06.10.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

17.KOLO SEZONE 2021/22 Međimurskih liga „Međimurske Novine“

Foto: Zoran Matulin – STK Donji Vidovec

Uspješno uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa, koje se sve više smanjuju, je odigrano 17. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

U sedamnaestom kolu odigrano je 23 utakmica. U ovom kolu 11 pobjeda domaćina, te 10 pobjeda gostiju uz samo 2 neriješene utakmice. Srećom dolazi toplije vrijeme pa se smiruje ali i dalje nam ova COVID-19 situacija u pojedinim utakmicama je otežala regularnost igranja kola te stvara probleme kod dogovora i odigravanja. U ovom kolu su odgođene 6 utakmice, od kojih su iz Prve Županijske lige pomaknute na kraj tjedna, te je i u prvoj ligi pomaknuto posljednje kolo na 2. travanj. Raduje me odigranih čak 11 zaostalih utakmica u kojima su domaćini slavili u njih šest, jedna je završila neriješeno dok su u četiri utakmice slavili gosti. Uz moto „Zdravlje je na prvom mjestu“, čeka nas posljednje kolo, te voditelj moli ako je moguće odigrati sve utakmice i zaostale do sljedeće srijede.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

Pobjedom na gostovanju u  Putjanama kod ekipe Putjane MLD, ekipa Mihovljan 3 Primabiro je otišla na tri nedostižna boda i uoči derbija sa Šenkovcem slavi naslov prve Županijske lige. ČESTITAMO. Neporaženi Nino Bujan se istaknuo tricom u tom susretu. Šenkovec se lako obračunao sa fenjerašem iz Draškovca uz trice Božidara Krnjoula i Matije Barića. Nedelišće i Hodošan su podjelili bodove uz tricu Davora Vidovića. Dvije utakmice se igraju kasnije ovog tjedna. U zaostalim utakmicama Hodošan je svladao Putjane 2 MLD uz trice Paule Markati i Davora Vidovića, Zasadbreg je slavio u derbiju začelja i ostanak u ligi protiv Nedelišća uz tricu Nikole Magdalenića. U Draškovcu su slavili gosti iz Hodošana uz trice Paule Markati i Davora Vidovića. MSTC Čakovec je na gostovanju u Zasadbregu slavio uz trice Filipa Panića i Godine. Šenkovec je na domaćem terenu svladao Putjane 2 MLD uz tricu Matije Barića. U unaprijed odigranoj utakmici posljednjeg kola Zasadbreg je na domaćem terenu svladao Putjane 2 MLD uz tricu Nikole Magdalenića.

Kako u prvoj ligi je za odigrati još 8 utakmica do kraja, zbog regularnosti prvenstva posljednje kolo je pomaknuto za tjedan dana, tj. na 2. Travnja 2022 godine.

Rezultati 17 kolo:
ZEN-Šenkovec 2 – HE-DRA 1 Draškovec 8:2
Putjane 2 MLD – Mihovljan 3 Primabiro 3:7
Nedelišće 1 – Hodošan 1 5:5
USTA Belica 1 – Zasadbreg 1 * igra se krajem tjedna
MSTC Čakovec – Putjane Brid * igra se u četvrtakODGOĐENE UTAKMICE:
Hodošan 1 – Putjane 2 MLD  7:3
Nedelišće 1 – Zasadbreg 1 4:6
HE-DRA 1 Draškovec  – Hodošan 1 3:7
Zasadbreg 1 – MSTC Čakovec 4:6
ZEN-Šenkovec 2 – Putjane 2 MLD   7:3

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro1715111195131
2ZEN-Šenkovec 21713221145628
3MSTC Čakovec161213986225
4Putjane Brid15924955520
5Hodošan 116835857519
6Putjane 2 MLD1852117610412
7USTA Belica 116349659510
8Zasadbreg 116411162989
9Nedelišće 1163112531077
10HE-DRA 1 Draškovec171115531173

Skor igrača:
Nino Bujan (38-0), Filip Godina (44-4), Matija Barić (44-7), Boris Preksavec (33-7), Paula Markati (37-11), Davor Vidović (36-12), Eugen Šimon (32-13), Miljenko Vračar (33-15), Matija Strbat (28-13), Filip Panić (31-17), Nikola Magdalenić (31-17), Nikola Mikac (25-17), Zoran Vidović (20-14), Božidar Krnjoul (20-16), Rinaldo Jurinec (17-15), Dean Lajtman (22-21), Robert Lehkec (26-28), Siniša Mesarić (23-25), Goran Martinez (21-27) …

Posljednje 18. Kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Nedelišće 1
MSTC Čakovec – Hodošan 1
Putjane Brid – USTA Belica 1
Zasadbreg 1 – Putjane 2 MLD 8:2
Mihovljan 3 Primabiro – ZEN-Šenkovec 2
ODGOĐENE UTAKMICE:
Zasadbreg 1 – Hodošan 1
Putjane Brid – Nedelišće

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Tricom Daria Grda na gostovanju u Kotoribi, bolja je bila ekipa Goričana od Kotoribe 3. Na gostovanju u Prelogu važan bod uzela je ekipa Male Subotice, gdje se tricom za domaćine istaknuo Dubravko Hozjak. Na gostovanju u Šenkovcu tijesna pobjeda ekipe Kotoribe 2 uz tricu Stjepana Vidovića. Tricama Roberta Mikaca i Kristijana Kovačića ekipa Mihovljana 2 ostvarila je visoku pobjedu u susretu sa ekipom Čakovec 1. Tricom Marina Korenta ekipa Šenkovca 3 je ostvarila pobjedu kod posljednjeplasirane ekipe He-Dra 2. U zaostaloj utakmici Kotoriba 3 je slavila tijesno u Draškovcu, a poraz nije tricom uspio spriječiti Josip Repalust.

Rezultati 17 kolo:
Kos-Kotoriba 3 – Goričan 1 3:7
GSTK Prelog 1 – Mala Subotica 1 5:5
ZEN-Šenkovec 4 – Kos-Kotoriba 2 4:6
Mihovljan 2 – Čakovec 1 9:1
HE-DRA 2 Draškovec – ZEN-Šenkovec 3 3:7
ODGOĐENE UTAKMICE:
HE-DRA 2 Draškovec – Kos-Kotoriba 3 4:6


EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 21717001462434
2Goričan 11713041224826
3Kos-Kotoriba 21713041106026
4GSTK Prelog 117746848618
5Čakovec 117818848617
6ZEN-Šenkovec 417647759516
7ZEN-Šenkovec 3174496710312
8Kos-Kotoriba 31742115611410
9Mala Subotica 1172510621089
10HE-DRA 2 Draškovec170215441262

Skor igrača:

Robert Mikac (49-1), Kristijan Kovačić (49-1), Stjepan Vidović (39-5), Igor Vesenjak (43-6), Dario Grd (42-9), Dubravko Hozjak (41-10), Ivan Pongračić (38-11), Mario Uršanić (32-18), David Čukulic (30-21), Vinko Legin (24-18), Marta Novak (29-22), Anja Novak (25-19), Maja Trupković (25-21), Josip Repalust (21-21), Davorin Labazan (15-16), Goran Spahija (20-24), Igor Munka (22-29), Krešo Horvat (21-30) …

Posljednje 18 kolo:

Goričan 1 – HE-DRA 2 Draškovec
ZEN-Šenkovec 3 – Mihovljan 2
Čakovec 1 – ZEN-Šenkovec 4
Kos-Kotoriba 2 – GSTK Prelog 1
Mala Subotica 1 – Kos-Kotoriba 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

KONAČNA TABLICA:

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 21412201033726
2Lopatinec 11410311013923
3ŠŠK ČAK Čakovec14824934718
4Lopatinec 314617627813
5Čakovec 21441952889
6Hodošan 21432959818
7Mihovljan 41432943978
8HE-DRA 3 Draškovec1415847937

Skor igrača:

Nino Bašek (35-1), Dominik Filipašić (31-1), Damir Ivanuša (27-9), Mario Glavak (27-12), Karlo Šoltić (26-12), Rajko Bel (23-11), Jan Zrna (28-14), Miljenko Belovari (20-10), Nenad Perko (21-12), Domagoj Turk (21-17), Vinko Grgić (20-18), Dražen Bubek (18-17), Mark Trbuhović (15-16), Marko Ružić (12-13), Mario Štefičar (15-18), Dario Damjan (13-18), Hana Zadravec (16-23), Danijel Matjačić (17-25), Marijan Čižmešija (17-25)

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

U Svetoj Mariji derbi posljednje dvije ekipe, gdje je bolja bila ekipa Putjane 4 uz tricu Ervina Bajuka. Putjane 3 su lako svladale susjede iz ekipe Čakovec 4, uz tricu Dražena Šoltića. U Belici tijesna pobjeda domaćina nad ekipom Šenkovca 5, uz neporaženog Damira Sečana. Dejan Marčec tricom nije uspio spriječiti poraz Nedelišća od gostujuće ekipe Čakovec 3. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije igrača. Molim da se do kraja posljednjeg kola odigraju i dvije zaostale utakmice koje su u četvrtoj ligi.

Rezultati 17. kolo:
Sveta Marija 1 – Putjane 4 3:7
Čakovec 4 – Putjane 3 3:7
USTA Belica 2 – ZEN-Šenkovec 5 6:4
Nedelišće 2 – Čakovec 3 4:6
Goričan 3 – Kos-Kotoriba 4
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 41613301233729
2Goričan 3151050975325
3Čakovec 31710341066423
4USTA Belica 217854917921
5Putjane 316835867419
6Čakovec 417467828814
7Nedelišće 217458828813
8ZEN-Šenkovec 517449749612
9Putjane 4174112521189
10Sveta Marija 1170116371331

Skor igrača:

Danko Šimon (40-5), Siniša Dvorski (38-7), Dejan Marčec (43-8), Stanislav Sović (28-6), Josip Šestanj (26-8), Dražen Šoltić (36-12), Jurica Godina (24-9), Goran Čok (18-7), Damir Sečan (24-11), Dejan Gudlin (26-13), Josip Čižmešija (31-17), Miljenko Peras (28-16), Zlatko Murković (30-18), Dragan Jelenić (21-14), Vladimir Šestak (29-22), Boris Gverić (15-16), Stjepan Šalamon (13-14), Ladislav Varga (22-24), Antun Mustač (22-26), Slavko Tratnjak (21-27), Ervin Bajuk (17-22), Tomislav Volf (18-24), Darko Trojko (16-27), Dragutin Godina (12-23), …

Posljednje 18 kolo:

Putjane 4 – Goričan 3
Kos-Kotoriba 4 – Nedelišće 2
Čakovec 3 – USTA Belica 2
ZEN-Šenkovec 5 – Čakovec 4
Putjane 3 – Sveta Marija 1
ODGOĐENE UTAKMICE:
Putjane 3 – Goričan 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Donjem Vidovcu pobjeda gostiju iz Draškovca nad ekipom Donji Vidovec 1, uz raspoloženog tricom Miroslava Mikeca. Osvježena mladim snagama ekipa Joke je visoko svladala Malu Suboticu 2 uz tricu Ivana Lovreka i neporaženog Marijana Sirca. Oslabljenoj ekipi Kotoribe 5 tijesan poraz im je nanijela ekipa Donji Vidovec 2 uz tricu Zorana Matulina. U Goričanu visoka pobjeda vodećih nad ekipom Stare Vage uz trice Patrika Bašneca i Ivice Marona. U zaostalim utakmicama Donji Vidovec 2 je svladao Prelog uz tricu Zorana Matulina, dok je Donji Vidovec 1 iznenadio vodeći Goričan i uzeo im bod uz tricu Patrika Bašneca. Samo je jedna odgođena utakmica koja će se odigrati početkom idućeg tjedna.

Rezultati 17 kolo:
Donji Vidovec 1 – HE-DRA 4 Draškovec 3:7
Joka-Čakovec – Mala Subotica 2 8:2
Kos-Kotoriba 5 – Donji Vidovec 2 4:6
Goričan 2 – Stara Vaga Čakovec 6 9:1
Putjane 7 – GSTK Prelog 2 * odgoda zbog bolesti, igra se u ponedjeljak
ODGOĐENE UTAKMICE:
Donji Vidovec 2  – GSTK Prelog 2 7:3
Donji Vidovec 1  – Goričan 2 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 21715201224832
2Putjane 7161222966426
3Donji Vidovec 117926947620
4Joka-Čakovec17647848616
5Donji Vidovec 217728809016
6Kos-Kotoriba 517719977315
7GSTK Prelog 216556827815
8HE-DRA 4 Draškovec17548809014
9Mala Subotica 21752106510512
10Stara Vaga Čakovec 6170215401302

Skor igrača:

Patrik Bašnec (47-2), Marijan Sirc (37-3), Mladen Železnjak (37-7), Marko Puškadija (34-9), Zoran Matulin (34-9), Nenad Martinec (34-14), Pavlo Dornik (36-15), Tomica Kos (28-15), Ivica Marton (28-15), Matija Lukša (31-17), Danijel Škoda (18-11), Dragan Šajn (29-20), Matej Šlibar (26-18), Draženko Igrec (25-23), Dragan Rajher (26-25), Stjepan Mikec (23-23), Željko Varga (21-22), Kristian Pintarić (18-19), Ivan Špicar (22-26), Miroslav Mikec (15-19) …

Posljednje 18 kolo:

HE-DRA 4 Draškovec – Putjane 7
GSTK Prelog 2 – Goričan 2
Stara Vaga Čakovec 6 – Kos-Kotoriba 5
Donji Vidovec 2 – Joka-Čakovec
Mala Subotica 2 – Donji Vidovec 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Zasadbreg 2 je na domaćem terenu doživio poraz od vodeće USTA Belica 3, uz tricu Danijela Mavrina. Tricom Josipa Filipašića i neporaženog Tihomira Horvata ekipa Donjeg Kraljevca je svladala ekipu Svete Marije. Dvije utakmice su odgođene u ovome kolu. Ukupno tri odgođene utakmice u ovoj ligi koje se moraju odigrati do kraja posljednjeg kola.

Rezultati 17. kolo:
Zasadbreg 2 – USTA Belica 3 3:7
Donji Kraljevec 1 – Sveta Marija 3 7:3
Sveta Marija 2 – Nedelišće 3
odgoda zbog bolesti igrača
Dragoslavec Breg – Lopatinec 4
odgoda zbog zauzetosti dvorane
ODGOĐENA UTAKMICA:
Lopatinec 4 – Nedelišće 3 9:1
Nedelišće 3 – Zasadbreg 2 6:4

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1USTA Belica 3141211954525
2Lopatinec 4141013944621
3Dragoslavec Breg15915896119
4Donji Kraljevec 115825807018
5Goričan 514806766416
6Sveta Marija 214716687215
7Zasadbreg 215311154967
8Sveta Marija 315131151995
9Nedelišće 314201243974

Skor igrača:

Nikola Merdanović (28-3), Franjo Pintarić (22-5), Bojan Jambrović (33-9), Mladen Trbuhović (32-9), Marko Pergar (30-11), Filip Blažek (30-12), Josip Filipašić (32-13), Branko Vučenik (19-8), Sven Poljak (26-11), Tihomir Horvat (30-13), Mario Dokleja (16-7), Stjepan Kolarić (26-13), Danijel Mavrin (24-12), Alen Kovačić (20-12), Danijel Kos (15-10), Roko Lesinger (21-15), Anton Jambrović (25-19), Nebojša Novak (13-12), Damir Kos (17-17), Dragan Raić (11-11), Dragutin Mustač (13-17), Predrag Šafarić (12-18), Željko Blažek (12-19)…

Posljednje 18 kolo:
Lopatinec 4 – Donji Kraljevec 1
Sveta Marija 3 – Zasadbreg 2
USTA Belica 3 – Sveta Marija 2
Nedelišće 3 – Goričan 5
ODGOĐENE  UTAKMICE:
Goričan 5 – USTA Belica 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Hodošanu ni trica prvog igrača Renata Varge iz ekipe iz Knezovca nije bila dovoljna da spriječi vodeću ekipu Hodošana da potvrde prvo mjesto u ligi. Čestitamo! Helena Cmrečki i Fran Matošić su se istakli tricama u pobjedi svoje ekipe Prelog 4 nad Goričanom 4. Draškovčani su tijesno svladali mladu ekipu iz Zasadbrega 3 uz tricu Luke Mikeca. Još jedan neočekivani kiks je napravila ekipa Prelog 3, koju su visoko na domaćem terenu porazili domaća ekipa iz Pribislavca, uz tricu Saše Kneklina i neporaženog Željka Mihalica. Na krilima mladih Matije Volfa i Dominika Dukića koji su tricama zaslužni za visoku pobjedu ekipe Mihovljana nad posljednjeplasiranom ekipom Svete Marije 4.

Rezultati 17. kolo:
Hodošan 3 – Udruga “OKUS” Knezovec 7:3
GSTK Prelog 4 – Goričan 4 8:2
HE-DRA 5 Draškovec – Zasadbreg 3 6:4
STK Pribislavec 1367 – GSTK Prelog 3 9:1
Mihovljan 6 – Sveta Marija 4 8:2

EkipaUkupnoPobjedaNeriješenoIzgubljeno+Bodovi
1Hodošan 31715111294131
2Mihovljan 61712321175327
3GSTK Prelog 31712321195127
4HE-DRA 5 Draškovec17935997121
5Udruga “OKUS” Knezovec17935997121
6STK Pribislavec 136717836977319
7Goričan 41750126110910
8GSTK Prelog 4173212551158
9Zasadbreg 3172213591116
10Sveta Marija 4170017151550

Skor igrača:

Renato Varga (39-2), Matija Volf (30-3), Josip Pintarić (34-5), Rafael Dominik (40-7), Ali Avdija (33-6), Luka Mikec (40-8), Tino Matić (36-12), Neven Šafarić (38-13), Gabriel Dominik (32-12), Ivan Kavran (32-14), Željko Mihalic (23-11), Saša Kneklin (27-14), Robert Pintarić (23-20), Jura Bistrović (17-17), Hrvoje Kulić (15-16), Dubravko Vrbanec (13-15), Robert Meglić (12-14), Sebastijan Munka (13-18), Helena Cmrečki (13-20) …

Posljednje 18. kolo:

Udruga “OKUS” Knezovec – Mihovljan 6
Sveta Marija 4 – STK Pribislavec 1367
GSTK Prelog 3 – HE-DRA 5 Draškovec
Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 4
Goričan 4 – Hodošan 3

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/89