – Marčec/Vibović 3:0, De. Ivanuša – Hergotić 3:2, Ma. Trbuhović –
Marčec 0:3, Pintarić – Vibović 3:1, De. Ivanuša – Marčec 3:2, Pintarić – Škoda 3:0, Ma.
Trbuhović – Vibović 3:2.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2                8    8  0  0    65:15    16

  2. ŠSK Čak                 8    6  1  1    49:31    13

  3. Lopatinec 2             8    6  0  2    48:32    12

  4. Čakovec 4               8    3  2  3    41:39     8

  5. Putjane 3                8    4  0  4    38:42     8

  6. Nedelišće 2             8    1  5  2    36:44     7

  7. Donji Kraljevec 2     8    3  0  5    41:39     6

  8. Čakovec 3               8    2  1  5    35:45     5

  9. Hodošan 3              8    1  1  6    27:53     3

10. GSTK Prelog 2         8    0  2  6    20:60     2 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 23/1, D. Filipašić (Put 2) 18/3,
Marčec (Ned 2) 19/5, De. Ivanuša (Lop 2) 14/4, Vurušić (ČK 4) 17/7, I. Fileš (Čak)
12/5, Strbat (Put 3) 16/8, Zvonar (Čak) 14/7, Ml. Trbuhović 14/7, Belovari (DK 2)
15/9, Čižmešija (ČK 4) 14/10….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: Nedelišće 2 – Putjane 3, Donji Kraljevec 2 –
Lopatinec 2, ŠSK Čak – Čakovec 4, Čakovec 3 – Hodošan 3, GSTK Prelog 2 –
Putjane 2.


 

7.KOLO

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  6:4

Ml. Trbuhović – Strbat 3:2, Ma. Trbuhović – Puškadija 3:1, Pintarić – Šarić 1:3, Pintarić/Ma.
Trbuhović – Puškadija/Strbat 3:1, Ma. Trbuhović – Sgtrbat 0:3, Ml. Trbuhović – Šarić 3:1,
Pintarić – Puškadija 3:1, Ma. Trbuhović – Šarić 3:2, Pintarić – Strbat 0:3, Ml. Trbuhović –
Puškadija 1:3.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće) –   ČAKOVEC 4  (Čakovec)  5:5

Marčec – Petra Babić-Gašparlin 3:0, Vibović – Čižmešija 1:3, Hergotić – Vurušić 2:3,
Marčec/Vibović – Čižmešija/Vurušić 2:3, Vibović – Babić-Gašparlin 3:2, Marčec – Vurušić
3:1, Hergotić – Čižmešija 0:3, Vibović – vurušić 1:3, Hergotić – Babić-Gašparlin 3:2, Marčec – Čižmešija 3:0.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  8:2

Glavak – Jan Zrna 3:1, Ružić – Krznar 1:3, Belovari – K. Markati 3:0, Belovari/Glavak – Jan Zrna/Josip Zrna 3:0, Ružić – Jan Zrna 3:1, Glavak – Markati 3:0, Belovari – Krznar 3:0, Ružić – Josip Zrna 3:1, Belovari – Jan Zrna 3:1, Glavak – Krznar 2:3.

  ŠSK ČAK (Čakovec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

V. Grgić – D. Filipašić 0:3, I. Fileš – Šoltić 3:2, Zvonar – Kaja Popović 1:3, I. Fileš/Zvonar –
Filipašić/Popović 1:3, I. Fileš – Filipašić 2:3, Turk – Popović 0:3, Zvonar – Šoltić 1:3, I. Fileš – Popović 0:3, Zvonar – filipašić 1:3, Turk – Šoltić 3:1.  

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  9:1

Gužvinec – Igrec 3:0, E. Šestak – Štefok 3:1, V. Šestak – Rob 3:1, E. Šestak/V. Šestak –
Igrec/Štefok 1:3, E. Šestak – Igrec 3:0, Gužvinec – Rob 3:0, V. Šestak – Štefok 3:1, E.
Šestak – Rob 3:0, V. Šestak – Igrec 3:2, Gužvinec – Štefok 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2                        7   7  0  0   58:12  14

  2. ŠSK Čak                         7   5  1  1   43:27   11

  3. Lopatinec 2                     7   5  0  2   40:30   10

  4. Čakovec 4                      7    3  2  2   37:33    8

  5. Nedelišće 2                    7    1  5  1   34:36    7

  6. Putjane 3                       7    3  0  4   30:40    6

  7. Čakovec 3                      7    2  1  4   32:38    5

  8. Donji Kraljevec 2            7    2  0  5   35:35    4

  9. Hodošan 3                     7    1  1  5   23:47    3

10. GSTK Prelog 2               7     0  2  5   18:52    2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 21/0, D. Filipašić (Put 2) 16/2, Marčec
(Ned 2) 17/4, De. Ivanuša (Lop 2) 11/4, Vurušić (ČK 4) 15/6, I. Fileš (Čak) 12/5, Čižmešija (ČK 4) 14/7, Ml. Trbuhović (Lop 2) 14/7, Zvonar (Čak) 12/6….

Parovi 8. kola, subota 12. prosinca: Putjane 3 – GSTK Prelog 2, Putjane 2 – Čakovec 3,
Hodošan 3 – ŠSK Čak, Čakovec 4 – Donji Kraljevec 2, Lopatinec 2 – Nedelišće 2.


 

6.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  6:4

Strbat – E. Šestak 1:3, Šarić – Gužvinec 0:3, Puškadija – Balog 3:2, Puškadija/Strbat –
Balog/E. Šestak 1:3, Zelić – E. Šestak 0:3, Strbat – Balog 3:1, Puškadija – Gužvinec 3:1,
Zelić – V. Šestak 3:2, Puškadija – E. Šestak 3:1, Strbat – Gužvinec 3:1.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  ŠSK ČAK (Čakovec)  1:9

Igrec – Zvonar 1:3, Rob – I. Fileš 2:3, Štefok – Turk 0:3, Igrec/Štefok – Turk/Zvonar 1:3, Rob – Zvonar 0:3, Horvat – Turk 0:3, Štefok – I. Fileš 3:2, Rob – Turk 1:3, Štefok – Zvonar 0:3, Horvat – I. Fileš 0:3.  

PUTJANE 2 (Čakovec)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  7:3

Kaja Popović – Glavak 3:0, Filipašić – Ružić 3:0, Šoltić – Belovari 0:3, Filipašić/Popović –
Belovari/Glavak 3:2, Filipašić – Glavak 3:2, Popović – Belovari 3:1, Šoltić – Ružić 3:2,
Filipašić – Belovari 1:3, Šoltić – Glavak 2:3, Popović – Ružić 3:0.   

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  5:5

Krznar – Škoda 3:0, Jan Zrna – Marčec 0:3, K. Markati – Hergotić 3:0, Krznar/Jan Zrna
Hergotić/Marčec 0:3, Jan Zrna – Škoda 3:0, Krznar – Hergotić 3:0, K. Markati – Marčec 0:3, Jan Zrna – Hergotić 1:3, K. Markati – Škoda 3:0, Krznar – Marčec 1:3.

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  LOPTINEC 2 (Lopatinec)  3:7

Čižmešija – Ml. Trbuhović 3:1, Vurušić – De. Ivanuša 0:3, Petra Babić-Gašparlin – Pintarić
0:3, Čižmešija/Vurušić – De. Ivanuša/Pintarić 1:3, Vurušić – Ml. Trbuhović 0:3, Čižmešija –
Pintarić 3:1, Babić-Gašparlin – De. Ivanuša 1:3, Vurušić – Pintarić 2:3, Babić-Gašparlin – Ml.Trbuhović 0:3, Čižmešija – De. Ivanuša 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2                 6   6  0  0    50:10   12

  2. ŠSK Čak                  6   5  1  0    41:19   11

  3. Lopatinec 2              6   4  0  2    34:26    8

  4. Čakovec 4                6   3  1  2    32:28    7

  5. Nedelišće 2              6   1  4  1    29:31    6

  6. Putjane 3                6    3  0  3    26:34    6

  7. Čakovec 3               6    1  1  4    23:37    3

  8. Hodošan 3               6   1  1  4    21:39    3

  9. Donji Kraljevec 2      6   1  0  5    27:33    2

10. GSTK Prelog 2          6   0  2  4    17:43    2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 18/0, D. Filipašić (Put 2) 13/2, Zvonar
(Čak) 12/3, I. Fileš (Čak) 11/3, Marčec (Ned 2) 14/4, De. Ivanuša (Lop 2) 11/4, Vurušić (ČK4) 13/5, Čižmešija (ČK 4) 12/6, Ml. Trbuhović (Lop 2) 12/6, Strbat (Put 3) 11/7….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: Lopatinec 2 – Putjane 3, Nedelišće 2 – Čakovec 4, Donji Kraljevec 2 – Hodošan 3, ŠSK Čak – Putjane 2, Čakovec 3 – Prelog 2.


 

5.KOLO

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  7:3

Čižmešija – Strbat 3:0, Vurušić – Puškadija 3:1, Petra Babić-Gašparlin – Šarić 1:3,
Čižmešija/Vurušić – Puškadija/Strbat 3:1, Vurušić – Strbat 3:1, Čižmešija – Šarić 2:3, Babić-Gašparlin – Puškadija 0:3, Vurušić – Šarić 3:1, Babić Gašparlin – Strbat 3:2, Čižmešija – Puškadija 3:2.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  6:4

Ml.Trbuhović – Jan Zrna 0:3, Pintarić – Josip Zrna 3:0, Ma. Trbuhović – Krznar 3:2,
Pintarić/Ma. Trbuhović – Krznar/Josip Zrna 1:3, Pintarić – Hjan Zrna 1:3, Ml. Trbuhović –
Krznar 3:1, Ma. Trbuhović – Josip Zrna 3:0, Pintarić – Krznar 1:3, Ma. Trbuhović – Jan Zrna 3:1, Ml. Trbuhović – Josip Zrna 3:1.

PUTJANE 2 (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  8:2

D. Filipašić – Marčec 2:3, Kaja Popović – Vibović 3:0, R. Novak – Hergotić 1:3, Filipašić/
Popović – Marčec/Vibović 3:0, Popović – Marčec 3:2, Filipašić – Hergotić 3:0, Šoltić –
Vibović 3:1, Popović – Hergotić 3:0, Šoltić – Marčec 3:2, Filipašić – Vibović 3:2.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  9:1

Glavak – Horvat 3:0, Ružić – Igrec 3:0, Belovari – Rob 3:0, Belovari/Glavak – Igrec/Rob 3:0, Ružić – Horvat 3:1, Glavak – Rob 3:1, Belovari – Igrec 3:1, Ružić – Rob 1:3, Belovari – Horvat 3:0, Glavak – Igrec 3:2.

ŠSK ČAK (Čakovec)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  8:2

Zvonar – Balog 3:0, I. Fileš – E. Šestak 3:0, V. Grgić – Gužvinec 3:2, I. Fileš/Zvonar –
Balog/E. Šestak 3:1, I. Fileš – Balog 3:2, Zvonar – Gužvinec 3:0, V. Grgić – E. Šestak 3:1,
Turk – Gužvinec 2:3, V. Grgić – V. Šestak 1:3, M. Grgić – E. Šestak 3:2.  


 

TABLICA

 

1. Putjane 2                 5   5  0  0     43:7    10

2. ŠSK Čak                  5   4  1  0    32:18    9

4. Čakovec 4               5   3  1  1     29:21    7

3. Lopatinec 2             5   3  0  2     27:23    6

5. Nedelišće 2             5   1  3  1     24:26    5

6. Putjane 3                5   2  0  3     20:30    4

7. Čakovec 3               5   1  1  3     19:31    3

8. Donji Kraljevec 2     5   1  0  4     24:26    2

9. GSTK Prelog2          5   0  2  3     16:34    2

10. Hodošan 3             5   1  0  4     16:34    2 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 15/0, Filipašić (Put 2) 11/1, Vurušić (ČK
4) 13/2, I. Fileš (Čak) 9/2, Zvonar (Čak) 9/3, Marčec (Ned 2) 11/4, Čižmešija (ČK 4) 10/5, Ml.Trbuhović (Lop 2) 10/5, De. Ivanuša (Lop 2) 8/4, Šoltić (Put 2) 8/4….

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: Putjane 3 – Čakovec 3, GSTK Prelog 2 – ŠSK Čak,
Putjane 2 – Donji Kraljevec 2, Hodošan 3 – Nedelišće 2, Čakovec 4 – Lopatinec 2.


 

4.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  ŠSK ČAK (Čakovec)  3:7

Puškadija – Turk 0:3, Strbat – Fileš 2:3, Šarić – I. Zvonar 1:3, Puškadija/Strbat – I. Fileš/
Zvonar 2:3, Strbat – Turk 3:0, Puškadija – Zvonar 0:3, Šarić – I. Fileš 3:2, Strbat – Zvonar 0:3, Šarić – Turk 3:2, Zelić – V. Grgić 0:3.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  6:4

V. Šestak – Glavak 2:3, Balog – Ružić 3:1, E. Šestak – M. Belovari 3:1, Balog/E. Šestak –
Belovari/Glavak 3:1, Balog – Glavak 2:3, V. Šestak – Belovari 0:3, E. Šestak – Ružić 3:0,
Balog – Belovari 3:1, E. Šestak – Glavak 3:0, V. Šestak – Ružić 1:3.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  5:5

Igrec – Hergotić 1:3, Štefok – Marčec 0:3, Rob – Škoda 3:0, Igrec/Štefok – Hergotić/Marčec 3:1, Štefok – Hergotić 1:3, Igrec – Škoda 3:0, Rob – Marčec 2:3, Štefok – Škoda 3:0, Rob – Hergotić 3:0, Igrec – Marčec 0:3.

PUTJANE 2  (Čakovec)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  9:1

Kaja Popović – Ml. Trbuhović 3:1, Filipašić – De. Ivanuša 3:2, Šoltić – Pintarić 3:0, Filipašić/Popović – De. Ivanuša/Pintarić 3:0, Filipašić – Ml. Trbuhović 3:0, Popović – Pintarić 3:0,Šoltić – De. Ivanuša 1:3, Filipašić – Pintarić 3:1, R. Novak – Ml. Trbuhović 3:0, Popović – De.Ivanuša 3:2.

 HODOŠAN 3 (Hodošan) – ČAKOVEC 4 (Čakovec)  2:8

Krznar – Čižmešija 3:0, K. Markati – Petra Babić Gašparlin 3:0, Jan Zrna – Vurušić 0:3,
Krznar/Josip Zrna – Čižmešija/Vurušić 2:3, K. Markati – Čižmešija 0:3, Krznar – Vurušić 1:3,Jan Zrna – Babić Gašparlin 1:3, K. Markati – Vurušić 0:3, Jan Zrna – Čižmešija 2:3, Krznar – Babić Gašparlin 2:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2                      4   4  0  0   35:5    8

  2. ŠSK Čak                       4   3  1  0   24:16   7

  3. Nedelišće 2                   4   1  3  0   22:18   5

  4. Čakovec 4                     4   2  1  1   22:18   5

  5. Lopatinec 2                   4   2  0  2   21:19   4

  6. Putjane 3                      4   2  0  2   17:23   4

  7. Čakovec 3                     4   1  1  2   17:23   3

  8. GSTK Prelog 2               4   0  2  2   15:25   2

  9. Hodošan 3                    4   1  0  3   12:28   2

10. Donji Kraljevec 2           4   0  0  4   15:25   0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 12/0, D. Filipašić (Put 2) 9/0, Vurušić
(ČK 4) 10/2, Marčec (Ned 2) 10/2, I. Fileš (Čak) 7/2, Strbat (Put 3) 9/3, Zvonar (Čak) 7/3, E.Šestak (ČK 3) 8/4, Čižmešija (ČK 4) 8/4, Ml. Trbuhović (Lop 2) 8/4, De. Ivanuša (Lop 2)
8/4….

Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: Čakovec 4 – Putjane 3, Lopatinec 2 – Hodošan 3,
Nedelišće 2 – Putjane 2, Donji Kraljevec 2 – GSTK Prelog 2, ŠSK Čak – Čakovec 3.


 

3.KOLO

HODOŠAN 3 (Hodošan)  –  PUTJANE 3 (Čakovec)  4:6

K. Markati – Strbat 2:3, Jan Zrna – Puškadija 2:3, Krznar – Šarić 3:2, Krznar/Josip Zrna –
Puškadija/Strbat 2:3, Jan Zrna – Strbat 2:3, K. Markati – Šarić 3:1, Krznar – Puškadija 3:2,Jan Zrna – Šarić 2:3, Krznar – Strbat 0:3, K. Markati – Puškadija 3:2.

ČAKOVEC 4 (Čakovec)  –  PUTJANE 2 (Čakovec)  2:8

Čižmešija – Šoltić 3:1, Vurušić – Kaja Popović 1:3, Petra Babić-Gašparlin – Filipašić 0:3,
Čižmešija/Vurušić – Filipašić/Popović 2:3, Vurušić – Šoltić 3:0, Čižmešija – Filipašić 1:3,
Babić-Gašparlin – Popović 0:3, Vurušić – Filipašić 2:3, Babić-Gašparlin – R. Novak 0:3,
Čižmešija – Popović 0:3.

LOPATINEC 2 (Lopatinec)  –  GSTK PRELOG 2 (Prelog)  9:1

Ml. Trbuhović – Rob 3:0, De. Ivanuša – Igrec 3:1, Pintarić – Štefok 0:3, De. Ivanuša/Pintarić – Rob/Štefok 3:1, De. Ivanuša – Rob 3:0, Ml. Trbuhović – Štefok 3:1, Pintarić – Horvat 3:0,De. Ivanuša – Štefok 3:0, Pintarić – Rob 3:0, Ml. Trbuhović – Horvat 3:1.

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  –  ČAKOVEC 3 (Čakovec)  5:5

Marčec – V. Šestak 3:0, Hergotić – Balog 2:3, Vibović – E. Šestak 1:3, Marčec/Vibović –
Balog/E. Šestak 3:0, Hergotić – V. Šestak 3:1, Marčec – E. Šestak 3:0, Vibović – Balog 3:0, Hergotić – E. Šestak 1:3, Vibović – V. Šestak 2:3, Marčec – Balog 2:3.

DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  –  ŠSK ČAK (Čakovec)  4:6

Glavak – Turk 2:3, Ružić – Zvonar 0:3, Belovari – V. Grgić 3:2, Belovari/Glavak – I.
Fileš/Zvonar 1:3, Ružić – Turk 3:2, Glavak – V. Grgić 3:0, Belovari – Zvonar 1:3, Ružić – I.
Fileš 2:3, Belovari – Turk 3:1, Glavak – Zvonar 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Putjane 2               3    3  0  0      26:4    6

  2. ŠSK Čak                3     2  1  0     17:13   5

  3. Lopatinec 2            3     2  0  1     20:10   4

  4. Nedelišće 2            3     1  2  0     17:13   4

  5. Putjane 3               3     2  0  1     14:16   4

  6. Čakovec 4              3     1  1  1     14:16   3

  7. Hodošan 3              3    1  0  2     10:20    2

  8. Čakovec 3              3     0  1  2     11:19    1

  9. GSTK Prelog 2        3     0  1  2     10:20    1

10. Donji Kraljevec 2     3    0  0  3     11:19    0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kaja Popović (Put 2) 9/0, Filipašić (Put 2) 6/0, Ml. Trbuhović
(Lop 2) 8/1, Strbat (Put 3) 8/1, I. Fileš (Čak) 6/1, Vurušić (Čk 4) 7/2, De. Ivanuša (Lop 2) 7/2, Marčec (Ned 2) 7/2….

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: Putjane 3 – ŠSK Čak, Čakovec 3 – Donji Kraljevec 2, GSTK Prelog 2 – Nedelišće 2, Putjane 2 – Lopatinec 2, Hodošan 3 – Čakovec 4.


 

2.KOLO

PUTJANE 3 (Čakovec)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  6:4

Strbat – Glavak 3:0, Šarić – Belovari 3:0, Puškadija – Ružić 2:3, Strbat/Šarić – Belovari/
Glavak 1:3, Šarić – Glavak 3:1, Strbat – Ružić 3:1, Zelić – Belovari 0:3, Šarić – Ružić 3:1,
Zelić – Glavak 1:3, Strbat – Belovari 3:1.

ŠSK ČAK (Čakovec)  –  NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće)  5:5

I. Fileš – Vibović 1:3, Zvonar – Marčec 0:3, V. Grgić – Hergotić 2:3, I. Fileš/Zvonar –
Marčec/Vibović 0:3, Turk – Vibović 3:0, I. Fileš – Hergotić 3:0, V. Grgić – Marčec 0:3, Turk – Hergotić 3:1, V. Grgić – Vibović 3:2, I. Fileš – Marčec 3:2.

ČAKOVEC 3 (Čakovec)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  3:7

E. Šestak – Ml. Trbuhović 2:3, Balog – De. Ivanuša 0:3, H. Peras – Pintarić 2:3, Balog/E.
Šestak – De. Ivanuša/Pintarić 1:3, Balog – Ml. Trbuhović 2:3, E. Šestak – Pintarić 3:1, V.
Šestak – De. Ivanuša 1:3, Balog – Pintarić 3:2, V. Šestak – Ml. Trbuhović 0:3, E. Šestak –
De. Ivanuša 3:2.

GSTK PRELOG 2 (Prelog)  –  ČAKOVEC 4 (Čakovec)  5:5

Horvat – Vurušić 0:3, Igrec – Petra Babić-Gašparlin 3:1, Rob – Čižmešija 2:3, Igrec/Rob –
Čižmešija/Vurušić 3:2, Igrec – Vurušić 1:3, Horvat – Čižmešija 3:2, Rob – Babić-Gašparlin
3:0, Igrec – Čižmešija 2:3, Rob – Vurušić 0:3, Horvat – Babić-Gašparlin 3:2.

 PUTJANE 2 (Čakovec)  –  HODOŠAN 3 (Hodošan)  10:0

Kaja Popović – Jan Zrna 3:0, D. Filipašić – Krznar 3:0, Šoltić – K. Markati 3:0,
Filipašić/Popović – Krznar/Josip Zrna 3:0, Filipašić – Jan Zrna 3:0, Popović – K. Markati 3:1,Šoltić – Krznar 3:0, Filipašić – K. Markati 3:2, Šoltioć – Jan Zrna 3:0, Popović – Krznar 3:0.


 

 

TABLICA

 

 1. Putjane 2                 2   2  0  0   18:2  4

 2. Čakovec 4                2   1  1  0   12:8  3

 3. Nedelišće 2              2   1  1  0   12:8  3

 4. ŠSK Čak                  2   1  1  0   11:9  3

 5. Lopatinec 2              2   1  0  1   11:9  2

 6. Putjane 3                 2   1  0  1   8:12  2

 7. Hodošan 3                2   1  0  1   6:14  2

 8. GSTK Prelog 2          2    0  1  1   9:11  1

 9. Donji Kraljevec 2      2    0  0  2   7:13  0

10. Čakovec 3               2    0  0  2   6:14  0

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Hodošan 3 – Putjane 3, Čakovec 4 – Putjane 2,
Lopatinec 2 – GSTK Prelog 2, Nedelišće 2 – Čakovec 3, Donji Kraljevec 2 – ŠSK Čak.


 

1.KOLO

PUTJANE 2 (Čakovec) – PUTJANE 3 (Čakovec) 8:2

Šoltić – Puškadija 3:2, Kaja Popović – Šarić 3:0, R. Novak – P. Strbat 1:3, Popović/Šoltić – Puškadija/Strbat 3:2, Popović – Puškadija 3:0, Šoltić – Strbat 1:3, R. Novak – Šarić 3:1, Popović – Strbat 3:0, R. Novak – Puškadija 3:0, Šoltić – Zelić 3:1

HODOŠAN 3 (Hodošan) – GSTK PRELOG 2 (Prelog) 6:4

Krznar – Rob 3:0, K. Markati – Štefok 3:1, Jan Zrna – Igrec 3:0, Krznar/Jan Zrna – Rob/Štefok 2:3, K. Markati – Rob 2:3, Krznar – Igrec 3:2, Jan Zrna – Štefok 0:3, K. Markati – Igrec 3:0, Jan Zrna – Rob 1:3, Krznar – Štefok 3:0

ČAKOVEC 4 (Čakovec) – ČAKOVEC 3 (Čakovec) 7:3

Čižmešija – H. Peras 3:1, Vurušić – E. Šestak 3:1, Petra Babić-Gašparlin – V. Šestak 2:3, Čižmešija/Vurušić – E. Šestak/V. Šestak 3:1, Vurušić – Peras 3:2, Čižmešija – V. Šestak 3:0, Babić-Gašparlin – E. Šestak 2:3, Vurušić – V. Šestak 3:1, Babić-Gašparlin – Peras 0:3, Čižmešija – E. Šestak 3:1

ŠSK ČAK (Čakovec) – LOPATINEC 2 (Lopatinec) 6:4

Zvonar – Ml. Trbuhović 2:3, I. Fileš – De. Ivanuša 3:1, Turk – Pintarić 3:2, I. Fileš/Zvonar – De. Ivanuša/Pintarić 3:1, I. Fileš – Ml. Trbuhović 3:2, Zvonar – Pintarić 3:0, Turk – De. Ivanuša 0:3, I. Fileš – Pintarić 3:1, V. Grgić – Ml. Trbuhović 0:3, Zvonar – De. Ivanuša 1:3

NEDELIŠĆE 2 (Nedelišće) – DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec) 7:3

Marčec – Glavak 3:2, Hergotić – Ružić 3:1, Vibović – M. Belovari 3:0, Marčec/Vibović – M. Belovari/Glavak 1:3, Hergotić – Glavak 2:3, Marčec – M. Belovari 3:2, Vibović – Ružić 3:0, Hergotić – M. Belovari 3:2, Vibović – Glavak 0:3, Marčec – Ružić 3:0

 

TABLICA

1. Putjane 2 1 1 0 0 8:2 2
2. Čakovec 4 1 1 0 0 7:3 2
3. Nedelišće 2 1 1 0 0 7:3 2
4. ŠŠK Čak 1 1 0 0 6:4 2
5. Hodošan 3 1 1 0 0 6:4 2
6. Lopatinec 2 1 0 0 1 4:6 0
7. Prelog 2 1 0 0 1 4:6 0
8. Donji Kraljevec 2 1 0 0 1 3:7 0
9. Čakovec 3 1 0 0 1 3:7 0
10. Putjane 3 1 0 0 1 2:8 0