28.09.2021

Međimurski Stolnoteniski Savez

Stolni tenis u Međimurju

2.M.LIGA


 


 

1.KOLO

LOPATINEC 1 (Lopatinec)  –  LOPATINEC 2 (Lopatinec)  7:3

Damir Ivanuša – Pintarić 3:0, Bel – Dejan Ivanuša 0:3, Šoltić – Mark Trbuhović 2:3, Bel/Šoltić – De. Ivanuša/Ma. Trbuhović 1:3, Bel – Štefičar 3:1, Dam. Ivanuša – Ma. Trbuhović 3:0, Šoltić – De. Ivanuša 3:1, Bel – Ma. Trbuhović 3:2, Šoltić – Štefičar 3:0, Dam. Ivanuša – De. Ivanuša 3:1.

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  ŠŠK ČAK (Čakovec)  7:3

Ema Toplek – V. Grgić 3:0, Maja Trupković – Turk 3:2, G. Balić – I. Fileš 3:0, E. Toplek/Trupković – I. Fileš/Turk 3:1, Trupković – V. Grgić 3:1, E. Toplek – I. Fileš 3:0, Balić – Turk 3:0, Trupković – I. Fileš 2:3, Tatjana Toplek – V. Grgić 1:3, E. Toplek – Turk 1:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  10:0

Legin – Cerovec 3:0, Jakupak – Mikulčić 3:0, A. Radmanić – Novoselec 3:1, Jakukpak/A. Radmanić – Cerovec/Novoselec 3:2, Jakupak – Cerovec 3:0, Legin – Novoselec 3:0, A. Radmanić – Mikulčić 3:0, Jakupak – Novoselec 3:2, A. Radmanić – Cerovec 3:2, Legin – Mikulčić 3:0.

MALA SUBOTICA 1 (M. Subotica)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  10:0

Škvorc – Karan 3:0, Pongračić – Novak 3:0, Bašek – N. Martinec 3:0, Pongračić/Škvorc – Karan/Novak 3:0, Pongračić – Karan 3:0, Škvorc – Martinec 3:0, Bašek – Novak 3:0, Pongračić – Martinec 3:0, Bašek – Karan 3:0, Škvorc – Novak 3:0.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  HE-DRA 1 (Draškovec)  2:8

Tota – J. Repalust 1:3, Kovač – K. Lipić 1:3, Nedeljka Munđar – T. Repalust 1:3, Munđar /Tota – K. Lipić/J. Repalust 0:3, Kovač – J. Repalust 2:3, Tota – T. Repalust 0:3, Munđar – K. Lipić 3:1, Kovač – T. Repalust 3:2, Munđar – J. Repalust 0:3, Tota – K. Lipić 1:3.


 

TABLICA

 1. Mala Subotica 1 1 1 0 0 10:0 2
 2. Kos-Kotoriba 3 1 1 0 0 10:0 2
 3. HE-DRA 1 1 1 0 0   8:2 2
 4. ZEN-Šenkovec 3 1 1 0 0   7:3 2
 5. Lopatinec 1 1 1 0 0   7:3 2
 6. ŠŠK Čak 1 0 0 1   3:7 0
 7. Lopatinec 2 1 0 0 1   3:7 0
 8. Draškovec 1 0 0 1   2:8 0
 9. GSTK Prelog 1 1 0 0 1   0:10 0
10. Čakovec 2 1 0 0 1   0:10 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Dam. Ivanuša (Lop 1), J. Repalust (HE-DRA 1), L. Škvorc (MS 1), Pongračić (MS 1), Bašer (MS 1), A. Radmanić (Kos-K 3), Legin (Kos-K 3), Jakupak (Kos-K 3) svi po 3/0

 


                                         Sezona 2016/2017.


18.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  5:5

Dan. Matjačić – Tamara Vidović 1:3, S. Balent – G. Balić 0:3, T. Kovač – Tatjana Toplek 3:2, Balent/Matjačić – Balić/Vidović 0:3, Balent – Vidović 3:2, Dan. Matjačić – T. Toplek 3:1, T. Kovač – Balić 0:3, Balent – T. Toplek 3:0, T. Kovač – Vidović 3:1, Dan. Matjačić – Balić 1:3. 

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  8:2

Mesarić – Martinec 3:1, D. Tkalčec – Horvat 3:0, K. Tkalčec – Hozjak 3:0, D. Tkalčec/K. Tkalčec – Hozjak/Martinec 3:0, D. Tkalčec – Martinec 2:3, Mesarić – Hozjak 3:1, K. Tkalčec – Horvat 3:0, D. Tkalčec – Hozjak 0:3, K. Tkalčec – Martinec 3:2, Mesarić – Horvat 3:0.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  0:10

Granatir – R. Mikac 0:3, F. Zrna – M. Vidović 0:3, Pandur – Labazan 1:3, Pandur/Zrna – Mikac/Vidović 0:3, Zrna – Mikac 0:3, Granatir – Labazan 0:3, Pandur – Vidović 1:3, Zrna – labazan 1:3, Pandur – Mikac 0:3, Granatir – Vidović 0:3.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec) 9:1

Škvorc – Rožman 3:1, Pongračić – Vrtar 3:1, Bašek – Šimon 3:0, Pongračić/Škvorc – Rožman/Vrtar 3:0, Pongračić – Rožman 3:2, Škvorc – Šimon 3:0, Bašek – Vrtar 3:2, Pongračić – Šimon 0:3, Bašek – Turk 3:0, Škvorc – Vrtar 3:2.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  5:5

Slaviček – Jakupak 0:3, Nedeljka Munđar – Dolenec 3:0, Tota – Munka 3:2, Munđar/Tota – Jakupak/Munka 3:1, Munđar – jakupak 1:3, Slaviček – Munka 0:3, Tota – dolenec 3:2, Munđar – Munka 3:0, Tota – Jakupak 1:3, Slaviček – Dolenec 0:3.


 

KONAČNA TABLICA

1. Nedelišće 1 18 15 0  3 130:50 30
2. Mihovljan 3 Prima b. 18 14 1  3 119:61 29
3. Mala Subotica 1 18 13 1  4 123:57 27
4. Čakovec 2 18 10 5  3 105:75 25
5. ZEN-Šenkovec 3 18  8 3  7  93:87 19
6. Kos-Kotoriba 3 18  7 3  8  91:89 17
7. Draškovec 18  5 2 11 80:100 12
8. GSTK Prelog 1 18  5 2 11 78:102 12
9. Hodošan 2 18  3 0 15 47:133  6
10. HE-DRA 2 18  1 1 16 34:146  3

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Šen 3) 46/3, Magdalenić (M3Pb) 28/4, Pongračić (MS 1) 46/8, Mesarić (Ned 1) 44/10, K. Tkalčec (Ned 1) 42/11, Rožman (ČK 2) 41/11, Hozjak (Pr 1) 35/10, Bašek (MS 1) 41/13, M. Vidović (M3Pb) 28/9, Nedeljka Munđar (Draš) 24/10, Jakupak (Kos-K 3) 31/18, Vrtar (ČK 2) 30/20, Labazan (M3Pb) 19/14, Škvorc (MS 1) 27/27, Dolenec (Kos-K 3) 17/17, Munka (Kos-K 3) 25/28, Varga (/Draš) 24/27, Veseli (Ned 1) 15/20, Tota (Draš) 23/31, Anja Novak (Z-Šen 3) 11/18, Šimon (ČK 2) 14/25, Tamara Vidović (Z-Šen 3) 10/23, Martinec (Pr 1) 12/30, Horvat (Pr 1) 11/30, Novak (Pr 1) 9/25, T. Kovač (HE-DRA 2) 14/40 ….

 

U 1. ligu su se plasirali Nedelišće 1 i Mihovljan 3 Prima biro, a u 3. ligu ispadaju Hodošan 2 i HE-DRA 2!


 

17.KOLO

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  9:1

Jakupak – S. Balent 3:0, Munka – T. Kovač 3:2, Dolenec – Dan. Matjačić 3:0, Dolenec/Jakupak – Balent/Dan. Matjačić 3:0, Munka – Balent 3:1, Jakupak – Dan. Matjačić 3:1, Dolenec – Kovač 3:1, F. Radmanić – Dan. Matjačić 1:3, Dolenec – Balent 3:2, Jakupak – T. Kovač 3:1.

ČAKOVEC 2 (Čakovec) –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  9:1

Šimon – Slaviček 3:0, Vrtar – Tota 3:0, Rožman – Varga 3:1, Šimon/Vrtar – Slaviček/Tota 3:1, Vrtar – Slaviček 3:0, Šimon – Varga 3:1, Rožman – Tota 2:3, Vrtar – Varga 3:2, Rožman – Slaviček 3:0, Šimon – Tota 3:2.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  MALA SUBOTICA 1 (M. Subotica)  6:4

Magdalenić – Pongračić 3:2, M. Vidović – Bašek 1:3, R. Mikac – Škvorc 3:1, Magdalenić /Mikac – Pongračić/Škvorc 1:3, Vidović – Pongračić 0:3, Magdalenić – Škvorc 3:0, Mikac – Bašek 3:2, Labazan – Škvorc 0:3, Mikac – Pongračić 3:2, Magdalenić – Bašek 3:0.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  9:1

Novak – Pandur 3:2, D. Hozjak – F. Zrna 3:1, Martinec – Granatir 3:2, Hozjak/Novak – Pandur/Zrna 3:1, Hozjak – Pandur 3:0, Novak – Granatir 3:0, Martinec – Zrna 3:2, Hozjak – Granatir 3:0, Martinec – Pandur 3:0, Horvat – Zrna 1:3.

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  odgođeno

Odg. utakmica 16. kola

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog) 6:4

Bašek – Horvat 3:0, Pongračić – Novak 3:0, Škvorc – Martinec 1:3, Bašek/Škvorc – Horvat/Novak 0:3, Pongračić – Horvat 3:0, Bašek – Martinec 3:0, Škvorc – Novak 0:3, Pongračić – Martinec 3:1, Škvorc – Horvat 2:3, Bašek – Novak 3:1.


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 16 13 0  3 116:44 26
2. Mihovljan 3 Prima b. 17 13 1  3 109:61 27
3. Mala Subotica 1 17 12 1  4 114:56 25
4. Čakovec 2 17 10 5  2 104:66 25
5. ZEN-Šenkovec 3 16  8 2  6  84:76 18
6. Kos-Kotoriba 3 17  7 2  8  86:84 16
7. Draškovec 17  5 1 11  75:95 11
8. GSTK Prelog 1 17  5 2 10  76:94 12
9. Hodošan 2 17  3 0 14 47:123  6
10. HE-DRA 2 17  1 0 16 29:141  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 40/3, M. Magdalenić (M3Pb) 28/4, Pongračić (MS 1) 44/7, Rožman (ČK 2) 41/9, Mesarić (Ned 1) 39/9, Hozjak (Pr 1) 34/8, K. Tkalčec (Ned 1) 37/10, Bašek (MS 1) 38/13, M. Vidović (M3Pb) 25/9, Vrtar (ČK 2) 30/17, Jakupak (Kos-K 3) 28/18, Labazan (M3Pb) 16/14, Dolenec (Kos-K 3) 16/15, Munka (Kos-K 3) 24/26, Varga (Draš) 24/27, Škvorc (MS 1) 24/27, Veseli (Ned 1) 15/20, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/15, Anja Novak /Z-Š 3) 11/15, Tota (Draš) 21/30, D. Šimon (ČK 2) 13/23, Tamara Vidović (Z-Š 3) 9/18, K. Horvat (Pr 1) 11/27, Martinec (Pr 1) 11/28, M. Novak (Pr 1) 9/25, Tatjana Toplek (Z-Š 3) 7/22, T. Kovač (Draš) 12/39….


 

16.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  4:6

Kovač – K. Tkalčec 1:3, Dan. Matjačić – Veseli 3:1, S. Balent – Mesarić 0:3, Balent/Dan. Matjačić – Mesarić/K. Tkalčec 0:3, Dan. Matjačić – K. Tkalčec 3:2, T. Kovač – Mesarić 1:3, Balent – Veseli 3:1, Dan. Matjačić – Mesarić 0:3, Balent – K. Tkalčec 0:3, T. Kovač – Veseli 3:1.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  1:9

Pandur – G. Balić 0:3, Granatir – Tatjana Toplek 1:3, F. Zrna – Tamara Vidović 1:3, Pandur/ Zrna – Balić/Vidović 0:3, Granatir – Balić 0:3, Pandur – Vidović 0:3, Zrna – T. Toplek 3:1, Granatir – Vidović 0:3, Zrna – Balić 0:3, Pandur – T. Toplek 0:3.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  3:7

Varga – R. Mikac 2:3, Nedeljka Munđar – M. Vidović 3:2, Tota – Magdalenić 1:3, Munđar/Varga – Magdalenić/Vidović 3:2, Munđar – Mikac 3:2, Varga – Magdalenić 1:3, Tota – Vidović 1:3, Munđar – Magdalenić 2:3, Tota – Mikac 0:3, Varga – Vidović 1:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  2:8

Dolenec – Rožman 0:3, Munka – Šimon 3:2, Jakupak – Vrtar 1:3, Jakupak/Munka – Rožman/Vrtar 2:3, Munka – Rožman 0:3, Dolenec – Vrtar 2:3, Jakupak – Šimon 1:3, Munka – Vrtar 2:3, Jakupak – Rožman 1:3, Dolenec – Šimon 3:2.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog) odgođeno


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 16 13 0  3 116:44 26
2. Mihovljan 3 Prima b. 16 12 1  3 103:57 25
3. Mala Subotica 1 15 11 1  3 104:46 23
4. Čakovec 2 16  9 5  2  95:65 23
5. ZEN-Šenkovec 3 16  8 2  6  84:76 18
6. Kos-Kotoriba 3 16  6 2  8  77:83 14
7. Draškovec 16  5 1 10  74:86 11
8. GSTK Prelog 1 15  4 2  9  63:87 10
9. Hodošan 2 16  3 0 13 46:114  6
10. HE-DRA 2 16  1 0 15 28:132  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Šen 3) 40/3, Pongračić (MS 1) 40/5, Magdalenić (M3Pb) 25/4, Rožman (ČK 2) 39/8, Mesarić (Ned 1) 39/9, D. Hozjak (Pr 1) 31/8, K. Tkalčec (Ned 1) 37/10, M. Vidović (M3Pb) 25/7, Bašek (MS 1) 34/11, Nedeljka Munđar (Draš) 22/9, D. Vidović (Hod 2) 19/8, Vrtar (ČK 2) 27/17, Jakupak (Kos-K 3) 25/18, Labazan (M3Pb) 16/13, Škvorc (MS 1) 23/22, Varga (Draš) 24/24, Dolenec (Kos-K 3) 13/15, Munka (Kos-K 3) 22/26, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/14, Veseli (Ned 1) 15/20, Anja Novak (Šen 3) 11/15, Tota (Draš) 20/28, D. Šimon (ČK 2) 10/23, Horvat (Pr 1) 10/24, T. Kovač (HE-DRA 2) 12/36….


 

15.KOLO

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  9:1

Turk – Dan. Matjačić 3:0, Rožman – T. Kovač 3:0, Vrtar – S. Balent 3:0, Šimon/Vrtar – T. Kovač/Dan. Matjačić 3:1, Rožman – Dan. Matjačić 3:0, Turk – Balent 3:0, Vrtar – Kovač 3:2, Šimon – Balent 3:0, Vrtar – Dan. Matjačić 3:1, Turk – Kovač 0:3.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba) 6:4

Fodor – Dolenec 1:3, R. Mikac – Jakupak 3:1, Magdalenić – Munka 3:0, Magdalenić/Mikac – Jakupak/Munka 3:1, Mikac – Dolenec 3:1, Fodor – Munka 0:3, Magdalenić – Jakukpak 0:3, Mikac – Munka 3:0, Magdalenić – Dolenec 3:1, Fodor – Jakupak 0:3.  

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  2:8

Martinec – Varga 1:3, Horvat – Nedeljka Munđar 0:3, Novak – Tota 0:3, Martinec/Novak – Munđar/Varga 3:2, Horvat – Varga 0:3, Martinec – Tota 1:3, Novak – Munđar 0:3, Horvat – Tota 3:2, Novak – Varga 2:3, Martinec – Munđar 2:3.

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  6:4

Balić – Pongračić 3:0, Ema Toplek – Škvorc 3:2, Tamara Vidović – Bašek 1:3, Balić/Anja Novak – Bašek/Pongračić 3:2, E. Toplek – Pongračić 0:3, Balić – Bašek 3:1, Novak – Škvorc 0:3, E. Toplek – Bašek 3:2, Novak – Pongračić 0:3, Balić – Škvorc 3:0.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  10:0

Tkalčec – Pandur 3:1, K. Tkalčec – Pintarić 3:0, Mesarić – F. Zrna 3:0, D. Tkalčec/K. Tkalčec – Pandur/Zrna 3;1, K. Tkalčec – Pandur 3:2, D. Tkalčec – Zrna 3:2, Mesarić – Pintarić 3:0, K. Tkalčec – Zrna 3:1, Mesarić – Pandur 3:2, D. Tkalčec – Pintarić 3:0.


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 15 12 0  3 110:40 24
2. Mala Subotica 1 15 11 1  3 104:46 23
3. Mihovljan 3 Prima b. 15 11 1  3  96:54 23
4. Čakovec 2 14  7 5  2  81:59 19
5. ZEN-Šenkovec 3 15  7 2  6  75:75 16
6. Kos-Kotoriba 3 15  6 2  7  75:75 14
7. Draškovec 15  5 1  9  71:79 11
8. GSTK Prelog 1  14  4 2  8  59:81 10
9. Hodošan 2 15  3 0 12  45:105  6
10. HE-DRA 2 15  1 0 14  24:126  2

 

Najuspješniji igrači/igračice:  Goran Balić (Z-Š 3) 37/3, Pongračić (MS 1) 40/5, Magdalenić (M3Pb) 22/4, Rožman (ČK 2) 34/7, Mesarić (Ned 1) 36/9, K. Tkalčec (Ned 1) 35/9, M. Vidović (M3Pb) 23/6, Hozjak (Pr 1) 28/8, Bašek (MS 1) 34/11, Nedeljka Munđar (Draš) 20/8, D. Vidović (Hod 2) 19/8, Jakupak (Kos-K 3) 25/15, Vrtar (ČK 2) 22/16, Labazan (M3Pb) 16/13, Varga (Draš) 24/21, Škvorc (MS 1) 23/22, Dolenec (Kos-K 3) 12/13, Veseli (Ned 1) 15/17, Munka (Kos-K 3) 21/24, Tota (Draš) 20/25, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/14, Anja Novak (Z-Š 3) 11/15, Šimon (ČK 2) 8/19, K. Horvat (Pr 1) 10/24, Tamara Vidović (Z-Š 3) 6/18, T. Kovač (HE-DRA 2) 11/34, Martinec (Pr 1) 7/23, Pintarić (Hod 2) 8/30, Pandur (Hod 2) 9/35….


 

14.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  2:8

Kovač – Pandur 1:3, S. Balent – Vidović 0:3, Dan. Matjačić – Pintarić 3:1, T. Kovač/Dan. Matjačić – Vidović/F. Zrna 0:3, Balent – Pandur 2:3, Kovač – Pintarić 3:0, Dan. Matjačić – Vidović 0:3, Balent – Pintarić 2:3, Dan. Matjačić – Zrna 0:3, Kovač – Vidović 0:3.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  6:4

Pongračić – Mesarić 3:2, Bašek – Veseli 3:0, Škvorc – K. Tkalčec 1:3, Bašek/Pongračić – Mesarić/K. Tkalčec 3:2, Bašek – Mesarić 0:3, Pongračić – K. Tkalčec 3:1, Škvorc – Veseli 3:1, Bašek – K. Tkalčec 2:3, Škvorc – Mesarić 0:3, Pongračić – Veseli 3:0.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  5:5

Tota – Tatjana Toplek 3:1, Varga – G. Balić 1:3, Nedeljka Munđar – Tamara Vidović 3:0, Slaviček/Tota – Balić/Vidović 1:3, Varga – T. Toplek 3:0, Tota – Vidović 3:2, Munđar – Balić 2:3, Varga – Vidović 3:0, Slaviček – T. Toplek 0:3, Tota – Balić 0:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  5:5

Dolenec – Hozjak 0:3, Munka – Martinec 1:3, Jakupak – Novak 3:0, Dolenec/Jakukpak – Hozjak/Novak 2:3, Munka – Hozjak 0:3, Dolenec – Novak 3:2, Jakupak – Martinec 3:0, Munka – Novak 3:2, Jakupak – Hozjak 0:3, Dolenec – Martinec 3:0.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  1:9

Šimon – R. Mikac 0:3, Rožman – Magdalenić 0:3, Vrtar – Vidović 1:3, Šimon/Vrtar – Magdalenić/Mikac 1:3, Rožman – Mikac 0:3, Šimon – Vidović 1:3, Vrtar – Magdalenić 0:3, Rožman – Fodor 3:0, Vrtar – Mikac 1:3, Šimon – Magdalenić 2:3.


 

TABLICA

1. Mala Subotica 1 14 11 1  2 100:40 23
2. Nedelišće 1 14 11 0  3 100:40 22
3. Mihovljan 3 Prima b. 14 10 1  3  90:50 21
4. Čakovec 2 13  6 5  2  72:58 17
5. Kos-Kotoriba 3 14  6 2  6  71:69 14
6. ZEN-Šenkovec 3 14  6 2  6  69:71 14
7. GSTK Prelog 1 13  4 2  7  57:73 10
8. Draškovec 14  4 1  9  63:77  9
9. Hodošan 2 14  3 0 11  45:95  6
10. HE-DRA 2 14  1 0 13 23:117  2

 

Najuspješniji igrači/igračice:  Goran Balić (Z-Š 3) 34/3, Pongračić (MS 1) 38/4, Magdalenić (M3Pb) 20/3, Rožman (ČK 2) 32/7, M. Vidović (M3Pb) 23/6, Bašek (MS 1) 33/9, S. Mesarić (Ned 1) 33/9, K. Tkalčec (Ned 1) 32/9, Hozjak (Pr 1) 28/8, D. Vidović (Hod 2) 19/8,Nedeljka Munđar (Draš) 17/8, Jakupak (Kos-K 3) 23/14, Labazan (M3Pb) 16/13, Vrtar (ČK 2) 19/16, Škvorc (MS 1) 22/20, Varga (Draš) 21/21, Dolenec (Kos-K 3) 11/11, Munka (Kos-K 3) 20/22, Veseli (Ned 1) 15/17, Anja Novak (Z-Š 3) 11/13, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/14, Tota (Draš) 18/24, Horvat (Pr 1) 9/22, Šimon (ČK 2) 7/19, Tamara Vidović (Z-Š 3) 6/17, Martinec (Pr 1) 7/20, T. Kovač (HE-DRA 2) 10/32, Pintarić (Hod 2) 8/27, Pandur (Hod 2) 9/32….


 

13.KOLO

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  10:0

Labazan – S. Balent 3:1, Vidović – Dan. Matjačić 3:2, R. Mikac – T. Kovač 3:0, Magdalenić/Vidović – Balent/Dan. Matjačić 3:0, Vidović – Balent 3:1, Labazan – T. kovač 3:0, Mikac – Dan. Matjačić 3:0, Magdalenić – Kovač 3:0, Mikac – Balent 3:0, Labazan – Dan. Matjačić 3:0.

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  6:4

Balić – Dolenec 3:0, Tamara Vidović – Jakupak 0:3, Ema Toplek – Munka 3:2, Tatjana Toplek/Vidović – Jakupak/Munka 0:3, Vidović – Dolenec 3:2, Balić – Munka 3:1, E. Toplek – Jakupak 1:3, Vidović – Munka 3:0, T. Toplek – Dolenec 1:3, Balić – Jakupak 3:0.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  6:4

Tkalčec – Varga 3:0, Mesarić – Nedeljka Munđar 3:2, Veseli – Tota 0:3, Mesarić/K. Tkalčec – Munđar/Tota 3:0, Mesarić – Varga 3:2, K. Tkalčec – Tota 3:1, Veseli – Munđar 0:3, Mesarić – Tota 3:1, Veseli – Varga 0:3, K. Tkalčec – Munđar 1:3.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  9:1

Bašek – F. Zrna 3:1, Pongračić – Pandur 3:0, Škvorc – Pintarić 3:2, Bašek/Pongračić – Pandur/Zrna 0:3, Pongračić – Zrna 3:0, Bašek – Pintarić 3:0, Škvorc – Pandur 3:1, Pongračić – Pintarić 3:0, Škvorc – Zrna 3:0, Bašek – Pandur 3:1.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec) odgođeno


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 13 11 0  2 96:34 22
2. Mala Subotica 1 13 10 1  2 94:36 21
3. Mihovljan 3 Prima b. 13  9 1  3 81:49 19
4. Čakovec 2 12  6 5  1 71:49 17
5. Kos-Kotoriba 3 13  6 1  6 66:64 13
6. ZEN-Šenkovec 3  13  6 1  6 64:66 13
7. GSTK Prelog 1 12  4 1  7 52:68  9
8. Draškovec 13  4 0  9 58:72  8
9. Hodošan 2 13  2 0 11 37:93  4
10. HE-DRA 2 13  1 0 12 21:109  2

 

Najuspješniji igrači/igračice:  Goran Balić (Z-Š 3) 31/3, Pongračić (MS 1) 35/4, Rožman (ČK 2) 31/5, Magdalenić (M3Pb) 17/3, Bašek (MS 1) 32/7, S. Mesarić (Ned 1) 31/8, K. Tkalčec (Ned 1) 30/8, M. Vidović (M3Pb) 21/6, Hozjak (Pr 1) 25/8, Nedeljka Munđar (Draš) 16/7, D. Vidović (Hod 2) 16/8, Jakupak (Kos-K 3) 21/13, Vrtar (ČK 2) 19/13, Labazan (M3Pb) 16/13, Škvorc (MS 1) 21/18, Veseli (Ned 1) 15/14, Varga (Draš) 19/20, Munka (Kos-K 3) 19/20, Anja Novak (Z-Š 3) 11/13, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/&14, Tota (Draš) 16/23, Šimon (ČK 2) 7/16, Tamara Vidović (Z-Š 3) 6/14, Horvat (Pr 1) 9/22….


 

12.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  1:9

Dan. Matjačić – Pongračić 1:3, S. Balent – L. Škvorc 3:1, T. Kovač – Bašek 0:3, Balent/Kovač – Bašek/Pongračić 1:3, Balent – Pongračić 1:3, Dan. Matjačić – Bašek 0:3, Kovač – Škvorc 2:3, Balent – Bašek 0:3, Kovač – Pongračić 1:3, Dan. Matjačić – Škvorc 0:3.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  9:1

Varga – Pandur 2:3, Nedeljka Munđar – F. Zrna 3:0, Tota – Pintarić 3:0, Slaviček/Tota – Pintarić/F. Zrna 3:0, Munđar – Pandur 3:2, Varga – Pintarić 3:0, Tota – Zrna 3:1, Slaviček – Pintarić 3:1, Tota – Pandur 3:1, Varga – Zrna 3:2.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  4:6

Jakupak – K. Tkalčec 2:3, Dolenec – Veseli 3:1, Munka – S. Mesarić 0:3, Jakupak/Munka – S. Mesarić/K. Tkalčec 1:3, Dolenec – K. Tkalčec 1:3, Jakupak – S. Mesarić 3:0, Munka – Veseli 3:1, Dolenec – S. Mesarić 0:3, Munka – K. Tkalčec 1:3, Jakupak – Veseli 3:0.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  7:3

Turk – G. Balić 0:3, Rožman – Anja Novak 3:0, Vrtar – Ema Toplek 3:2, Šimon/Vrtar – Balić/Tamara Vidović 3:2, Rožman – Balić 3:1, Šimon – E. Toplek 2:3, Vrtar – Novak 3:0, Rožman – E. Toplek 3:0, Vrtar – T. Vidović 3:0, Šimon – Novak 1:3.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  8:2

Labazan – Horvat 3:0, R. Mikac – Martinec 3:0, Magdalenić – Novak 3:0, Bojana Kolarić/Mikac – Horvat/Novak 3:1, Mikac – Horvat 3:1, Labazan – Novak 3:0, Magdalenić – Martinec 3:0, Kolarić – Novak 1:3, Fodor – Horvat 1:3, Labazan – Martinec 3:0.


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 12 10 0 2 90:30 20
2. Mala Subotica 1 12 9 1 2 85:35 19
3. Čakovec 2 12 6 5 1 71:49 17
4. Mihovljan 3 Prima b. 12 8 1 3 71:49 17
5. Kos-Kotoriba 3 12 6 1 5 62:58 13
6. ZEN-Šenkovec 3 11 5 1 5 54:56 11
7. Draškovec 12 4 0 8 54:66  8
8. GSTK Prelog 1 11 3 1 7 46:64  7
9. Hodošan 2 12 2 0 10 36:84  4
10. HE-DRA 2 12 1 0 11 21:99  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 28/3, Pongračić (MS 1) 32/4, Rožman (ČK 2) 31/5, Magdalenić (M3Pb) 16/3, Bašek (MS 1) 29/7, K. Tkalčec (Ned 1) 28/7, S. Mesarić (Ned 1) 28/8, M. Vidović (M3Pb) 19/6, Hozjak (Pr 1) 22/8, Nedeljka Munđar (Draš) 14/6, D. Vidović (Hod 2) 16/8, Jakupak (Kos-K 3) 19/12, Vrtar (ČK 2) 19/13, Veseli (Ned 1) 15/11, Munka (Kos-K 3) 19/17, Varga (Draš) 18/18, Škvorc (MS 1) 18/18, Labazan (M3Pb) 13/13, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/14, Tota (Draš) 15/21….


 

11.KOLO

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  6:4

Martinec – S. Balent 3:1, Hozjak – Dan. Matjačić 3:0, Novak – T. Kovač 1:3, Hozjak/Martinec – Balent/Kovač 1:3, Hozjak – Balent 3:0, Martinec – Kovač 2:3, Novak – Dan. Matjačić 1:3, Hozjak – Kovač 3:0, Novak – Balent 3:2, Horvat – Dan. Matjačić 3:1. 

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  7:3

Balić – Magdalenić 3:2, Ema Toplek – Labazan 0:3, Anja Novak – M. Vidović 1:3, Balić/Novak – Magdalenić/Vidović 3:0, E. Toplek – Magdalenić 3:0, Balić – Vidović 3:0, Novak – Labazan 3:0, T. Vidović – M. Vidović 1:3, Novak – Fodor 3:0, Balić – Labazan 3:0.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  4:6

Mesarić – Turk 2:3, Veseli – Vrtar 1:3, K. Tkalčec – Rožman 3:0, Mesarić/K. Tkalčec – Rožman/Vrtar 3:1, Veseli – Turk 1:3, Mesarić – Rožman 1:3, K. Tkalčec – Vrtar 3:1, Veseli – Rožman 0:3, K. Tkalčec – Turk 0:3, Mesarić – Šimon 3:1.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba) 2:8

Pandur – Jakupak 1:3, Pintarić – Dolenec 1:3, F. Zrna – Munka 2:3, Pandur/F. Zrna – Jakupak/Munka 0:3, Pintarić – A. Radmanić 3:1, Pandur – Munka 1:3, F. Zrna – dolenec 2:3, Pintarić – Munka 3:2, F. Zrna – A. Radmanić 1:3, Pandur – Dolenec 1:3.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  8:2

Škvorc – Tota 2:3, Bašek – Varga 3:0, Pongračić – Slaviček 3:0, Bašek/Pongračić – Tota/ /Varga 3:1, Bašek – Tota 3:0, Škvorc – Slaviček3:0, Pongračić – Varga 3:2, Bašek – Slaviček 3:0, Pongračić – Tota 3:1, Škvorc – Varga 0:3.


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 11 9 0 2 84:26 18
2. Mala Subotica 1 11 8 1 2 76:34 17
3. Čakovec 2 11 5 5 1 64:46 15
4. Mihovljan 3 Prima 11 7 1 3 63:47 15
5. Kos-Kotoriba 3 11 6 1 4 58:52 13
6. ZEN-Šenkovec 3  10 5 1 4 51:49 11
7. GSTK Prelog 1 10 3 1 6 44:56  7
8. Draškovec  11 3 0 8 45:65  6
9. Hodošan 2 11 2 0 9 35:75  4
10. HE-DRA 2 11 1 0 10 20:90  2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 27/2, Pongračić (MS 1) 29/4, Rožman (ČK 2) 28/5, Magdalenić (M3Pb) 14/3, Bašek (MS 1) 26/7, S. Mesarić (Ned 1) 26/7, K. Tkalčec (Ned 1) 25/7, M. Vidović (M3Pb) 19/6, Hozjak (Pr 1) 22/8, D. Vidović (Hod 2) 16/8, Nedeljka Munđar (Draš) 12/6, Veseli (Ned 1) 15/8, Jakupak (Kos-K 3) 17/11, Vrtar (ČK 2) 16/13, Munka (Kos-K 3) 18/15, Varga (Draš) 16/17, Škvorc (MS 1) 16/17, A. Radmanić (Kos-K 3) 11/14, Labazan (M3Pb) 10/13, Tota (Draš) 12/21….


 

10.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  1:9 

Kovač – Varga 0:3, Dan. Matjačić – Nedeljka Munđar 0:3, S. Balent – Tota 1:3, T. Kovač – Dan. Matjačić – Munđar/Varga 3:2, Dan. Matjačić – Varga 0:3, T. Kovač – Tota 1:3, Balent – Munđar 1:3, Dan. Matjačić – Tota 0:3, Balent – Varga 1:3, T. Kovač – Munđar 2:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  0:10

Munka – L. Škvorc 2:3, A. Radmanić – Pongračić 1:3, Jakupak – Bašek 1:3, Jakupak/Munka – Bašek/Pongračić 2:3, Radmanić – Škvorc 1:3, Munka – Bašek 1:3, Jakupak – Pongračić 2:3, Dolenec – Bašek 0:3, Jakupak – Škvorc 0:3, Munka – Pongračić 0:3.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  6:4

Rožman – Vidović 3:0, Turk – Pandur 2:3,  Vrtar – Pintarić 3:0, Rožman/Vrtar – Vidović/Zrna 1:3, Turk – Vidović 1:3, Rožman – Čpintarić 3:0, Vrtar – Pandur 3:0, Turk – Pintarić 3:1, Vrtar – Vidović 0:3, Rožman – Pandur 3:1.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  7:3

Vidović – Veseli 3:1, Magdalenić – K. Tkalčec 3:0, R. Mikac – S. Mesarić 3:2, Magdalenić/ Mikac – Mesarić/K. Tkalčec 3:1, Magdalenić – Veseli 3:0, Vidović – Mesarić 3:2, Mikac – K. Tkalčec 3:0, Magdalenić – Mesarić 2:3, Labazan – Veseli 0:3, Fodor – K. Tkalčec 0:3.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  odgođeno


 

TABLICA

1. Nedelišće 1 10 9 0 1 80:20 18
2. Mala Subotica 1 10 7 1 2 68:32 15
3. Mihovljan 3 Prima b. 10 7 1 2 60:40 15
4. Čakovec 2 10 4 5 1 58:42 13
5. Kos-Kotoriba 3 10 5 1 4 50:50 11
6. ZEN-Šenkovec 3 9 4 1 4 44:46  9
7. Draškovec 10 3 0 7 43:57  6
8. GSTK Prelog 1 9 2 1 6 38:52  5
9. Hodošan 2 10 2 0 8 33:67  4
10. HE-DRA 2 10 1 0 9 16:84  2

 

 Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 24/2, Rožman (ČK 2) 26/4, Pongračić (MS 1) 26/4, Mesarić (Ned 1) 25/5, K. Tkalčec (Ned 1) 23/6, M. Vidović (Mih 3 PB) 17/5, Bašek (MS 1) 23/7, Veseli (Ned 1) 15/5, Hozjak (Pr 1) 19/8, D. Vidović (Hod 2) 16/8, Nedeljka Munđar (Draš) 12/6, Jakukpak (Kos-K 3) 16/11, Vrtar (ČK 2) 15/12, Munka (Kos-K3) 16/14….


 

9.KOLO

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  9:1

Hajdinjak – T. Kovač 2:3, Anja Novak – S. Balent 3:0, G. Balić – Dan. Matjačić 3:0,
Balić/Novak – Balent/Dan. Matjačić 3:0, Novak – T. Kovač 3:0, Hajdinjak – Dan. Matjačić 3:1, Balić – Balent 3:1, Novak – Dan. Matjačić 3:1, Balić – T. Kovač 3:0, Hajdinjak – Balent 3:1.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  1:9

Horvat – K. Tkalčec 1:3, Hozjak – Mesarić 3:0, Novak – D. Tkalčec 0:3, Horvat/Hozjak – D.
Tkalčec/K. Tkalčec 0:3, Hozjak – K. Tkalčec 1:3, Horvat – D. Tkalčec 1:3, Novak – Mesarić
0:3, Hozjak – D. Tkalčec 1:3, Novak – K. Tkalčec 0:3, Horvat – Mesarić 0:3.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  10:0

Labazan – Pandur 3:1, R. Mikac – D. Vidović 3:0, M. Vidović – F. Zrna 3:0, Bojana
Kolarić/Magdalenić – Vidović/Zrna 3:0, Mikac – Pandur 3:0, Labazan – Zrna 3:0, M. Vidović – D. Vidović 3:0, Klarić – Zrna 3:0, M. Vidović – Pandur 3:2, Magdalenić – D. Vidović 3:2.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  5:5

Rožman – Pongračić 3:0, Šimon – Bašek 1:3, Vrtar – L. Škvorc 3:1, Rožman/Vrtar –
Pongračić/Škvorc 3:1, Šimon – Pongračić 0:3, Rožman – Škvorc 3:0, Vrtar – Bašek 2:3,
Šimon – Škvorc 1:3, Vrtar – Pongračić 0:3, Rožman – Bašek 3:0.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  8:2

Munka – Slaviček 3:1, A. Radmanić – Varga 0:3, Jakupak – Tota 3:2, Jakupak/Munka –
Tota/Varga 3:1, Radmanić – Slaviček 3:0, Munka – Tota 1:3, Jakukpak – Varga 3:2,
Radmanić – Tota 3:1, Jakupak – Slaviček 3:0, Munka – Varga 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1              9   9  0  0    77:13   18

  2. Mala Subotica 1       9    6  1  2    58:32   13

  3. Mihovljan 3 PB         9    6  1  2    53:37   13

  4. Čakovec 2               9    3  5  1    52:38   11

  5. Kos-Kotoriba 3         9    5  1  3    50:40   11

  6. ZEN-Šenkovec 3      9    4  1  4     44:46    9

  7. GSTK Prelog 1         9    2  1  6     38:52    5

  8. Draškovec               9    2  0  7     34:56    4

  9. Hodošan 2              9    2  0  7      29:61    4

10. HE-DRA 2               9    1  0  8      15:75    2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 24/2, Mesarić (Ned 1) 24/3,
Rožman (ČK 2) 23/4, Pongračić (MS 1) 23/4, K. Tkalčec (Ned 1) 22/4, Veseli (Ned 1)
14/3, M. Vidović (Mih 3) 15/5, Bašek (MS 1) 20/7, Hozjak (Pr 1) 19/8, Jakupak (Kos-K
3) 16/8, D. Vidović (Hod 2) 14/7, Nedeljka Munđar (Draš) 9/6, Munka (Kos-K 3)
16/11, Vrtar (ČK 2) 13/11…


 

8.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  1:9

T. Kovač – Munka 1:3, S. Balent – A. Radmanić 3:2, Dan. Matjačić – Jakupak 1:3,
Balent/Dan. Matjačić – Jakupak/Munka 2:3, Balent – Munka 0:3, T. Kovač – Jakupak 0:3,
Dan. Matjačić – Radmanić 1:3, Balent – Jakupak 1:3, Dan. Matjačić – Munka 2:3, T. Kovač – Radmanić 1:3.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  4:6

Varga – Rožman 1:3, Nedeljka Munđar – Vrtar 3:1, Tota – Šimon 1:3, Munđar/Varga –
Rožman/Vrtar 3:2, Munđar – Rožman 2:3, Varga – Šimon 3:1, Tota – Vrtar 1:3, Munđar –
Šimon 0:3, Tota – Rožman 0:3, Varga – Vrtar 3:2.

MALA SUBOTICA 1 (M. Subotica)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  4:6

L. Škvorc – Labazan 3:1, Bašek – Bojana Kolarić 3:0, Pongračić – R. Mikac 1:3,
Bašek/Pongračić – Kolarić/Mikac 1:3, Bašek – Labazan 2:3, Škvorc – Mikac 0:3, Pongračić – Kolarić 3:0, Bašek – Mikac 0:3, Pongračić – Labazan 3:0, Škvorc – Kolarić 2:3.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  6:4

Vidović – Horvat 3:0, Pandur – Novak 3:2, Pintarić – Hozjak 0:3, Vidović/F. Zrna –
Hozjak/Novak 3:2, Pandur – Horvat 3:0, Vidović – Hozjak 3:1, Pintarić – Novak 1:3, Pandur – Hozjak 0:3, Pintarić – Horvat 1:3, Vidović – Novak 3:0.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  9:1

Mesarić – Tamara Vidović 3:0, D. Tkalčec – G. Balić 0:3, K. Tkalčec – Tatjana Toplek 3:0, D. Tkalčec/K. Tkalčec – T. Toplek/Vidović 3:0, D. Tkalčec – Vidović 3:0, Mesarić – T. Toplek
3:0, K. Tkalčec – Balić 3:1, D. Tkalčec – T. Toplek 3:0, K. Tkalčec – Vidović 3:1, Mesarić –
Hajdinjak 3:0.

Odgođena utakmica 7. kola:

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  7:3

G. Balić – Pandur 3:0, Tamara vidović – D. Vidović 1:3, Tatjana Toplek – Pintarić 3:1,
Balić/Vidović – vidović/Zrna 3:1, Vidović – Pandur 0:3, Balić – Pintarić 3:0, T. Toplek –
Vidović 0:3, Vidović – Pintarić 3:1, T. Toplek – Pandur 3:1, Balić – Vidović 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1                 8   8  0  0   68:12   16

  2. Mala Subotica 1          8   6  0  2   53:27   12

  3. Mihovljan 3 PB            8   5  1  2   43:37   11

  4. Čakovec 2                  8   3  4  1   47:33   10

  5. Kos-Kotoriba 3            8   4  1  3   42:38    9

  6. ZEN-Šenkovec 3         8   3  1  4   35:45    7

  7. GSTK Prelog 1            8   2  1  5   37:43    5

  8. Draškovec                  8   2  0  6   32:48    4

  9. Hodošan 2                 8   2  0  6   29:51    4

10. HE-DRA 2                  8   1  0  7   14:66    2 

 

Najuspješniji igrači/igračice: Siniša Mesarić (Ned 1) 22/2, G. Balić (Z-Š 3) 21/2,
Pongračić (MS 1) 21/3, Rožman (ČK 2) 20/4, K. Tkalčec (Ned 1) 19/4, Veseli (Ned 1)
14/3, D. Vidović (Hod 2) 14/4, Bašek (MS 1) 18/6, Hozjak (Pr 1) 18/6, M. Vidović
(M3PB) 12/5, Jakupak (Kos-K 3) 13/8, Munka (Kos-K 3) 14/10….

Parovi 9. kola, subota 19. prosinca: ZEN-Šenkovec 3 – HE-DRA 2, GSTK Prelog 1 –
Nedelišće 1, Mihovljan 3 Prima biro – Hodošan 2, Čakovec 2 – Mala Subotica 1, Kos-
Kotoriba 3 – Draškovec.


 

7.KOLO

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  10:0

Mesarić – Dan. Matjačić 3:0, D. Tkalčec – Balent 3:1, K. Tkalčec – T. Kovač 3:1, D.
Tkalčec/T. Tkalčec – T. Kovač/Dan. Matjačić 3:0, D. Tkalčec – Dan. Matjačić 3:1, Mesarić –
T. Kovač 3:1, K. Tkalčec – Balent 3:0, D. Tkalčec – T. Kovač 3:1, K. Tkalčec – Dan. Matjačić
3:0, Mesarić – Balent 3:0.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  4:6

Martinec – Pongračić 1:3, Horvat – L. Škvorc 3:0, Hozjak – Bašek 3:1, Hozjak/Martinec –
Pongračić/Škvorc 3:2, Horvat – Pongračić 2:3, Martinec – Bašek 1:3, Hozjak – Đškvorc 3:1, Horvat – Bašek 1:3, Hozjak – Pongračić 1:3, Martinec – Škvorc 0:3.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  7:3

Labazan – Varga 3:0, Vidović – Tota 3:1, Bojana Kolarić – Slaviček 0:3, Magdalenić/Vidović
– Tota/Varga 0:3, Vidović – Varga 3:1, Labazan – Slaviček 3:0, Magdalenić – Tota 3:1,
Vidović – Slaviček 3:0, Magdalenić – Varga 3:2, Labazan – Tota 0:3.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  5:5

Turk – Munka 0:3, Vrtar – A. Radmanić 3:2, Rožman – Jhakupak 3:1, Rožman/Vrtar –
Jakupak/Munka 3:2, Vrtar – Munka 2:3, Šimon – Jakupak 0:3, Rožman – Radmanić 3:0,
Vrtar – Jakupak 1:3, Rožman – Munka 3:0, Šimon – Radmanić 1:3.

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  odgođeno

Odgođena utakmica 6. kola:

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  0:10  

Pandur – K. Tkalčec 1:3, F. Zrna – Mesarić 0:3, Pintarić – Veseli 0:3, Pandur/Zrna – K.
Tkalčec/Veseli 0:3, Zrna – K. Tkalčec 0:3, Pandur – Veseli 1:3, Pintarić – Mesarić 0:3, Zrna – Veseli 0:3, Pintarić – K. Tkalčec 0:3, Pandur – Mesarić 0:3.


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1               7   7  0  0    59:11   14

  2. Mala Subotica 1        7   6  0  1    49:21   12

  3. Mihovljan 3 PB         7    4  1  2    37:33    9

  4. Čakovec 2               7    2  4  1    41:29    8

  5. Kos-Kotoriba 3        7    3  1  3    33:37     7

  6. GSTK Prelog 1        7    2  1  4    33:37     5

  7. ZEN-Šenkovec 3     6    2  1  3    27:33     5

  8. Draškovec              7    2  0  5   28:42      4

  9. Hodošan 2             6    1  0  5    20:40      2

10. HE-DRA 2              7    1  0  6    13:57      2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Miroslav Magdalenić (M3PB) 11/0, G. Balić (Z-Š 3) 17/1,
Pongračić (MS 1) 19/2, Mesaarić (Ned 1) 19/2, Veseli (Ned 1) 14/3, Rožman (ČK 2) 17/4,
Bašek (MS 1) 17/4, K. Tkalčec (Ned 1) 16/4, Hozjak (Pr 1) 16/5….

Parovi 8. kola, subota 12. prosinca: HE-DRA 2 – Kos-Kotoriba 3, Draškovec – Čakovec 2,
Mala Subotica 1 – Mihovljan 3 Prima biro, Hodošan 2 – GSTK Prelog 1, Nedelišće 1 – ZEN-
Šenkovec 3.


 

6.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  0:10

T. Kovač – Turk 2:3, Dan. Matjačić – Rožman 0:3, S. Balent – Vrtar 0:3, T. Kovač/Dan.
Matjačić – Šimon/Vrtar 0:3, Dan. Matjačić – Turk 1:3, T. Kovač – Vrtar 0:3, Balent – Rožman 0:3, Dan. Matjačić – Vrtar 0:3, Balent – Šimon 1:3, T. Kovač – Rožman 0:3.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  7:3

Varga – Novak 3:1, Nedeljka Munđar – Horvat 3:2, Tota – Hozjak 2:3, Munđar/Varga –
Hozjak/Novak 2:3, Munđar – Novak 3:1, Varga – Hozjak 3:2, Tota – Horvat 3:1, Munđar –
Hozjak 0:3, Tota – Novak 3:1, Varga – Martinec 3:0.

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  8:2

Bašek – Anja Novak 3:1, Pongračić – G. Balić 3:1, Škvorc – Hajdinjak 3:1, Bašek/Pongračić
– Balić/Novak 3:2, Pongračić – Novak 3:0, Bašek – Hajdinjak 3:1, Škvorc – Balić 0:3,
Pongračić – Hajdinjak 3:0, Škvorc – Novak 3:0, Bašek – Balić 0:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  – MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO  9:1

A. Radmanić – Fodor 3:0, Jakupak – Ž. Mezga 3:0, Munka – Vidović 3:0, Jakupak/Munka –
Fodor/Vidović 3:1, Jakupak – Fodor 3:0, Radmanić – Vidović 1:3, Munka – Mezga 3:0,
Jakupak – Vidović 3:0, Munka – Fodor 3:0, Radmanić – Mezga 3:0.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  – odgođeno


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1               5    5   0  0   39:11  10

  2. Mala Subotica 1         6   5   0  1   43:17   10

  3. Čakovec 2                 6   2   3  1   36:24    7

  4. Mihovljan 3 PB           6   3  1  2    30:30    7

  5. Kos-Kotoriba 3           6   3  0  3    28:32    6

  6. GSTK Prelog 1           6   2  1  3    29:31    5

  7. ZEN-Šenkovec 3        6    2  1  3   27:33    5

  8. Draškovec                 6    2  0  4   25:35    4

  9. Hodošan 2                5    1   0  4   20:30    2

10. HE-DRA 2                 6    1   0  5   13:47    2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Š 3) 17/1, Pongračić (MS 1) 16/2, S. Mesarić
(Ned 1) 13/2, Bašek (MS 1) 15/3, Veseli (Ned 1) 11/3, Rožman (ČK 2) 14/4, Hozjak (Pr 1)
14/4, D. Vidović (Hod 2) 9/3, K. Tkalčec (Ned 1) 10/4, Vrtar (ČK 2) 10/5, Nedeljka Munđar
(Draš) 8/4….

Parovi 7. kola, subota 5. prosinca: Nedelišće 1 – HE-DRA 2, ZEN-Šenkovec 3 – Hodošan 2, GSTK Prelog 1 – Mala Subotica 1, Mihovljan 3 Prima biro – Draškovec, Čakovec 2 – Kos-
Kotoriba 3.


 

5.KOLO

HODOŠAN  2 (Hodošan)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  8:2

Pandur – T. Kovač 3:0, Vidović – S. BAlent 3:0, Pintarić – Dan. Matjačić 3:1, Vidović/F. Zrna – Balent/Kovač 3:0, Vidović – Kovač 3:0, Pandur – Dan. Matjačić 3:0, Pintarić – Balent 3:2, Vidović – Dan. Matjačić 3:0, F. Zrna – Kovač 2:3, Pandur – Balent 1:3.

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica) 7:3

Mesarić – Pongračić 3:0, Veseli – Bašek 1:3, K. Tkalčec – L. Škvorc 3:2, K. Tkalčec/Veseli –
Bašek/Pongračić 3:2, Veseli – Pongračić 0:3, Mesarić – Škvorc 3:0, K. Tkalčec – Bašek 3:1,
Veseli – Škvorc 3:1, K. Tkalčec – Pongračić 3:1, Mesarić – Bašek 0:3.  

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  6:4

G. Balić – Nedeljka Munđar 3:0, Tatjana Toplek – N. Varga 0:3, Anja Novak – Tota 3:0,
Balić/Novak – Munđar/Varga 3:1, T. Toplek – Munđar 0:3, Balić – Tota 3:1, Novak – Varga
3:0, Hajdinjak – Tota 2:3, Novak – Munđar 0:3, Balić – Varga 3:0.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  6:4

Martinec – Jakupak 0:3, Hozjak – Munka 3:0, Horvaat – A. Radmanić 3:2, Hozjak/Novak –
Jakupak/Munka 3:2, Hozjak – Jakupak 3:0, Martinec – A. Radmanić 3:0, Horvat – Munka
1:3, Hozjak – A. Radmanić 3:1, Novak – Jakupak 2:3, Martinec – Munka 1:3.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  5:5

Magdalenić – Vrtar 3:1, Vidović – Rožman 3:1, Bojana Kolarić – Šimon 1:3,
Magdalenić/Vidović – Rožman/Vrtar 3:2, Labazan – Vrtar 1:3, Magdalenić – Šimon 3:0,
Kolarić – Rožman 0:3, Labazan – Šimon 2:3, Kolarić – Vrtar 0:3, Magdalenić – Rožman 3:1.

Odgođena utakmica 4. kola:

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  7:3

Pongračić – Vidović 3:2, Bašek – Pandur 3:0, L. Škvorc – Pintarić 2:3, Bašerk/Pongračić –
Vidović/F. Zrna 2:3, Bašek – Vidović 2:3, Pongračić – Pintarić 3:0, Škvorc – Pandur 3:1,
Bašek – Pintarić 3:0, Škvorc – Vidović 3:1, Pongračić – Pandur 3:0.


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1                      5    5  0  0    39:11   10

  2. Mala Subotica 1                5    4  0  1    35:15    8

  3. Mihovljan 3 PB                  5    3  1  1    29:21   7

  4. Čakovec 2                        5    1  3  1    26:24   5

  5. GSTK Prelog 1                  5    2  1  2    26:24   5

  6. ZEN-Šenkovec 3               5    2  1  2    25:25   5

  7. Kos-Kotoriba 3                 5    2  0  3    19:31   4

  8. Hodošan 2                       5    1  0  4    20:30   2

  9. Draškovec                       5    1  0  4    18:32   2

10. HE-DRA 2                        5    1  0  4    13:37   2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić, Z-Š 3) 15/0,  Magdalenić (Mih 3) 9/0, Pongračić
(MS 1) 13/2, Bašek (MS 1) 13/2, Mesarić (Ned 1) 13/2, Hozjak (Pr 1) 12/3, Veseli (Ned 1)
11/3, D. Vidović (Hod 2) 9/3, Rožman (ČK 2) 11/4, M. Vidović (Mih 3) 8/3, K. Tkalčec (Ned 1) 10/4….

Parovi 6. kola, subota 28. studenoga: HE-DRA 2 – Čakovec 2,  Kos-Kotoriba 3 – Mihovljan
3 Prima biro, Draškovec – GSTK Prelog 1, Mala Subotica 1 – ZEN-Šenkovec 3, Hodošan 2 –
Nedelišće 1.


 

4.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan) 0:10

T. Kovač – Bojana Kolarić 1:3, Dan. Matjačić – Magdalenić 0:3, S. Balent – Vidović 0:3, T.
Kovač/Dan. Matjačić – Fodor/Magdalenić 1:3, Dan. Matjačić – Kolarić 2:3, T. Kovač – Vidović 0:3, Balent – Magdalenić 0:3, Dan. Matjačić – Vidović 2:3, Balent – Kolarić 2:3, T. Kovač – Magdalenić 0:3.

ČAKOVEC 2 (Čakovec)  –  GSTK PRELOG 1 (Prelog)  5:5

Turk – Martinec 2:3, Rožman – Hozjak 3:1, Vrtar – Horvat 3:1, Rožman/Vrtar –
Hozjak/Martinec 2:3, Rožman – Martinec 3:0, Turk – Horvat 2:3, Vrtar – Hozjak 2:3, Rožman – Horvat 3:0, Vrtar – Martinec 3:2, Turk – Hozjak 0:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  6:4

Dolenec – Anja Novak 3:0, Jakupak – G. Balić 0:3, Munka – Tatjana Toplek 3:0, Jakukpak/
Munka – Balić/Novak 2:3, Jakupak – Novak 3:1, Dolenec – T. Toplek 3:0, Munka – Balić 2:3,Jakupak – T. Toplek 3:0, Munka – Novak 3:0, Dolenec – Balić 0:3.  

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  2:8

Tota – K. Tkalčec 0:3, Nedeljka Munđar – Mesarić 3:0, Varga – Veseli 0:3, Munđar/Varga –
K. Tkalčec/Veseli 1:3, Munđar – K. Tkalčec 3:2, Tota – Veseli 0:3, Varga – Mesarić 0:3,
Munđar – Veseli 1:3, Varga – K. Tkalčec 1:3, Tota – Mesarić 1:3.

 

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan) odgođeno


 

TABLICA

 

  1. Nedelišće 1              4    4  0  0      32:8   8

  2. Mala Subotica 1        3    3  0  0     25:5    6

  3. Mihovljan 3 Pr. b.      4    3  0  1    24:16   6

  4. Čakovec 2                4    1  2  1    21:19   4

  5. Kos-Kotoriba 3          4    2  0  2    15:25  4

  6. GSTK Prelog 1          4    1  1  2     20:20  3 

  7. ZEN-Šenkovec 3       4    1  1  2    19:21   3

  8. Draškovec                4    1  0  3    14:26   2

  9. HE-DRA 2                 4    1  0  3    11:29   2

10. Hodošan 2                3    0  0  3      9:21   0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Balić (Z-Š 3) 12/0, Pongračić (MS 1) 9/0, Bašek (MS 1) 9/0,
Mesarić (Ned 1) 11/1, Veseli (Ned 1) 10/1, Rožman (ČK 2) 10/2, Hozjak (Pr 1) 9/3, Ml.
Vidović (M3Pb) 7/3, K. Tkalčec (Ned 1) 7/4….

Parovi 5. kola, subota 21. studenoga: Hodošan 2 – HE-DRa 2, Nedelišće 1 – Mala Subotica 1, ZEN-Šenkovec 3 – Draškovec, GSTK Prelog 1 – Kos-Kotoriba 3, Mihovljan 3 Prima biro – Čakovec 2.


 

3.KOLO

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  –  HE-DRA 2 (Draškovec)  7:3

Pongračić – Dan. Matjačić 3:0, Bašek – T. Kovač 3:0, L. Škvorc – S. Balent 1:3, Bašek/
Pongračić – Kovač/Dan.Matjačić 3:1, Bašek – Dan. Matjačić 3:0, Pongračić – Balent 3:0,
Škvorc – Kovač 1:3, Bašek – Balent 3:0, Škvorc – Dan. Matjačić 1:3, Pongračić – Kovač 3:1.

HODOŠAN 2 (Hodošan)  –  DRAŠKOVEC (Draškovec)  4:6

Vidović – Varga 3:0, F. Zrna – Nedeljka Munđar 0:3, Pandur – Tota 1:3, Vidović/Zrnba –
Munđar/Varga 3:0, Zrna – Varga 1:3, Vidović – Tota 3:1, Pandur – Munđar 0:3, Zrna – Tota 0:3, Pandur – Varga 0:3, Vidović – Munđar 3:1.

 NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  –  KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  9:1

Mesarić – Jakupak 3:1, Veseli – Munka 3:1, K. Tkalčec – A. Radmanić 3:0, K. Tkalčec/Veseli – Jakupak/Munka 3:2, Veseli – Jakupak 3:0, Mesarić – Radmanić 3:1, K. Tkalčec – Munka 3:1, Veseli – Radmanić 3:0, K. Tkalčec – Jakupak 2:3, Mesarić – Munka 3:0.

 ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  –  ČAKOVEC 2 (Čakovec)  5:5

G. Balić – Vrtar 3:1, Anja Novak – Rožman 1:3, Tatjana Toplek – Turk 0:3, Balić/Novak –
Rožman/Vrtar 3:0, Novak – Vrtar 1:3, Balić – Šimon 3:1, T. Toplek – Rožman 0:3, Novak –
Šimon 3:1, T. Toplek – Vrtar 1:3, Balić – Rožman 3:1.

GSTK PRELOG 1 (Prelog)  –  MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  4:6

Horvat – Magdalenić 1:3, Martinec – Labazan 2:3, Hozjak – Bojana Kolarić 3:1, Hozjak/
Novak – Kolarić/Vidović 3:0, Martinec – Magdalenić 0:3, Horvat – Vidović 1:3, Hozjak –
Labazan 3:0, Martinec – Vidović 0:3, Hozjak – Magdalenić 0:3, Novak – Labazan 3:1.


 

TABLICA

 

  1. Mala Subotica 1           3   3   0  0    25:5   6

  2. Nedelišće 1                  3   3  0  0    24:6   6

  3. Mihovljan 3 PB             3   2  0  1   14:16   4

  4. Čakovec 2                   3   1  1  1   16:14   3

  5. ZEN-Šenkovec 3          3   1  1  1   15:15   3

  6. GSTK Prelog 1             3   1  0  2   15:15   2

  7. Draškovec                   3   1  0  2   12:18   2

  8. HE-DRA 2                   3   1  0  2    11:19   2

  9. Kos-Kotoriba 3            3   1  0  2      9:21   2

10. Hodošan 2                  3   0  0  3      9:21   0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Pongračić (MS 1) 9/0, Bašek (MS 1) 9/0, Mesarić (Ned 1) 9/0,G. Balić (Z-Š 3) 9/0, D. Vidović (Hod 2) 5/1, Veseli (Ned 1) 7/1, Rožman (ČK 2) 7/2,
Hozjak (Pr 1) 7/2….

Parovi 4. kola, subota 14. studenoga: HE-DRA 2 – Mihovljan 3 Prima biro, Čakovec 2 –
GSTK Prelog 1, Kos-Kotoriba 3 – ZEN-Šenkovec 3, Draškovec – Nedelišće 1, Mala Subotica
1 – Hodošan 2.


 

2.KOLO

HE-DRA 2 (Draškovec)  – GSTK PRELOG 1 (Prelog) 2:8

T. Kovač – Martinec 0:3, Dan. Matjačić – Horvat 0:3, S. Balent – Hozjak 0:3, T. Kovač/Dan.
Matjačić – Hozjak/Martinec 1:3, Dan. Matjačić – Martinec 2:3, T. Kovač – Hozjak 1:3, Balent- Horvat 0:3, Dan. Matjačić – Hozjak 1:3, Balent – Martinec 3:1, T. Kovač – Horvat 3:1.

MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan)  –  ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec)  7:3

Labazan – Tatjana Toplek 3:0, Bojana Kolarić – G. Balić 0:3, M. Vidović – Tamara Vidović
3:2, Kolarić/M. Vidović – Balić/T. Vidović 3:2, Kolarić – T. Toplek 3:0, Labazan – T. Vidović
3:1, M. Vidović – Balić 0:3, Kolarić – T. Vidović 3:0, M. Vidović – Hajdinjak 3:0, Labazan –
Balić 2:3.

ČAKOVEC 2 (Čakovec) –  NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće)  4:6

Vrtar – K. Tkalčec 3:1, Rožman – Mesarić 0:3, Šimon – Veseli 1:3, Rožman/Vrtar – D.
Tkalčec/K. Tkalčec 3:2, Rožman – K. Tkalčec 3:1, Vrtar – Veseli 2:3, Šimon – Mesarić 0:3,
Rožman – D. Tkalčec 3:0, Šimon – K. Tkalčec 0:3, Vrtar – Mesarić 1:3.

KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba)  –  HODOŠAN 2 (Hodošan)  8:2

A. Radmanić – Pandur 3:0, Munka – F. Zrna 3:1, Dolenec – Pintarić 3:1, Munka/A. Radmanić-Pandur/F. Zrna 3:0, Munka – Pandur 3:0, A. Radmanić – Pintarić 3:2, Dolenec – F. Zrna 2:3, Munka – Pintarić 1:3, Dolenec – Pandur 3:1, A. Radmanić – F. Zrna 3:1.

DRAŠKOVEC (Draškovec)  –  MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica)  2:8

Slaviček – L. Škvorc 1:3, Varga – Pongračić 2:3, Tota – Bašek 2:3, Tota/Varga – Bašek/
Pongračić 3:1, Varga – L. Škvorc 3:0, Slaviček – Bašek 1:3, Tota – Pongračić 0:3, Varga –
Bašek 2:3, Tota – L. Škvorc 1:3, Slaviček – Pongračić 0:3.


 

 

TABLICA

 

 1. Mala Subotica 1    2  2  0  0   18:2   4

 2. Nedelišće 1          2   2  0  0   15:5   4

 3. Čakovec 2            2   1  0  1   11:9   2

 4. GSTK Prelog 1      2   1  0  1   11:9   2

 5. ZEN-Šenkovec 3   2   1  0  1   10:10  2

 6. HE-DRA 2            2   1  0  1    8:12   2

 7. Mihovljan 3 PB     2   1  0  1    8:12   2

 8. Kos-Kotoriba 3     2   1  0  1    8:12   2

 9. Draškovec           2   0  0  2    6:14   0

10. Hodošan 2          2   0  0  2    5:15   0

 

Parovi 3. kola, subota 7. studenoga: Mala Subotica 1 – HE-DRA 2, Hodošan 2 – Draškovec, Nedelišće 1 – Kos-Kotoriba 3, ZEN-Šenkovec 3 – Čakovec 2, GSTK Prelog 1 – Mihovljan 3 Prima Biro.


 

1.KOLO

DRAŠKOVEC (Draškovec) – HE-DRA 2 (Draškovec) 4:6

Slaviček – T. Kovač 0:3, Varga – Dan. Matjačić 3:1, Tora – S. Balent 3:0, Tota/Varga – T. Kovač/Dan. Matjačić 3:2, Varga – T. Kovač 2:3, Slaviček – Balent 0:3, Tota – Dan. Matjačić 1:3, Varga – Balent 3:1, Tota – T. Kovač 0:3, Slaviček – Dan. Matjačić 0:3

MALA SUBOTICA 1 (Mala Subotica) – KOS-KOTORIBA 3 (Kotoriba) 10:0

Škvorc – Jakupak 3:0, Bašek – Dolenec 3:0, Pongračić – Munka 3:0, Bašek/Pongračić – Jakupak/Munka 3:0, Bašek – Jakupak 3:0, L. Škvorc – Munka 3:2, Pongračić – Dolenec 3:1, Bašek – Munka 3:0, Pongračić – Jakupak 3:0, L. Škvorc – Dolenec 3:0

HODOŠAN 2 (Hodošan) – ČAKOVEC 2 (Čakovec) 3:7

Vidović – Andročec 3:0, Pandur – Rožman 0:3, Pintarić – Šimon 2:3, Pandur/Vidović – Rožman/Šimon 2:3, Pandur – Andročec 2:3, Vidović – Šimon 3:1, Pintarić – Rožman 0:3, Pandur – Šimon 1:3, Pintarić – Andročec 3:0, Vidović – Rožman 1:3

NEDELIŠĆE 1 (Nedelišće) – MIHOVLJAN 3 PRIMA BIRO (Mihovljan) 9:1

Mesarić – Vidović 3:0, Veseli – Labazan 2:3, K. Tkalčec – Bojana Kolarić3:2, D. Tkalčec/K. Tkalčec – Kolarić/Vidović 3:0, Veseli – Vidović 3:1, Mesarić – Kolarić 3:1, K. Tkalčec – Labazan 3:1, Veseli – Kolarić 3:0, D. Tkalčec – Fodor 3:0, Mesarić – Labazan 3:0

ZEN-ŠENKOVEC 3 (Šenkovec) – GSTK PRELOG 1 (Prelog) 7:3

Balić – Hozjak 3:0, Tatjana Toplek – Horvat 3:1, Tamara Trojko-Vidović – Martinec 3:0, Balić/Trojko-Vidović – Hozjak/Martinec 3:1, T. Toplek – Hozjak 0:3, Balić – Martinec 3:0, Trojko-Vidović – Horvat 3:1, T. Toplek – Martinec 0:3, Trojko-Vidović – Hozjak 0:3, Balić – Horvat 3:1

 

TABLICA

1. Mala Subotica 1 1 1 0 0 10:0 2
2. Nedelišće 1 1 1 0 0 9:1 2
3. ZEN-Šenkovec 3 1 1 0 0 7:3 2
4. Čakovec 2 1 1 0 0 7:3 2
5. HE-DRA 2 1 1 0 0 6:4 2
6. Draškovec 1 0 0 1 4:6 0
7. GSTK Prelog 1 1 0 0 1 3:7 0
8. Hodošan 2 1 0 0 1 3:7 0
9. Mihovljan 3 P. biro 1 0 0 1 1:9 0
10. Kos-Kotoriba 3 1 0 0 1 0:10 0