logo logo

7.M.LIGA


 


 

1.KOLO

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  GSTK PRELOG 4 (Prelog)  8:2

Kalšan – Tonka Hozjak 0:3, Slaviček – Izidora Pongrac 3:1, M. Kalšan – Antonija Martinec 3:0, M. Kalšan/P. Kalšan – T. Hozjak/A. Malvić 3:1, Slaviček – Hozjak 3:0, P. Kalšan – A. Martinec 3:0, M. Kalšan – I. Pongrac 3:1, Slaviček – A. Malvić 3:0, M. Kalšan – T. Hozjak 3:1, P. Kalšan – I. Pongrac 2:3.

USTA BELICA 3 (Belica)  –  Putjane 9 (Čakovec)  8:2

Habijan – Ana Novak 3:1, Kolarićž – Petra Habola 3:0, Horvat – Vurušić 3:0, Horvat /Kolarić – A. Novak/Marta Novak 3:0, Kolarić – A. Novak 3:0, J. Habijan – Vurušić 3:1, Horvat – Habola 3:0, Kolarić – vurušić 3:1, Ružić – M. Novak 0:3, G. Habijan – Habola 2:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  10:0

Lukša – D. Mustač 3:1, Kontrec – Kedmenec 3:0, S. Šlibar – E. Šulj 3:0, Kontrec/Šlibar – Kedmenec/Mustač 3:0, Kontrec – Mustač 3:0, Lukša – E. Šulj 3:0, Friščić – Kedmenec 3:0, Kontrec – E. Šulj 3:0, Friščić – Mustač 3:0, Lukša – Tokar 3:0.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba) –  slobodna


 

TABLICA

 1. Donji Vidovec 2 1 1 0 0    10:0 2
 2. GSTK Prelog 3 1 1 0 0     8:2 2
 3. USTA Belica 3 1 1 0 0     8:2 2
 4. Kos-Kotoriba 6 0 0 0 0     0:0 0
 5. Putjane 9 1 0 0 1     2:8 0
 6. GSTK Prelog 4 1 0 0 1     2:8 0
 7. Sveta Marija 3 1 0 0 1    0:10 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Kolarić (UB 3), M. Lukša (DV 2), Kontrec (DV 2), M. Kalšan (Pr 3), Slaviček (Pr 3) svi po 3/0.

 


                                           Sezona 2016/2017.


18.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  0:10

Kos – Do. Toplek 0:3, Frančić – De. Toplek 1:3, Hunjadi – Baša 0:3, D. Kos – D. Mustač – De. Toplek/Do. Toplek 0:3, Frančić – Do. Toplek 0:3, D. Mustač – Baša 0:3, Hunjadi – De. Toplek 0:3, Frančić – baša 2:3, Hunjadi – Do. Toplek 0:3, D. Mustač – De. Toplek 0:3.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  PUTDJANE 9 (Čakovec)  9:1

Varga – Ana Novak 3:1, M. Mikec – Vurušić 3:0, Židov – Marta Novak 2:3, M. Mikec/Varga – M. Novak/Vurušić 3:1, M. Mikec – A. Novak 3:2, S. Mikec – M. Novak 3:2, Židov – Vurušić 3:0, M. Mikec – Petra Habola 3:0, Židov – A. Novak 3:1, S. Mikec – Vurušić 3:0.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  9:1

Marton – Barbara Čižmešija 3:0, D. Bašnec – Dijana Matotek 3:0, Gotal – Gabrijela Siladi 3:0, Bašnec/Marton – Dornik/Siladi 3:2, Bašnec – Dornik 2:3, Marton – Siladi 3:1, Gotal – Matotek 3:1, Bašnec – Siladi 3:0, Gotal – Dornik 3:0, Marton – Matotek 3:0.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  10:0

Baranašić – A. Štefić 3:0, F. Mesarić – Pavlic 3:0, Kočiš – Poljak 3:0, F. Bašnec/Mesarić – Pavlic/Poljak 3:0, Mesarić – Štefić 3:0, F. Bašnec – Poljak 3:0, Kočiš – Pavlic 3:0, Mesarić – Poljak 3:0, Kočiš – Štefić 3:1, F. Bašnec – Pavlic 3:0.

GSTK PRELOG 3 (Prelog) –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec) 4:6

Kalšan – I. Novak 3:2, M. Kalšan – Kolar 3:0, Tonka Hozjak – S. Novak 1:3, M. Kalšan/P. Kalšan – S. Novak/Ratajec 2:3, M. Kalšan – I. Novak 3:1, P. Kalšan – S. Novak 0:3, Hozjak – Kolar 3:2, M. Kalšan – S. Novak 1:3, Filipić – I. Novak 0:3, P. Kalšan – Ratajec 0:3.


 

KONAČNA TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 18 15 2  1 135:45 32
2. Mihovljan 6 18 13 2  3 129:51 28
3. Goričan 5 18 12 3  3 116:64 27
4. Goričan 4 18 12 2  4 120:60 26
5. HE-DRA 4 18 11 2  5 129:51 24
6. Sveta Marija 2 18  8 3  7  93:87 19
7. Sveta Marija 3 18  3 2 13 46:134  8
8. Kos-Kotoriba 6 18  3 1 14 45:135  7
9. GSTK Prelog 3 18  2 3 13 50:130  7
10. Putjane 9 18  0 2 16 37:143  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Šen 5) 47/2, Do. Toplek (Mih 6) 41/4, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Šen 5) 33/5, T. Kos (Gor 4) 24/6, Baša (Mih 6) 37/10, S. Mikec (HE-DRA 4) 30/9, D. Bašnec (Gor 5) 35/12, B. Turk (Gor 4) 22/8, F. Mesarić (Gor 4) 20/8, Židov (HE-DR 4) 24/10, Varga (HE-DRA 4) 30/13, M. Mikec (HE-DRA 4) 31/16, L. Balić (Z-Šen 5) 29/15, K. Tkalčec (Mih 6) 22/16, Frančić (SM 2) 20/15, L. Mesarić (Gor 5) 24/21, A. Štefić (SM 3) 22/29, Šulj (SM 3) 17/23, P. Kalšan (Pr 3) 15/27, D. Kos (SM 2) 10/19, Dijana Matotek (Kos-K 6) 15/31, Dornik (Kos-K 6) 15/32, Tonka Hozjak (Pr 3) 11/26, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 11/32, Izidora Pongrac (Pr 3) 6/19, M. Kalšan (Pr 3) 8/30….

 

U 6. ligu su se plasirali ZEN-Šenkovec 5, Mihovljan 6 i Goričan 5!


 

17.KOLO

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  8:2

Novak – Baranašić 3:1, L. Balić – Dadasović 3:0, I. Novak – D. Kos 1:3, S. Novak/Ratajec – Dadasović/Frančić 3:0, Balić – Frančić 1:3, S. Novak – Kos 3:1, Ratajec – Dadasović 3:0, Balić – Kos 3:2, Ratajec – Frančić 3:2, S. Novak – Dadasović 3:2.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog) 10:0

Baranašić – P. Kalšan 3:1, Turk – M. Kalšan 3:0, Kos – Filipić 3:1, Baranašić/Turk – M. Kalšan/P. Kalšan 3:1, Turk – P. Kalšan 3:1, Baranašić – Filipić 3:0, Kos – M. Kalšan 3:0, Turk – Filipić 3:0, Kos – P. Kalšan 3:0, Baranašić – M. Kalšan 3:0.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  5:5

Gabrijela Siladi – A. Štefić 0:3, Dornik – Šulj 1:3, Dijana Matotek – Čanaki 3:0, Dornik/ Matotek – Štefić/Šulj 0:3, Dornik – Štefić 3:2, Čižmešija – Čanaki 3:0, Matotek – Šulj 1:3, Dornik – Čanaki 3:0, Matotek – Štefić 3:0, Čižmešija – Šulj 1:3. 

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  2:8

Petra Habola – Marton 0:3, Volf – D. Bašnec 3:1, Marta Novak – Gotal 3:0, M. Novak/Vurušić – Bašnec/Marton 1:3, Volf – Marton 0:3, Habola – Gotal 1:3, M. Novak – Bašnec 1:3, Vurušić – Gotal 0:3, M. Novak – Marton 0:3, Habola – Bašnec 2:3.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  6:4

Do. Toplek – M. Mikec 3:1, Tkalčec – Varga 3:2, Baša – S. Mikec 0:3, Tkalčec/Do. Toplek – M. Mikec/Varga 2:3, Tkalčec – M. Mikec 1:3, Do. Toplek – S. Mikec 3:0, Baša – Varga 3:1, Tkalčec – S. Mikec 0:3, Baša – M. Mikec 3:2, Do. Toplek – Židov 3:1.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 17 14 2  1 129:41 30
2. Mihovljan 6 17 12 2  3 119:51 26
3. Goričan 5 17 11 3  3 107:63 25
4. Goričan 4 17 11 2  4 110:60 24
5. HE-DRA 4 17 10 2  5 120:50 22
6. Sveta Marija 2 17  8 3  6  93:77 19
7. Sveta Marija 3 17  3 2 12 46:124  8
8. GSTK Prelog 3 17  2 3 12 46:124  7
9. Kos-Kotoriba 6 17  3 1 13 44:126  7
10. Putjane 9 17  0 2 15 36:134  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 44/2, Do. Toplek (Mih 6) 38/4, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Š 5) 32/5, T. Kos (Gor 4) 24/6, Baša (Mih 6) 34/10, S. Mikec (HE-DRA 4) 28/9, D. Bašnec (Gor 5) 33/11, Turk (Gor 4) 22/8, Židov (HE-DRA 4) 22/9, Ž. Varga (HE-DRA 4) 29/13, L. Balić (Z-Š 5) 29/15, M. Mikec (HE-DRA 4) 28/16, Frančić (SM 2) 20/12, Tkalčec (Mih 6) 22/16, L. Mesarić (Gor 5) 24/21, A. Štefić (SM 3) 22/26, Šulj (SM 3) 17/23, P. Kalšan (Pr 3) 14/25, D. Kos (SM 2) 10/18, Dijana Matotek (Kos-K 6) 15/28, Dornik (Kos-K 6) 14/31, Tonka Hozjak (Pr 3) 10/25, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 11/31….


 

16.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  0:10

Frančić – M. Mikec 0:3, D. Kos – Varga 0:3, Di. Mustač – S. Mikec 0:3, Hunjadi/Kos – M. Mikec/Varga 0:3, D. Kos – M. Mikec 0:3, Frančić – S. Mikec 2:3, Mustač – Židov 0:3, D. Kos – S. Mikec 2:3, Hunjadi – M. Mikec 1:3, Dadasović – Židov 0:3.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan) 6:4

Marton – Do. Toplek 3:1, D. Bašnec – Tkalčec 3:1, L. Mesarić – Baša 0:3, Bašnec/Marton – Tkalčec/Do. Toplek 2:3, Bašnec – Do. Toplek 0:3, Marton – Baša 3:1, Mesarić – Tkalčec 3:2, Bašnec – Baša 3:0, Mesarić – Do. Toplek 0:3, Marton – Tkalčec 3:0.

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  PUTJANE 9 (Čakovec) 7:3

Štefić – Vurušić 3:0, Šulj – Ana Novak 3:2, Mustač – Marta Novak 0:3, Štefić/Šulj – M. Novak/Strbat 1:3, Šulj – Vurušić 3:0, Štefić – M. Novak 3:0, Mustač – Petra Habola 3:0, Šulj – Strbat 3:0, Pavlic – Vurušić 0:3, Štefić – Habola 3:0.

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  7:3

Kalšan – Barbara Čižmešija 3:2, M. Kalšan – Dijana Matotek 3:1, Tonbka Hozjak – Gabrijela Siladi 3:1, M. Kalšan/P. Kalšan – Čižmešija/Matotek 3:1, M. Kalšan – Dornik 3:0, P. Kalšan – Siladi 2:3, Hozjak – Matotek 1:3, M. Kalšan – Siladi 3:0, Hozjak – Dornik 1:3, P. Kalšan – Matotek 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  4:6

Novak – Turk 3:0, I. Novak – F. Mesarić 1:3, Kolar – T. Kos 0:3, I. Novak/S. Novak – Kos/Turk 1:3, I. Novak – Turk 0:3, S. Novak – Kos 1:3, Ratajec – Mesarić 3:1, I. Novak – Kos 1:3, Ratajec – Turk 3:0, S. Novak – Baranašić 3:1.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 16 13 2  1 121:39 28
2. Mihovljan 6 16 11 2  3 113:47 24
3. Goričan 5 16 10 3  3  99:61 23
4. HE-DRA 4 16 10 2  4 116:44 22
5. Goričan 4 16 10 2  4 100:60 22
6. Sveta Marija 2 16  8 3  5  91:69 19
7. GSTK Prelog 3 16  2 3 11 46:114  7
8. Sveta Marija 3 16  3 1 12 41:119  7
9. Kos-Kotoriba 6 16  3 0 13 39:121  6
10. Putjane 9 16  0 2 14 34:126  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Šen 5) 41/2, Do. Toplek (Mih 6) 35/4, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Šen 5) 30/5, Baša (Mih 6) 32/9, T. Kos (Gor 4) 21/6, S. Mikec (HE-DRA 4) 26/8, D. Bašnec (Gor 5) 31/10, Židov (HE-DRA 4) 22/8, Ž. Varga (HE-DRA 4) 29/11, Turk (Gor 4) 19/8, F. Mesarić (Gor 4) 17/8, M. Mikec (HE-DRA 4) 27/14, L. Balić /Z-Šen 5) 27/14, Frančić (SM 2) 19/10, Tkalčec (Mih 6) 21/14, L. Mesarić (Gor 5) 24/21, A. Štefić (SM 3) 21/24, P. Kalšan (Pr 3) 14/22, Šulj (SM 3) 14/23, Dijana Matotek (Kos-K 6) 13/27….


 

15.KOLO

GORIČAN 4 (Goričan)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  8:2

Baranašić – Frančić 1:3, T. Kos – Dadasović 3:0, F. Bašnec – D. Kos 2:3, Kočiš/Turk – Dadasović/Frančić 3:0, T. Kos – Frančić 3:0, Turk – D. Kos 3:0, Kočiš – Dadasović 3:0, T. Kos – D. Kos 3:0, Kočiš – Frančić 3:0, Turk – Dadasović 3:0.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  1:9

Gabrijela Siladi – S. Novak 0:3, Dornik – L. Balić 3:1, Dijana Matotek – I. Novak 2:3, Matotek/Siladi – S. Novak/Ratajec 1:3, Dornik – S. Novak 0:3, Čižmešija – I. Novak 0:3, Matotek – Balić 0:3, Dornik – I. Novak 1:3, Matotek – S. Novak 1:3, Čižmešija – Balić 1:3.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  5:5

Ana Novak – P. Kalšan 3:2, Marta Novak – M. Kalšan 3:0, Vurušić – Tonka Hozjak 1:3, M. Novak/M. Strbat – Hozjak/Jagar 0:3, M. Novak – P. Kalšan 3:0, A. Novak – Hozjak 0:3, Vurušić – M. Kalšan 1:3, M. Novak – Hozjak 3:0, Petra Habola – P. Kalšan 0:3, A. Novak – M. Kalšan 3:2.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  10:0 

Do. Toplek – A. Štefić 3:0, Baša – Šulj 3:2, Tkalčec – Pavlic 3:0, Tkalčec/Do. Toplek – Štefić/Šulj 3:0, Baša – Štefić 3:0, Do. Toplek – Pavlic 3:0, Tkalčec – Šulj 3:1, De. Toplek – Pavlic 3:0, Tkalčec – Štefić 3:0, Do. Toplek – Šulj 3:0.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  4:6

Mikec – Marton 1:3, Varga – L. Mesarić 1:3, M. Mikec – D. Bašnec 1:3, M. Mikec/Varga – Marton/Mesarić 2:3, Varga – Marton 0:3, S. Mikec – Bašnec 3:0, M. Mikec – Mesarić 3:0, Varga – Bašnec 3:0, M. Mikec – Marton 1:3, S. Mikec – Mesarić 3:0.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 15 13 2  0 117:33 28
2. Mihovljan 6 15 11 2  2 109:41 24
3. Goričan 5 15  9 3  3  93:57 21
4. HE-DRA 4 15  9 2  4 106:44 20
5. Goričan 4 15  9 2  4  94:56 20
6. Sveta Marija 2 15  8 3  4  91:59 19
7. Kos-Kotoriba 6  15  3 0 12 36:114  6
8. GSTK Prelog 3 15  1 3 11 39:111  5
9. Sveta Marija 3 15  2 1 12 34:116  5
10. Putjane 9 15  0 2 13 31:119  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 39/1, Do. Toplek (Mih 6) 33/3, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Š 5) 28/5, Baša (Mih 6) 31/7, D. Bašnec (Gor 5) 29/9, Turk (Gor 4) 18/6, T. Kos (Gor 4) 18/6, S. Mikec (HE-DRA 4) 23/8,  Ž. Varga (HE-DRA 4) 28/11, Židov (HE-DRA 4) 20/8, Frančić (SM 2) 19/8, F. Mesarić (Gor 4) 16/7, L. Balić (Z-Š 5) 27/14, Tkalčec (Mih 6) 21/11, M. Mikec (HE-DRA 4) 24/14, Kočiš (Gor 4) 14/9, L. Mesarić (Gor 5) 23/19, A. Štefić (SM 3) 18/24, P. Kalšan (Pr 3) 12/21, Dijana Matotek (Kos-K 6) 12/25, Šulj (SM 3) 11/23, Tonka Hozjak (Pr 3) 9/23, Dornik (Kos-K 6) 11/29, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 10/29….


 

14.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  GORIČAN 5 (Goričan) 5:5

Frančić – Marton 1:3, D. Kos – D. Bašnec 2:3, Štefok – L. Mesarić 3:1, Frančić/Štefok – M. Blažek/Gotal 3:0, D. Kos – Marton 1/3, Frančić – Mesarić 0:3, Štefok – Bašnec 3:0, D. Kos – Mesarić 1/3, Štefok – Marton 3:2, Frančić – Bašnec 3:1.

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  1:9

Štefić – M. Mikec 0:3, Pavlic – Varga 0:3, Čanaki – Židov 0:3, Pavlic/A. Štefić – M. Mikec/Varga 0:3, Pavlic – M. Mikec 0:3, A. Štefić – Židov 3:1, Čanaki – Varga 0:3, Pavlic – Židov 0:3, Čanaki – M. Mikec 0:3, A. Štefić – Varga 0:3.

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  2:8

Tonka Hozjak – Do. Toplek 0:3, Izidora Pongrac – Baša 1:3, Filipić – Tkalčec 3:0, Jagar/Pongrac – Tkalčec/Do. Toplek 2:3, Pongrac – Do. Toplek 0:3, Hozjak – Tkalčec 1:3, Filipić – Baša 1:3, Pongrac – Ema Polanec 3:1, Filipić – De. Toplek 1:3, Hozjak – Baša 0:3.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  PUTJANE 9 (Čakovec)  9:1

Novak – Ana Novak 3:0, L. Balić – Marta Novak 3:2, Horvat – Volf 2:3, S. Novak/Ratajec – M. Novak/M. Strbat 3:0, Balić – A. Novak 3:0, S. Novak – Petra Habola 3:0, Horvat – M. Novak 3:0, Balić – Habola 3:0, Horvat – Vurušić 3:0, S. Novak – Strbat 3:0.

 GORIČAN 4 (Goričan)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  7:3

Josipa Bašnec – Barbara Čižmešija 1:3, F. Bašnec – Gabrijela Siladi 2:3, Baranašić – Dornik 3:1, F. Mesarić/Kočiš – Dornik/Dijana Matotek 3:1, F. Bašnec – Čižmešija 3:0, J. Bašnec – Dornik 0:3, Mesarić – Matotek 3:0, B. Turk – Dornik 3:0, Mesarić – Čižmešija 3:0, Kočiš – Matotek 3:1.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 14 12 2  0 108:32 26
2. Mihovljan 6 14 10 2  2  99:41 22
3. HE-DRA 4 14  9 2  3 102:38 20
4. Sveta Marija 2 14  8 3  3  89:51 19
5. Goričan 5 14  8 3  3  87:53 19
6. Goričan 4 14  8 2  4  86:54 18
7. Kos-Kotoriba 6 14  3 0 11 35:105  6
8. Sveta Marija 3 14  2 1 11 34:106  5
9. GSTK Prelog 3  14  1 2 11 34:106  4
10. Putjane 9 14  0 1 13 26:114  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 36/1, Do. Toplek (Mih 6) 30/3, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Š 5) 28/5, Baša (Mih 6) 29/7, D. Bašnec (Gor 5) 28/7, Ž. Varga (HE-DRA 4) 27/9, S. Mikec (HE-DRA 4) 21/7, Frančić (SM 2) 18/6, Turk (Gor 4) 16/6, Židov (HE-DRA 4) 20/8, T. Kos (Gor 4) 15/6, F. Mesarić (Gor 4) 16/7, L. Balić (Z-Š 5) 25/13, M. Mikec (HE-DRA 4) 23/12, Tkalčec (Mih 6) 18/11, L. Mesarić (Gor 5) 22/17, A. Štefić (SM 3) 18/21, P. Kalšan (Pr 3) 11/19, Šulj (SM 3) 11/20, Dijana Matotek (Kos-K 6) 12/22, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 10/27, Dornik (Kos-K 6) 10/27, Tonka Hozjak (Pr 3) 7/22, Izidora Pongrac (Pr 3) 6/19….


 

13.KOLO

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  1:9

Gabrijela Siladi – Frančić 0:3, Dijana Matotek – Štefok 0:3, Dornik – D. Kos 3:2, Dornik/Siladi – D. Kos/Štefok 0:3, Matotek – Frančić 0:3, Čižmešija – D. Kos 2:3, Dornik – Štefok 0:3, Matotek – D. Kos 1:3, Dornik – Frančić 0:3, Čižmešija – Štefok 0:3.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  1:9

Petra Habola – Turk 1:3, Ana Novak – Mesarić 0:3, Vurušić – Kočiš 1:3, Marta Novak/M. Strbat – Mesarić/Turk 3:1, A. Novak – Turk 0:3, Habola – Kočiš 0:3, Vurušić – Mesarić 0:3, A. Novak – Kočiš 0:3, M. Novak – Turk 0:3, Habola – Mesarić 0:3.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  4:6

Baša – Ratajec 0:3, Do. Toplek – S. Novak 3:1, Tkalčec – L. Balić 2:3, Tkalčec/Do. Toplek – S. Novak/Ratajec 1:3, Do. Toplek – Ratajec 3:1, Baša – Balić 3:1, Tkalčec – S. Novak 0:3, Do. Toplek – Balić 3:0, Tkalčec – Ratajec 1:3, Baša – S. Novak 1:3.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  9:1

Židov – P. Kalšan 3:0, Ž. Varga – M. Kalšan 3:1, S. Mikec – Izidora Pongrac 3:1, M. Mikec/ /Varga – Tonka Hozjak/Jagar 3:0, Varga – P. Kalšan 3:1, Židov – Pongrac 3:1, S. Mikec – M. Kalšan 3:0, M. Mikec – Hozjak 3:0, S. Mikec – P. Kalšan 3:0, Židov – M. Kalšan 0:3.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  7:3

Bašnec – A. Štefić 0:3, L. Mesarić – Šulj 3:2, M. Blažek – Pavlic 3:0, Blažek/L. Mesarić – Štefić/Šulj 3:1, Mesarić – Štefić 1:3, Bašnec – Pavlic 3:0, Blažek – Šulj 3:1, Mesarić – Pavlic 3:0, Blažek – Štefić 1:3, Marton – Šulj 3:0.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 13 11 2  0  99:31 24
2. Mihovljan 6 13  9 2  2  91:39 20
3. HE-DRA 4 13  8 2  3  93:37 18
4. Sveta Marija 2 13  8 2  3  84:46 18
5. Goričan 5 13  8 2  3  82:48 18
6. Goričan 4 13  7 2  4  79:51 16
7. Kos-Kotoriba 6 13  3 0 10  32:98  6
8. Sveta Marija 3 13  2 1 10  33:97  5
9. GSTK Prelog 3 13  1 2 10  32:98  4
10. Putjane 9 13  0 1 12 25:105  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 33/1, Do. Toplek (Mih 6) 28/3, Štefok (SM 2) 28/4, Ratajec (Z-Š 5) 28/5, D. Bašnec (Gor 5) 27/5, Frančić (SM 2) 17/4, Baša (Mih 6) 26/7, S. Mikec (HE-DRA 4) 21/7, Ž. Varga (HE-DRA 4) 24/9, Židov (HE-DRA 4) 18/7, T. Kos (Gor 4) 15/6, Turk (Gor 4) 15/6, F. Mesarić (Gor 4) 14/7, Tkalčec (Mih 6) 17/10, L. Balić (Z-Š 5) 22/13, M. Mikec (HE-DRA 4) 20/12, L. Mesarić (Gor 5) 20/16, Kočiš (Gor 4) 11/9, A. Štefić (SM 3) 17/19, Dijana Matotek (Kos-K 6) 12/20, P. Kalšan (Pr 3) 11/19, Šulj (SM 3) 11/20, Tonka Hozjak (Pr 3) 7/19, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 9/25, Dornik (Kos-K 6) 9/


 

12.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  8:2

Frančić – A. Štefić 3:0, Štefok – Šulj 3:0, Dadasović – N. Mustač 2:3, Frančić/Štefok – Štefić/Šulj 3:0, Štefok – Štefić 3:1, Frančić – N. Mustač 3:0, Hunjadi – Šulj 2:3, Štefok – N. Mustač 3:0, Hunjadi – Pavlic 3:0, Frančić – Poljak 3:2.

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  4:6

Kalšan – D. Bašnec 1:3, Izidora Pongrac – L. Mesarić 0:3, P. Kalšan – Dominik 3:0, Tonka Hozjak/Jagar – Bašnec/L. Mesarić 3:0, Pongrac – D. Bašnec 1:3, M. Kalšan – Marton 0:3, P. Kalšan – L. Mesarić 3:2, Jagar – Marton 3:1, P. Kalšan – D. Bašnec 2:3, Hozjak – L. Mesarić 2:3.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  5:5

Ratajec – M. Mikec 3:0, S. Novak – Ž. Varga 3:1, L. Balić – S. Mikec 1:3, Balić/Ratajec – M. Mikec/Varga 2:3, S. Novak – M. Mikc 3:1, Ratajec – S. Mikec 1:3, Balić – Varga 0:3, S. Novak – S. Mikec 3:1, Balić – M. Mikec 1:3, Ratajec – Varga 3:0.

GORIČAN 4 (Goričan)  – MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  5:5

Kos – Do. Toplek 1:3, Turk – Baša 1:3, Baranašić – Tkalčec 3:1, Baranašić/Turk – De. Toplek/Do. Toplek 3:1, Turk – Do. Toplek 0:3, Kos – De. Toplek 3:0, Baranašić – Baša 1:3, Turk – De. Toplek 3:0, Baranašić – Do. Toplek 2:3, Kos – Baša 3:1.

 KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  PUTJANE 9 (Čakovec)  6:4

Barbara Čižmešija – Vurušić 3:0, Dijana Matotek – M. Strbat 3:0, Dornik – Ana Novak 3:1, Matotek/Gabrijela Siladi – Ana Novak/Marta Novak 0:3, Matotek – Vurušić 3:2, Čižmešija – M. Novak 1:3, Dornik – Strbat 3:0, Matotek – M. Novak 2:3, Dornik – Vurušić 3:0, Siladi – Strbat 2:3.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 12 10 2 0 93:27 22
2. Mihovljan 6 12 9 2 1 87:33 20
3. HE-DRA 4 12 7 2 3 84:36 16
4. Goričan 5 12 7 2 3 75:45 16
5. Sveta Marija 2 12 7 2 3 75:45 16
6. Goričan 4 12 6 2 4 70:50 14
7. Kos-Kotoriba 6 12 3 0 9 31:89  6
8. Sveta Marija 3 12 2 1 9 30:90  5
9. GSTK Prelog 3 12 1 2 9 31:89  4
10. Putjane 9 12 0 1 11 24:96  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 31/0, Do. Toplek (Mih 6) 25/3, D. Bašnec (Gor 5) 26/4, Ratajec (Z-Š 5) 26/4, Štefok (SM 2) 25/4, Baša (Mih 6) 25/5, Židov (HE-DRA 4) 16/6, S. Mikec (HE-DRA 4) 18/7, T. Kos (Gor 4) 15/6, Ž. Varga (HE-DRA 4) 22/9, Tkalčec (Mih 6) 17/7, L. Balić (Z-Š 5) 21/11, M. Mikec (HE-DRA 4) 19/12, L. Mesarić (Gor 5) 18/15, A. Štefić (SM 3) 14/19, Dijana Matotek (Kos-K 6) 12/17, P. Kalšan (Pr 3) 11/16, Šulj (SM 3) 11/17, Barbara Čižmešija (Kos-K 6) 9/213, Tonka Hozjak (Pr 3) 7/18, Dornik (Kos-K 6) 8/23, Izidora Pongrac (Pr 3) 5/15….


 

11.KOLO

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  2:8

Petra Habola – Štefok 0:3, Volf – D. Kos 1:3, Vurušić – Hunjadi 0:3, Ana Novak/Marta Novak – D. Kos/Štefok 1:3, Volf – Štefok 1:3, Habola – Hunjadi 0:3, Vurušić – D. Kos 0:3, A. Novak – Hunjadi 3:1, Vurušić – Štefok 0:3, M. Novak – Dadasović 3:0.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  7:3

Do. Toplek – Barbara Čižmešija 3:0, Baša – dijana Matotek 3:0, De. Toplek – Gabrijela Siladi 3:0, De. Toplek/Do. Toplek – Matotek/Siladi 3:0, Baša – Čižmešija 3:0, Do. Toplek – Dornik 3:0, De. Toplek – Matotek 1:3, Baša – Dornik 3:0, De. Toplek – Čižmešija 0:3, Ema Polanec – Matotek 0:3.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  7:3

Ž. Varga – T. Kos 3:1, M. Mikec – Baranašić 3:1, S. Mikec – Kočiš 3:1, M. Mikec/Varga – Baranašić/Kos 3:2, M. Mikec – Kos 0:3, Varga – Kočiš 1:3, S. Mikec – F. Mesarić 3:0, M. Mikec – Josipa Bašnec 3:0, S. Mikec – Kos 1:3, Židov – Mesarić 3:0.

GORIČAN 5 (Goričan)  – ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec) 3:7

Bašnec – Ratajec 0:3, L. Mesarić – S. Novak 0:3, Marton – L. Balić 3:0, D. Bašnec/Marton – S. Novak/Ratajec 2:3, Mesarić – Ratajec 0:3, Bašnec – Balić 3:1, Marton – S. Novak 1:3, Mesarić – Balić 2:3, Marton – Ratajec 0:3, Bašnec – I. Novak 3:0.

 SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog) 4:6

Štefić – P. Kalšan 3:0, N. Mustač – Izidora Pongrac 1:3, Poljak – Tonka Hozjak 1:3, N. Mustač/A. Štefić – Filipić/M. Kalšan 3:2, N. Mustač – P. Kalšan 0:3, Štefić – Hozjak 3:0, Poljak – Pongrac 0:3, Mustač – Hozjak 1:3, Pavlic – P. Kalšan 0:3, Štefić – M. Kalšan 3:1.

Odg. utakmica 10. kola

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog) 8:2

Štefok – M. Kalšan 3:0, Frančić – Filipić 3:1, D. Kos – Izidora Pongrac 3:0, D. Kos/Štefok – Tonka Hozjak/Pongrac 3:0, Frančić – M. Kalšan 3:0, Štefok – Pongrac 3:0, D. Mustač – Hozjak 0:3, Frančić – P. Kalšan 3:0, Mustač – M. Kalšan 1:3, Štefok – Hozjak 3:0.


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 11 10 1 0 88:22 21
2. Mihovljan 6 11 9 1 1 82:28 19
3. HE-DRA 4 11 7 1 3 79:31 15
4. Goričan 5 11 6 2 3 69:41 14
5. Sveta Marija 2 11 6 2 3 67:43 14
6. Goričan 4 11 6 1 4 65:45 13
7. Sveta Marija 3 11 2 1 8 28:82  5
8. GSTK Prelog 3 11 1 2 8 27:83  4
9. Kos-Kotoriba 6 11 2 0 9 25:85  4
10. Putjane 9 11 0 1 10 20:90  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 28/0, Ratajec (Z-Š 5) 24/3, Do. Toplek (Mih 6) 22/3,  D. Bašnec (Gor 5) 23/4, Baša (Mih 6) 23/4, Štefok (SM 2) 22/4,  Ž. Varga (HE-DRA 4) 21/7, Tkalčec (Mih 6) 17/6, S. Mikec (HE-DRA 4) 16/6, Židov (HE-DRA 4) 16/6, L. Balić (Z-Š) 5 21/8, T. Kos (Gor 4) 13/5, M. Mikac (HE-DRA 4) 18/10, F. Mesarić (Gor 4) 11/7, L. Mesarić (Gor 5) 16/14, A. Štefić (SM 3) 14/17, Dijana Matotek (Kos-K 6) 10/16, Šulj (SM 3) 10/16, P. Kalšan (Pr 3) 9/15, Tonka Hozjak (Pr 3) 7/17….


 

10.KOLO

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  10:0

Ratajec – A. Štefić 3:0, S. Novak – Šulj 3:0, L. Balić – Poljak 3:0, Balić/Novak – Štefić/Šulj 3:1, Novaak – Štefić 3:0, Ratajec – Poljak 3:0, Balić – Šulj 3:0, Novak – Poljak 3:0, Balić – Štefić 3:0, Ratajec – Šulj 3:0.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  3:7

Kočiš – Marton 0:3, Kos – D. Bašnec 3:0, Turk – L. Mesarić 2:3, Kočiš/Kos – Bašnec/Marton 3:2, Kos – Marton 2:3, Kočiš – Mesarić 0:3, Turk – Bašnec 0:3, Kos – Mesarić 3:0, N. Baranašić – Marton 1:3, Kočiš – Bašnec 1:3.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  1:9

Barbara Čižmešija – Židov 1:3, Dijana Matotek – Ž. Varga 1:3, Dornik – S. Mikec 0:3, Dornik/Matotek – M. Mikec/Varga 0:3, Matotek – Židov 0:3, Čižmešija – S. Mikec 0:3, Dornik – Varga 3:0, Matotek – S. Mikec 0:3, Dornik – M. Mikec 0:3, Čižmšija – Varga 1:3.

PUTJANE 9 (Čakovec) –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  0:10

Petra Habola – Tkalčec 1:3, Marta Novak – De. Toplek 0:3, H. Vurušić – Do. Toplek 0:3, Novak/Vurušić – Toplek/Toplek 0:3, Novak – Baša 1:3, Habola – Do. Toplek 0:3, Vurušić – De. Toplek 0:3, Novak – Do. Toplek 0:3, Vurušić – Baša 0:3, Habola – De. Toplek 1:3.

 SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  odgođeno


 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 5 10 9 1 0 81:19 19
2. Mihovljan 6 10 8 1 1 75:25 17
3. Goričan 5 10 6 2 2 66:34 14
4. HE-DRA 4 10 6 1 3 72:28 13
5. Goričan 4 10 6 1 3 62:38 13
6. Sveta Marija 2 9 4 2 3 51:39 10
7. Sveta Marija 3 10 2 1 7 24:76  5
8. Kos-Kotoriba 6 10 2 0 8 22:78  4
9. GSTK Prelog 3 9 0 2 7 19:71  2
10. Putjane 9 10 0 1 9 18:82  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 26/0, D. Bašnec (Gor 5) 21/3, Ratajec (Z-Š 5) 21/3, Do. Toplek (Mih 6) 20/3, Baša (Mih 6) 20/4, Štefok (SM 2) 16/4,  Ž. Varga (HE-DRA 4) 20/6, L. Balić (Z-Š) 5 20/6, Tkalčec (Mih 6) 17/6, S. Mikec (HE-DRA 4) 14/5, Židov (HE-DRA 4) 15/6, F. Mesarić (Gor 4) 11/5, M. Mikec (HE-DRA 4) 16/9, L. Mesarić (Gor 5) 16/11, …. 


 

9.KOLO

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  5:5

Baša – Frančić 1:3, Do. Toplek – Štefok 3:2, Tkalčec – Dadasović 3:0, E. Toplek/Do. Toplek – Frančić/Štefok 1:3, Do. Toplek – Frančić 3:1, Baša – Dadasović 3:0, Tkalčec – Štefok 0:3, Do. Toplek – S. Kos 3:0, Ema Polanec – Frančić 0:3, De. Toplek – Štefok 0:3.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  0:10

Marta Novak – M. Mikec 0:3, Vurušić – S. Mikec 0:3, Petra Habola – Židov 0:3, Ana Novak/Marta Novak – M. Mikec/Varga 0:3, Vurušić – M. Mikec 0:3, M. Novak – Židov 1:3, Habola – S. Mikec 1:3, A. Novak – Židov 0:3, Habola – Varga 0:3, Volf – S. Mikec 0:3.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  0:10

Barbara Čižmešija – D. Bašnec 0:3, Dornik – L. Mesarić 1:3, Dijana Matotek – Dominik 1:3, Dornik/Matotek – Bašnec/Mesarić 0:3, Dornik – Bašnec 2:3, Čižmešija – Dominik 0:3, Matotek – Mesarić 1:3, Dornik – Dominik 1:3, Matotek – Bašnec 1:3, Čižmešija – Mesarić 1:3.

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  1:9

Šulj – F. Mesarić 1:3, A. Štefić – Turk 1:3, N. Mustač – T. Kos 0:3, Mustač/Poljak – Baranašić/Kos 0:3, Štefić – Mesarić 1:3, Šulj – Kos 0:3, Pavlic – Turk 0:3, Štefić – Baranašić 3:2, Pavlic – Mesarić 0:3, Poljak – Turk 0:3.  

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  10:0

S. Novak – Filipić 3:1, Ratajec – P. Kalšan 3:0, L. Balić – M. Kalšan 3:1, Balić/S. Novak – M. Kalšan/P. Kalšan 3:1, Ratajec – Filipić 3:0, S. Novak – M. Kalšan 3:0, Balić – P. Kalšan 3:0, Ratajec – M. Kalšan 3:1, Balić – Filipić 3:0, S. Novak – P. Kalšan 3:0.

Odg. utakmica 8. kola:

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  4:6

S. Mikec – Do. Toplek 0:3, M. Mikec – Baša 1:3, Varga – Tkalčec 3:1, M. Mikec/Varga – Tkalčec/Do. Toplek 3:2, M. Mikec – Do. Toplek 1:3, S. Mikec – Tkalčec 0:3, Varga – Baša 2:3, M. Mikec – Tkalčec 3:2, Varga – Do. Toplek 0:3, S. Mikec – De. Toplek 3:1.


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 5      9     8  1  0     71:19     17

  2. Mihovljan 6             9     7  1  1     65:25     15

  3. Goričan 4                9     6  1  2     59:31     13

  4. Goričan 5                9     5  2  2     59:31     12

  5. HE-DRA 4                9    5  1  3      63:27    11

  6. Sveta Marija 2         9    4  2  3      51:39    10

  7. Sveta Marija 3         9    2  1  6      24:66     5

  8. Kos-Kotoriba 6        9    2  0  7      21:69     4

  9. GSTK Prelog 3         9    0  2  7      19:71     2

10. Putjane 9                9    0  1  8      18:72     1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 23/0, D. Bašnec (Gor 5) 19/2, Ratajec (Z-Š 5) 18/3, Do. Toplek (Mih 6) 17/3, Baša (Mih 6) 18/4, Štefok (SM 2) 16/4,   Ž. Varga (HE-DRA 4) 18/5, L. Balić (Z-Š) 5 17/6, Tkalčec (Mih 6) 16/6, F. Mesarić (Gor 4) 11/5, S. Mikec (HE-DRA 4) 11/5, Židov (HE-DRA 4) 13/6, M. Mikec (HE-DRA 4) 15/9, L. Mesarić (Gor 5) 14/10….


 

8.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  3:7

Štefok – S. Novak 1:3, D. Kos – Ratajec 0:3, Dadasović – L. Balić 0:3, D. Kos/Štefok – Balić/Ratajec 1:3, D. Kos – S. Novak 0:3, Štefok – Balić 3:1, Dadasović – Ratajec 0:3, Hunjadi – Balić 0:3, Dadasović – I. Novak 3:0, Štefok – Ratajec 3:0. GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  2:8

M. Kalšan – Baranašić 0:3, Filipić – F. Bašnec 2:3, P. Kalšan – Turk 0:3, Filipić/Izidora Pongrac – Baranašić/Kočiš 0:3, Tonka Hozjak – Baranašić 0:3, M. kalšan – Turk 0:3, P. Kalšan – F. Bašnec 3:2, Hozjak – Turk 0:3, Pongrac – Baranašić 3:2, M. Kalšan  – Kočiš 0:3.

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  6:4

A. Štefić – Dornik 3:2, N. Mustač – Dijana Matotek 1:3, Poljak – Barbara Čižmešija 1:3, A. Štefić/Šulj – Dornik/Matotek 3:2, Mustač – Dornik 0:3, Štefić – Čižmešija 3:1, Šulj – Matotek 3:1, Pavlic – Čižmešija 1:3, Šulj – Gabrijela Siladi 3:0, Štefić – Matotek 3:1.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  PUTJANE 9 (Čakovec)  9:1

D. Bašnec – Laura Šardi 3:1, L. Mesarić – Petra Habola 3:0, Jakšić – Vurušić 3:0, Dominik/Mesarić – Ana Novak/Vurušić 2:3, Mesarić – Šardi 3:1, Bašnec – Vurušić 3:0, Jakšić – Habola 3:0, Dominik – Vurušić 3:0, Jakšić – A. Novak 3:0, Bašnec – Habola 3:0.

HE-DRA 4 (Draškovec) –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan) odgođeno


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 5                  8    7  1  0    61:19   15

  2. Mihovljan 6                         7    6  0  1    54:16   12

  3. Goričan 4                            8    5  1  2    50:30   11

  4. Goričan 5                            8    4  2  2    49:31   10

  5. HE-DRA 4                           7    4  1  2    49:21    9

  6. Sveta Marija 2                    8    4  1  3    46:34    9

  7. Sveta Marija 3                    8    2  1  5    23:57    5

  8. Kos-Kotoriba 6                    8    2  0  6    21:59    4

  9. GSTK Prelog 3                    8    0  2  6    19:61    2

10. Putjane 9                           8    0  1  7    18:62    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 20/0, D. Bašnec (Gor 5) 16/2, Ž. Varga (HE-DRA 4) 15/3, Baša (Mih 6) 15/3, Ratajec (Z-Š 5) 15/3, Tkalčec (Mih 6) 14/3, Štefok (SM 2) 14/3, Do. Toplek (Mih 6) 11/4, L. Balić (Z-Š) 5 14/6, M. Mikec (HE-DRA 4) 12/7, Židov (HE-DRA 4) 10/6….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: Mihovljan 6 – Sveta Marija 2, Putjane 9 – HE- DRA 4, Kos-Kotoriba 6 – Goričan 5, Goričan 4 – Sveta Marija 3, ZEN-Šenkovec 5 – Prelog 3.


 

7.KOLO

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  8:2

S. Mikec – Štefok 1:3, M. Mikec – Dadasović 3:0, Varga – Frančić 3:0, M. Mikec/Varga – Frančić/Štefok 3:2, M. Mikec – Štefok 2:3, S. Mikec – Frančić 3:2, Varga – Dadasović 3:0, M. Mikec – D. Kos 3:0, Varga – Mustač 3:0, Židov – Hunjadi 3:2.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  7:3

Do. Toplek – M. Blažek 3:0, Baša – D. Bašnec 1:3, Tkalčec – L. Mesarić 0:3, Tkalčec/Do. Toplek – Jakšić/Marton 3:2, Baša – Blažek 3:0, Do. toplek – Mesarić 3:0, Tkalčec – Bašnec 3:2, Baša – Mesarić 3:0, Tkalčec – Jakšić 3:0, De. Toplek – Bašnec 1:3.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  4:6

Volf – Štefić 2:3, Vurušić – Šulj 0:3, Petra Habola – N. Mustač 3:2, Laura Šardi/Vurušić – Štefić/Šulj 0:3, Vurušić – Štefić 1:3, Volf – Mustač 3:0, Habola – Šulj 2:3, Šardi – Pavlic 3:1, Habola – Štefić 1:3, Volf – Šulj 3:0.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  7:3

Gabrijela Siladi – Izidora Pongrac 2:3, Dijana Matotek – Tonka Hozjak 3:1, Dornik – P. Kalšan 0:3, Dornik/Matotek – Hozjak/Pongrac 3:0, Matxotek – Pongrac 3:0, Barbara Čižmešija – P. Kalšan 0:3, Dornik – Hozjak 3:1, Matotek – P. Kalšan 3:0, Dornik – Pongrac 3:1, Čižmešija – Hozjak 3:2.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  1:9

Kos – S. Novak 1:3, Baranašić – Ratajec 0:3, Kočiš – L. Balić 2:3, Josipa Bašnec/Baranašić – Balić/Ratajec 0:3, F. Mesarić – S. Novak 1:3, Kos – Balić 0:3, Kočiš – Ratajec 0:3, Mesarić – Balić 2:3, Kočiš – S. Novak 0:3, Bašnec – Ratajec 3:0.


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 5         7   6  1  0     54:16   13

  2. Mihovljan 6                7   6  0  1     54:16   12

  3. HE-DRA 4                  7   4  1  2     49:21    9

  4. Sveta Marija 2           7    4  1  2    43:27     9

  5. Goričan 4                  7    4  1  2    42:28     9

  6. Goričan 5                  7    3  2  2    40:30     8

  7. Kos-Kotoriba 6           7    2  0  5    17:53     4

  8. Sveta Marija 3           7    1  1  5     17:53     3

  9. GSTK Prelog 3            7    0  2  5    17:53     2

10. Putjane 9                   7    0  1  6    17:53     1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 18/0, D. Bašnec (Gor 5) 13/2, Ratajec (Z-Š 5) 13/2, Štefok (SM 2) 12/2, Varga (HE-DRA 4) 15/3, Baša (Mih 6) 15/3, Tkalčec (Mih 6) 14/3, Do. Toplek (Mih 6) 11/3, L. Balić (Z-Š 5) 12/5….

Parovi 8. kola, 12. prosinca: Sveta Marija 2 – ZEN-Šenkovec 5, GSTK Prelog 3 – Goričan 4, Sveta Marija 3 – Kos-Kotoriba 6, Goričan 5 – Putjane 9, HE-DRA 4 – Mihovljan 6.


 

6.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  3:7

Štefok – Kos 1:3, Hunjadi – P. Bašnec 0:3, Dadasović – Turk 0:3, Dadasović/Štefok – Baranašić/Kos 2:3, Hunjadi – Kos 0:3, Štefok – Turk 3:0, Dadasović – P. Bašnec 3:0, Hunjadi – Baranašić 0:3, Dadasović – Kos 0:3, Štefok – P. Bašnec 3:1.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  9:1

S. Novak – Barbara Čižmešija 3:0, L. Balić – Gabrijela Siladi 3:0, I. Novak – Dijana Matotek 3:0, Horvat/Ratajec – Dornik/Matotek 3:0, Balić – dornik 3:0, S. Novak – Matotek 3:0, Horvat – Siladi 3:0, Balić – Matotek 2:3, Horvat – Dornik 3:0, S. Novak – Siladi 3:0.

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  PUTJANE 9 (Čakovec)  5:5

P. Kalšan – Ana Novak 3:2, Tonka Hozjak – Vurušić 3:2, Izidora Pongrac – Petra Habola 0:3, Hozjak/Pongrac – A. Novak/Vurušić 1:3, Hozjak – A. Novak 3:2, P. Kalšan – Habola 3:0, Pongrac – Marta Novak 1:3, Hozjak – Habola 3:2, M. Kalšan – Volf 2:3, P. Kalšan – M. Novak 2:3. SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  0:10

A. Štefić – Do. Toplek 0:3, Šulj – Baša 1:3, N. Mustač – Tkalčec 0:3, Štefić/Šulj – De. Toplek/Do. Toplek 1:3, Šulj – Do. Toplek 1:3, Štefić – Tkalčec 2:3, Mustač – Baša 0:3, Pavlic – Tkalčec 0:3, Poljak – De. Toplek 0:3, Štefić – Baša 0:3.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  6:4

M. Blažek – Varga 3:2, Gotal – Židov 3:0, L. Mesarić – M. Mikec 3:1, Blažek/Mesarić – M. Mikec/Varga 1:3, Gotal – Varga 1:3, Blažek – M. Mikec 0:3, Mesarić – Židov 3:2, D. Bašnec – M. Mikec 3:2, Mesarić – Varga 2:3, Blažek – Židov 3:0.


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 5         6    5  1  0    45:15   11

  2. Mihovljan 6                6    5  0  1    47:13   10

  3. Sveta Marija 2            6    4  1  1    41:19    9

  4. Goričan 4                   6    4  1  1    41:19    9

  5. Goričan 5                   6    3  2  1    37:23    8

  6. HE-DRA 4                  6     3  1  2    41:19    7

  7. GSTK Prelog 3            6    0  2  4    14:46    2

  8. Kos-Kotoriba 6           6    1  0  5    10:50    2

  9. Putjane9                    6    0  1  5    13:47    1

10. Sveta Marija 3            6    0  1  5    11:49    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 15/0, D. Bašnec (Gor 5) 11/1, Ratajec (Z-Š 5), Baša (Mih 6) 13/2, Tkalčec (Mih 6) 12/2, Štefok (SM 2) 10/2, Varga (HE-DRA 4) 12/3, Do. Toplek (Mih 6) 9/3, F. Mesarić (Gor 4) 8/3….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: HE-DRA 4 – Sveta Marija 2, Mihovljan 6 – Goričan 5, Putjane 9 – Sveta Marija 3, Kos-Kotoriba 6 – Prelog 3, Goričan 4 – ZEN-Šenkovec 5.


 

5.KOLO

GORIČAN 5 (Goričan)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  5:5

D. Bašnec – Frančić 3:2, Mesarić – Štefok 1:3, M. Blažek – D. Kos 3:1, Bašnec/Blažek – Frančić/Štefok 0:3, Mesarić – Frančić 0:3, Bašnec – D. Kos 3:1, Blažek – Štefok 0:3, Gotal – D. Kos 3:2, Blažek – Frančić 1:3, Bašnec – Štefok 3:0.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  10:0

Varga – Štefić 3:0, M. Mikec – Šulj 3:0, Židov – Pavlic 3:0, M. Mikec/Židov – N. Mustač/Poljak 3:0, M. Mikec – Štefić 3:0, Varga – Pavlic 3:0, Židov – Šulj 3:1, M. Mikec – N.Mustač 3:0, Židov – Poljak 3:0, Varga – Šulj 3:1.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  10:0

Baša – Tonka Hozjak 3:0, Do. Toplek . P. Kalšan 3:2, Tkalčec – M. Kalšan 3:0, De. Toplek/Do. Toplek – Hozjak/Izidora Pongrac 3:0, Ema Polanec – Hozjak 3:0, Baša – M. Kalšan 3:0, Tkalčec – P. Kalšan 3:1, Polanec – M. Kalšan 3:2, De. Toplek – Pongrac 3:0, Baša – P. Kalšan 3:0.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  2:8

Petra Habola – Ratajec 0:3, Vurušić – S. Novak 0:3, Laura Šardi – L. Balić 0:3, Ana Novak/ Vurušić – S. Novak/Ratajec 1:3, Vurušić – Ratajec 0:3, Habola – Balić 0:3, Šardi – S. Novak 0:3, Vurušić – Balić 1:3, Volf – Z. Kolar 3:0, A. Novak – I. Novak 3:1.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  1:9

Dornik – F. Mesarić 1:3, Dijana Matotek – Turk 0:3, Barbara Čižmešija – Kočiš 0:3, Matotek/Gabrijela Siladi – Kočiš/Turk 0:3, Matotek – Mesarić 0:3, Dornik – Kočiš 0:3, Čižmešija – Turk 0:3, Siladi – Kočiš 0:3, Čižmešija – Mesarić 3:2, Dornik – Turk 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Sveta Marija 2         5   4  1  0   38:12    9

  2. ZEN-Šenkovec 5      5   4  1  0   36:14    9

  3. Mihovljan 6             5   4  0  1   37:13    8

  4. HE-DRA 4               5   3  1  1   37:13    7

  5. Goričan 4                5   3  1  1   34:16   7

  6. Goričan 5                5   2  2  1   31:19   6

  7. Kos-Kotoriba 6         5   1  0  4    9:41   2

  8. Sveta Marija 3         5   0  1  4   11:39   1

  9. GSTK Prelog 3         5   0  1  4     9:41   1

10. Putjane 9                5   0  0  5     8:42   0 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Š 5) 12/0, Ratajec (Z-Š 5) 11/1, D. Bašnec (Gor 5) 10/1, T. Kos (Gor 4) 7/1, Ž. Varga (HE-DRA 4) 10/2, Baša (Mih 6) 10/2, Štefok (SM 2) 10/2, Tkalčec (Mih 6) 9/2, Dadasović (SM 2) 7/2, Židov (HE-DRA 4) 9/3….

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: Sveta Marija 2 – Goričan 4, ZEN-Šenkovec 5 – Kos- Kotoriba 6, GSTK Prelog 3 – Putjane 9, Sveta Marija 3 – Mihovljan 6, Goričan 5 – HE-DRA 4.


 

4.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  10:0

Štefok – Gabrijela Siladi 3:0, D. Kos – Dijana Matotek 3:2, Dadasović – Barbara Čižmešija 3:1, Hunjadi/Štefok – Dornik/Matotek 3:0, D. Kos – Dornik 3:0, Štefok – Čižmešija 3:0, Dadasović – Matotek 3:1, Hunjadi – Čižmešija 3:1, Dadasović – Dornik 3:1, S. Kos – Matotek 3:1.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  PUTJANE 9 (Čakovec)  9:1

Kos – Vurušić 3:0, Kočiš – Ana Novak 3:0, Mesarić – Petra Habola 3:0, F. Bašnec/Kočiš – Novak/Vurušić 3:0, Kočiš – Laura Šardi 3:0, F. Bašnec – Habola 3:0, Mesarić – Novak 3:0, Baranašić – Habola 1:3, Mesarić – Šardi 3:0, F. Bašnec – Novak 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  7:3

Ratajec – Do. Toplek 3:2, S. Novak – Baša 3:0, Horvat – Tkalčec 2:3, S. Novak/Ratajec – Tkalčec/Do. Toplek 2:3, S. Novak – Do. Toplek 3:0, Ratajec – Tkalčec 3:1, Horvat – Baša 0:3, S. Novak – De. Toplek 3:0, Horvat – Do. Toplek 3:1, Ratajec – Ema Polanec 3:0.

GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  1:9

Filipić – Varga 2:3, P. Kalšan – M. Mikec 0:3, M. Kalšan – Židov 0:3, Filipić/M. Kalšan – S. Mikec/Varga 0:3, Izidora Pongrac – Varga 0:3, Filipić – Židov 3:1, M. Kalšan – M. Mikec 1:3, Pongrac – Židov 1:3, Tonka Hozjak – Varga 0:3, Filipić – S. Mikec 1:3.

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  2:8

Šulj – D. Bašnec 0:3, A. Štefić – Mesarić L. Mesarić 3:1, Poljak – Dominik 0:3, Štefić/Šulj – Bašnec/Mesarić 1:3, Štefić – Bašnec 0:3, Šulj – Dominik 3:0, N. Mustač – Mesarić 1:3, Štefić – Dominik 1:3, Mustač – Bašnec 0:3, Pavlic – Mesarić 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Sveta Marija 2            4   4  0  0      33:7    8

  2. ZEN-Šenkovec 5         4   3  1  0     28:12   7

  3. Mihovljan 6                4   3  0  1     27:13   6

  4. HE-DRA 4                  4   2  1  1     27:13   5

  5. Goričan 5                  4   2  1  1     26:14   5

  6. Goričan 4                  4   2  1  1     25:15   5

  7. Kos-Kotoriba6            4  1   0  3      8:32   2

  8. Sveta Marija 3           4   0  1  3     11:29   1

  9. GSTK Prelog 3           4   0  1  3       9:31   1

10. Putjane 9                  4   0  0  4       6:34   0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (ZŠ 5) 10/0, Ratajec (ZŠ 5) 9/1, Štefok (SM 2) 8/1, T. Kos (Gor 4) 7/1, D. Bašnec (Gor 54) 7/1, Ž. Varga (HE-DRa 4) 7/2, Baša (Mih 6) 7/2, Tkalčec (Mih 6) 7/2, Dadasović (SM 2) 7/2….

Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: Goričan 5 – Sveta Marija 2, HE-DRa 4 – Sveta Marija 3, Mihovljan 6 – GSTK Prelog 3, Putjane 9 – ZEN-Šenkovec 5, Kos-Kotoriba 6 – Goričan 4.


 

3.KOLO

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  3:7

Šulj – Frančić 1:3, A. Štefić – Dadasović 3:2, Pavlic – Štefok 0:3, N. Mustač/Pavlic – Hunjadi/D. Kos 0:3, Štefić – Frančić 2:3, Šulj – Štefok 2:3, Pavlic – Dadasović 0:3, Štefić – D.Mustač 3:0, N. Mustač – D. Kos 1:3, Šulj – Hunjadi 3:2.

GORIČAN 5 (Goričan)  –  GSTK PRELOG 3 (Prelog)  10:0

D. Bašnec – P. Kalšan 3:0, M. Blažek – M. Kalšan 3:0, Mesarić – Tonka Hozjak 3:0, Blažek/ Dominik – M. Kalšan/P. Kalšan 3:0, Jakšić – Izidora Pongrac 3:0, Bašnec – Hozjak 3:1, Mesarić – M. Kalšan 3:1, Jakšić – Hozjak 3:0, Mesarić – Pongrac 3:0, Dominik – M. Kalšan 3:0.

HE-DRA 4 (Draškovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  3:7

S. Mikec – Ratajec 3:2, M. Mikec – S. Novak 0:3, Varga – L. Balić 3:2, M. Mikec/S. Mikec – S. Novak/Ratajec 2:3, M. Mikec – Ratajec 0:3, S. Mikec – Balić 3:1, Varga – S. Novak 0:3, M. Mikec – Balić 1:3, Židov – Ratajec 1:3, S. Mikec – S. Novak 1:3.

MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  –  GORIČAN 4 (Goričan)  6:4

Do. Toplek – Kočiš 3:0, Baša – Kos 0:3, Tkalčec – Turk 3:0, De. Toplek/Do. Toplek – Kočiš/Mesarić 3:0, Baša – Baranašić 3:0, Do. Toplek – Turk 3:1, Tkalčec – Kos 0:3, De. Toplek – Mesarić 2:3, Tkalčec – Baranašić 3:0, Ema Polanec – Kos 0:3.

PUTJANE 9 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  2:8

Vurušić – Barbara Čižmešija 0:3, Ana Novak – Dijana Matotek 1:3, Petra Habola – Gabrijela Siladi 2:3, A. Novak/Vurušić – Matotek/Siladi 3:0, A. Novak – Čižmešija 1:3, Vurušić – Dornik 3:1, Laura Šardi – Matotek 0:3, A. Novak – Dornik 0:3, Šardi – Čižmešija 1:3, Vurušić – Matotek 1:3.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 6             3    3  0  0      24:6  6

  2. Sveta Marija 2         3    3  0  0      23:7  6

  3. ZEN-Šenkovec 5      3    2  1  0      21:9  5

  4. HE-DRA 4               3    1  1  1     18:12  3

  5. Goričan 5               3    1  1  1     18:12  3

  6. Goričan 4               3    1  1  1     16:14  3

  7. Kos-Kotoriba 6        3    1  0  2       8:22  2

  8. Sveta Marija 3        3    0  1  2       9:21  1

  9. GSTK Prelog 3        3    0  1  2       8:22  1

10. Putjane 9               3    0  0  3       5:25  0

 

Najuspješniji igrači/igračice: S. Novak (Z-Š 5) 7/0, Do. Toplek (Mih 6) 6/0, T. Kos (Gor 4) 6/1, Baša (Mih 6) 6/1, K. Tkalčec (Mih 6) 6/1, Štefok (SM 2) 6/1, Ratajec (Z-Š 5) 6/1….

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: Sveta Marija 2 – Kos-Kotoriba 6, Goričan 4 – Putjane 9, ZEN-Šenkovec 5 – Mihovljan 6, GSTK Prelog 3 – HE-DRA 4, Sveta Marija 3 – Goričan 5.


 

2.KOLO

SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  –  PUTJANE 9 (Putjane)  9:1

Štefok – H. Vurušić 3:0, Dadasović – Laura Šardi 3:0, S. Kos – Ana Novak 3:0, D. Kos/D. Mustač – Novak/Vurušić 3:0, Dadasović – Vurušić 3:0, Štefok – Novak 3:0, S. Kos – Petra Habola 3:0, D. Mustač – Novak 2:3, D. Kos – Vurušić 3:0, Štefok – Habola 3:0.

KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  0:10

Gabrijela Siladi – Baša 0:3, Dornik – Do. Toplek 0:3, Barbara Čižmešija – Tkalčec 0:3, Čižmešija/Dornik – De. Toplek/Do. Toplek 0:3, Dornik – Baša 0:3, Siladi – Tkalčec 0:3, Čižmešija – Do. Toplek 0:3, Dornik – Tkalčec 0:3, Čižmešija – De. Toplek 0:3, Siladi – Do. Toplek 0:3.

GORIČAN 4 (Goričan)  –  HE-DRA 4 (Draškovec)  5:5

T. Kos – S. Mikec 3:1, F. Bašnec – Židov 0:3, F. Mesarić – M. Mikec 1:3, Kočiš/Kos – M. Mikec/S. Mikec 3:1, F. Bašnec – S. Mikec 0:3, T. Kos – M. Mikec 2:3, F. Mesarić – Židov 3:0,Baranašić – M. Mikec 3:1, Kočiš – S. Mikec 1:3, T. Kos – Varga 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec)  –  GORIČAN 5 (Goričan)  5:5

L. Balić – M. Blažek 3:2, Kolar – D. Bašnec 0:3, Horvat – L. Mesarić 3:2, S. Novak/Ratajec –Bašnec/Mesarić 3:0, Kolar – Blažek 0:3, Balić – Mesarić 2:3, Horvat – Bašnec 2:3, Ratajec-Mesarić 3:0, Horvat – Blažek 1:3, S. Novak – Bašnec 3:0.   GSTK PRELOG 3 (Prelog)  –  SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija)  5:5

P. Kalšan – A. Štefić 3:1, Tonka Hozjak – F. Šulj 0:3, Izidora Pongrac – N. Mustač 3:2, Filipić/Pongrac – Štefić/Šulj 0:3, Hozjak – Štefić 0:3, P. Kalšan – Mustač 3:0, Pongrac – Šulj 1:3, Hozjak – Poljak 3:0, Filipić – Štefić 3:2, P. Kalšan – Šulj 1:3.


 

TABLICA

 

 1. Mihovljan 6              2   2  0  0   18:2    4

 2. Sveta Marija 2          2   2  0  0   16:4    4

 3. HE-DRA 4                 2   1  1  0   15:5   3

 4. ZEN-Šenkovec 5       2   1  1  0   14:6    3

 5. Goričan 4                 2   1  1  0   12:8    3

 6. GSTK Prelog 3          2   0  1  1    8:12   1

 7. Goričan 5                 2   0  1  1    8:12   1

 8. Sveta Marija 3          2   0  1  1    6:14   1

 9.Putjane 9                  2   0  0  2    3:17   0

10. Kos-Kotoriba 6         2   0  0  2    0:20   0

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Sveta Marija 3 – Sveta Marija 2, Goričan 5 – GSTK

Prelog 3, HE-DRA 4 – ZEN-Šenkovec 5, Mihovljan 6 – Goričan 4, Putjane 9 – Kos-Kotoriba

6.


 

1.KOLO

GSTK PRELOG 3 (Prelog) – SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija) 3:7

Filipić – Štefok 3:2, Izidora Pongrac – Frančić 0:3, Tonka Hozjak – Dadasović 1:3, Filipić/P. Kalšan – Dadasović/Frančić 0:3, M. Kalšan – Štefok 0:3, Filipić – Dadasović 3:1, Hozjak – Frančić 1:3, M. Kalšan – S. Kos 0:3, P. Kalšan – Hunjadi 0:3, Filipić – D. Kos 3:0

SVETA MARIJA 3 (Sveta Marija) – ZEN-ŠENKOVEC 5 (Šenkovec) 1:9

Štefić – L. Balić 0:3, Šulj – S. Novak 0:3, Musić – Ratajec 0:3, Štefić/Šulj – Balić/Ratajec 0:3, Šulj – Balić 3:2, Štefić – Ratajec 1:3, N. Mustač – S. Novak 0:3, Šulj – Ratajec 1:3, Pavlic – Balić 0:3, Poljak – S. Novak 0:3

GORIČAN 5 (Goričan) – GORIČAN 4 (Goričan) 3:7

Marton – M. Kočiš 2:3, M. Blažek – N. Baranašić 0:3, Gotal – T. Kos 2:3, Marton/Mesarić – Kočiš/Kos 2:3, L. Mesarić – F. Mesarić 1:3, Marton – Turk 1:3, Gotal – Baranašić 3:1, L. Mesarić – Turk 0:3, Gotal – F. Mesarić 3:1, Marton – Baranašić 3:1

HE-DRA 4 (Draškovec) – KOS-KOTORIBA 6 (Kotoriba) 10:0

Ž. Varga – Dornik 3:0, S. Mikec – Gabrijela Siladi 3:0, Židov – Barbara Čižmešija 3:0, M. Mikec/S. Mikec – Čižmešija/Siladi 3:0, M. Mikec – Dornik 3:1, Varga – Čižmešija 3:0, Židov – Siladi 3:0, M. Mikec – Čižmešija 3:0, Židov – Dornik 3:0, Varga – Siladi 3:0

 MIHOVLJAN 6 (Mihovljan) – PUTJANE 9 (Čakovec) 8:2

Dom. Toplek – Vurušić 3:0, Baša – Laura Šardi 3:0, Tkalčec – Petra Habola 3:0, Tkalčec/Dom. Toplek – Vurušić/Volf 3:1, Baša – Vurušić 3:0, Den. Toplek – Habola 3:0, Ema Polanec – Šardi 3:0, Baša – Habola 3:0, Polanec – Vurušić 2:3, Den. Toplek – Volf 0:3

 

TABLICA

1. HE-DRA 4 1 1 0 0 10:0 2
2. ZEN-Šenkovec 5 1 1 0 0 9:1 2
3. Mihovljan 6 1 1 0 0 8:2 2
4. Sveta Marija 2 1 1 0 0 7:3 2
5. Gloričan 4 1 1 0 0 7:3 2
6. GSTK Prelog 3 1 0 0 1 3:7 0
7. Goričan 5 1 0 0 1 3:7 0
8. Putjane 9 1 0 0 1 2:8 0
9. Sveta Marija 3 1 0 0 1 1:9 0
10. Kos-Kotoriba 6 1 0 0 1 0:10 0

bottom