05.12.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

6.M.LIGA


 


 

1.KOLO

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  SVETA MARIJA 2 (Sveta Marija)  9:1

Štefić – S. Kos 3:0, Dr. Peter – D. Kos 2:3, I. Mustač – Dadasović 3:0, I. Mustač/Štefić – Dadasović/D. Kos 3:0, Peter – S. Kos 3:2, Štefić – Dadasović 3:0, I. Mustač – D. Kos 3:1, Peter – Dadasović 3:2, A. Mustač – Pavlic 3:1, Štefić – D. Kos 3:0.

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  ZEN-Šenkovec 5 (Šenkovec)  2:8

Doroghazi – Dr. Ratajec 0:3, Vrbanec – S. Novak 3:2, Hižman – Dina Ratajec 2:3, Hižman /Vrbanec – Di. Ratajec/Dr. Ratajec 2:3, Vrbanec – Dr. Ratajec 2:3, Doroghazi – Di. Ratajec 0:3, Hižman – Novak 0:3, Vrbanec – Di. Ratajec 0:3, Čižmešija – Dr. Ratajec 1:3, Dorsoghazi – L. Balić 3:1.

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  –  MIHOVLJAN 6 (Mihovljan)  3:7

Mihalković – Do. Toplek 1:3, Škoda – K. Tkalčec 0:3, Posavec – De. Toplek 3:0,  Mihalković /Posavec – De. Toplek/Do. Toplek 1:3, Škoda – Do. Toplek 0:3, Mihalković – De. Toplek 1:3, Posavec – Tkalčec 3:0, Škoda – De. Toplek 0:3, Posavec – Do. Toplek 1:3, Mihalković – Tkalčec 3:0.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) –  GORIČAN 4 (Goričan)  10:0

Mikulić – J. Mati 3:0, T. Vadlja – N. Mesarić 3:0, B. Vadlja – Jakšić 3:2, Mikulić/B. Vadlja – Jakšić/R. mati 3:0, T. Vadlja – J. Mati 3:0, Mikulić – Jakšić 3:1, Katić – N. Mesarić 3:0, T. Vadlja – R. Mati 3:0, Katić – J. Mati 3:1, Mikulić – N. Mesarić 3:0.

GORIČAN 5 (Goričan) –  GORIČAN 2 (Goričan)  5:5

Kos – I. Marton 2:3, F. Mesarić – Gotal 3:0, Turk – Vargek 3:1, F. Bašnec/Josipa Bašnec – M. Blažek/L. Mesarić 1:3, J. Bašnec – M. Blažek 2:3, T. Kos – Vargek 3:0, F. Bašnec – L. Mesarić 3:1, J. Bašnec – Vargek 0:3, F. Bašnec – M. Blažek 2:3, T. Kos – L. Mesarić 3:0.


 

TABLICA

 1. Mala Subotica 2 1 1 0 0  10:0 2
 2. Sveta Marija 1 1 1 0 0   9:1 2
 3. ZEN-Šenkovec 5 1 1 0 0   8:2 2
 4. Mihovljan 6 1 1 0 0   7:3 2
 5. Goričan 5 1 0 1 0   5:5 1
 6. Goričan 2 1 0 1 0   5:5 1
 7. Nedelišće 3 1 0 0 1   3:7 0
 8. Putjane 8 1 0 0 1   2:8 0
 9. Sveta Marija 2 1 0 0 1   1:9 0
10. Goričan 4 1 0 0 1   0:10 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Do. Toplek (Mih 6), Mikulić (MS 2), T. Vadlja (MS 2), D. Štefić (SM 1, Dr. Ratajec (Z-Š 5), Di. Ratajec (Z-Š 5) svi po 3/0.

 


                                            Sezona 2016/2017.


18.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  4:6

Habijan – Subotić 2:3, G. Habijan – Sutlar 1:3, Kolarić – Dobošić 1:3, J. Habijan/Kolarić – Subotić/Sutlar 3:0, G. Habijan – Subotić 3:1, J. Habijan – Dobošić 3:2, Kolarić – Sutlar 2:3, G. Habijan – Dobošić 0:3, Kolarić – Subotić 3:1, J. Habijan – Turk 2:3.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  10:0

Korent – Vrbanec 3:1, Varga – Hižman 3:0, Tomašić – Čižmešija 3:1, Korent/Tomašić – Hižman/Vrbanec 3:1, Varga – Vrbanec 3:0, Korent – Vizinger 3:0, Tomašić – Hižman 3:1, Krnjak – vizinger 3:0, Novak – Vrbanec 3:2, Balog – Hižman 3:0.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  5:5

Kedmenec – Vadas 3:1, Šajn – I. Balent 1:3, Dolenec – Baranašić 0:3, Dolenec/Kedmenec – Baranašić/Vadas 1:3, Šajn – Vadas 3:1, Kedmenec – Baranašić 3:2, Dolenec – Balent 0:3, Šajn – Baranašić 3:1, Dolenec – Vadas 1:3, Kedmenec – Balent 3:1.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  6:4

Krčmar – Friščić 3:0, Mikulić – Matulin 2:3, T. Vadlja – Strbad 3:2, Krčmar/Mikulić – Matulin/Šlibar 3:0, Mikulić – Šlibar 2:3, Krčmar – Strbad 3:0, T. Vadlja – Matulin 0:3, Mikulić – Strbad 3:0, T. Vadlja – Šlibar 0:3, Krčmar – Matulin 3:0.

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija) –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  1:9

Štefić – Vresk 0:3, Peter – N. Vidović 0:3, A. Mustač – D. Cividini 1:3, Mustač/Peter – Cividini/Vresk 0:3, Peter – Vresk 0:3, Štefić – Cividini 3:1, Mustač – vidović 1:3, Peter – Cividini 2:3, Mustač – Vresk 0:3, Štefić – Vidović 1:3.


 

KONAČNA TABLICA

1. Mihovljan 5 18 18 0  0 152:28 36
2. ZEN-Šenkovec 4 18 16 0  2 146:34 32
3. Putjane 7 18  9 3  6  90:90 21
4. HE-DRA 3 18  9 3  6  94:86 21
5. Donji Vidovec 1 18  5 5  8 77:103 15
6. Mala Subotica 2 18  5 5  8 74:106 15
7. Sveta Marija 1 18  5 4  9 76:104 14
8. Putjane 8 18  4 5  9 79:101 13
9. USTA Belica 3 18  2 4 12 61:119  8
10. Donji Vidovec 2 18  1 3 14 51:129  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mihovljan 5)  42/0, D. Korent (Z-Šen 4) 30/3, Krčmar (MS 2) 27/3, Vinković (Mih 5) 43/6, R. Varga (Z-Š 4) 38/6, Tomašić (Z-Šen 4) 30/5, Subotić (Put 7) 28/8, N. Vidović (Mih 5) 23/10, Kedmenec (DV 1) 36/16, Šajn (DV 1) 26/13, Baranašić (HE-DRA 3) 33/20, Vrbanec (Put 8) 33/21, Vadas (HE-DRA 3) 30/23, Hižman (Put 8) 26/21, I. Mustač (SM 1) 28/23, Šlibar (DV 2) 24/21, D. Štefić (SM 1) 26/24, Sutlar (Put 7) 20/20, Dobošić (Put 7) 18/21, J. Habijan (UB 3) 22/28, I. Balent (HE-DRA 3) 20/26, Mikulić (MS 2) 21/32, Matulin (DV 2) 19/31, A. Mustač (SM 1) 13/25, D. Horvat (UB 3) 14/27, Kolarić (UB 3) 12/24, T. Vadlja (MS 2) 13/41, Vizinger (Put 8) 8/27, Dolenec (DV 1) 11/42….

 

U 5. ligu su se plasirali Mihovljan 5, ZEN-Šenkovec 4 i Putjane 7, a u 7. ispadaju USTA Belica 3 i Donji Vidovec 2!


 

17.KOLO

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  7:3

Mustač – G. Habijan 3:0, I. Mustač – Horvat 3:0, D. Štefić – J. Habijan 3:1, I. Mustač/ Štefić – J. Habijan/Horvat 3:1, I. Mustač – G. Habijan 3:1, A. Mustač – J. Habijan 3:2, Štefić – Horvat 0:3, I. Mustač – J. Habijan 3:2, Štefić – G. Habijan 3:1, A. Mustač – Horvat 0:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  4:6

Šlibar – Dora Cividini 1:3, Matulin – Vinković 2:3, Strbad – Varga 0:3, Matulin/Šlibar – Cividini/Varga 3:1, Matulin – Cividini 3:2, Šlibar – Varga 3:2, Kontrec – Vinković 0:3, Matulin – Varga 0:3, Kontrec – Cividini 0:3, Šlibar – Vinković 3:2.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  5:5

Balent – Krčmar 0:3, Vadas – T. Vadlja 3:1, Baranašić – Mikulić 3:1, Baranašić/Vadas – Krčmar/Mikulić 2:3, Vadas – Krčmar 0:3, Balent – Mikulić 2:3, Baranašić – T. Vadlja 3:0, Vadas – Mikulić 3:1, Baranašić – Krčmar 0:3, Balent – T. Vadlja 3:1.

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  4:6

Hižman – Kedmenec 2:3, Čižmešija – Šajn 1:3, Vrbanec – Dolenec 3:0, Hižman/Vrbanec – Dolenec/Kedmenec 2:3, Vizinger – Kedmenec 0:3, Hižman – Dolenec 3:0, Vrbanec – Šajn 2:3, Vizinger – Dolenec 3:2, Vrbanec – Kedmenec 2:3, Hižman – Lukša 3:0.

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  2:8

Dobošić – Korent 0:3, Sutlar – Varga 0:3, Turk – Tomašić 0:3, Dobošić/Turk – Korent/Varga 0:3, Sutlar – D. Novak Dobošić – Ana Krnjak 3:0, Turk – Varga 2:3, Sutlar – Krnjak 3:1, Turk – Novak 2:3, Dobošić – Varga 0:3. 


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 17 17 0  0 143:27 34
2. ZEN-Šenkovec 4 17 15 0  2 136:34 30
3. HE-DRA 3 17  9 2  6  89:81 20
4. Putjane 7 17  8 3  6  84:86 19
5. Sveta Marija 1 17  5 4  8  75:95 14
6. Donji Vidovec 1 17  5 4  8  72:98 14
7. Putjane 8 17  4 5  8  79:91 13
8. Mala Subotica 2 17  4 5  8 68:102 13
9. USTA Belica 3 17  2 4 11 57:113  8
10. Donji Vidovec 2 17  1 3 13 47:123  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 39/0, Korent (Z-Š 4) 28/3, Krčmar (MS 2) 24/3, Vinković (Mih 5) 43/6, R. Varga (Z-Š 4) 36/6, Tomašić (Z-Š 4) 28/5, Subotić (Put 7) 27/6, D. Novak (Z-Š 4) 18/8, Kedmenec (DV 1) 33/16, Šajn (DV 1) 24/12, N. Vidović (Mih 5) 20/10, Vrbanec (Put 8) 33/18, Baranašić (HE-DRA 3) 32/18, Hižman (Put 8) 26/18, Vadas (HE-DRA 3) 29/21, I. Mustač (SM 1) 28/23, Štefić (SM 1) 25/22, Šlibar (DV 2) 22/21, Sutlar (Put 7) 18/20, J. Habijan (UB 3) 21/26, Dobošić (Put 7) 16/20, I. Balent (HE-DRA 3) 18/25, Mikulić (MS 2) 20/30, A. Mustač (SM 1) 13/22, Matulin (DV 2) 17/30, D. Horvat (UB 3) 14/27, Kolarić (UB 3) 11/22, Vizinger (Put 8) 8/25, T. Vadlja (MS 2) 12/39, Dolenec (DV 1) 11/39….


 

16.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  2:8

Habijan – Korent 0:3, G. Habijan – Varga 0:3, Horvat – D. Novak 2:3, J. Habijan/Horvat – Korent/Varga 0:3, G. Habijan – Ana Krnjak 0:3, J. Habijan – Novak 3:0, Horvat – Varga 0:3, G. Habijan – Novak 1:3, Horvat – Krnjak 3:0, J. Habijan – Varga 0:3.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec) –  PUTJANE 7 (Čakovec)  5:5

Kedmenec – Turk 0:3, Šajn – Sutlar 3:0, Dolenec – Subotić 1:3, Dolenec/Kedmenec – Subotić/Sutlar 0:3, Šajn – Turk 3:1, Kedmenec – Subotić 3:1, Dolenec – Dobošić 2:3, Šajn – Subotić 3:0, Dolenec – Turk 2:3, Kedmenec – Dobošić 3:2.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  – PUTJANE 8 (Čakovec)  6:4

Krčmar – Hižman 3:1, Mikulić – Vrbanec 1:3, T. Vadlja – Vizinger 3:1, Krčmar/Mikulić – Hižman/Vrbanec 3:0, Mikulić – Hižman 0:3, Krčmar – Vizinger 3:1, T. Vadlja – Vrbanec 2:3, Mikulić – Čižmešija 3:0, T. Vadlja – Hižman 1:3, Krčmar – Vrbanec 3:1.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  8:2

Vresk – Baranašić 3:0, Vinković – I. Balent 3:0, Dora Cividini – Vadas 3:0, Cividini/Vresk – Baranašić/Vadas 3:0, Vinković – Baranašić 3:2, Vresk – Vbadas 3:0, Varga – Balent 3:0, Vinković – Vadas 1:3, Varga – Baranašić 0:3, Vresk – Balent 3:0.

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) 6:4

Štefić – Friščić 3:0, A. Mustač – Matulin 3:1, I. Mustač – Šlibar 2:3, I. Mustač/Štefić – Matulin/Šlibar 3:0, A. Mustač – Friščić 3:2, Štefič – Šlibar 2:3, I. Mustač – Matulin 2:3, A. Mustač – Šlibar 3:2, I. Mustač – Strbad 3:0, Štefić – Matulin 1:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 16 16 0  0 137:23 32
2. ZEN-Šenkovec 4 16 14 0  2 128:32 28
3. HE-DRA 3 16  9 1  6  84:76 19
4. Putjane 7 16  8 3  5  82:78 19
5. Putjane 8 16  4 5  7  75:85 13
6. Sveta Marija 1 16  4 4  8  68:92 12
7. Donji Vidovec 1 16  4 4  8  66:94 12
8. Mala Subotica 2 16  4 4  8  63:97 12
9. USTA Belica 3 16  2 4 10 54:106  8
10. Donji Vidovec 2 16  1 3 12 43:117  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 39/0, Korent (Z-Šen 4) 27/3, Vinković (Mih 5) 41/5, Varga (Z-Šen 4) 33/6, Tomašić (Z-Šen 4) 27/5, Subotić (Put 7) 27/6, Vrbanec (Put 8) 32/16, Vidović (Mih 5) 20/10, Kedmenec (DV 1) 30/16, Šajn (DV 1) 22/12, Baranašić (HE-DRA 3) 30/17, Hižman (Put 8) 24/17, Vadas (HE-DRA 3) 27/20, Štefić (SM 1) 23/21, I. Mustač (SM 1) 25/23, Šlibar (DV 2) 20/20, Sutlar (Put 7) 17/18, J. Habijan (UB 3) 21/23, Dobošić (Put 7) 15/18, I. Balent (HE-DRA 3) 17/23, Mikulić (MS 2) 19/28, Matulin (DV 2) 16/28, A. Mustač (SM 1) 11/21, Kolarić (UB 3) 11/22, Horvat (UB 3) 12/26….


 

15.KOLO

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  5:5

Friščić – Horvat 1:3, Matulin – G. Habijan 3:1, Šlibar – Kolarić 3:1, Matulin/Šlibar – G. Habijan/J. Habijan 3:1, Matulin – Horvat 3:2, Friščić – Kolarić 0:3, Šlibar – J. Habijan 0:3, Matulin – Kolarić 3:1, Šlibar – Horvat 1:3, Strbad – J. Habijan 0:3.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  6:4

Kovač – D. Štefić 0:3, Vadas – I. Mustač 3:0, Baranašić – Peter 3:2, Baranašić/Vadas – I. Mustač/Štefić 3:2, Vadas – Štefić 1:3, Kovač – Peter 2:3, Baranašić – I. Mustač 3:0, Vadas – A. Mustač 3:1, Baranašić – Štefić 1:3, Kovač – I. Mustač 3:1.

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  1:9

Vizinger – Vresk 0:3, Vrbanec – Vinković 2:3, Hižman – Varga 2:3, Hižman/Vrbanec – Vinković/Vresk 0:3, Vrbanec – Vresk 2:3, Doroghazi – Varga 0:3, Čižmešija – Vinković 0:3, Vrbanec – Varga 3:0, Čižmešija – Vresk 0:3, Doroghazi – Vinković 0:3.

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) 5:5

Subotić – Krčmar 1:3, Sutlar – Mikulić 3:1, Dobošić – T. Vadlja 3:0, Subotić/Sutlar – Krčmar/Mikulić 2:3, Sutlar – Krčmar 0:3, Subotić – T. Vadlja 3:1, Dobošić – Mikulić 3:0, Sutlar – T. Vadlja 2:3, Dobošić – Krčmar 1:3, Subotić – Mikulić 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec) 9:1

Korent – Kedmenec 3:0, Tomašić – Dolenec 3:0, D. Novak – Lukša 3:0, Korent/Tomašić – Dolenec/Kedmenec 3:0, Tomašić – Kedmenec 3:0, Korent – Lukša 3:1, D. Novak – Dolenec 3:1, Balog – Lukša 3:0, D. Novak – Kedmenec 0:3, Ana Krnjak – Dolenec 3:0.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 15 15 0  0 129:21 30
2. ZEN-Šenkovec 4 15 13 0  2 120:30 26
3. HE-DRA 3 15  9 1  5  82:68 19
4. Putjane 7 15  8 2  5  77:73 18
5. Putjane 8 15  4 5  6  71:79 13
6. Donji Vidovec 1 15  4 3  8  61:89 11
7. Sveta Marija 1 15  3 4  8  62:88 10
8. Mala Subotica 2 15  3 4  8  57:93 10
9. USTA Belica 3 15  2 4  9  52:98  8
10. Donji Vidovec 2 15  1 3 11 39:111  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 36/0, Vinković (Mih 5) 39/4, D. Korent (Z-Š 4) 26/3, Subotić (Put 7) 26/4, Tomašić (Z-Š 4) 27/5, R. Varga (Z-Š 4) 30/6, Vrbanec (Put 8) 30/15, N. Vidović (Mih 5) 20/10, Baranašić (HE-DRA 3) 29/15, Kedmenec (DV 1) 28/15, Šajn (DV 1) 19/12, Vadas (HE-DRA 3) 26/18, Hižman (Put 8) 22/16, D. Štefić (SM 1) 22/19, I. Mustač (SM 1) 24/21, Sutlar (Put 7) 17/17, J. Habijan (UB 3) 20/21, Šlibar (DV 2) 18/19, I. BNalent (HE-DRA 3) 17/20, Dobošić (Put 7) 14/17, Mikulić (MS 2) 18/26, Matulin (DV 2) 14/27, Kolarić (UB 3) 11/22, Horvat (UB 3) 11/24, Dolenec (DV 1) 11/33, T. Vadlja (MS 2) 11/34, Vizinger (Put 8) 7/22….


 

14.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  4:6

Habijan – Kedmenec 0:3, Horvat – Šajn 3:1, Mavrin – dolenec 3:1, G. Habijan/J. Habijan – Dolenec/Kedmenec 3:2, Horvat – Kedmenec 0:3, J. Habijan – Dolenec 0:3, Mavrin – Šajn 0:3, Horvat – Dolenec 3:0, G. Habijan – Kedmenec 0:3, Kolarić – Šajn 0:3.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  2:8

Krčmar – D. Novak 3:0, Mikulić – Varga 0:3, T. Vadlja – Tomašić 1:3, Krčmar/Mikulić – Tomašić/Varga 0:3, Mikulić – Novak 3:2, Krčmar – Tomašić 1:3, T. Vadlja – Varga 0:3, Mikulić – Tomašić 0:3, T. Vadlja – Ana Krnjak 2:3, Krčmar – Varga 2:3.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  8:2

Vresk – Turk 3:0, Vinković – Bajuk 3:0, Dora Cividini – Dobošić 3:0, D. Cividini/Vresk – Sutlar/Turk 3:0, Vinković – Sutlar 3:1, Vresk – Dobošić 3:0, N. Vidović – Bajuk 1:3, Vinković – Dobošić 3:0, Vidović – Sutlar 1:3, Vresk – Bajuk 3:0. 

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  5:5

Mustač – Hižman 0:3, D. Štefić – Vrbanec 2:3, I. Mustač – Čižmešija 3:1, I. Mustač/Štefić – Hižman/Vrbanec 0:3, Štefić – Hižman 0:3, A. Mustač – Vizinger 3:2, I. Mustač – Vrbanec 3:1, Štefić – Doroghazi 3:0, I. Mustač – Hižman 3:1, A. Mustač – Vrbanec 1:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) –  HE-DRA 3 (Draškovec)  1:9

Šlibar – Vadas 1:3, Matulin – I. Balent 0:3, Friščić – Baranašić 2:3, Matulin/Šlibar – Balent/Baranašić 2:3, Matulin – Vadas 0:3, Šlibar – Baranašić 1:3, Friščić – Balent 3:1, Matulin – Baranašić 0:3, Friščić – Vadas 1:3, Strbad – Balent 0:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 14 14 0  0 120:20 28
2. ZEN-Šenkovec 4 14 12 0  2 111:29 24
3. HE-DRA 3 14  8 1  5  76:64 17
4. Putjane 7  14  8 1  5  72:68 17
5. Putjane 8 14  4 5  5  70:70 13
6. Donji Vidovec 1 14  4 3  7  60:80 11
7. Sveta Marija 1 14  3 4  7  58:82 10
8. Mala Subotica 2 14  3 3  8  52:88  9
9. USTA Belica 3 14  2 3  9  47:93  7
10. Donji Vidovec 2 14  1 2 11 34:106  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 33/0, Vinković (Mih 5) 36/4, Subotić (Put 7) 24/3, D. Korent (Z-Š 4) 24/3, R. Varga (Z-Š 4) 30/6, Tomašić (Z-Š 4) 25/5, Vrbanec (Put 8) 29/13, Kedmenec (DV 1) 27/13, N. Vidović (Mih 5) 20/10, Baranašić (HE-DRA 3) 27/14, Šajn (DV 1) 19/12, Hižman (Put 8) 22/15, Vadas (HE-DRA 3) 24/17, I. Mustač (SM 1) 24/18, Sutlar (Put 7) 16/15, D. Štefić (SM 1) 19/19, Šlibar (DV 2) 17/17, J. Habijan (UB 3) 18/21, I. Balent (HE-DRA 3) 17/20, Mikulić (MS 2) 18/23, Dobošić (Put 7) 12/16, Kolarić (UB 3) 10/20, Matulin (DV 2) 11/27, A. Mustač (SM 1) 8/20, Horvat (UB 3) 9/23, Dolenec (DV 1) 11/30, Vizinger (Put 8) 7/21, T. Vadlja (MS 2) 10/32….


 

13.KOLO

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  9:1

Vadas – Horvat 3:0, I. Balent – J. Habijan 2:3, Baranašić – Kolarić 3:1, Baranašić/Vadas – J. Habijan/Kolarić 3:1, Balent – Horvat 3:1, Vadas – Kolarić 3:1, Baranašić – J. Habijan 3:2, Balent – G. Habijan 3:1, Baranašić – Horvat 3:0, Vadas – J. Habijan 3:1.

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  7:3

Doroghazi – Šlibar 2:3, Vizinger – Matulin 3:1, Vrbanec – Friščić 3:0, Čižmešija/Vizinger – Matulin/Šlibar 1:3, Čižmešija – Šlibar 1:3, Doroghazi – Friščić 3:2, Vrbanec – Matulin 3:1, Čižmešija – Friščić 3:1, Vrbanec – Šlibar 3:2, Hižman – Strbad 3:0.

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  6:4

Subotić – I. Mustač 3:1, Sutlar – D. Štefić 0:3, Bajuk – A. Mustač 3:0, Subotić/Sutlar – I. Mustač/Štefić 3:0, Sutlar – I. Mustač 2:3, Subotić – Peter 3:0, Bajuk – Štefić 1:3, Dobošić – Peter 3:0, Bajuk – I. Mustač 3:2, Turk – Štefić 1:3.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  3:7

Korent – Vresk 0:3, Tomašić – Vinković 3:2, R. Varga – D. Cividini 2:3, Korent/Varga – Cividini/Vresk 0:3, Tomašić – Vresk 0:3, Korent – Cividini 3:2, Varga – Vinković 2:3, Tomašić – Cividini 1:3, Varga – N. Vidović 3:0, D. Novak – L. Varga 0:3.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec) –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  5:5

Šajn – Krčmar 1:3, Kedmenec – T. Vadlja 3:0, Dolenec – Mikulić 3:2, Dolenec/Kedmenec – Krčmar/Mikulić 1:3, Kedmenec – Krčmar 1:3, Šajn – Mikulić 3:1, Dolenec – T. Vadlja 3:1, Kedmenec – Mikulić 2:3, Dolenec – Krčmar 0:3, Šajn – T. Vadlja 3:1.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 13 13 0  0 112:18 26
2. ZEN-Šenkovec 4 13 11 0  2 103:27 22
3. Putjane 7 13  8 1  4  70:60 17
4. HE-DRA 3 13  7 1  5  67:63 15
5. Putjane 8 13  4 4  5  65:65 12
6. Donji Vidovec 1 13  3 3  7  54:76  9
7. Sveta Marija 1 13  3 3  7  53:77  9
8. Mala Subotica 2 13  3 3  7  50:80  9
9. USTA Belica 3 13  2 3  8  43:87  7
10. Donji Vidovec 2 13  1 2 10  33:97  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 30/0, Vinković (Mih 5) 33/4, Subotić (Put 7) 24/3, D. Korent (Z-Š 4) 23/3, R. Varga (Z-Š 4) 28/6, Tomašić (Z-Š 4) 22/5, N. Vidović (Mih 5) 20/8, Vrbanec (Put 8) 27/12, Kedmenec (DV 1) 24/13, Baranašić (HE-DRA 3) 24/14, Šajn (DV 1) 17/11, Hižman (Put 8) 20/14, Vadas (HE-DRA 3) 21/17, I. Mustač (SM 1) 21/18, Šlibar (DV 2) 17/15, Sutlar (Put 7) 15/14, D. Štefić (SM 1) 18/17, J. Habijan (UB 3) 18/19, Dobošić (Put 7) 12/13, Mikulić (MS 2) 17/21, I. Balent (HE-DRA 3) 15/19, Kolarić (UB 3) 10/19, Matulin (DV 2) 11/24, A. Mustač (SM 1) 7/18, Dolenec (DV 1) 10/28, Vizinger (Put 8) 7/20, T. Vadlja (MS 2) 10/29….


 

12.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) 5:5

Habijan – Krčmar 0:3, J. Habijan – Mikulić 3:2, Kolarić – T. Vadlja 2:3, J. Habijan/Kolarić – Krčmar/T. Vadlja 3:1, J. Habijan – Krčmar 1:3, Horvat – T. Vadlja 3:1, Kolarić – Mikulić 3:2, J. Habijan – T. Vadlja 3:2, Kolarić – Krčmar 0:3, Mavrin – Mikulić 1:3.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  8:2

Vresk – Kedmenec 3:0, Vinković – Dolenec 3:0, N. Vidović – Lukša 3:0, Vinković/Vresk – Dolenec/Kedmenec 3:1, Vinković – Kedmenec 3:0, Varga – Lukša 3:0, Vidović – Dolenec 3:1, Vinković – Lukša 3:0, Vidović – Kedmenec 2:3, Varga – Dolenec 1:3.

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  2:8

Mustač – D. Korent 0:3, D. Štefić – Varga 0:3, Peter – Tomašić 0:3, I. Mustač/Štefić – Korent/Varga 1:3, Štefić – Korent 0:3, I. Mustač – Tomašić 1:3, Peter – Varga 0:3, Štefić – Ana Krnjak 3:0, Peter – D. Novak 1:3, I. Mustač – Varga 3:1.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  3:7

Šlibar – Turk 3:2, Matulin – Sutlar 2:3, Friščić – Bajuk 1:3, Friščić/Šlibar – Subotić/Sutlar 0:3, Matulin – Dobošić 3:1, Šlibar – Bnajuk 3:0, Friščić – Sutlar 1:3, Matulin – Subotić 0:3, Friščić – Dobošić 0:3, Šlibar – Sutlar 0:3.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  PUTJANE 8 (Čakovec) 6:4

Vadas – Hižman 1:3, I. Balent – vizinger 3:0, Baranašić – Vrbanec 3:2, Balent/Vadas – Hižman/Vrbanec 3:2, Balent – Hižman 0:3, Vadas – Vrbanec 3:2, Baranašić – Vizinger 3:0, Balent – Vrbanec 1:3, Baranašić – Hižman 3:1, Varga – Čižmešija 0:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 12 12 0 0 105:15 24
2. ZEN-Šenkovec 4 12 11 0 1 100:20 22
3. Putjane 7 12 7 1 4 64:56 15
4. HE-DRA 3 12 6 1 5 58:62 13
5. Putjane 8 12 3 4 5 58:62 10
6. Sveta Marija 1 12 3 3 6 49:71  9
7. Donji Vidovec 1 12 3 2 7 49:71  8
8. Mala Subotica 2 12 3 2 7 45:75  8
9. USTA Belica 3 12 2 3 7 42:78  7
10. Donji Vidovec 2 12 1 2 9 30:90  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 28/0, D. Korent (Z-Š 4) 22/2, Vinković (Mih 5) 32/3, Subotić (Put 7) 22/3, Tomašić (Z-Š 4) 21/3, Varga (Z-Š 4) 27/4, N. Vidović (Mih 5) 20/7, Kedmenec (DV 1) 23/11, Vrbanec (Put 8) 24/12, Baranašić (HE-DRA 3) 21/14, Šajn (DV 1) 15/10, Hižman (Put 8) 19/14, I. Mustač (SM 1) 20/16, Sutlar (Put 7) 15/12, Šlibar (DV 2) 15/14, Vadas (HE-DRA 3) 18/17, J. Habijan (UB 3) 17/17, D. Štefić (SM 1) 15/17, Dobošić (Put 7) 11/13, Mikulić (MS 2) 16/19, I. Balent (HE-DRA 3) 13/18, Kolarić (UB 3) 10/17….


 

11.KOLO

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  8:2

Vizinger – J. Habijan 0:3, Vrbanec – G. Habijan 3:0, Hižman – Kolarić 3:1, Hižman/Vrbanec – Kolarić/Mavrin 3:0, Vrbanec – J. Habijan 3:1, Vizinger – Mavrin 3:2, Hižman – G. habijan 3:0, Vrbanec – Mavrin 3:0, Hižman – J. Habijan 3:0, Čižmešija – G. Habijan 3:0.

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  HE-DRA 3 (Draškovec) 4:6

Subotić – I. Balent 0:3, Dobošić – Vadas 1:3, Bajuk – Baranašić 2:3, Subotić/Sutlar – Balent/Vadas 2:3, Dobošić – Balent 2:3, Subotić – Baranašić 3:0, Turk – Vadas 3:1, Dobošić – Baranašić 0:3, Sutlar – Balent 3:2, Subotić – Vadas 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) 10:0

Novak – Friščić 3:0, Varga – Matulin 3:0, Korent Šlibar 3:0, Korent/Varga – Friščić/Šlibar 3:0, Varga – Friščić 3:0, Novak – Šlibar 3:1, Korent – Strbad 3:0, Varga – Šlibar 3:1, Ana Krnjak – Friščić 3:1, Novak – Strbad 3:0.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  3:7

Kedmenec – I. Mustač 2:3, Dolenec – D. Štefić 1:3, Lukša – A. Mustač 0:3, Dolenec/Kedmenec – I. Mustač/Štefić 1:3, Dolenec – I. Mustač 1:3, Kedmenec – A. Mustač 3:0, Lukša – Štefić 0:3, Dolenec – Peter 3:0, Lukša – I. Mustač 0:3, Kedmenec – Štefić 3:0.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan) 0:10

Mikulić – Vresk 0:3, T. Vadlja – Vinković 0:3, Jabuka – N. Vidović 0:3, Mikulić/T. Vadlja – Vinković/Vresk 0:3, T. Vadlja – Vresk 0:3, Mikulić – Vidović 0:3, Jabuka – Vinković 0:3, T. Vadlja – Vidović 1:3, Jabuka – Varga 0:3, Mikulić – Vinković 2:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 11 11 0 0 97:13 22
2. ZEN-Šenkovec 4 11 10 0 1 92:18 20
3. Putjane 7 11 6 1 4 57:53 13
4. HE-DRA 3 11 5 1 5 52:58 11
5. Putjane 8 11 3 4 4 54:56 10
6. Sveta Marija 1  11 3 3 5 47:63  9
7. Donji Vidovec 1 11 3 2 6 47:63  8
8. Mala Subotica 2 11 3 1 7 40:70  7
9. USTA Belica 3 11 2 2 7 37:73  6
10. Donji Vidovec 2 11 1 2 8 27:83  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 27/0, Korent (Z-Š 4) 20/2, Vinković (Mih 5) 29/3, Varga (Z-Š 4) 25/3, Subotić (Put 7) 21/3, Tomašić (Z-Š 4) 19/3, N. Vidović (Mih 5) 18/6, Kedmenec (DV 1) 22/9, Vrbanec (Put 8) 23/10, Šajn (DV 1) 15/10, I. Mustač (SM 1) 19/14, Hižman (Put 8) 17/13, Baranašić (HE-DRA 3) 18/14, Vadas (HE-DRA 3) 17/16, Vadas (HE-DRA 3) 17/16), Šlibar (DV 2) 13/13, Sutlar (Put 7) 12/12, J. Habijan (UB 3) 15/16, D. Štefić (SM 1) 14/15, Mikulić (MS 2) 15/17, Dobošić (Put 7) 10/12, I. Balent (HE-DRA 3) 12/16….


 

10.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  1:9

Kolarić – Dora Cividini 1:3, G. Habijan – Vinković 0:3, J. Habijan – N. Vidović 3:0, Kolarić/Mavrin – Cividini/Vinković 1:3, G. Habijan – Cividini 0:3, Kolarić – Vidović 1:3, J. Habijan – Vinković 1:3, Mavrin – Vidović 0:3, J. Habijan – Cividini 2:3, Kolarić – Vinković 0:3.  

SVETA MARIJA 1 (S. Marija)  –  MALA SUBOTICA 2 (M. Subotica)  6:4

Mustač – Mikulić 3:0, D. Štefić – Krčmar 0:3, Peter – T. Vadlja 2:3, I. Mustač/Peter – Krčmar/Mikulić 3:0, Štefić – Mikulić 3:2, I. Mustač – T. Vadlja 3:0, Peter – Krčmar 1:3, Štefić – T. Vadlja 3:0, Peter – Mikulić 3:1, I. Mustač – Krčmar 0:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  6:4

Šlibar – Dolenec 3:1, Matulin – Lukša 3:0, Friščić – Kedmenec 0:3, Matulin/Šlibar – Dolenec/ /Kedmenec 3:2, Matulin – Dolenec 3:2, Šlibar – Kedmenec 1:3, Friščić – Lukša 3:0, Matulin – Kedmenec 3:2, Friščić – Dolenec 1:3, Strbad – Lukša 0:3. 

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec) 1:9

Vadas – Varga 0:3, Baranašić – Korent 0:3, I. Balent – Tomašić 0:3, Baranašić/Vadas – Korent/Varga 1:3, Baranašić – Varga 0:3, Vadas – Tomašić 1:3, Balent – Korent 0:3, Baranašić – D. Novak 1:3, Balent – Varga 0:3, Vadas – Balog 3:0.

PUTJANE 8 (Čakovec) –  PUTJANE 7 (Čakovec)  3:7

Vizinger – Subotić 1:3, Hižman – Dobošić 3:1, Vrbanec – Sutlar 3:2, Hižman/Vrbanec – Subotić/Sutlar 0:3, Hižman – Subotić 0:3, Vizinger – Sutlar 0:3, Vrbanec – Dobošić 3:0, Hižman – Sutlar 1:3, Vrbanec – Subotić 2:3, Vizinger – Dobošić 1:3.


 

TABLICA

1. Mihovljan 5 10 10 0 0 87:13 20
2. ZEN-Šenkovec 4 10 9 0 1 82:18 18
3. Putjane 7 10 6 1 3 53:47 13
4. HE-DRA 3 10 4 1 5 46:54  9
5. Putjane 8 10 2 4 4 46:54  8
6. Donji Vidovec 1 10 3 2 5 44:56  8
7. Mala Subotica 2 10 3 1 6 40:60  7
8. Sveta Marija 1 10 2 3 5 40:60  7
9. USTA Belica 3 10 2 2 6 35:65  6
10. Donji Vidovec 2 10 1 2 7 27:73  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 24/0, Subotić (Put 7) 19/2, Korent (Z-Š 4) 18/2, Vinković (Mih 5) 26/3, Varga (Z-Š 4) 22/3, Tomašić (Z-Š 4) 19/3, Kedmenec (DV 1) 20/8, N. Vidović (Mih 5) 15/6, Vrbanec (Put 8) 20/10, Šajn (DV 1) 15/10, Šlibar (DV 2) 13/10, Baranašić (HE-DRA 3) 16/13, Vadas (HE-DRA 3) 16/14, I. Mustač (SM 1) 16/14….


 

9.KOLO

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  6:4

Dobošić – G. Habijan 3:2, Sutlar – Horvat 3:0, Zagrajski – Kolarić 0:3, Dobošić/Sutlar –
Horvat/Kolarić 2:3, Sutlar – J. Habijan 3:2, Dobošić – Kolarić 3:0, Zagrajski – Horvat 1:3,
Sutlar – Kolarić 3:0, Bajuk – J. Habijan 1:3, Dobošić – Horvat 3:0.

PUTJANE 8 (Čakovec) –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  2:8

Vizinger – Korent 0:3, Vrbanec – Varga 3:2, Hižman – Tomašić 1:3, Hižman/Vrbanec –
Korent/Varga 3:1, Vrbanec – Korent 1:3, Vizinger – Tomašić 1:3, Hižman – Varga 1:3,
Vrbanec – Tomašić 1:3, Hižman – Korent 0:3, Vizinger – Varga 0:3.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  8:2

Vadas – Kedmenec 3:2, I. Balent – Šajn 1:3, Baranašić – Dolenec 3:0, Kovač/Vadas –
Dolenec/Kedmenec 3:1, Balent – Kedmenec 0:3, Vadas – Dolenec 3:2, Baranašić – Šajn
3:2, Kovač – Dolenec 3:2, Baranašić – Lukša 3:0, Vadas – Šajn 3:0.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) 4:6

Šlibar – T. Vadlja 3:2, Matulin – Krčmar 0:3, Friščić – Mikulić 1:3, Matulin/Šlibar –
Krčmar/Mikulić 1:3, Matulin – T. Vadlja 3:0, Šlibar – Mikulić 3:0, Friščić – Krčmar 0:3, Matulin – Mikulić 0:3, Kontrec – T. Vadlja 0:3, Šlibar – Krčmar 3:2.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan) –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  9:1

Vresk – I. Mustač 3:0, Vinković – D. Štefić 3:0, Vidović – A. Mustač 3:0, Vinković/Vresk – I. Mustač/Štefić 3:0, Vinković – I. Mustač 3:1, Vresk – A. Mustač 3:0, Vidović – Štefić 1:3,
Vinković – Peter 3:0, Vidović – I. Mustač 3:0, Vresk – Štefić 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 5             9    9  0  0     78:12     18

  2. ZEN-Šenkovec 4      9    8  0  1     73:17     16

  3. Putjane 7                9    5  1  3     46:44     11

  4. HE-DRA 3               9    4  1  4     45:45       9

  5. Putjane 8               9    2  4  3     43:47        8

  6. Donji Vidovec 1      9    3  2  4     40:50        8

  7. Mala Subotica 2      9    3  1  5     36:54       7

  8. USTA Belica 3         9    2  2  5     34:56       6

  9. Sveta Marija 1        9    1  3  5     34:56       5

10. Donji Vidovec 2       9    0  2  7     21:69      2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 24/0, Subotić (Put 7) 16/2, Korent (Z-
Š 4) 16/2, Vinković (Mih 5) 23/3, Varga (Z-Š 4) 19/3, Tomašić (Z-Š 4) 17/3, N. Vidović
(Mih 5) 13/5, Kedmenec (DV 1) 18/7, Vrbanec (Put 8) 18/9, Baranašić (Gor 4) 16/10,  
Šajn (DV 1) 15/10, Mikulić (MS 2) 15/11….


 

8.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  7:3

J. Habijan – I. Mustač 1:3, Horvat – Peter 3:0, Kolarić – A. Mustač 3:1, Horvat/Kolarić – A.
Mustač/I. Mustač 3:1, Horvat – I. Mustač 2:3, J. Habijan – A. Mustač 3:0, Kolarić – Peter 3:1, G. Habijan – A. Mustač 2:3, Kolarić – I. Mustač 3:1, J. Habijan – Peter 3:2.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  – DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  10:0

Vresk – Matulin 3:0, Vinković – Šlibar 3:1, Vidović – Strbad 3:0, Vinković/Vresk –
Matulin/Šlibar 3:0, Vinković – Matulin 3:0, Vresk – Strbad 3:0, Vidović – Šlibar 3:2, Vinković – Strbad 3:0, Vidović – Matulin 3:2, Vresk – Šlibar 3:0.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) –  HE-DRA 3 (Draškovec)  6:4

Mikulić – Vadas 0:3, Krčmar – Baranašić 3:0, T. Vadlja – I. balentd 3:2, Mikulić/T. Vadlja –
Kovač/Vadas 3:0, Krčmar – Vadas 3:0, Mikulić – Balenbt 3:0, T. Vadlja – Baranašić 1:3,
Krčmar – Balent 3:1, T. Vadlja – Vadas 1:3, Horvat – Baranašić 0:3.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  7:3

Kedmenec – Vrbanec 3:1, Šajn – Hižman 0:3, Dolenec – viztinger 3:2, Dolenec/Kedmenec – Hižman/Vrbanec 3:2, Šajn – Vrbanec 3:2, Kedmenec – Vizinger 3:1, Dolenec – Hižman 0:3, Šajn – Čižmešija 3:0, Dolenec – Vrbanec 0:3, Kedmenec – Hižman 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  8:2

Varga – Subotić 0:3, Korent – Sutlar 3:0, Tomašić – Turk 3:0, Korent/Varga – Subotić/Sutlar 3:0, Korent – Subotić 3:0, Varga – Bajuk 3:0, Tomašić – Sutlar 3:2, Korent – Bajuk 3:0, D. Novak – Subotić 1:3, Varga – Sutlar 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 5                   8    8  0  0    69:11   16

  2. ZEN-Šenkovec 4            8    7  0  1    65:15   14

  3. Putjane 7                      8    4  1  3    40:40    9

  4. Putjane 8                      8    2  4  2    41:39    8

  5. Donji Vidovec 1             8    3  2  3    38:42    8

  6. HE-DRA 3                     8    3  1  4    37:43    7

  7. USTA Belica 3               8    2  2  4    30:50    6

  8. Sveta Marija 1              8    1  3  4    33:47    5

  9. Mala Subotica 2            8    2  1  5    30:50    5

10. Donji Vidovec 2            8    0  2  6     17:63    2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 21/0, Varga (Z-Š 4) 17/2, Subotić
(Put 7) 16/2, Vinković (Mih 5) 20/3, Korent (Z-Š 4) 13/2, Tomašić (Z-Š 4) 14/3,
Kedmenec (DV 1) 17/6, N. Vidović (Mih 5) 11/4, Vrbanec (Put 8) 17/7, Šajn (DV 1)
14/8, Hižman (Put 8) 13/8, I. Mustač (SM 1) 14/10….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: Putjane 7 – USTA Belica 3, Putjane 8 – ZEN-
Šenkovec 4, HE-DRA 3 – Donji Vidovec 1, Donji Vidovec 2 – Mala Subotica 2, Sveta
Marija 1 – Mihovljan 5.


 

7.KOLO

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  10:0

Varga – J. Habijan 3:0, Tomašić – Horvat 3:1, D. Novak – Kolarić 3:0, Tomašić/Varga –
Horvat/Kolarić 3:0, Tomašić – J. Habijan 3:0, Varga – G. Habijan 3:0, Novak – Horvat 3:2,
Balog – G. Habijan 3:0, Novak – J. Habijan 3:0, Varga – Horvat 3:0.

PUTJANE 7 (Čakovec)  – DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  4:6

Subotić – Kedmenec 3:2, Sutlar – Šajn 2:3, Bajuk – Dolenec 2:3, Subotić/Sutlar –
Dolenec/Kedmenec 3:1, Turk – Kedmenec 2:3, Subotić – Dolenec 3:1, Dobošić – Šajn 2:3,
Turk – Dolenec 1:3, Dobošić – Kedmenec 1:3, Subotić – Šajn 3:0.

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) 8:2

Vizinger – T. Vadlja 3:1, Vrbanec – Mikulić 3:0, Hižman – Horvat 3:0, Čižmešija/Vrbanec –
Mikulić/T. Vadlja 2:3, Vrbanec – T. Vadlja 3:0, Vizinger – Horvat 3:0, Hižman – Mikulić 3:0,
Vrbanec – Horvat 3:1, Čižmešija – T. Vadlja 3:2, Vizinger – Mikulić 1:3.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  0:10

I. Balent – Vresk 0:3, Vadas – Vinković 1:3, Baranašić – Dora Cividini 2:3, Baranašić/Vadas
– D. Cividini/Vresk 0:3, Vadas – Vresk 0:3, Balent – Cividini 0:3, Baranašić – vinković 2:3,
Vadas – Cividini 0:3, Baranašić – Vresk 0:3, Balent – Vinković 1:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  5:5

Šlibar – I. Mustač 1:3, Matulin – Peter 3:0, Friščić – D. Štefić 0:3, Matulin/Šlibar – I.
Mustač/Štefić 1:3, Matulin – I. Mustač 3:1, Šlibar – Štefić 3:2, Friščić – Peter 3:0, Matgulin – Štefić 1:3, Kontrec – I. Mustač 0:3, Šlibar – A. Mustač 3:1.

 


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 5                 7    7  0  0    59:11   14

  2. ZEN-Šenkovec 4          7    6  0  1    57:13   12

  3. Putjane 7                    7    4  1  2    38:32    9

  4. Putjane 8                    7    2  4  1    38:32    8

  5. HE-DRA 3                   7    3  1  3    33:37    7

  6. Donji Vidovec 1           7    2  2  3    31:39    6

  7. Sveta Marija 1            7    1  3  3    30:40     5

  8. USTA Belica 3             7    1  2  4    23:47     4

  9. Mala Subotica 2          7    1  1  5    24:46     3

10. Donji Vidovec 2          7    0  2  5    17:53      2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 18/0, R. Varga (Z-Š 4) 15/1, Subotić (Put 7) 14/1, Vinković (Mih 5) 17/3, Korent (Z-Š 4) 10/2, Tomašić (Z-Š 4) 12/3, Vrbanec (Put 8) 16/5, Kedmenec (DV 1) 14/6….

Parovi 8. kola,12 Prosinca: USTA Belica 3 – Sveta Marija 1, Mihovljan 5 – Donji Vidovec 2, Mala Subotica 2 – HE-DRA 3, Donji Vidovec 1 – Putjane 8, ZEN-Šenkovec 4 – Putjane 7.


 

 

6.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  6:4

J. Habijan – Matulin 3:1, Kolarić – Šlibar 1:3, Horvat – Friščić 3:0, Horvat/Kolarić –
Matulin/Šlibar 3:1, Kolarić – Matulin 3:2, J. Habijan – Friščić 3:0, Horvat – Šlibar 0:3, G.
Habijan – Friščić 3:1, Horvat – Matulin 0:3, J. Habijan – Šlibar 1:3.

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  3:7

Štefić – Baranašić 3:0, I. Mustač – I. Balent 3:0, A. Mustač – Vadas 1:3, I. Mustač/Štefić –
Balent/Vadas 3:1, I. Mustač – Baranašić 2:3, Štefić – Vadas 2:3, A. Mustač – Balent 0:3, I.
Mustač – Vadas 0:3, Peter – Baranašić 0:3, Štefić – Balent 1:3.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  9:1

Vresk – Hižman 3:0, Vinković – Vrbanec 3:0, Vidović – Vizinger 3:0, Vinković/Vresk –
Hižman/Vrbanec 3:1, Vinković – Hižman 3:1, Vresk – Vizinger 3:0, Vidović – Vrbanec 3:1,
Vinković – Vizinger 3:0, Vidović – Čižmešija 3:1, Varga – Vrbanec 0:3.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  4:6

T. Vadlja – Sutlar 2:3, Mikulić – Bajuk 3:2, Horvat – Turk 0:3, Mikulić/T. Vadlja –
Subotić/Sutlar 3:1, Mikulić – Sutlar 3:0, T. Vadlja – Turk 3:2, Horvat – Subotić 0:3, Mikulić – Dobošić 2:3, Horvat – Sutlar 0:3, T. Vadlja – Subotić 0:3.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  4:6

Šajn – Balog 3:0, Kedmenec – Tomašić 1:3, Dolenec – D. Novak 2:3, Dolenec/Kedmenec –
Balog/Tomašić 2:3, Kedmenec – Balog 3:0, Šajn – D. Novak 3:0, Dolenec – Tomašić 1:3,
Kedmenec – Ana Krnjak 3:1, Dolenec – Balog 0:3, Šajn – Tomašić 0:3.

Utakmica 5. kola

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  10:0

Vadas – Matulin 3:2, Balent – Šlibar 3:2, Baranašić – Friščić 3:0, Balent/Vadas – Matulin/
Šlibar 3:0, Balent – Matulin 3:1, Vadas – Kontrec 3:0, Baranašić – Šlibar 3:0, Balent –
Kontrec 3:2, Baranašić – Strbad 3:0, Vadas – Šlibar 3:1.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 5             6   6  0  0    49:11   12

  2. ZEN-Šenkovec 4      6   5  0  1    47:13   10

  3. Putjane 7                6   4  1  1    34:26    9

  4. HE-DRA 3               6   3  1  2     33:27   7

  5. Putjane 8                6   1  4  1     30:30   6

  6. Sveta Marija 1         6   1  2  3     25:35   4

  7. Donji Vidovec 1       6   1  2  3     25:35   4

  8. USTA Belica 3          6   1  2  3    23:37   4

  9. Mala Subotica 2       6   1  1  4    22:38   3

10. Donji Vidovec 2        6   0  1  5    12:48   1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 15/0, R. Varga (Z-Š 4) 12/1, Subotić (Put
7) 11/1, D. Korent (Z-Š 4) 10/2, Vinković (Mih 5) 14/3, Tomašić (Z-Š 4) 10/3, Vrbanec (Put 8) 13/5, I. Balent ((HE-DRa 3) 10/4, Kedmenec (DV 1) 12/5, Vidović (Mih 5) 8/4, Baranašić (HE-DRA 3) 11/6, Šajn (DV 1) 10/6, Mikulić (MS 2) 11/7….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: ZEN-Šenkovec 4 – USTA Belica 3, Putjane 7 – Donji
Vidovec 1, Putjane 8 – Mala Subotica 2, HE-DRA 3 – Mihovljan 5, Donji Vidovec 2 – Sveta
Marija 1.


 

5.KOLO

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  5:5

Šajn – J. Habijan 3:1, Kedmenec – Horvat 3:0, Dolenec – Kolarić 0:3, Dolenec/Kedmenec – Horvat/Kolarić 1:3, Kedmenec – J. Habijan 1:3, Šajn – Kolarić 3:2, Dolenec – Horvat 3:2,
Kedmenec – Kolarić 3:1, Dolenec – J. Habijan 0:3, Šajn – Horvat 0:3.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  8:2

Balog – Mikulić 3:2, Varga – T. Vadlja 3:0, D. Korent – Jabuka 3:0, Korent/Varga – Mikulić/T. Vadlja 3:0, Varga – Mikulić 3:0, D. Novak – Jabuka 3:;0, Korent – T. Vadlja 3:0, Tomašić – Jabuka 3:0, Ana Krnjak – Mikulić 0:3, D. Novak – T. Vadlja 0:3.

PUTJANE 7 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  2:8

Turk – Vresk 0:3, Bajuk – Vidović 3:0, Subotić – Vinković 2:3, Subotić/Sutlar – Dora
Cividini/Vresk 0:3, ZAGRAJSKI – Vresk 0:3, Dobošić – Vinković 0:3, Sutlar – D. Cividini 1:3, Zagrajski – Vinković 0:3, Sutlar – Varga 3:2, Dobošić – D. Cividini 2:3.

PUTJANE 8 (Čakovec)  – SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  5:5

Vizinger – I. Mustač 3:1, Vrbanec – Štefić 3:1, Hižman – A. Mustač 3:2, Hižman/Vrbanec – I.Mustač/Štefić 2:3, Vrbanec – I. Mustač 1:3, Vizinger – A. Mustač 2:3, Hižman – Štefić 3:1, Vrbanec – A. Mustač 3:1, Hižman – I. Mustač 1:3, Vizinger – Štefić 0:3.

HE-DRA 3 (Draškovec)  –  DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) 10:0
Nismo primili zapisnik.


 

TABLICA

 

  1. Mihovljan 5               5   5  0  0      40:10   10

  2. ZEN-Šenkovec 4        5   4  0  1      41:9      8

  3. Putjane 7                  5   3  1  1      28:22    7

  4. Putjane 8                  5   1  4  0      29:21    6

  5. HE-DRA3                  5    2  1  2     26:24    5

  6. Sveta Marija 1           5   1   2  2     22:28    4

  7. Donji Vidovec 1         5   1   2  2     21:29    4

  8. Mala Subotica 2         5   1   1  3     18:32    3

  9. USTA Belica 3            5   0   2  3     17:33    2

10. Donji Vidovec2           5   0   1  4       8:42    1 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 13/0, R. Varga (Z-Š 4) 12/1, Subotić (Put
7) 9/1, D. Korent (Z-Š 4) 10/2, Vrbanec (Put 8) 12/3, Vinković (Mih 5) 11/3, Kedmenec (DV 1) 10/4, Tomašić (Z-Š 4) 7/3, Hižman (Put 8) 9/5….

Parovi 6. kola, 28. studenoga: USTA Belica 3 – Donji Vidovec 2, Sveta Marija 1 – HE-DRa
3, Mihovljan 5 – Putjane 8, Mala Subotica 2 – Putjane 7, Donji Vidovec 1 – ZEN-Šenkovec 4.

 

NAPOMENA:novi voditelj ekipe HE-DRA 3 je MIHAEL VADAS,tel.091/1503744!


 

4.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  3:7

Horvat – Vadas 0:3, G. Habijan – I. Balent 0:3, Kolarić – Baranašić 3:0, Horvat/Kolarić –
Balent/Vadas 3:0, J. Habijan – Vadas 3:0, Horvat – Baranašić 0:3, Kolarić – Balent 2:3, J.
Habijan – Baranašić 2:3, Kolarić – Vadas 2:3, Horvat – Balent 1:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  1:9

Friščić – Hižman 0:3, Matulin – Vizinger 3:2, Kontrec – Vrbanec 0:3, Friščić/Matulin –
Hižman/Čižmešija 0:3, Matulin – Hižman 0:3, Friščić – Vrbanec 0:3, Kontrec – Vizinger 0:3, Matulin – Vrbanec 1:3, Strbad – Čižmešija 1:3, Friščić – Vizinger 1:3.  

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  –  PUTJANE 7 (Čakovec) 4:6

A. Mustač – Subotić 0:3, Štefić – Sutlar 3:1, I. Mustač – dobošić 3:2, I. Mustač/Štefić –
Sutlar/Subotić 0:3, Štefić – Subotić 1:3, A. Mustač – Dobošić 3:2, I. Mustač – Sutlar 3:0,
Štefić – Turk 1:3, I. Mustač – Subotić 2:3, A. Mustač – Bajuk 2:3.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan) –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec) 6:4

Vresk – Tomašić 3:0, Dora Cividini – Varga 0:3, Vinković – D. Korent 0:3, D. Cividini/Vresk – Korent/Varga 1:3, Cividini – Tomašić 3:1, Vresk – Korent 3:0, Vinković – Varga 0:3, Cividini – Korent 3:2, Vinković – Tomašić 3:2, Vresk – Varga 3:0.

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec) 4:6

T. Vadlja – Dolenec 3:0, Mikulić – Kedmenec 1:3, Horvat – Šajn 1:3, Mikulić/T. Vadlja –
Dolenec/Kedmenec 0:3, Mikulić – Dolenec 3:2, T. Vadlja – Šajn 0:3, Horvat – Kedmenec 0:3, Mikulić – Lukša 3:0, Horvat – Dolenec 3:1, T. Vadlja – Kedmenec 0:3.  


 

TABLICA

 

1. Mihovljan 5                 4   4  0  0     32:8   8

2. Putjane 7                    4   3  1  0    26:14  7

3. ZEN-Šenkovec 4          4   3  0  1     33:7   6

4. Putjane 8                    4   1  3  0    24:16  5

5. Sveta Marija 1             4   1  1  2    17:23  3

6. Mala Subotica 2           4   1  1  2    16:24  3

7. Donji Vidovec 1           4   1  1  2     16:24  3

8. HE-DRA 3                   4   1  1  2     16:24  3

9. USTA Belica 3             4    0  1  3    12:28  1

10. Donji Vidovec 2         4    0  1  3     8:32  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mih 5) 11/0, Subotić (Put 7) 9/0, R. Varga (ZŠ 4)
10/1, Vrbanec (Put 8) 10/2, D. Korent ZŠ 4) 8/2, Kedmenec (DV 1) 8/3, Vinković (Mih 5) 8/3, Mikulić (MS 2) 8/4, Tomašić (ZŠ 4) 6/3….

Parovi 5. kola, 21. studenoga: Donji Vidovec 1 – USTA Belica 3, ZEN-Šenkovec 4 – Mala
Subotica 2, Putjane 7 – Mihovljan 5, Putjane 8 – Sveta Marija 1, HE-DRA 3 – Donji Vidovec
2.


 

3.KOLO

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  –  USTA BELICA 3 (Belica)  7:3

Mikulić – J. Habijan 3:1, Di. Horvat – Dr. Horvat 1:3, T. Vadlja – Kolarić 1:3, Mikulić/T. Vadlja – Horvat/Kolarić 3:1, Di. Horvat – J. Habijan 0:3, Mikulić – Kolarić 3:1, T. Vadlja – Dr. Horvat 3:2, Di. Horvat – R. Habijan 3:0, T. Vadlja – J. Habijan 3:2, Mikulić – Dr. Horvat 3:0.

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  3:7

Lukša – Vresk 0:3, Dolenec – Vinković 0:3, Šajn – Vidović 3:0, Dolenec/Kedmenec –
Vinković/Vresk 0:3, Dolenec – Vresk 0:3, Kedmenec – Vidović 3:0, Šajn – Vinković 0:3,
Dolenec – Vidović 2:3, Šajn – Vresk 0:3, Kedmenec – Vinković 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  – SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  10:0

Varga – I. Mustač 3:0, Tomašić – D. Štefić 3:1, D. Korent – A. Mustač 3:0, Korent/Varga – I.Mustač/Štefić 3:1, Tomašić – I. Mustač 3:1, Varga – A. Mustač 3:0, Korent – Štefić 3:0,
Tomašić – Peter 3:0, Balog – I. Mustač 3:1, Varga – Štefić 3:0.

PUTJANE 7 (Čakovec)  – DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  8:2

Sutlar – Šlibar 3:1, Dobošić – Matulin 3:1, Turk – Kontrec 3:0, Subotić/Sutlar – Šlibar/Matulin 3:1, Dobošić – Šlibar 2:3, Sutlar – Kontrec 3:0, Turk – Matulin 3:1, Dobošić – Kontrec 3:0,Turk – Šlibar 1:3, Sutlar – Matulin 3:0.  

PUTJANE 8 (Čakovec)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  5:5

Vizinger – Baranašić 0:3, Vrbanec – I. Balent 3:0, Hižman – Vadas 3:1, Hižman/Vrbanec –
Baranašić/Vadas 3:0, Vrbanec – Baranašić 3:2, Čižmešija – Vadas 2:3, Hižman – Balent 0:3, Vrbanec – Vadas 3:0, Hižman – Baranašić 0:3, Čižmešija – Balent 1:3.


 

TABLICA

 

  1. ZEN-Šenkovec 4      3  3  0  0     29:1   6

  2. Mihovljan 5             3  3  0  0     26:4   6

  3. Putjane 7                3  2  1  0    20:10  5

  4. Putjane 8                3  0  3  0    15:15  3

  5. Sveta Marija 1         3  1  1  1    13:17  3

  6. Mala Subotica 2       3  1  1  1    12:18  3

  7. Donji Vidovec 1       3  0  1  2     10:20  1

  8. USTA Belica 3          3  0  1  2      9:21  1

  9. HE-DRA 3                3  0  1  2      9:21  1

10. Donji Vidovec 2        3  0  1  2      7:23  1 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Vresk (Mih 5) 8/0, R. Varga (Z-Š 4) 8/0, D. Korent (Z-Š 4) 7/0, Subotić (Put 7) 6/0, Tomašić (Z-Š 4) 6/0, Vinković (Mih 5) 7/1, Dobošić (Put 7) 5/1, Vrbanec (Put 8) 7/2….

Parovi 4. kola, 14. studenoga: USTA Belica 3 – HE-DRA 3, Donji Vidovec 2 – Putjane 8,
Sveta Marija 1 – Putjane 7, Mihovljan 5 – ZEN-Šenkovec 4, M. Subotica 2 – D. Vidovec 1.


 

2.KOLO

USTA BELICA 3 (Belica)  –  PUTJANE 8 (Čakovec)  5:5

Kolarić – Vrbanec 0:3, G. Habijan – Hižman 0:3, J. Habijan – Vizinger 3:2, J. Habijan/G.
Habijan – Hižman/Vrbanec 0:3, Horvat – Vrbanec 2:3, Kolarić – Doroghazi 3:1, J. Habijan –Hižman 3:0, Horvat – Čižmešija 3:0, J. Habijan – Vrbanec 3:1, Kolarić – Hižman 0:3.

HE-DRA 3 (Drsaškovec)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  3:7

Vadas – Subotić 1:3, Baranašić – Sutlar 3:1, Mihoci – Turk 0:3, Baranašić/Vadas –
Subotić/Sutlar 0:3, Baranašić – Subotić 1:3, Vadas – Turk 3:1, Mihoci – Dobošić 2:3,
Baranašić – Bajuk 3:0, Mihoci – Subotić 1:3, Vadas – Dobošić 0:3.

DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  0:10

Friščić – Tomašić 0:3, Matulin – Varga 0:3, Kontrec – D. Korent 0:3, Friščić/Matulin –
Korent/Varga 0:3, Matulin – Tomašić 1:3, Friščić – Korent 0:3, Kontrec – Varga 1:3, Matulin – Korent 0:3, Kontrec – Balog 2:3, Strbad – Varga 0:3.

SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija)  – DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  8:2

I. Mustač – Šajn 3:0, Štefić – Dolenec 3:0, A. Mustač – Kedmenec 0:3, I. Mustač/Štefić –
Dolenec/Kedmenec 3:1, Štefić – Šajn 3:2, I. Mustač – Kedmenec 3:2, A. Mustač – Dolenec
3:1, Peter – Kedmenec 1:3, A. Mustač – Hujs 3:0, I. Mustač – Lukša 3:0.

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  –  MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica)  10:0

Vresk – T. Vadlja 3:0, Vinković – Horvat 3:2, Vidović – Mikulić 3:0, Dora Cividini/Vresk –
Mikulić/T. Vadlja 3:0, Vinković – T. Vadlja 3:1, Vresk – Mikulić 3:0, Vidović – Horvat 3:0,
Varga – Mikulić 3:2, D. Cividini – T. Vadlja 3:0, Vresk – Horvat 3:0.


 

TABLICA

 

1. Mihovljan 5              2   2  0  0   19:1   4

 2. ZEN-Šenkovec 4      2   2  0  0   19:1   4

 3. Sveta Marija 1         2   1  1  0   13:7   3

 4. Putjane 7                2   1  1  0   12:8   3

 5. Putjane 8                2   0  2  0  10:10  2

 6. Donji Vidovec 1       2   0  1  1    7:13  1

 7. USTA Belica 3          2   0  1  1    6:14  1

 8. Donji Vidovec 2        2   0  1  1    5:15  1

 9. Mala Subotica 2        2   0  1  1    5:15  1

10. HE-DRA 3                2   0  0  2    4:16  0

 

Parovi 3. kola, 7. studenoga: Mala Subotica 2 – USTA Belica 3, Donji Vidovec 1 – Mihovljan 5, ZEN-Šenkovec 4 – Sveta Marija 1, Putjane 7 – Donji Vidovec 2, Putjane 8 – HE-DRA 3.


 

1.KOLO

MIHOVLJAN 5 (Mihovljan) – USTA BELICA 3 (Belica) 9:1

Vresk – J. Habijan 3:0, Vinković – G. Habijan 3:0, Vidović – Horvat 3:0, Vinković/Vresk – J. Habijan/Horvat 3:1, Vinković – J. Habijan 3:0, Vresk – Horvat 3:0, Vidović – G. Habijan 3:0, Vinković – Horvat 3:0, Vidović – J. Habijan 0:3, Varga – R. Habijan 3:1

MALA SUBOTICA 2 (Mala Subotica) – SVETA MARIJA 1 (Sveta Marija) 5:5

Vadlja – I. Mustač 2:3, Horvat – Štefić 1:3, Mikulić – A. Mustač 3:0, Mikulić/T. Vadlja – I. Mustač/Štefić 3:2, Horvat – I. Mustač 0:3, T. Vadlja – A. Mustač 3:1, Mikulić – Štefić 3:2, Jabuka – A. Mustač 0:3, Mikulić – I. Mustač 3:0, T. Vadlja – Štefić 2:3

DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec) – DONJI VIDOVEC 2 (Donji Vidovec) 5:5

Šajn – Friščić 3:0, Kedmenec – Matulin 1:3, Dolenec – Šlibar 0:3, Dolenec/Kedmenec – Matulin/Šlibar 1:3, Kedmenec – Friščić 3:0, Šajn – Šlibar 3:0, Dolenec – Matulin 1:3, Kedmenec – Šlibar 1:3, Dolenec – Friščić 3:2, Šajn – Matulin 3:1

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec) – HE-DRA 3 (Draškovec) 9:1

Varga – I. Balent 3:0, D. Korent – M. Vadas 3:0, Tomašić – Baranašić 3:0, Tomašić/Varga – Baranašić/Vadas 3:0, Korent – I. Balent 3:0, Varga – Baranašić 3:0, D. Novak – Vadas 3:2, Ana Krnjak – Mihoci 1:3, Novak – Varga 3:1, Balog – Vadas 3:0

 

PUTJANE 7 (Čakovec) – PUTJANE 8 (Čakovec) 5:5

Subotić – Vrbanec 3:0, Sutlar – Hižman 0:3, Bajuk – Čižmešija 0:3, Subotić/Sutlar – Hižman/Vrbanec 3:2, Sutlar – Vrbanec 2:3, Subotić – Čižmešija 3:0, Bajuk – Hižman 0:3, Dobošić – Čižmešija 3:2, Bajuk – Vrbanec 0:3, Subotić – Hižman 3:0

 

TABLICA

1. Mihovljan 5 1 1 0 0 9:1 2
2. ZEN-Šenkovec 4 1 1 0 0 9:1 2
3. Donji Vidovec 2 1 0 1 0 5:5 1
4. Sveta Marija 1 1 0 1 0 5:5 1
5. Putjane 8 1 0 1 0 5:5 1
6. Putjane 7 1 0 1 0 5:5 1
7. Donji Vidovec 1 1 0 1 0 5:5 1
8. Mala Subotica 2 1 0 1 0 5:5 1
9. USTA Belica 3 1 0 0 1 1:9 0
10. HE-DRA 3 1 0 0 1 1:9 0