logo logo

5.M.LIGA


 


 

1.KOLO

GORIČAN 3 (Goričan)  –  DONJI VIDOVEC 1 (Donji Vidovec)  10:0

Andročec – Kedmenec 3:1, Dvorski – M. Šlibar 3:0, P. Bašnec – Dolenec 3:2, Dvorski /Šavora – Kedmenec/Matulin 3:2, Dvorski – Kedmenec 3:2, Andročec – Šajn 3:1, P. Bašnec – M. Šlibar 3:2, Šavora – Šajn 3:1, P. Bašnec – Matulin 3:0, Andročec – M. Šlibar 3:0.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  PUTJANE 7 (Čakovec)  2:8

Zadravec – Subotić 0:3, Filo – Dobošić 0:3, Volf – Turk 1:3, Palašek/Zadravec – Subotić/Turk 2:3, Filo – Subotić 0:3, Zadravec – Turk 1:3, Volf – Dobošić 3:2, Filo – Turk 0:3, Volf – Bajuk 2:3, Zadravec – Dobošić 3:2.

ZEN-ŠENKOVEC 4 (Šenkovec)  –  HE-DRA 3 (Draškovec)  9:1

Korent – Židov 3:1, Tomašić – Ž. Varga 2:3, R. Varga – S. Mikec 3:2, D. Korent/R. Varga – M. Mikec/Ž. Varga 3:0, Tomašić – Židov 3:1, D. Korent – S. Mikec 3:0, R. Varga – Ž. Varga 3:0, Novak – M. Mikec 3:1, R. Varga – Židov 3:0, Hajdinjak – Ž. Varga 3:1.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  MIHOVLJAN 5 (Mihovljan)  7:3

Tratnjak – Vinković 3:0, D. Sečan – N. Vidović 3:2, D. Godina – L. Varga 3:0, D. Sečan/M. Sečan – Vidović/Vinković 2:3, D. Sečan – Vinković 3:0, Tratnjak – Varga 0:3, Godina – Vidović 3:1, D. Sečan – Varga 3:2, Godina – Vinković 3:0, M. Sečan – Vidović 0:3.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  ČAKOVEC 5 (Čakovec)  5:5

Škoda – Korent 3:1, Rajher – Varga 3:1, Nika Lukša – Barbić 0:3, Rajher/Škoda – Barbić/Šimon 1:3, Rajher – Šimon 1:3, Škoda – Barbić 3:2, N. lukša – Varga 0:3, Rajher – Barbić 3:2, Igrec – Šimon 0:3, Škoda – Varga 3:0.


 

TABLICA

 1. Goričan 3 1 1 0 0   10:0 2
 2. ZEN-Šenkovec 4   1 1 0 0    9:1 2
 3. Putjane 7 1 1 0 0    8:2 2
 4. USTA Belica 2 1 1 0 0    7:3 2
 5. Čakovec 5 1 0 1 0    5:5 1
 6. Kos-Kotoriba 5 1 0 1 0    5:5 1
 7. Mihovljan 5 1 0 0 1    3:7 0
 8. Putjane 6 1 0 0 1    2:8 0
 9. HE-DRA 3 1 0 0 1    1:9 0
10. Donji Vidovec 1 1 0 0 1   0:10 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: P. Bašnec (Gor 3), Andročec (Gor 3), D. Škoda (Kos-K 5), N. Turk (Put 7), D. Godina (UB 2), D. Sečan (UB 2), Varga (Z-Š 4) svi po 3/0.

 


                                             Sezona 2016/2017.


18.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) –  USTA BELICA 2 (Belica)  2:8

Tkalčec – S. Tratnjak 3:1, Mihalković – Godina 0:3, Hren – D. Sečan 1:3, Hren/Mihalković – D. Sečan/Tratdnjak 0:3, Mihalković – S. Tratnjak 0:3, Tkalčec – D. Sečan 0:3, Hren – Godina 1:3, Mihalković – D. Sečan 0:3, Hren – S. TDratnjak 0:3, Tkalčec – Godina 3:0.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  5:5

Vražić – Premuš 3:0, Novak – Braniša 0:3, Ž. Blažek – Merdanović 1:3, D. Mesarić/Vražić – Premuš/D. Tratnjak 3:2, Novak – Premuš 0:3, Vražić – Merdanović 3:2, Mesarić – Braniša 3:0, Novak – Merdanović 1:3, Mesarić – Premuš 3:0, Vražić – D. Tratnjak 2:3.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  7:3

Štefičar – J. Bašnec 3:0, Horvat – Šavora 2:3, Perko – Markušić 3:0, Horvat/Štefičar – Bašnec/Šavora 3:0, Horvat – Bašnec 3:0, Štefičar – Markušić 3:1, Perko – Šavora 0:3, Horvat – Markušić 3:2, Perko – Katić 3:1, Štefičar – Šavora 2:3.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  4:6

Škoda – Kos 0:3, Rajher – Novak 3:1, Igrec – Jambrović 3:0, Rajher/Škoda – Jambrović/Novak 1:3, Rajher – Kos 0:3, Škoda – Jambrović 3:1, Igrec – Novak 1:3, Rajher – Jambrović 3:1, Igrec – Kos 1:3, Škoda – Novak 2:3.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  7:3

Novak – J. filipašić 3:0, Murković – Vlah 3:0, Palašek – Horvat 3:1, Murković/Novak – Filipašić/Vlah 2:3, Murković – Filipašić 3:1, Novak – Horvat 3:0, Palašek – Vadas 3:1, Murković – Horvat 3:1, Palašek – Filipašić 0:3, Filo – Vadas 2:3.


 

KONAČNA TABLICA

1. USTA Belica 1 18 15 3  0 137:43 33
2. Dragoslavec Breg 18 11 3  4 100:80 25
3. Lopatinec 3 18 11 2  5 111:69 24
4. Donji Kraljevec 1 18  6 6  6  91:89 18
5. USTA Belica 2 18  7 4  7  95:85 18
6. Putjane 6 18  7 4  7  89:91 17
7. Kos-Kotoriba 5 18  6 4  8  85:95 16
8. Goričan 3 18  5 5  8  83:97 15
9. Goričan 2  18  3 2 13 59:121  8
10. Nedelišće 3 18  2 1 15 50:130  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 48/5, Premuš (UB 1) 35/8, D. Tratnjak (UB 1) 35/8, Šupljika (DK 1) 36/11, Murković (Put 6) 31/10, Merdanović (UB 1) 30/10, D. Sečan (UB 2) 30/12, D. Novak (DB) 38/16, M. Horvat (Lop 3) 38/16, Z. Novak (Put 6) 27/12, Vražić (Gor 3) 36/17, Braniša (UB 1) 24/12, P. Bašnec (Gor 3) 29/15, Kos (DB) 32/21, D. Škoda (Kos-K 5) 28/20, Dokleja (Ned 3) 17/13, Rajher (Kos-K 5) 30/23, M. Sečan (UB 2) 17/15, Godina (UB 2) 18/18, S. Tratnjak (UB 2) 23/25, Jambrović (DB) 20/22, Filipašić (DK 1) 23/28, Palašek (Put 6) 18/24, Markušić (Gor 2) 17/28, Z. Tkalčec (Ned 3) 15/26, J. Bašnec (Gor 2) 17/31, Nika Lukša (Kos-K 5) 13/26, T. Horvat (DK 1) 12/33, Perko (Lop 3) 12/35….

 

U 4. ligu su se plasirali USTA Belica 1 i Dragoslavec Breg, a u 6. ligu ispadaju  Goričan 2 i Nedelišće 3!


 

17.KOLO

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec) –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) 9:1

Filipašić – Hren 3:0, Horvat – Mihalković 3:0, Vlah – Z. Tkalčec 3:1, Filipašić/Vlah – Hren/Mihalković 3:2, Horvat – Hren 3:0, Filipašić – Tkalčec 3:1, Vlah – Mihalković 3:0, Horvat – Tkalčec 3:0, Vlah – Hren 2:3, Čavlek – Mihalković 3:1.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  6:4

Novak – Palašek 3:0, Kos – Filo 3:1, Heric – Z. Novak 1:3, Kos/Miljančić – Filo/Palašek 0:3, Kos – Palašek 3:2, D. Novak – Z. Novak 3:2, Jambrović – Filo 3:1, Kos – Z. Novak 2:3, Jambrović – Palašek 2:3, D. Novak – Filo 3:0.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  3:7

Bašnec – Rajher 0:3, Šavora – D. Škoda 0:3, Markušić – Nika Lukša 3:0, Bašnec/Šavora – Rajher/Škoda 2:3, Šavora – Rajher 1:3, Bašnec – N. Lukša 3:1, Markušić – Škoda 2:3, Šavora – N. Lukša 3:0, Katić – Rajher 0:;3, Bašnec – Škoda 0:3.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  6:4

Merdanović – Štefičar 1:3, D. Tratnjak – Perko 3:0, Premuš – Horvat 3:1, Premuš/Tratnjak – Horvat/Štefičar 1:3, Tratnjak – Štefičar 3:2, Merdanović – Horvat 3:2, Premuš – Perko 3:0, Tratnjak – Horvat 1:3, Premuš – Štefičar 1:3, Braniša – Perko 3:0.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  8:2

Tratnjak – Ž. Blažek 3:0, D. Sečan – Vražić 3:0, Godina – P. Bašnec 3:2, D. Sečan/M. Sečan – Bašnec/Vražić 3:2, D. Sečan – Blažek 3:0, Tratnjak – Bašnec 3:2, Godina – Vražić 2:3, D. Sečan – Bašnec 3:2, Dodlek – Blažek 3:2, M. Sečan – Vražić 1:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 17 15 2  0 132:38 32
2. Dragoslavec Breg 17 10 3  4  94:76 23
3. Lopatinec 3 17 10 2  5  104:66 22
4. Donji Kraljevec 1 17  6 6  5  88:82 18
5. USTA Belica 2 17  6 4  7  87:83 16
6. Kos-Kotoriba 5 17  6 4  7  81:89 16
7. Putjane 6 17  6 4  7  82:88 15
8. Goričan 3 17  5 4  8  78:92 14
9. Goričan 2 17  3 2 12 56:114  8
10. Nedelišće 3 17  2 1 14 48:122  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 46/4, Premuš (UB 1) 34/6, D. Tratnjak (UB 1) 34/8, Šupljika (DK 1) 36/11, Merdanović (UB 1) 28/9, Murković (Put 6) 28/10, D. Novak (DB) 36/15, M. Horvat (Lop 3) 36/15, D. Sečan (UB 2) 27/12, Vražić (Gor 3) 34/16, Braniša (UB 1) 23/11, Z. Novak (Put 6) 25/12, P. Bašnec (Gor 3) 29/15, D. Škoda (Kos-K 5) 27/18, D. Kos (DB) 29/21, Dokleja (Ned 3) 17/13, Rajher (Kos-K 5) 28/22, M. Sečan (UB 2) 17/15, Jambrović (DB) 20/19, Godina (UB 2) 16/17, S. Tratnjak (UB 2) 21/24, Filipašić (DK 1) 22/26, Palašek (Put 6) 16/23, Markušić (Gor 2) 17/25, J. Bašnec (Gor 2) 17/29, Z. Tkalčec (Ned 3) 13/25, Nika Lukša (Kos-K 5) 13/26, T. Horvat (DK 1) 12/30, Perko (Lop 3) 10/34….


 

16.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) –  GORIČAN 3 (Goričan)  2:8

Tkalčec – Vražić 0:3, Tomašić – Ž. Blažek 3:0, Mihalković – P. Bašnec 0:3, Tkalčec/ Tomašić – Bašnec/Vražić 0:3, Tomašić – Vražić 1:3, Tkalčec – Bašnec 0:3, Mihalković – Novak 2:3, Tomašić – Bašnec 0:3, Mihalković – Vražić 0:3, Tkalčec – Novak 3:2.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  7:3

Štefičar – D. Sečan 3:0, Perko – Godina 1:3, Horvat – S. Tratnjak 3:2, Horvat/Štefičar – Godina/S. Tratnjak 3:0, Perko – D. Sečan 0:3, Štefičar – Tratnjak 3:1, Horvat – Godina 3:1, Perko – Tratnjak 2:3, Horvat – D. Sečan 3:0, Štefičar – Godina 3:0.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  2:8

Škoda – Premuš 1:3, Rajher – D. Tratnjak 1:3, Igrec – Braniša 1:3, Igrec/Nika Lukša – Premuš/Tratnjak 1:3, Rajher – Premuš 2:3, Škoda – Braniša 3:2, Igrec – Tratnjak 0:3, Rajher – Merdanović 3:2, Nika Lukša – Premuš 1:3, Škoda – Tratnjak 1:3.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  3:7

Murković – J. Bašnec 3:0, Z. Novak – Šavora 3:2, Filo – Markušić 0:3, Murković/Palašek – Bašnec/Šavora 2:3, Novak – Bašnec 0:3, Murković – Markušić 3:1, Filo – Šavora 0:3, Novak – Markušić 1:3, Palašek – Bašnec 0:3, Murković – Šavora 1:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (D. Kraljevec)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg) 5:5

Šupljika – Kos 3:0, Horvat – Novak 1:3, Filipašić – Jambrović 3:2, Filipašić/Šupljika – Kos/Novak 3:0, Horvat – Kos 2:3, Šupljika – Jambrović 3:2, Filipašić – Novak 2:3, Vlah – Jambrović 2:3, Filipašić – Kos 3:1, Šupljika – Novak 2:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 16 14 2  0 126:34 30
2. Lopatinec 3 16 10 2  4 100:60 22
3. Dragoslavec Breg 16  9 3  4  88:72 21
4. Donji Kraljevec 1 16  5 6  5  79:81 16
5. Putjane 6 16  6 4  6  78:82 15
6. USTA Belica 2 16  5 4  7  79:81 14
7. Goričan 3 16  5 4  7  76:84 14
8. Kos-Kotoriba 5 16  5 4  7  74:86 14
9. Goričan 2 16  3 2 11 53:107  8
10. Nedelišće 3 16  2 1 13 47:113  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 44/3, Premuš (UB 1) 32/5, D. Tratnjak (UB 1) 32/7, Merdanović (UB 1) 27/8, Šušljika (DK 1) 36/11, Murković (Put 6) 28/10, Horvat (Lop 3) 35/13, P. Bašnec (Gor 3) 29/12, D. Novak (DB) 33/15, Vražić (Gor 3) 32/15, Z. Novak (Put 6) 23/11, D. Sečan (UB 2) 24/12, Braniša (UB 1) 22/11, Kos (DB) 27/20, D. Škoda (Kos-K 5) 24/18, Dokleja (Ned 3) 17/13, M. Sčan (UB 3) 17/14, Rajher (Kos-K 5) 25/22, Jambrović (DB) 19/18, Godina (UB 2) 15/16, S. Tratnjak (UB 2) 19/24, Filipašić (DK 1) 20/26, Palašek (Put 6) 15/21, Markušić (Gor 2) 16/24, J. Bašnec (Gor 2) 16/27, Tkalčec (Ned 3) 13/22, Nika Lukša (Kos-K 5) 13/23….


 

15.KOLO

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) 9:1

Novak – Tomašić 3:1, Kos – Z. Tkalčec 3:0, Jambrović – Hren 3:0, Jambrović/Novak – Tkalčec/Tomašić 3:2, Kos – Tomašić 3:0, Novak – Hren 3:0, Jambrović – Tkalčec 3:0, Miljančić – Hren 2:3, Heric – Tomašić 3:2, Novak – Tkalčec 3:0.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  6:4

Bašnec – J. Filipašić 2:3, Šavora – Šupljika 2:3, Markušić – Horvat 3:0, Bašnec/Šavora – Filipašić/Šupljika 3:1, Šavora – Filipašić 3:1, Bašnec – Horvat 3:2, Markušić – Šupljika 3:1, Šavora – Horvat 3:0, Katić – Filipašić 0:3, Bašnec – Šupljika 1:3.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  PUTJANE 6 (Putjane)  6:4

Braniša – Murković 2:3, Premuš – Palašek 3:2, Merdanović – Z. Novak 1:3, Braniša/          Merdanović – Murković/Novak 3:0, D. Tratnjak – Murković 3:2, Braniša – Novak 3:0, Merdanović – Palašek 3:1, Tratnjak – Novak 2:3, Merdanović – Murković 2:3, Braniša – Filo 3:0.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  4:6

Tratnjak – Rajher 3:2, D. Godina – D. Škoda 3:2, Dodlek – Nika Lukša 1:3, Tratnjak/M. Sečan – Rajher/Škoda 1:3, Godina – Rajher 3:2, Tratnjak – N. Lukša 2:3, M. Sečan – Škoda 0:3, Godina – N. Lukša 2:3, M. Sečan – Rajher 3:0, Tratnjak – Škoda 2:3.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  5:5

Vražić – Štefičar 2:3, Ž. Blažek – Perko 2:3, P. Bašnec – Horvat 3:1, Bašnec/Vražić – Horvat/Štefičar 3:0, Novak – Štefičar 0:3, Vražić – Horvat 1:3, P. Bašnec – Perko 3:2, Novak – Horvat 0:3, P. Bašnec – Štefičar 3:1, Vražić – Perko 3:1.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 15 13 2  0 118:32 28
2. Lopatinec 3 15  9 2  4  93:57 20
3. Dragoslavec Breg  15  9 2  4  83:67 20
4. Putjane 6 15  6 4  5  75:75 15
5. Donji Kraljevec 1 15  5 5  5  74:76 15
6. USTA Belica 2 15  5 4  6  76:74 14
7. Kos-Kotoriba 5 15  5 4  6  72:78 14
8. Goričan 3 15  4 4  7  68:82 12
9. Goričan 2 15  2 2 11  46:104  6
10. Nedelišće 3 15  2 1 12  45:105  5

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 41/3, Premuš (UB 1) 29/5, D. Tratnjak (UB 1) 29/7, Merdanović (UB 1) 27/7, Šupljika (DK 1) 34/10, Murković (Put 6) 26/9, M. Horvat (Lop 3) 32/13, Z. Novak (Put 6) 22/9, D. Sečan (UB 2) 23/10, P. Bašnec (Gor 2) 26/12, Braniša (UB 1) 21/10, D. Novak (DB) 30/15, Vražić (Gor 2) 29/15, Kos (DB) 26/18, D. Škoda (Kos-K 5) 23/16, Dokleja (Ned 3) 17/13, M. Sečan (UB 2) 17/14, Rajher (Kos-K 5) 24/20, Jambrović (DB) 18/16, Godina (UB 2) 14/14, S. Tratnjak (UB 2) 18/22, Palašek (Put 6) 15/20, Filipašić (DK 1) 18/25, Markušić (Gor 2) 14/23, Tkalčec (Ned 3) 12/20, Nika Lukša (Kos-K 5) 13/22, J. Bašnec (Gor 2) 14/26, Perko (Lop 3) 10/28, T. Horvat (DK 1) 9/28….


 

14.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  0:10

Tomašić – Štefičar 1:3, Hren – Perko 0:3, Mihalković – Horvat 0:3, Hren/Tomašić – Horvat/Štefičar 0:3, Hren – Štefičar 1:3, Tomašić – Horvat 0:3, Mihalković – Perko 0:3, Hren – Horvat 0:3, Mihalković – Štefičar 0:3, Tomašić – Perko 1:3.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  5:5

Nika Lukša – Vražić 0:3, Rajher – P. Bašnec 2:3, D. Škoda – Ž. Blažek 3:0, Rajher/Škoda – Bašnec/Vražić 3:2, Rajher – Vražić 3:2, N. Lukša – Blažek 1:3, Škoda – Bašnec 3:0, Rajher – Blažek 3:0, Škoda – Vražić 1:3, Igrec – Bašnec 1:3.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  7:3

Filo – M. Sečan 2:3, Murković – D. Sečan 3:1, Z. Novak – S. Tratnjak 3:0, Murković/Novak – Godina/D. Sečan 3:1, Murković – M. Sečan 3:0, Filo – Tratnjak 0:3, Novak – D. Sečan 3:1, Murković – Tratnjak 3:0, Novak – Dodlek 3:0, Filo – Godina 2:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  3:7

Filipašić – D. Tratnjak 1:3, Šupljika – Braniša 3:0, Vlah – Merdanović 1:3, Filipašić/Šupljika – Premuš/Tratnjak 3:2, Šupljika – Tratnjak 1:3, Filipašić – Merdanović 2:3, Čavlek – Braniša 0:3, Šupljika – Merdanović 3:1, Čavlek – Premuš 0:3, Filipašić – Braniša 2:3.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  8:2

Novak – Šavora 3:0, Kos – Josip Bašnec 3:1, Jambrović – Markušić 3:2, Kos/Novak – Bašnec/Šavora 1:3, Kos – Šavora 0:3, Novak – Markušić 3:1, Jambrović – Bašnec 3:2, Kos – Katić 3:1, Jambrović – Šavora 3:0, Novak – Bašnec 3:1.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 14 12 2  0 112:28 26
2. Lopatinec 3 14  9 1  4  88:52 19
3. Dragoslavec Breg 14  8 2  4  74:66 18
4. Putjane 6 14  6 4  4  71:69 15
5. Donji Kraljevec 1 14  5 5  4  70:70 15
6. USTA Belica 2 14  5 4  5  72:68 14
7. Kos-Kotoriba 5 14  4 4  6  66:74 12
8. Goričan 3 14  4 3  7  63:77 11
9. Nedelišće 3 14  2 1 11  44:96  5
10. Goričan 2 14  1 2 11 40:100  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 39/2, Premuš (UB 1) 28/5, Merdanović (UB 1) 26/5, D. Tratnjak (UB 1) 28/6, Šupljika (DK 1) 32/9, Murković (Put 6) 24/8, Horvat (Lop 3) 30/12, Z. Novak (Put 6) 20/8, D. Sečan (UB 2) 23/10, Vražić (Gor 2) 28/13, Braniša (UB 1) 19/9, P. Bašnec (Gor 2) 23/12, D. Novak (DB) 27/15, Rajher (Kos-K 5) 24/17, D. Škoda (Kos-K 5) 21/15, Kos (DB) 24/18, Dokleja (Ned 3) 17/13, M. Sečan (UB 2) 16/13, Jambrović (DB) 16/16, Godina (UB 2) 12/13, S. Tratnjak (UB 2) 17/20, Palašek (Put 6) 15/18, Tkalčec (Ned 3) 12/17, Filipašić (DK 1) 16/24, J. Bašnec (Gor 2) 13/24, Markušić (Gor 2) 12/23, Nika Lukša (Kos-K 5) 12/22, Horvat (DK 1) 9/25, Perko (Lop 3) 9/26….


 

13.KOLO

GORIČAN 2 (Goričan)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) 7:3

Bašnec – Z. Tkalčec 3:0, Vugrinec – Tomašić 3:1, Markušić – Dokleja 3:0, Bašnec/ /Vugrinec – Dokleja/Tkalčec 0:3, Vugrinec – Tkalčec 1:3, Bašnec – Dokleja 3:2, Markušić – Tomašić 3:0, Vugrinec – Dokleja 3:0, Markušić – Tkalčec 0:3, Katić – Tomašić 3:1.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg) 9:1

Braniša – Jambrović 3:1, D. Tratnjak – Novak 3:0, Premuš – Kos 3:2, Braniša/Merdanović – Kos/Novak 2:3, Tratnjak – Jambrović 3:0, Merdanović – Kos 3:1, Premuš – Novak 3:2, Tratnjak – Kos 3:2, Premuš – Heric 3:1, Merdanović – Novak 3:1.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  5:5

Sečan – Filipašić 3:0, S. Tratnjak – Šupljika 1:3, D. Sečan – Vlah 3:0, Godina/D. Sečan – Filipašić/Šupljika 1:3, Tratnjak – Filipašić 0:3, M. Sečan – Vlah 3:0, D. Sečan – Šupljika 3:1, Godina – Čavlek 3:1, D. Sečan – Filipašić 2:3, M. Sečan – Šupljika 2:3.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  6:4

Bašnec – Murković 3:2, Vražić – Palašek 3:1, Ž. Blažek – Filo 3:2, Blažek/S. Novak – Z. Novak/Palašek 0:3, Vražić – Murković 3:1, Bašnec – Filo 3:0, Blažek – Palašek 0:3, Vražić – Filo 3:0, Blažek – Z. Novak 0:3, S. Novak – Palašek 1:3.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  7:3

Štefičar – D. Škoda 3:1, Perko – Rajher 0:3, Horvat – Igrec 3:0, Horvat/Štefičar – Rajher/Škoda 3:0, Perko – Škoda 0:3, Štefičar – Igrec 3:0, Horvat – Rajher 3:0, Perko – Igrec 3:1, Horvat – Škoda 3:1, Palatinuš – Rajher 0:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 13 11 2 0 105:25 24
2. Lopatinec 3 13  8 1  4  78:52 17
3. Dragoslavec Breg 13  7 2  4  66:64 16
4. Donji Kraljevec 1 13  5 5  3  67:63 15
5. USTA Belica 2 13  5 4  4  69:61 14
6. Putjane 6 13  5 4  4  64:66 13
7. Kos-Kotoriba 5 13  4 3  6  61:69 11
8. Goričan 3 13  4 2  7  58:72 10
9. Nedelišće 3 13  2 1 10  44:86  5
10. Goričan 2 13  1 2 10  38:92  4

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 36/2, Merdanović (UB 1) 24/4, Premuš (UB 1) 27/5, D. Tratnjak (UB 1) 26/6, Šupljika (DK 1) 30/8, D. Sečan (UB 2) 23/8, Murković (Put 6) 21/8, Horvat (Lop 3) 27/12, Vražić (Gor 2) 26/12, Z. Novak (Put 6) 17/8, Braniša (UB 1) 17/8, P. Bašnec (Gor 2) 21/11, D. Novak (DB) 24/15, Rajher (Kos-K 5) 22/16, D. Škoda (Kos-K 5) 19/14, Dokleja (Ned 3) 17/13, Kos (DB) 22/17, M. Sečan (UB 2) 15/12, S. Tratnjak (UB 2) 16/18, Godina (UB 2) 11/13, Palašek (Put 6) 15/18, Jambrović (DB) 13/16, Filipašić (DK 1) 16/21, Tkalčec (Ned 3) 12/17, J. Bašnec (Gor 2) 13/21, Markušić (Gor 2) 12/21, Nika Lukša (Kos-K 5) 10/20….


 

12.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  3:7

Dokleja – D. Škoda 3:1, Tomašić – Rajher 0:3, Z. Tkalčec – Igrec 1:3, Dokleja/Tkalčec – Rajher/Škoda 3:0, Tomašić – Škoda 1:3, Dokleja – Igrec 1:3, Tkalčec – Rajher 1:3, Tomašić – Igrec 2:3, Mihalković – Škoda 0:3, Dokleja – Rajher 3:0.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  4:6

Novak – Štefičar 2:3, Murković – Perko 3:1, Palašek – Horvat 0:3, Murković/Novak – Horvat/Štefičar 0:3, Murković – Štefičar 0:3, Filo – Horvat 0:3, Palašek – Perko 3:2, Murković – Horvat 3:1, Palašek – Štefičar 1:3, Filo – Palatinuš 3:1.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  6:4

Horvat – Vražić 1:3, Šupljika – Ž. Blažek 3:0, Filipašić – P. Bašnec 2:3, Filipašić/Šupljika – Bašnec/Vražić 3:0, Šupljika – Vražić 3:1, Horvat – Bašnec 1:3, Filipašić – Novak 3:2, Šupljika – Bašnec 3:1, Filipašić – Vražić 2:3, Horvat – Novak 3:1.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  5:5

Novak – D. Sečan 0:3, Jambrović – S. Tratnjak 1:3, Kos – D. Godina 3:1, Kos/Novak – D. Sečan/M. Sečan 2:3, Jambrović – D. Sečan 3:0, Novak – Godina 3:2, Kos – S. Tratnjak 3:0, Jambrović – M. Sečan 1:3, Kos – D. Sečan 2:3, Novak – S. Tratnjak 3:1.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  1:9

Markušić – Premuš 3:2, J. Bašnec – Braniša 1:3, Vugrinec – Merdanović 1:3, Bašnec/Vugrinec – Braniša/Merdanović 0:3, Bašnec – Premuš 0:3, Markušić – Merdanović 0:3, Vugrinec – Braniša 1:3, Bašnec – Merdanović 2:3, Vugrinec – Premuš 0:3, Markušić – D. Tratnjak 0:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 12 10 2 0 96:24 22
2. Dragoslavec Breg 12 7 2 3 65:55 16
3. Lopatinec 3 12 7 1 4 71:49 15
4. Donji Kraljevec 1 12 5 4 3 62:58 14
5. USTA Belica 2 12 5 3 4 64:56 13
6. Putjane 6 12 5 4 3 60:60 13
7. Kos-Kotoriba 5 12 4 3 5 58:62 11
8. Goričan 3 12 3 2 7 52:68  8
9. Nedelišće 3 12 2 1 9 41:79  5
10. Goričan 2 12 0 2 10 31:89  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 34/2, Merdanović (UB 1) 22/4, Premuš (UB 1) 24/5, Šupljika (DK 1) 28/7, D. Tratnjak (UB 1) 23/6, Murković (Put 6) 21/6, D. Sečan (UB 2) 21/7, Novak (DB) 24/12, Horvat (Lop 3) 24/12, Z. Novak (Put 6) 16/8, Braniša (UB 1) 16/8, Vražić (Gor 2) 23/12, P. Bašnec (Gor 2) 19/11, Dokleja (Ned 3) 17/10, Kos (DB) 22/14, D. Škoda (Kos-K 5) 18/12, Rajher (Kos-K 5) 20/15, M. Sečan (UB 2) 13/11, S. Tratnjak (UB 2) 16/16, Jambrović (DB) 13/14, D. Godina (UB 2) 10/13, Palašek (Put 6) 13/17, J. Filipašić (DK 1) 14/20, Z. Tkalčec (Ned 3) 10/16….


 

11.KOLO

USTA BELICA 1 (Belica)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) 10:0

Braniša – Tomašić 3:1, D. Tratnjak – Z. Tkalčec 3:1, Merdanović – Hren 3:0, Braniša/Merdanović – Tkalčec/Tomašić 3:1, Tratnjak – Tomašić 3:1, Braniša – Hren 3:0, Premuš – Tkalčec 3:1, Tratnjak – Hren 3:0, Premuš – Tomašić 3:0, Braniša – Mihalković 3:0.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  7:3

Tratnjak – J. Bašnec 0:3, D. Sečan – Markušić 3:0, D. Godina – Katić 3:0, D. Sečan/M. Sečan – Bašnec/Markušić 2:3, D. Sečan – Bašnec 3:0, Tratnjak – Katić 3:0, Godina – Markušić 1:3, D. Sečan – Katić 3:0, M. Sečan – Bašnec 3:1, Tratnjak – Markušić 3:2.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  4:6

Ž. Blažek – Kos 2:3, Vražić – Novak 0:3, P. Bašnec – Jambrović 3:0, Bašnec/Vražić – Jambrović/Novak 3:0, Vražić – Kos 1:3, Ž. Blažek – Heric 1:3, Bašnec – Novak 1:3, Vražić – Heric 3:1, Bašnec – Kos 3:0, S. Novak – D. Novak 0:3.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  6:4

Štefičar – T. Horvat 3:1, Perko – Šupljika 0:3, M. Horvat – J. Filipašić 3:0, M. Horvat/Štefičar – Filipašić/Šupljika 1:3, Perko – T. Horvat 3:2, Štefičar – Filipašić 3:0, M. Horvat – Šupljika 2:3, Perko – filipašić 0:3, M. Horvat – T. Horvat 3:0, Štefičar – Šupljika 3:0.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  2:8

Škoda – Murković 0:3, Rajher – Palašek 3:2, Nika Lukša – Z. Novak 1:3, Rajher/Škoda – Murković/Novak 2:3, Rajher – Murković 2:3, Škoda – Novak 0:3, N. Lukša – Palašek 1:3, Rajher – Novak 3:1, N. Lukša – Murković 0:3, Škoda – Palašek 1:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 11 9 2 0 87:23 20
2. Dragoslavec Breg 11 7 1 3 60:50 15
3. Lopatinec 3 11 6 1 4 65:45 13
4. Putjane 6 11 5 4 2 56:54 13
5. USTA Belica 2 11 5 2 4 59:51 12
6. Donji Kraljevec 1 11 4 4 3 56:54 12
7. Kos-Kotoriba 5 11 3 3 5 51:59  9
8. Goričan 3 11 3 2 6 48:62  8
9. Nedelišće 3 11 2 1 8 38:72  5
10. Goričan 2 11 0 2 9 30:80  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 31/2, Premuš (UB 1) 22/4, Merdanović (UB 1) 19/4, Murković (Put 6) 19/5, De. Tratnjak (UB 1) 22/6, Šupljika (DK 1) 25/7, D. Sečan (UB 2) 19/6, Z. Novak (Put 6) 16/7, D. Novak (DB) 22/11,  Horvat (Lop 3) 22/11, Vražić (Gor 3) 21/11, Braniša (UB 1) 14/8, P. Bašnec (Gor 3) 17/10, Dokleja (Ned 3) 15/9, Kos (DB) 20/13, D. Škoda (Kos-K 5) 16/11, Rajher (Kos-K 5) 18/14, M. Sečan (UB 2) 12/11, S. Tratnjak (UB 2) 15/14, Jambrović (DB) 12/12, Godina (UB 2) 10/11….


 

10.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  10:0 bb

Protivnici se nisu mogli dogovoriti za termin odigravanja utakmice nakon službenoga, a ekipa Putjane 6 nije došla na odigravanje utakmice u službenom terminu (subota u 17 sati) pa gubi utakmicu 10:0 bb, oduzima joj se 1 bod (st. 7. čl 3. Propozicija) i dužna je najkasnije do subote 20. veljače na žiro račun MSTS-a uplatiti kaznu od 100 kn (st. 1. čl. 6. Propozicija) i voditelju dostaviti dokument o uplati.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  5:5

Filipašić – Rajher 0:3, Horvat – D. Škoda 1:3, Šupljika – Nika Lukša 3:2, Šupljika/Vlah – Rajher/Škoda 0:3, Horvat – Rajher 0:3, Filipašić – N. Lukša 3:0, Šupljika – Škoda 1:3, Horvat – N. Lukša 3:1, Šupljika – Rajher 3:2, Filipašić – Škoda 3:1.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  6:4

Novak – Štefičar 3:2, Kos – Perko 3:0, Jambrović – Horvat 0:3, Jambrović/Novak – Horvat/ /Štefičar 3:2, Kos – Štefičar 2:3, Novak – Horvat 3:0, Jambrović – Perko 3:0, Kos – Horvt 0:3, Heric – Štefičar 0:3, Novak – Perko 3:1. 

GORIČAN 2 (Goričan)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  5:5

Markušić – Novak 3:0, Katić – Ž. Blažek 3:2, Vargek – Vražić 0:3, J. Bašnec/Markušić – P. Bašnec/Novak 3:0, Katić – Novak 3:1, Markušić – Vražić 2:3, Vargek – Ž. Blažek 0:3, Katić – Vražić 0:3, Vargek – P. Bašnec 1:3, Markušić – Ž. Blažek 3:0.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  USTA BELICA 2 (Belica) 5:5

Premuš – D. Godina 3:0, D. Tratnjak – D. Sečan 3:0, Braniša – S. Tratnjak 3:0, Braniša/ /Merdanović – D. Sečan/M. Sečan 3:2, D. Tratnjak – Godina 2:3, Merdanović – S. Tratnjak 3:0, Braniša – D. Sečan 2:3, D. Tratnjak – S. Tratnjak 0:3, Braniša – M. Sečan 1:3, Merdanović – D. Sečan 1:3.


 

TABLICA

1. USTA Belica 1 10 8 2 0 77:23 18
2. Dragoslavec Breg 10 6 1 3 54:46 13
3. Donji Kraljevec 1 10 4 4 2 52:48 12
4. Lopatinec 3 10 5 1 4 59:41 11
5. Putjane 6 10 4 4 2 48:52 11
6. USTA Belica 2 10 4 2 4 52:48 10
7. Kos-Kotoriba 5 10 3 3 4 49:51  9
8. Goričan 3 10 3 2 5 44:56  8
9. Nedelišće 3 10 2 1 7 38:62  5
10. Goričan 2 10 0 2 8 27:73  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 28/2, Premuš (UB 1) 20/4, Merdanović (UB 1) 18/4, Šupljika (DK 1) 23/6, Murković (Put 6) 16/5, De. Tratnjak (UB 1) 19/6, D. Sečan (UB 2) 16/6, Z. Novak (Put 6) 14/6, Vražić (Gor 3) 20/9, Horvat (Lop 3) 20/10, D. Škoda (Kos-K 5) 16/8, D. Novak (Zas) 19/11, P. Bašnec (Gor 3) 15/9, Dokleja (Ned 3) 15/9, Kos (DB) 18/12, Braniša (UB 1) 11/8, Rajher (Kos-K 5) 16/13….


 

 

9.KOLO

USTA BELICA 2 (Belica)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  8:2

S. Trstenjak – Posavec 3:1, D. Sečan – Z. Tkalčec 3:0, D. Godina – Hren 3:0, D. Sečan/M. Sečan – Posavec/Tkalčec 3:2, D. Sečan – Mihalković 3:0, Tratnjak – Hren 3:0, Godina – Tkalčec 3:2, Dodlek – Hren 0:3, Godina – Mihalković 3:0, Tratnjak – Tkalčec 0:3.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  10:0

D. Tratnjak – P. Bašnec 3:0, Premuš – Vražić 3:0, Merdanović – Ž. Blažek 3:0, Braniša/Merdanović – P. Bašnec/Vražić 3:0, Premuš – Bašnec 3:2, Tratnjak – Blažek 3:1, Merdanović – Vražić 3:0, Braniša – Novak 3:0, Merdanović – Bašnec 3:1, Tratnjak – Vražić 3:1.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  1:9

Markušić – Štefičar 2:3, J. Bašnec – Perko 0:3, Katić – Horvat 0:3, Markušić/Vargek – Horvat/Štefičar 0:3, Bašnec – Štefičar 1:3, Markušić – Horvat 1:3, Katić – Perko 0:3, Vargek – Horvat 0:3, Katić – Štefičar 0:3, Markušić – Perko 3:1.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  3:7

Jambrović – D. Škoda 2:3, Novak – Nika Lukša 3:0, Kos – Rajher 3:1, Kos/Novak – Rajher/Škoda 0:3, Novak – Škoda 0:3, Jambrović – Rajher 2:3, Kos – N. Lukša 2:3, Novak – Rajher 3:1, Kos – Škoda 2:3, Heric – N. Lukša 2:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  5:5

Šupljika – Murković 3:1, Horvat – Palašek 3:0, J. Filipašić – Z. Novak 0:3, Filipašić/Šupljika – Murković/Novak 3:2, Horvat – Murković 0:3, Šupljika – Novak 3:1, Filipašić – Palašek 2:3, Horvat – Novak 0:3, Filipašić – Murković 1:3, Šupljika – Palašek 3:1.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1           9   8  1  0    72:18    17

  2. Putjane 6                 9   4  4  1    48:42    12

  3. Lopatinec 3              9   5  1  3    55:35    11

  4. Dragoslavec Breg     9   5  1  3     48:42    11

  5. Donji Kraljevec 1      9   4  3  2    47:43     11

  6. USTA Belica 2          9   4  1  4     47:43      9

  7. Kos-Kotoriba 5         9   3  2  4     44:46      8

  8. Goričan 3                9   3  1  5     39:51      7

  9. Nedelišće 3             9   1  1  7     28:62      3

10. Goričan 2                9   0  1  8     22:68      1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 26/1, Merdanović (UB 1) 17/3, Premuš (UB 1) 19/4, De. Tratnjak (UB 1) 18/4, Šupljika (DK 1) 21/5, Murković (Put 6) 16/5, D. Sečan (UB 2) 14/5, Z. Novak (Put 6) 14/6, Horvat (Lop 3) 18/9, D. Škoda (Kos-K 5) 14/7, Vražić (Gor 3) 17/9, Kos (DB) 17/10, Braniša (UB 1) 10/6, P. Bašnec (Gor 3) 14/9, D. Novak (Zas) 16/11, Dokleja (Ned 3) 12/9….


 

8.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  3:7

Dokleja – Šupljika 1:3, Z. Tkalčec – Horvat 2:3, Posavec – J. Filipašić 0:3, Dokleja/Tkalčec – Filipašić/Šupljika 2:3, Tkalčec – Šupljika 1:3, Dokleja – Filipašić 3:1, Posavec – Horvat 3:1, Tkalčec – Filipašić 3:1, Hren – Šupljika 0:3, Mihalković – Horvat 0:3.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  3:7

Murković – Novak 3:2, Filo – Jambrović 1:3, Palašek – Kos 2:3, Murković/Z. Novak – Jambrović/D. Novak 3:2, Z. Novak – D. Novak 0:3, Murković – Kos 3:0, Palašek – Jambrović 1:3, Z. Novak – Kos 0:3, Palašek – D. Novak 0:3, Murković – Jambrović 1:3.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  8:2

Nika Lukša – J. bašnec 3:1, Rajher – Katić 3:0, D. Škoda – Markušić 3:2, Rajher/Škoda – Bašnec/Markušić 3:1, Rajher – Bašnec 1:3, N. Lukkša – Markušić 0:3, Škoda – Katić 3:0, Rajher – Markušić 3:1, Škoda – Bašnec 3:1, N. Lukša – Katić 3:0.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  4:6

Perko – D. Tratnjak 0:3, Štefičar – Braniša 3:0, Horvat – Merdanović 0:3, Horvat/Štefičar – Braniša/Merdanović 2:3, Štefičar – Tratnjak 3:0, Perko – Merdanović 2:3, Horvat – Braniša 3:2, Štefičar – Merdanović 3:1, Horvat – Tratnjak 2:3, Perko – Premuš 0:3.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  7:3

Vražić – M. Sečan 3:0, P. Bašnec – Godina 3:0, Ž. Blažek – S. Tratnjak 1:3, P. Bašnec/ Vražić – Godina/Tratnjak 3:1, Bašnec – M. Sečan 3:2, Vražić – Tratnjak 3:2, Blažek – Godina 0:3, Bašnec – Tratnjak 3:0, Novak – M. Sečan 0:3, Vražić – Godina 3:0.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1              8    7  1  0    62:18    15

  2. Dragoslavec Breg         8    5  1  2    45:35    11

  3. Putjane 6                    8    4  3  1    43:37    11

  4. Donji Kraljevec 1         8    4  2  2    42:38    10

  5. Lopatinec 3                 8    4  1  3    46:34     9

  6. USTA Belica 2              8    3  1  4    39:41     7

  7. Goričan 3                    8    3  1  4    39:41     7

  8. Kos-Kotoriba 5            8    2  2  4    37:43     6

  9. Nedelišće 3                 8    1  1  6    26:54     3

10. Goričan 2                    8    0  1  7    21:59     1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 23/1, Merdanović (UB 1) 14/3, Premuš (UB 1) 17/4, De. Tratnjak (UB 1) 15/4, Šupljika (DK 1) 18/5, Murković (Put 6) 14/4, Vražić (Gor 3) 17/6, Z. Novak (Put 6) 12/5, D. Sečan (UB 2) 12/5, P. Bašnec (Gor 3) 14/6, Kos (DB) 16/8), Horvat (Lop 3) 15/9….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: USTA Belica 2 – Nedelišće 3, USTA Belica 1 – Goričan 3, Goričan 2 – Lopatinec 3, Dragoslavec Breg – Kos-Kotoriba 5, Donji Kraljevec 1 – Putjane 6.


 

7.KOLO

GORIČAN 3 (Goričan)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  7:3

Vražić – Posavec 3:1, Ž. Blažek – Z. Tkalčec 0:3, P. Bašnec – Dokleja 1:3, Bašnec/Vražić – Dokleja/Tkalčec 3:1, Blažek – Hren 3:0, Vražić – Dokleja 3:0, Bašnec – Tkalčec 3:0, Novak – Dokleja 0:3, Bašnec – Hren 3:0, Vražić – Tkalčec 3:2.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  6:4

M. Sečan – Štefičar 2:3, Godina – Perko 3:1, D. Sečan – Horvat 2:3, D. Sečan/M. Sečan – Horvat/Štefičar 1:3, Godina – Štefičar 3:1, M. Sečan – Horvat 3:1, D. Sečan – Perko 3:0, Godina – Horvat 3:2, D. Sečan – Štefičar 2:3, M. Sečan – Perko 3:0.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  8:2

Premuš – Nika Lukša 3:1, Braniša – Rajher 3:2, Merdanović – D. Škoda 3:1, Braniša/ Merdanović – Rajher/Škoda 3:0, Braniša – N. Lukša 3:0, Premuš – Škoda 2:3, Merdanović – Rajher 3:0, Braniša – Škoda 3:2, Merdanović – N. Lukša 3:1, Premuš – Rajher 1:3.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  3:7

J. Bašnec – Murković 2:3, Katić – Palašek 0:3, Markušić – Filo 3:1, J. Bašnec/Markušić – Murković/Z. Novak 1:3, Katić – Murković 0:32, J. bašnec – filo 3:0, Markušić – Palašek 1:3, Katić – Novak 0:3, Markušić – Murković 2:3, J. Bašnec – Palašek 3:0.

DRAGOSLAVEC BREG (D. Breg)  – DONJI KRALJEVEC 1 (D. Kraljevec)  7:3

Jambrović – Šupljika 1:3, Novak – J. Filipašić 3:0, Kos – Horvat 3:1, Jambrović/Novak – Šupljika/Vlah 3:2, Novak – Šupljika 1:3, Jambrović – Horvat 3:0, Kos – Filipašić 2:3, Novak – Horvat 3:0, Kos – Šupljika 3:2, Jambrović – Filipašić 3:2.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1          7   6  1  0    56:14   13

  2. Putjane 6                7   4  3  0    40:30   11

  3. Lopatinec 3             7   4  1  2    42:28    9

  4. Dragoslavec Breg    7   4  1  2     38:32    9

  5. Donji Kraljevec 1    7   3  2  2     35:35    8

  6. USTA Belica 2         7   3  1  3     36:34    7

  7. Goričan 3               7   2  1  4     32:38    5

  8. Kos-Kotoriba 5       7   1  2  4      29:41    4

  9. Nedelišće 3            7   1  1  5      23:47    3

10. Goričan 2               7   0  1  6      19:51    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 20/1, Merdanović (UB 1) 12/2, De. Tratnjak (UB 1) 13/3, Premuš (UB 1) 16/4, Z. Novak (Put 6) 12/3, Murković (Put 6) 12/3, Šupljika (DK 1) 15/5, D. Sečan (UB 2) 12/5, Vražić (Gor 3) 14/6….

Parovi 8. kola, subota 12. prosinca: Nedelišće 3 – Donji Kraljevec 1, Putjane 6 – Dragoslavec Breg, Kos-Kotoriba 5 – Goričan 2, Lopatinec 3 – USTA Belica 1, Goričan 3 – USTA Belica 2.


 

6.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  4:6

Dokleja – Novak 3:2, Hren – Jambrović 0:3, Z. Tkalčec – Kos 0:3, Dokleja/Tkalčec – Jambrović/Novak 3:2, Hren – Novak 0:3, Dokleja – Kos 3:0, Tkalčec – Jambrović 0:3, Mihalković – Kos 0:3, Tkalčec – Novak 3:0, Dokleja – Jambrović 0:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  8:2

J. Filipašić – Katić 3:1, Šupljika – J. Bašnec 3:0, Horvat – Markušić 2:3, Šupljika/Vlah – Bašnec/Katić 3:0, Šupljika – Katić 3:0, Filipašić – Markušić 3:2, Horvat – Bašnec 3:2, Šupljika – Markušić 3:1, Vlah – Katić 3:0, Čavlek – Bašnec 0:3.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  5:5

Murković – D. Tratnjak 3:1, Palašek – Braniša 0:3, Filo – Premuš 0:3, Murković/Novak – Braniša/Merdanović 2:3, Palašek – Tratnjak 0:3, Murković – Premuš 3:1, Novak – Braniša 3:2, Palašek – Premuš 0:3, Novak – Tratnjak 3:0, Murković – Merdanović 3:1.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  3:7

D. Škoda – D. Sečan 2:3, Rajher – S. Tratnjak 2:3, Nika Lukša – Godina 3:2, Igrec/Škoda – Tratnjak/D. Sečan 2:3, Rajher – D. Sečan 2:3, Škoda – Godina 3:1, N. Lukša – Tratnjak 1:3,Igrec – Godina 3:2, N. Lukša – D. Sečan 0:3, Škoda – Tratnjak 2:3.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  8:2

Štefičar – Vražić 3:0, Palatinuš – D. Mesarić 1:3, Horvat – Novak 3:0, Horvat/Štefičar – Mesarić/Vražić 3:0, Palatinuš – Vražić 1:3, Štefičar – Novak 3:0, Horvat – Mesarić 3:1, PLalatinuš – Novak 3:2, Horvat – Vražić 3:1, Štefičar – Mesarić 3:0.  


 

TABLICA

 

1. USTA Belica 1             6   5  1  0    48:12   11

2. Lopatinec 3                6   4  1  1    38:22    9

3. Putjane 6                   6   3  3  0    33:27    9

4. Donji Kraljevec 1        6   3  2  1    32:28    8

5. Dragoslavec Breg       6   3  1  2    31:29    7

6. USTA Belica 2            6   2  1  3    30:30    5

7. Kos-Kotoriba 5           6   1  2  3    27:33    4

8. Goričan 3                  6   1  1  4    25:35    3

9. Nedelišće 3               6   1  1  4    20:40    3

10. Goričan 2                6   0  1  5    16:44    1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 18/0, Premuš (UB 1) 15/2, Merdanović (UB 1) 9/2, De. Tratnjak (UB 1) 13/3, Z. Novak (Put 6) 11/3, D. Sečan (UB 2) 11/3, Šupljika (DK 1) 13/4, Murković (Put 6) 9/3, Horvat (Lop 3) 13/5, Kos (DB)12/6, Vražić (Gor 3) 11/6….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: Goričan 3 – Nedelišće 3, USTA Belica 2 – Lopatinec 3, USTA Belica 1 – Kos-Kotoriba 5, Goričan 2 – Putjane 6, Dragoslavec Breg – Donji Kraljevec


 

5.KOLO

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  8:2

Štefičar – Z. Tkalčec 3:0, N. Perko – Posavec 2:3, Horvat – Dokleja 3:1, Horvat/Štefičar – Dokleja/Tkalčec 3:0, Perko – Tkalčec 0:3, Štefičar – dokleja 3:2, Horvat – Hren 3:0, Perko – Musić 3:2, Horvat – Tomašić 3:0, Štefičar – Hren 3:0.

GORIČAN 3 (Goričan)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  7:3

Vražić – D. Škoda 3:2, A. Gudlin – Rajher 0:3, P. Bašnec – Nika Lukša 1:3, Bašnec/Vražić – Rajher/Škoda 3:0, Gudlin – Škoda 2:3, Vražić – N. Lukša 3:0, Bašnec – Rajher 3:0, Gudlin – N. Lukša 3:2, Gašnec – Škoda 3:0, Vražić – Rajher 3:2.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  4:6

Godina – Palašek 2:3, S. Tratnjak – Z. Novak 0:3, M. Sečan – Filo 3:2, Godina/S. Tratnjak – Novak/Palašek 1:3, Tratnjak – Palašek 0:3, Godina – Filo 3:0, M. Sečan – Novak 0:3, Tratnjak – Filo 3:1, Godina – Novak 0:3, M. Sečan – Palašek 3:1.

 USTA BELICA 1 (Belica)  –  DONJI KRALJEVEC 2 (Donji Kraljevec)  9:1

D. Tratnjak – J. Filipašić 3:0, Premuš – Horvat 3:0, Merdanović – Šupljika 3:1, Braniša/ Merdanović – Šupljika/Vlah 3:1, Premuš – Fililpašić 2:3, Tratnjak – Šupljika 3:2, Merdanović – Horvat 3:0, Premuš – Vlah 3:0, Merdanović – Filipašić 3:0, Braniša – Čavlek 3:0.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  3:7

J. Bašnec – Novak 2:3, Vargek – Kos 3:0, Katić – Jambrović 0:3, Bašnec/Vargek – Jambrović/Novak 1:3, Vargek – Novak 1:3, Bašnec – Jambrović 3:2, Katić – Kos 0:3, Vargek – Heric 3:1, Katić – Novak 0:3, Bašnec – Kos 2:3.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1                  5   5  0  0    43:7    10

  2. Putjane 6                        5   3  2  0   28:22     8

  3. Lopatinec 3                     5   3  1  1   30:20     7

  4. Donji Kraljevec 1             5   2  2  1   24:26     6

  5. Dragoslavec Breg            5   2  1  2   25:25     5

  6. Kos-Kotoriba 5                5   1  2  2   24:26     4

  7. USTA Belica 2                 5   1  1  3   23:27     3

  8. Goričan 3                       5   1  1  3   23:27     3

  9. Nedelišće 3                    5   1  1  3   16:34     3

10. Goričan 2                       5   0  1  4   14:36     1 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 15/0, Premuš (UB 1) 13/1, D. Tratnjak (UB 1) 12/1, Merdanović (UB 1) 9/1, Z. Novak (Put 6) 9/3, D. Sečan (UB 2) 8/3, Šupljika (DK1) 10/4, Vražić (Gor 3) 10/4, D. Kos (DB) 10/5, Rajher (Kos-K 5) 10/5, M. Horvat (Lop 3) 10/5….

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: Nedelišće 3 – Dragoslavec Breg, Donji Kraljevec 1 –Goričan 2, Putjane 6 – USTA Belica 1, Kos-Kotoriba 5 – USTA Belica 2, Lopatinec 3 – Goričan 3.


 

4.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  6:4

Dokleja – Vargek 3:0, Z. Tkalčec – Josip Bašnec 1:3, Hren – Katić 3:0, Dokleja/Tkalčec – Bašnec/Vargek 3:1, Tkalčec – Vargek 3:0, Dokleja – Katić 3:0, Hren – Bašnec 0:3, Tkalčec – Katić 3:0, Hren – Vargek 0:3, Tomašić – Bašnec 0:3.

DRAGOSLAVEC BREG (D. Breg)  –  USTA BELICA 1 (Belica)  2:8

Kos – D. Tratnjak 0:3, Novak – Premuš 2:3, Heric – Merdanović 0:3, Kos/Novak – Braniša/ Merdanović 1:3, Novak – Tratnjak 3:0, Kos – Merdanović 3:1, Heric – Pfremuš 1:3, Novak – Merdanović 0:3, Heric – Braniša 2:3, Kos – Premuš 2:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  7:3

Filipašić – S. Tratnjak 3:2, Šupljika – D. Sečan 3:1, Horvat – M. Sečan 0:3, Filipašić/Šupljika – Godina/Tratnjak 3:2, Šupljika – S. Tratnjak 3:2, Filipašić – M. Sečan 3:0, Horvat – D. Sečan 2:3, Šupljika – M. Sečan 3:0, Horvat – S. Tratnjak 0:3, Filipašić – Godina 3:2.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  GORIČAN 3 (Goričan)  6:4

Palašek – P. Bašnec 3:0, Murković – Vražić 3:1, Filo – Ž. Blažek 3:1, Murković/Novak – Bašnec/Vražić 1:3, Murković – Bašnec 2:3, Novak – Blažek 3:0, Filo – Vražić 1:3, Murković – A. Gudlin 3:0, Filo – Bašnec 0:3, Novak – Vražić 3:0.

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  3:7

Igrec – Štefičar 0:3, Rajher – N. Perko 3:0, Nika Lukša – Horvat 0:3, Igrec/Rajher – Horvat/Štefičar 1:3, Rajher – Štefičar 2:3, Igrec – Horvat 0:3, N. Lukša – Perko 3:1, Rajher – Horvat 3:2, N. Lukša – Štefičar 2:3, Igrec – Perko 1:3.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1              4   4  0  0     34:6  8

  2. Donji Kraljevec 1         4   2  2  0    23:17  6

  3. Putjane 6                    4   2  2  0    22:18  6

  4. Lopatinec 3                 4   2  1  1    22:18  5

  5. Kos-Kotoriba 5            4   1   2  1    21:19  4

  6. USTA Belica 2             4   1  1   2    19:21  3

  7. Dragoslavec Breg        4   1  1   2    18:22  3

  8. Nedelišće 3                 4   1  1   2    14:26  3

  9. Goričan 3                    4   0  1  3     16:24  1

10. Goričan 2                    4   0  1  3     11:29  1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Štefičar (Lop 3) 12/0, Premuš (UB 1) 11/0, D. Tratnjak (UB 1) 10/1, Merdanović (UB 1) 6/1, Šupljika (DK 1) 10/2, Rajher (Kos-K 5) 9/3, D. Sečan (UB 2) 8/3, D. Kos (DB) 8/4…. Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: Lopatinec 3 – Nedelišće 3, Goričan 3 – Kos-Kotoriba 5, USTA Belica 2 – Putjane 6, USTA Belica 1 – Donji Kraljevec 1, Goričan 2 – Dragoslavec Breg.


 

3.KOLO

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  –  NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  8:2

D. Škoda – Dokleja 2:3, Rajher – Posavec 3:1, Nika Lukša – Tomašić 3:0, Rajher/Škoda – Dokleja/Posavec 3:1, Rajher – Dokleja 3:0, Škoda – Tomašić 3:0, N. Lukša – Posavec 3:2, Rajher – Tomašić 3:0, Igrec – Dokleja 2:3, Škoda – Posavec 3:0.

LOPATINEC 3 (Lopatinec)  –  PUTJANE 6 (Čakovec)  4:6

Štefičar – Palašek 3:1, Balog – Murković 0:3, Horvat – Filo 3:0, Horvat/Štefičar – Murković/Novak 2:3, Balog – Palašek 0:3, Štefičar – Novak 3:2, Horvat – Murković 1:3, N. Perko – Novak 1:3, Horvat – Palašek 2:3, Štefičar – Murković 3:2.

 GORIČAN 3 (Goričan)  –  DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  4:6

Vražić – Filipašić 3:2, J. Bašnec – Šupljika 0:3, Ž. Blažek – Horvat 1:3, Bašnec/Vražić – Šupljika/Vlah 0:3, Bašnec – Filipašić 3:1, Vražić – Horvat 3:1, Blažek – Šupljika 1:3, Bašnec – Horvat 3:2, Blažek – Vlah 1:3, Vražić – Šupljika 1:3.

USTA BELICA 2 (Belica)  –  DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  5:5

M. Sečan – Jambrović 3:0, D. Sečan – Novak 3:0, S. Tratnjak – Kos 1:3, Godina/D. Sečan – Kos/Novak 1:3, D. Sečan – Jambrović 3:0, M. Sečan – Kos 0:3, Tratnjak – Novak 1:3, D. Sečan – Kos 3:1, Tratnjak – Jambrović 3:0, M. Sečan – Novak 1:3.

USTA BELICA 1 (Belica)  –  GORIČAN 2 (Goričan)  10:0

D. Tratnjak – Katić 3:0, Braniša – Markušić 3:2, Premuš – J. Bašnec 3:2, Braniša/Premuš – Katić/Markušić 3:1, Braniša – Katić 3:0, Tratnjak – Bašnec 3:0, Premuš – Markušić 3:0, Braniša – Bašnec 3:0, Premuš – Katić 3:0, Tratnjak – Markušić 3:1.


 

TABLICA

 

  1. USTA Belica 1           3    3  0  0    26:4    6

  2. Kos-Kotoriba 5          3    1  2  0   18:12   4

  3. Putjane 6                  3   1  2  0   16:14   4

  4. Donji Kraljevec 1       3   1  2  0   16:14   4

  5. Dragoslavec Breg       3  1  1  1    16:14   3

  6. USTA Belica 2            3  1  1  1    16:14   3

  7. Lopatinec 3               3  1  1  1    15:15   3

  8. Goričan 3                  3  0  1  2    12:18   1

  9. Nedelišće 3               3  0  1  2      8:22   1

10. Goričan 2                  3  0  1  2      7:23   1

 

Najuspješniji igrači/igračice: Štefičar (Lop 3) 9/0, De. Tratnjak (UB 1) 9/0, Premuš (UB 1) 8/0, D. Škoda (Kos-K 5) 5/1, Kos (DB) 7/2, Šupljika (DK 1) 7/2, Rajher (Kos-K 5) 7/2, D. Sečan (UB 2) 7/2….

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: Nedelišće 3 – Goričan 2, Dragoslavec Breg – USTA Belica 1, Donji Kraljevec 1 – USTA Belica 2, Putjane 6 – Goričan 3, Kos-Kotoriba 5 – Lopatinec 3.


 

2.KOLO

NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće)  – USTA BELICA 1 (Belica)  1:9

Dokleja – D. Tratnjak 1:3, Hren – Premuš 0:3, Z. Tkalčec – Merdanović 0:3, Dokleja/Tkalčec– Merdanović/Tratnjak 3:1, Hren – Tratnjak 0:3, Dokleja – Merdanović 2:3, Tkalčec – Premuš 0:3, Hren – Merdanović 1:3, Mihalković – Tratnjak 0:3, Dokleja – Premuš 1:3.

GORIČAN 2 (Goričan)  –  USTA BELICA 2 (Belica)  2:8

J. Bašnec – M. Sečan 3:2, Markušić – D. Sečan 1:3, K. Vargek – S. Tratnjak 3:1, Bašnec/ Vargek – D. Godina/D. Sečan 1:3, Markukšić – M. Sečan 2:3, Bašnec – Tratnjak 0:3, Vargek– D. Sečan 0:3, Markušić – Tratnjak 0:3, Vargek – M. Sečan 0:3, Bašnec – D. Sečan 0:3.

DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg)  – GORIČAN 3 (Goričan)  7:3

Novak – P. Bašnec 3:0, Kos – I. Vražić 3:0, Jambrović – Ž. Blažek 3:1, Kos/Novak – Bašnec/Vražić 3:1, Kos – Bašnec 3:2, Novak – Blažek 3:0, Jambrović – Vražić 1:3, Kos – Blažek 3:2, Heric – Bašnec 1:3, Novak – Vražić 2:3.

DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec)  –  LOPATINEC 3 (Lopatinec)  5:5

J. Filipašić – Štefičar 2:3, Šupljika – N. Perko 3:1, T. Horvat – M. Horvat 3:1, Filipašić/ Šupljika – Horvat/Štefičar 3:2, Šupljika – Štefičar 0:3, Filipašić – M. Horvat 2:3, T. Horvat –Perko 3:2, Šupljika – M. Horvat 2:3, T. Horvat – Štefičar 0:3, Filipašić – Palatinuš 3:0.

PUTJANE 6 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba)  5:5

Murković – Nika Lukša 3:1, Knezić – Rajher 0:3, Filo – D. Škoda 0:3, Murković/Novak – Igrec/N. Lukša 3:0, Novak – Igrec 3:0, Murković – Škoda 1:3, Palašek – Rajher 0:3, Novak –Škoda 0:3, Palašek – Igrec 3:2, Murković – Rajher 3:2.


 

TABLICA

 1. USTA Belica 1                2   2  0  0    16:4   4

 2. Lopatinec 3                   2   1  1  0    11:9   3

 3. Dragoslavec Breg          2   1  0  1     11:9   2

 4. USTA Belica 2               2   1  0  1     11:9   2

 5. Putjane 6                     2   0  2  0     10:10  2

 6. Kos-Kotoriba 5              2   0  2  0     10:10  2

 7. Donji Kraljevec 1           2   0  2  0     10:10  2

 8. Goričan 3                      2   0  1  1       8:12  1

 9. Goričan 2                      2   0  1  1       7:13  1

10. Nedelišće 3                   2   0  1  1       6:14  1

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Kos-Kotoriba 5 – Nedelišće 3, Lopatinec 3 – Putjane 6, Goričan 3 – Donji Kraljevec 1, USTA Belica 2 – Dragoslavec Breg, USTA Belica 1 – Goričan 2. 


 

1.KOLO

PUTJANE 6 (Čakovec) – NEDELIŠĆE 3 (Nedelišće) 5:5

Palašek – Musić 3:1, Knezić – Dokleja 2:3, Z. Novak – Posavec 3:2, Novak/Palašek – Dokleja/Musić 1:3, Knezić – Musić 3:0, Palašek – Posavec 0:3, Novak – Dokleja 1:3, Knezić – Hren 3:0, Novak – Musić 3:0, Palašek – Dokleja 0:3

KOS-KOTORIBA 5 (Kotoriba) – DONJI KRALJEVEC 1 (Donji Kraljevec) 5:5

Igrec – J. Filipašić 3:1, Rajher – Šupljika 1:3, Nik Lukša – Horvat 3:2, Igrec/N. Lukša – Filipašić/Šupljika 2:3, Rajher – Filipašić 3:2, Igrec – Horvat 3:0, N. Lukša – Šupljika 0:3, Rajher – Horvat 3:0, N. Lukša – Filipašić 1:3, Igrec – Šupljika 2:3

LOPATINEC 3 (Lopatinec) – DRAGOSLAVEC BREG (Dragoslavec Breg) 6:4

Štefičar – Novak 3:0, Horvat – Kos 2:3, Perko – Jambrović 0:3, Horvat/Štefičar – Jambrović/Novak 3:0, Horvat – Novak 3:1, Štefičar – Jambrović 3:0, Perko – Kos 1:3, Horvat – Jambrović 3:0, Perko – Novak 0:3, Štefičar – Kos 3:1

GORIČAN 3 (Goričan) – GORIČAN 2 (Goričan) 5:5

Vražić – J. Bašnec 3:1, P. Bašnec – Markušić 3:2, Ž. Blažek – K. Vargek 3:1, A. Gudlin/D. Mesarić – J. Bašnec/Markušić 1:3, P. Bašnec – J. Bašnec 3:1, Vražić – Vargek 3:0, Blažek – Markušić 1:3, Mesarić – Vargek 1:3, Blažek – J. Bašnec 0:3, A. Gudlin – Markušić 1:3

 USTA BELICA 2 (Belica) – USTA BELICA 1 (Belica) 3:7

Tratnjak – D. Tratnjak 0:3, M. Sečan – Premuš 1:3, D. Sečan – Braniša 3:2, D. Sečan/S. Tratnjak Braniša/Merdanović 2:3, M. Sečan – D. Tratnjak 1:3, S. Tratnjak – Braniša 3:2, D. Sečan – Premuš 1:3, M. Sečan – Braniša 3:2, D. Sečan – D. Tratnjak 1:3, Godina – Merdanović 1:3

 

TABLICA

1. USTA Belica 1 1 1 0 0 7:3 2
2. Lopatinec 3 1 1 0 0 6:4 2
3. Putjane 6 1 0 1 0 5:5 1
4. Kos-Kotoriba 5 1 0 1 0 5:5 1
5. Donji Kraljevec 1 1 0 1 0 5:5 1
6. Goričan 3 1 0 1 0 5:5 1
7. Goričan 2 1 0 1 0 5:5 1
8. Nedelišće 3 1 0 1 0 5:5 1
9. Dragoslavec Breg 1 0 0 1 4:6 0
10. USTA Belica 2 1 0 0 1 3:7 0

bottom