26.09.2022

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

TURNIRE TOP-12 ŽUPANIJSKIH LIGA “MEĐIMURSKE NOVINE” ZA SEZONU 2021/2022 Popis prijavljenih

1. Županijska liga – Dvorana :       Sportski dom Mihovljan, Prvomajska 7 – Početak :        16:00h

1. Filip Godina (MSTC Čakovec)

2. Eugen Šimon (Putjane Brid)

3. Davor Vidović (Hodošan 1)

4. Miljenko Vračar (USTA Belica 1)

5. Filip Panić (MSTC Čakovec)

6. Zoran Vidović (ZEN-Šenkovec 2)      

7. Nikola Mikac (Mihovljan 3 Primabiro)

8. Božidar Krnjoul (ZEN-Šenkovec 2)

9. Dean Lajtman (Putjane Brid)

10. Siniša Mesarić (Nedelišće 1)

11. Goran Martinez (USTA Belica 1)

12. Alen Veseli (Nedelišće 1)

2.   LIGA – Dvorana :       STK KOS-Kotoriba, Trg oslobođenja 3 – Početak :        15:00h

1. Igor Vesenjak (Goričan 1)

2. Stjepan Vidović (Kos-Kotoriba 2)

3. Dario Grd (Goričan 1)

4. Mario Uršanić (Čakovec 1)

5. Vinko Legin (Kos-Kotoriba 2)

6. Anja Novak (ZEN-Šenkovec 3)

7. Goran Spahija (Čakovec 1)

8. Igor Munka (Kos-Kotoriba 3)

9. Josip Đuran (Goričan 1)

10. Ivica Jakupak (Kos-Kotoriba 3)

11. Zvonimir Turk (Čakovec 1)

12. Anđelko Radmanić (Kos-Kotoriba 3)

3. LIGA – Dvorana :       II. Osnovna Škola Čakovec – Početak :        18:30h

1. Nino Bašek (ŠŠK ČAK Čakovec)

2. Dominik Filipašić (Donji Kraljevec 2)

3. Damir Ivanuša (Lopatinec 1)

4. Karlo Šoltić (Lopatinec 1)

5. Jan Zrna (Hodošan 2)

6. Nenad Perko (Lopatinec 3)

7. Domagoj Turk (ŠŠK ČAK Čakovec)

8. Vinko Grgić (ŠŠK ČAK Čakovec)

9. Marko Ružić (Donji Kraljevec 2)

10. Marijan Čižmešija (Čakovec 2)

11. Vladimir Rapaić (Čakovec 2)

12. Ivan Fileš (ŠŠK ČAK)

4. LIGA – Dvorana :       STK Čakovec – kod igrališta NK SLOGA, M.P. Miškine 2 – Početak :        14:00h

1. Danko Šimon (Čakovec 3)

2. Dejan Marčec (Nedelišće 2)

*. Stanislav Sović (Kos-Kotoriba 4)

3. Jurica Godina (USTA Belica 2)

4. Josip Šestanj (Kos-Kotoriba 4)

5. Dražen Šoltić (Putjane 3)

6. Josip Čižmešija (Čakovec 4)

7. Damir Sečan (USTA Belica 2)

8. Dragan Jelenić (Čakovec 3)

9. Vladimir Šestak (Čakovec 4)

10. Ladislav Varga (Čakovec 3)

11. Antun Mustač (Sveta Marija 1)

12. Slavko Tratnjak (USTA Belica 2)

13. Dragutin Godina (USTA Belica 2)

14. Barbara Čižmešija (Čakovec 4)

5. LIGA – Dvorana :       Dom kulture Donji Vidovec – Početak :        16:00h

1. Patrik Bašnec (Goričan 2)

2. Zoran Matulin (Donji Vidovec 2)

3. Nenad Martinec (GSTK Prelog 2)

4. Danijel Škoda (Donji Vidovec 1)

5. Matija Lukša (Donji Vidovec 1)

6. Dragan Šajn (Donji Vidovec 1)

7. Matej Šlibar (Donji Vidovec 2)

8. Dragan Rajher (Kos-Kotoriba 5)

9. Kristian Pintarić (Mala Subotica 2)

10. Stjepan Mikec (HE-DRA 4 Draškovec)

11. Ivan Špicar (Kos-Kotoriba 5)

12. Stjepan Mikulić (Mala Subotica 2)

6. LIGA – Dvorana :       Društveni Dom Belica, Kralja Tomislava 100 – Početak :        16:00h

1. Nikola Merdanović (USTA Belica 3)

2. Bojan Jambrović (Dragoslavec Breg)

3. Marko Pergar (Zasadbreg 2)

4. Filip Blažek (Goričan 5)

5. Sven Poljak (Sveta Marija 3)

6. Branko Vučenik (Sveta Marija 2)

7. Josip Filipašić (Donji Kraljevec 1)

8. Tihomir Horvat (Donji Kraljevec 1)

9. Stjepan Kolarić (USTA Belica 3)

10. Danijel Mavrin (USTA Belica 3)          

11. Alen Kovačić (Lopatinec 4)

12. Danijel Kos (Dragoslavec Breg)

13. Anton Jambrović (Dragoslavec Breg)

14. Nebojša Novak (Sveta Marija 2)

15. Damir Kos (Sveta Marija 2)

16. Željko Blažek (Goričan 5)

7.   LIGA – Dvorana :       Osnovne Škole Hodošan – Početak :        16:00h

1. Josip Pintarić (Hodošan 3)

2. Rafael Dominik (Hodošan 3)

3. Ali Avdija (Mihovljan 6)

4. Tino Matić (GSTK Prelog 3)

5. Neven Šafarić (GSTK Prelog 3)

6. Gabriel Dominik (Hodošan 3)

7. Saša Kneklin (STK Pribislavec 1367)

8. Noa Kovačić (Zasadbreg 3)

9. Hrvoje Kulić (STK Pribislavec 1367)

10. Antonija Matoša (Zasadbreg 3)

11. Kyara Dunjko (Zasadbreg 3)

12. Vito Benko (Sveta Marija 4)

*13. Elvis Janković (GSTK Prelog 3) * prijavljen ali nije odigrao više od 50% utakmica nakon 16. kola